Jump to content

כרטיסים לגמר גביע המדינה

Recommended Posts

מכבי צפויה לקבל עוד 2,000 כרטיסים לגמר 9,500 כרטיסים נמכרו תוך דקות, ההתאחדות אמורה להפשיר כמות נוספת. בקבוצה פתחו את המכירה לקהל הרחב, דבר שהותיר מנויים רבים בלי כרטיס ובעקבות כך עצבניים

שוב, אם מישהו מצליח לקנות שיקנה אחד ספייר.. בטוח נצליח למצוא מישהו בפורום שיקנה את זה ממנו אח"כ אז לא רואה מצב שהוא יתקע עם כרטיס.

בבקשה תעזרו. מאמין שעכשיו אחרי שכל המדיה הלחיצה את כולם עוד יותר יהיה קשה לשיג באתר של לאן.

למה לעזאזל עוד לא קיבלתי את הכרטיסים למייל? יש עוד מישהו כאן במצב הזה? (יש לי אישור הזמנה, מספר עסקה וגם חויבתי באשראי)

אני לא מבין מה אתם לחוצים, אני יכול לספור על יד אחת את כמות הפעמים שקיבלתי אישור הזמנה במייל..(אם אתם מחכים לכרטיסים כדי להדפיס תשלחו להם מייל, עונים אחריי 5 דקות)

הלוואי שיפשירו עוד,ביזיון הגמר הזה

לא מאמין שכל כך הרבה מנויים שפוקדים כל משחק בית את בלומפילד הולכים להיות מחוץ לגמר אחרי 10 שנים של בזיונות...

כוס עמק דווקא בשנה של סמי עופר אנחנו עולים?

תגידו מה שתגידו,אולי רמת גן זה איצטדיון הכי פח שיש,אבל היו נשארים בו מספיק כרטיסים לכולם

אני אישית אם לא יוציאו עוד כרטיסים אלך לספסר אחד ואשלם כפול ואולי גם פי 3 ממה שכולם שילמו,אין ברירה...

אני לא מבין מה אתם לחוצים, אני יכול לספור על יד אחת את כמות הפעמים שקיבלתי אישור הזמנה במייל..(אם אתם מחכים לכרטיסים כדי להדפיס תשלחו להם מייל, עונים אחריי 5 דקות)

מדובר על הכרטיסים שטרם נשלחו למייל.

לאיזה כתובת אפשר לשלוח להם הודעה?

מדובר על הכרטיסים שטרם נשלחו למייל.

לאיזה כתובת אפשר לשלוח להם הודעה?

תגיד אחי זה מופיע אצלך בחשבון באתר שהזמנת?

כי גם אני לא קיבלתי וזה לא מופיע שהזמנתי

בב״ש בינתיים פתוח למחדשי מנוי, קנו שם כבר 4,200 מנויים כשכל מנוי זה בעצם גם כרטיס.

רק סופ״ש הבא הם יפתחו לכולם.

מבאס רצח שגם אצלנו לא היה ככה

הצלחתי לקנות כרטיסים ועדיין מבאס שלא היה קדימות למנויים..כמו שהצלחתי לקנות בפוקס כרטיסים הייתי יכול באותו מטבע לא להצליח ולהישאר עם הזין ביד.הזוי שההנהלה לא חושבת על המנויים ברגעים כאלה,ההקצאה שקיבלנו שווה למספר המנויים שלנו.

אם ההנהלה באמת רוצים לתקן את הפאשלה שעשו היום, אז לפחות ה2000 כרטיסים נוספים שנקבל תמכור רק למנויים.

לא הייתי כל היום בבית. לא מאמין שנתקעתי בלי כרטיס. הנהלה בושה

אני כמוך. הייתי בעבודה.

אוווףףףףף.... בבקשה שמישהו פה יקנה עוד אחד או יעדכן אם יש לו ספייר... תודהההה!!!

מה זה החרא הזה? כמה שעות לא הייתי מחובר לאינטרנט ובסוף מתברר שמכרו כרטיסים היום ועוד את כולם? למה לא אומרים כמה ימים לפני מתי פותחים את המכירה?! למה אומרים שניה לפני? לא היה לי מושג בכלל שמוכרים היום! גם אם בסוף היו מקדימים אותי וקונים לפניי אז סבבה אבל לא נותנים אפילו צאנס לנסות לקנות. ביזיון כל ההתנהלות של המכירת כרטיסים.

מבין לגמרי את הבאסה של כל מי שלא הצליח לקנות כרטיסים . אני במקרה נכנסתי לפורום בשעה שבע בערב וראיתי את הנושא הזה עם 4 עמודים! וכבר הבנתי שהחלה המכירה ובמזל הצלחתי לרכוש לי ולאח שלי 2 כרטיסים, אחרת גם אני הייתי אוכל זין ולא הולך לגמר למרות שיש לי מנוי, וזה ביזיון!

חייבת להיות קדימות למנויים וצריכה לצאת הודעה מוקדמת מתי יש מכירת כרטיסים ומתי היא נפתחת. לא הגיוני שאנשים בעבודה כל היום ופתאום בשעה 4 פותחים מכירה ובשמונה בערב כבר אין כרטיסים. חייבים לפנות להנהלה בעיניין.

במזל הייתי ביום חופש בלי עבודה ובלי לימודים ובמקרה נכנסתי לפורום, אם לא כל הצירוף מקרים הזה הייתי נשאר עם הזין ביד. לא יכול לדמיין את עצמי לא הולך לגמר גביע של מכבי אחרי החרא שהקבוצה הזו האכילה אותי במשך עשר שנים ובעצם, האכילה את כולנו.

הביזיון השני - שרק 10 אלף כרטיסים הוקצו לכל קבוצה. התאחדות מושחתת ומנוולת, איפה עוד 10 אלף כרטיסים?

ביזיון אחד גדול.

מישהו יודע מתי המכירה היום באתר של לאן מתחילה? ועל איזה יציעים באיצטדיון כדאי ללחוץ עד שיצליח ואילו כבר אבודים לגמרי?

ושוב, אם מישהו יכול לעשות מצווה ולנסות לקנות כרטיס אחד בשבילי אז אני אחזיר לו כמובן את הכסף ואם אני אצליח אני גם ארשום פה כדי שאחרים ידעו שיש כרטיס ספייר.