Jump to content

כרטיסים לגמר גביע המדינה

Recommended Posts

אתם טועים. יציעים 301 - 302 הם יציעים שניתנו למכבי תל אביב. 303 - 304 הם כבר תא הכסף.

1000476.jpg?etag=06776E20A5E82EABF484E01

יציעים 301 - 302 הם חלק מהיציעים שבפועל לא באמת היתה מכירה אליהם (בשעה 19:00 הכל שם כבר היה מכור).

שאלה לגבי הדפסת הכרטיס בבית - בחרתי באופציה הזו והדפסתי בצבע (לא שזה אמור לשנות כי הברקוד גם ככה בשחור). מעניין אותי לדעת, כמה אנשים נתקלו בבעיות כשהם הדפיסו בבית, והאם יש לי סיבה לדאוג? ובהנחה שהברקוד לא יהיה קריא כשאני מנסה להיכנס ליציע, יש מה לעשות חוץ מלרוץ לאנשהו ולהדפיס שוב?

שאלה לגבי הדפסת הכרטיס בבית - בחרתי באופציה הזו והדפסתי בצבע (לא שזה אמור לשנות כי הברקוד גם ככה בשחור). מעניין אותי לדעת, כמה אנשים נתקלו בבעיות כשהם הדפיסו בבית, והאם יש לי סיבה לדאוג? ובהנחה שהברקוד לא יהיה קריא כשאני מנסה להיכנס ליציע, יש מה לעשות חוץ מלרוץ לאנשהו ולהדפיס שוב?

א. אין לך מה לדאוג, בעיות לא יהיו לך

ב. אתה יכול להדפיס כרטיס חדש בקופות אבל תצטרך לשלם עוד איזה 10 ש"ח עמלה.

אפשר ללכת לקופות ושם ידפיסו לך כרטיס נורמלי.

לא שילמתי עמלה בפעמיים שעשיתי את זה.

אפשר ללכת לקופות ושם ידפיסו לך כרטיס נורמלי.

לא שילמתי עמלה בפעמיים שעשיתי את זה.

בדוק? אני זוכר שבאחד המשחקים בסמי בורקס דיברתי עם לאן במייל על העניין ואמרו לי שזה לא בעיה אבל צריך לשלם עמלה.

מה הסיכוי שלמישהו פה יש כרטיס למכירה ולא במחיר שמכסה לו את ההוצאה על הכרטיס + דלק + שווארמה אצל חזן אחרי המשחק

למכירה 2 כרטיסי נוער ליציע 129 (לא זוכר אם זה J או K)

50 שקל כרטיס

לוקח!

איך עושים את זה?

אני בנייד 054

ועכשיו תוריד 1 מכל ספרה

5065862

למכירה 2 כרטיסי נוער ליציע 129 (לא זוכר אם זה J או K)

50 שקל כרטיס

אם זה עדיין רלוונטי אני בפרטי..אפילו כרטיס אחד ומוכן להפגש עוד לפני המשחק לתשלום מיידי עוד לפני העלייה לרכבת לחיפה,.או בקיצור, מוכן למכור כליה ולנסוע להיפגש אפילו בתקוע\ נוקדים בצהריים בשביל כרטיס.

כמה שאלות :

1. על הכרטיס שהדפסתי רשום יציע F , למרות שאני זוכר שהזמנתי לG . לפי המפה שיש פה F זה בכלל של ב"ש ורשום לי על הכרטיס גוש 221 שזה צבוע בצהוב ששייך ליציע G לדעתי

מה הסיפור עם זה והאם צפויה בעיה ?

2. רשום לי על הכרטיס "כרטיס מוזל" למרות ששילמתי עליו 104 ש"ח . מה זה אומר כרטיס מוזל ?

לוקח!

איך עושים את זה?

אני בנייד 054

ועכשיו תוריד 1 מכל ספרה

5065862

תגיד איפה אתה גר אני בא אליך היום לקחת מהבית + תשלום במזומן.

כמה שאלות :

1. על הכרטיס שהדפסתי רשום יציע F , למרות שאני זוכר שהזמנתי לG . לפי המפה שיש פה F זה בכלל של ב"ש ורשום לי על הכרטיס גוש 221 שזה צבוע בצהוב ששייך ליציע G לדעתי

מה הסיפור עם זה והאם צפויה בעיה ?

2. רשום לי על הכרטיס "כרטיס מוזל" למרות ששילמתי עליו 104 ש"ח . מה זה אומר כרטיס מוזל ?

מוזל זה כרטיס נוער

מוזל זה כרטיס נוער

הזמנתי שני כרטיסים .

אחד נוער ואחד "כרטיס כניסה"

רשום את המחיר על הכרטיסים

אחד 55 שח

ואחד 105 שח

על שניהם רשום "סוג: מוזל"

איך זה יכול להיות ?