Jump to content

כרטיסים לגמר גביע המדינה

Recommended Posts

התאחדות הכדורגל זה ארגון הכי רקוב בעולם חוץ מפיפא ומשטרת ישראל מה אתם מתפלאים ?

מסכים איתך לחלוטין אך הפעם הם לא האשמים במחדל,לראיה העובדה שב"ש פתחה את המכירה שלה עם קדימות למנויים.

מסכים איתך לחלוטין אך הפעם הם לא האשמים במחדל,לראיה העובדה שב"ש פתחה את המכירה שלה עם קדימות למנויים.

אז אתה אומר שיש שלוש קבוצות בגמר הזה כל קבוצה קבלה 10000 כרטיסים שווה בשווה?

אז אתה אומר שיש שלוש קבוצות בגמר הזה כל קבוצה קבלה 10000 כרטיסים שווה בשווה?

איצטדיון סמי עופר מכיל כ-30,000 מקומות ישיבה (ועוד כמה מאות מקומות בתאי צפיה).

המשטרה לא מאשרת למור את כל 30,000 הכסאות, כך שבפועל יוצאים למכירה כ 27-28 אלף כרטיסים (במשחק של מכבי חיפה נגד הפועל ת"א העונה אושרו 26,500 כרטיסים למכירה).

כל קבוצה קיבלה 10,500 כרטיסים, כלומר שנכון לרגע זה הקבוצות קיבלו 21 אלף כרטיסים מתוך מקסימום של 28 אלף.

בנוסף, על פי ההערכות יופשרו כרטיסים נוספים לכל קבוצה בהתאם לביקוש. מהצד של מכבי כבר העריכו שמדובר בכ-2000 כרטיסים, וסביר להניח שפחות או יותר גם מהצד של ב"ש.

אז מסתמן שכ-24-25 אלף כרטיסים מתוך 28 אלף הלכו לקבוצות. בתור מארגנת האירוע, נשמע לי הגיוני מאוד שההתאחדות תיקח לעצמה כ-15% מהכרטיסים.

בקיצור... אין מה לבוא להתאחדות בטענות במקרה הזה. מכבי קיבלה מספיק כרטיסים, ובחרה לפעול כפי שפעלה.

איצטדיון סמי עופר מכיל כ-30,000 מקומות ישיבה (ועוד כמה מאות מקומות בתאי צפיה).

המשטרה לא מאשרת למור את כל 30,000 הכסאות, כך שבפועל יוצאים למכירה כ 27-28 אלף כרטיסים (במשחק של מכבי חיפה נגד הפועל ת"א העונה אושרו 26,500 כרטיסים למכירה).

כל קבוצה קיבלה 10,500 כרטיסים, כלומר שנכון לרגע זה הקבוצות קיבלו 21 אלף כרטיסים מתוך מקסימום של 28 אלף.

בנוסף, על פי ההערכות יופשרו כרטיסים נוספים לכל קבוצה בהתאם לביקוש. מהצד של מכבי כבר העריכו שמדובר בכ-2000 כרטיסים, וסביר להניח שפחות או יותר גם מהצד של ב"ש.

אז מסתמן שכ-24-25 אלף כרטיסים מתוך 28 אלף הלכו לקבוצות. בתור מארגנת האירוע, נשמע לי הגיוני מאוד שההתאחדות תיקח לעצמה כ-15% מהכרטיסים.

בקיצור... אין מה לבוא להתאחדות בטענות במקרה הזה. מכבי קיבלה מספיק כרטיסים, ובחרה לפעול כפי שפעלה.

אל תשכחו שיש גם חסויות (אלטושר שחם,אדידס) ומה אתם חושבים שהם ישימו כסף ולא יקבלו כרטיסים?

http://sports.walla.co.il/item/2852625

מכבי תל אביב: "יתכן שטעינו, אבל בכל מצב היינו חוטפים ביקורת" באלופה הבינו את זעם האוהדים, שהביעו תסכול על הצורה בה נמכרו 8,000 הכרטיסים לגמר הגביע, אך הדגישו: "אם היינו נותנים העדפה לבעלי המנויים, יתר האוהדים היו תוקפים אותנו.

מכבי תל אביב: "יתכן שטעינו, אבל בכל מצב היינו חוטפים ביקורת" באלופה הבינו את זעם האוהדים, שהביעו תסכול על הצורה בה נמכרו 8,000 הכרטיסים לגמר הגביע, אך הדגישו: "אם היינו נותנים העדפה לבעלי המנויים, יתר האוהדים היו תוקפים אותנו.

מה שהם לא מבינים זה ש"יתר" האוהדים פחות מעיינים, והראשונים שינטשו ברגע שהקבוצה לא תצליח.

ואני מדבר בתור מישהו שהשיג כרטיס.

מה שהם לא מבינים זה ש"יתר" האוהדים פחות מעיינים, והראשונים שינטשו ברגע שהקבוצה לא תצליח.

אתה כותב שטויות ... אבל זה וויכוח מאוס

מה שיותר מרגיז זה שלא הודיעו בכלל שיש מכירה.

אם לא הייתי נכנס לפורום לא הייתי יודע בכלל, אני בטוח שיש עוד כמוני...

מה שיותר מרגיז זה שלא הודיעו בכלל שיש מכירה.

אם לא הייתי נכנס לפורום לא הייתי יודע בכלל, אני בטוח שיש עוד כמוני...

בדיוק כמוך אחרי איזה כמה שעות שבכלל לא הייתי מחובר לאינטרנט נכנסתי לפורום ב18:40 20 דקות לפני שהתחילה .. היה לי מזל

יש פה עוד מישהו שהזמין כרטיסים לG עליון ל221 (היציע הכי שמאלי לכיוון מרכז המגרש)

וכתוב לו על הכרטיסים F במקום G?

הנהלה זונה מעדיפה את הטרמפיסטים על פני המנויים, מעניין מה יקרה אם נעלה לבתים של האלופות או אירופית האם גם שם הם יעדיפו את הטרמפיסטים

יש פה עוד מישהו שהזמין כרטיסים לG עליון ל221 (היציע הכי שמאלי לכיוון מרגש המגרש)

וכתוב לו על הכרטיסים F במקום G?

אני,ולאן טוענים שזה בסדר.

מנסיון של חמישה משחקים בסמי עופר, אל תהיו לחוצים עם הכניסות השונות או יציע עליון ותחתון. אין הפרדה בין עליון ותחתון וגם לא אמורה להיות הפרדה בין שער לשער, למעט איפה שמסתיים הצד של מכבי. 221-227 למשל זה אותו דבר רק הכניסה ליציע היא משערים שונים.

מנסיון של חמישה משחקים בסמי עופר, אל תהיו לחוצים עם הכניסות השונות או יציע עליון ותחתון. אין הפרדה בין עליון ותחתון וגם לא אמורה להיות הפרדה בין שער לשער, למעט איפה שמסתיים הצד של מכבי. 221-227 למשל זה אותו דבר רק הכניסה ליציע היא משערים שונים.

לא זוכר נגד מי ובאיזה איצטדיון אשכרה עמדו שומרים בכל כניסה ובדקו שכרטיס עליון נכנס לעליון ותחתון לתחתון ..

מקווה שזה לא יהיה ככה

לא זוכר נגד מי ובאיזה איצטדיון אשכרה עמדו שומרים בכל כניסה ובדקו שכרטיס עליון נכנס לעליון ותחתון לתחתון ..

מקווה שזה לא יהיה ככה

נגד ביתר רדיוס. בגלל המנויים

אתם מבינים איזה הנהלה מזדיינת יש לנו?

המנויים צריכים להיות בעדיפות ראשונה לכל כרטיס, בטח שלמשחק כזה.

אולי כדאי שאפילו ארגון כמו אחים לסמל או הפנאטיקס ידברו שם עם מישהו כדי שיתרת הכרטיסים שצפויים להפשיר לנו תגיע למנויים (כרטיס אחד למנוי).