Jump to content

כרטיסים לגמר גביע המדינה

Recommended Posts

שמע לדעתי לא תהיה הפרדה בכלל בין J ל K

לא יבנו גדר במיוחד בשביל זה ואין טעם לשים הפרדה עם שומרים בין 2 יציעים של אוהדי מכבי

מה גם שהמקומות לא יהיו באמת מסומנים, נראה לי זה סתם כל הסיפור של J ו K...

שיש זכוכית בנויה שמפרידה בין j לk

רגע איפה הפנאטיקס ישבו בדרומי עליון שזה H שזה ממש מאחורי השער או בK עליון כמו במשחקי חוץ ?

כי בכרטיס שלי רשום גוש 232 (מאחורי השער) אבל יציע H

MTA__1431527114_Final_Heb.jpg

כרטיסים נוספים הופשרו לגמר גביע המדינה. הגרלה תערך בקרב בעלי המנויים. הפרטים המלאים בידיעה

ביום רביעי ה-20/5 בשעה 20:30 יערך גמר גביע המדינה בו תתמודד מכבי תל אביב מול הפועל באר שבע באיצטדיון סמי עופר. ההתאחדות לכדורגל הפשירה כרטיסים נוספים למשחק גמר גביע המדינה לאוהדי שתי הקבוצות. לאחר סיכום עם ההתאחדות לכדורגל, הכרטיסים לקטגוריה 1 שהופשרו ימכרו ללא עמלה כפי שקבעה ההתאחדות מראש. לאור הביקוש הרב, ובעקבות פנייה של המועדון לא תתבצע מכירה בקופות ההתאחדות, אלא יוגרלו הכרטיסים בין המנויים של מכבי תל אביב.

הכרטיסים שהופשרו הם לקטגוריה '1' המועדון יערוך הגרלה לבעלי מנויים, כל מנוי יכול להרשם פעם אחת בעל מנוי אשר יוגרל, יוכל לרכוש כרטיס אחד בלבד. מימוש הזכייה ורכישת הכרטיס תתאפשר עד יום שני, ה-18/5 בשעה 19:00.

רוצים להירשם להגרלה? לחצו כאן

מחיר כרטיס לקטגוריה '1' :

מבוגר - 90 ₪

ילד/נוער/אישה/חייל/סטודנט – 45 ₪

ההרשמה להגרלה תחל היום (ד') ותימשך עד ליום

כרטיסים נוספים הופשרו לגמר גביע המדינה. הגרלה תערך בקרב בעלי המנויים. הפרטים המלאים בידיעה

ביום רביעי ה-20/5 בשעה 20:30 יערך גמר גביע המדינה בו תתמודד מכבי תל אביב מול הפועל באר שבע באיצטדיון סמי עופר. ההתאחדות לכדורגל הפשירה כרטיסים נוספים למשחק גמר גביע המדינה לאוהדי שתי הקבוצות. לאחר סיכום עם ההתאחדות לכדורגל, הכרטיסים לקטגוריה 1 שהופשרו ימכרו ללא עמלה כפי שקבעה ההתאחדות מראש. לאור הביקוש הרב, ובעקבות פנייה של המועדון לא תתבצע מכירה בקופות ההתאחדות, אלא יוגרלו הכרטיסים בין המנויים של מכבי תל אביב.

הכרטיסים שהופשרו הם לקטגוריה '1' המועדון יערוך הגרלה לבעלי מנויים, כל מנוי יכול להרשם פעם אחת בעל מנוי אשר יוגרל, יוכל לרכוש כרטיס אחד בלבד. מימוש הזכייה ורכישת הכרטיס תתאפשר עד יום שני, ה-18/5 בשעה 19:00.

מבוגר - 90 ₪

מזה קטגוריה ״1״?

אני קניתי כרטיס לגוש 232 ורשום לי על הכניסה כניסה H
דיברתי עם לאן אמרתי להם שזה לא הגיוני כי 232 זה בדיוק על כניסה J.
היא אמרה לי שזה לפי חלוקות כניסה קבועות לסמי עופר ושלפי מה שהיא יודעת תהיה הפרדה בין היציעים (לא יודע אם לסמוך עלייה). אבל, אם אני אבקש מהסדרן הוא יתן לי להגיע למקום שכתוב לי בכרטיס.
לא מבין איך 232 נכנס דרך H ומה ההגיון

fwolvgmzyjym.png

רגע, מכבי ובש מכרו כל אחת 10000 כרטיסים.

נשארו 7000-8000 כרטיסים וההתאחדות מעבירה רק 500 לכל אחת וטוענת שכל קבוצה תמכור 12000 כרטיסים סך הכל.

לפי ההתאחדות 4000! כרטיסים לא נמכרו לאוהדי הקבוצות, לפי מה שכנראה נמכרו (10500 לכ"א, 21 בסהכ) נשארו 6000-7000.

בשני התרחישים לא הגיוני שכמות כזאת תלך להתאחדות ולעסקנים, פשוט שום הגיון

מבוגר - 90 ₪

אני רק מקווה שבעלי מנויים שהשיגו כרטיס יהיו מספיק הוגנים בשביל לא להירשם

לפחות היו רושמים שמנויים שכבר קנו כרטיסים אינם מורשים להשתתף בהגרלה. גם אם אין לזה שיניים, ככה, סתם בשביל ההרתעה.

חחחחחחחחחחחחחחח ממש

לפחות היו רושמים שמנויים שכבר קנו כרטיסים אינם מורשים להשתתף בהגרלה. גם אם אין לזה שיניים, ככה, סתם בשביל ההרתעה.

חחחחחחחחחחחחחחח ממש

אני למשל הצלחתי להשיג כרטיסים במכירה הראשונה ולא מתכוון להירשם אבל לצערנו לא חסר אנשים שחושבים רק איך לעשות מזה כסף ולא באמת אכפת להם מהכרטיס

הם כאלה אידיוטים.

לי רשום 231

ואתה H?

או שאין הפרדה או שאין לי הסבר לדבר הזה

כאילו ה232 פשוט יוצא מאיפה שרשום J אין יותר J מ 232.

מה זה משנה גם ככה הסיכוי לזכות יהיה נמוך יותר מהסיכוי לזכות בכרטיס לדרבי, משמע סיכוי קלוש.

מעניין כמה מנויים ירשמו.. מקווה לזכות פעם ראשונה בהגרלה

הרבה ירשמו, גם מנוי שיש לו כרטיס ירשם בשביל חבר שלא השיג.

לאיפה נעלמו הכרטיסים?

למקומבנים של ההתאחדות, הם גם לא מסתירים את זה, לפני כמה ימים תוכננה מכירת 3,000 כרטיסים, פתאום היא בוטלה? הרי הם העבירו לנו ולבאר שבע רק אלף כרטיסים איפה עוד אלפיים?

z132mumiydnm.jpg

למקומבנים של ההתאחדות, הם גם לא מסתירים את זה, לפני כמה ימים תוכננה מכירת 3,000 כרטיסים, פתאום היא בוטלה? הרי הם העבירו לנו ולבאר שבע רק אלף כרטיסים איפה עוד אלפיים?

z132mumiydnm.jpg

באמת איפה? גם את ה3000 האלה לא העבירו כי הם אומרים ש500 שהועברו הם מסך ה12000 שיש לכל קבוצה. גם 2000 וגם 3000 כרטיסים שהיו להמכר לקהל ונעלמו זה מסריח.

למרות שנראלי שמכבי מכרה רק 10000 כרטיסים ולא 11500 עד עכשיו