Jump to content

בעיית כרטיסים לב"ש

Recommended Posts

אולי מוניות שירות, האוטובוס ב12 מגיע רק בשתיים לתל אביב כי הוא עובר דרך קרית גת ונתבג

בין שעה וחצי לשעה ו-40....עשיתי את הקו הזה יותר מדי פעמים השנה.

מוניות שירות זה הדבר הכי מונפץ בב"ש. חושב שראיתי אולי פעמיים או שלוש את הדבר הזה בעיר בשלוש שנים שאני גר פה.

בין שעה וחצי לשעה ו-40....עשיתי את הקו הזה יותר מדי פעמים השנה.

מוניות שירות זה הדבר הכי מונפץ בב"ש. חושב שראיתי אולי פעמיים או שלוש את הדבר הזה בעיר בשלוש שנים שאני גר פה.

אכן קו סיוט אבל עדיף על ההסעות של הרכבת בלילה

אגב מגרשים חרא, אם הכל ילך כמתוכנן בשנה הבאה תיהיה כמות המגרשים הבעייתיים לכדורגל(1) הכי קטנה אי פעם.

מכבי - בלומפילד

ק"ש - האצטדיון היחיד הבעייתי לכדורגל בשנה הבאה כנראה, קטן, משטח אף פעם לא טוב, גשם מציק כל פעם, כמות קהל אפשרית קטנה

ב"ש - אצטדיון טרנר החדש אמור להיות קומפקטי ביתי וסוף סוף לא נוסעים יותר לאורווה הזאת

בית"ר - האצטדיון הכי טוב הכי איכותי והכי יפה בארץ

חיפה - סמי עופר, אצטדיון מודרני וגדול

פ"ת - המושבה אצטדיון חדש וקטן יחסית אך אווירתי וכיפי

סכנין - הבונבוניירה בסכנין לא מצטיינת בדשא אבל האצטדיון עצמו סביר.

הפועל - בלומפילד

רעננה - אצטדיון היהלום ע"ש האחים רדיוס, מודרני וטוב

נתניה - אצטדיון היהלום ע"ש האחים רדיוס, מודרני וטוב

עכו - האצטדיון החדש הכי פחות טוב שנבנה, אבל תמיד הדשא שם בסדר, המשטח עצמו לא קטן כמו באשדוד וכאלו, לא נחות מדי

ה.חיפה - סמי עופר, אצטדיון מודרני וגדול

כמובן הכל נכתב בהנחה שאשדוד יורדת, מה גם שלא לקחתי בחשבון את הקבוצה הנוספת שתעלה במקום בני יהודה שאיתה אין בעיה, כפ"ס משחקת בגרונדמן נדמה לי שהוא דיי בעייתי, אין לי מושג מה עם לוד.

אגב מגרשים חרא, אם הכל ילך כמתוכנן בשנה הבאה תיהיה כמות המגרשים הבעייתיים לכדורגל(1) הכי קטנה אי פעם.

מכבי - בלומפילד

ק"ש - האצטדיון היחיד הבעייתי לכדורגל בשנה הבאה כנראה, קטן, משטח אף פעם לא טוב, גשם מציק כל פעם, כמות קהל אפשרית קטנה

ב"ש - אצטדיון טרנר החדש אמור להיות קומפקטי ביתי וסוף סוף לא נוסעים יותר לאורווה הזאת

בית"ר - האצטדיון הכי טוב הכי איכותי והכי יפה בארץ

חיפה - סמי עופר, אצטדיון מודרני וגדול

פ"ת - המושבה אצטדיון חדש וקטן יחסית אך אווירתי וכיפי

סכנין - הבונבוניירה בסכנין לא מצטיינת בדשא אבל האצטדיון עצמו סביר.

הפועל - בלומפילד

רעננה - אצטדיון היהלום ע"ש האחים רדיוס, מודרני וטוב

נתניה - אצטדיון היהלום ע"ש האחים רדיוס, מודרני וטוב

עכו - האצטדיון החדש הכי פחות טוב שנבנה, אבל תמיד הדשא שם בסדר, המשטח עצמו לא קטן כמו באשדוד וכאלו, לא נחות מדי

ה.חיפה - סמי עופר, אצטדיון מודרני וגדול

כמובן הכל נכתב בהנחה שאשדוד יורדת, מה גם שלא לקחתי בחשבון את הקבוצה הנוספת שתעלה במקום בני יהודה שאיתה אין בעיה, כפ"ס משחקת בגרונדמן נדמה לי שהוא דיי בעייתי, אין לי מושג מה עם לוד.

איך לא רשמת "אירופאי" על סמי עופר? אתה מסתכן בתביעת דיבה מהירוקים...

איזה שם רע הכותרת בספורט 5 עושה לנו, על האוהדים שמוכרים את הכרטיסים להיום. האמת, בצדק.

פשוט לא לקנות אם מנסים לספסר מעל המחיר שנמכר... לא שאני מת על אלה שלא בא להם פתאום לבוא ומוכרים במחירי עלות , אז עדיף לפחות שאחרים יבואו.

את הספסרים פה ובמשחקים אחרים חייבים להעניש ולא לקנות כלום.

עריכה: לפי איך שהחזירה רושמת נראה שהיא קיבלה הרבה חומר מהפורום כאן.. ותודה למוכרי הכרטיסים כאן....

שמישהו יעשה סדר. יש אוהדים שלנו בשער 9? במידה ולא - אני מניח שאוהדי באר שבע לא יהיו שם, אז יפתחו לנו את השער ל9? כדאי להביא משקפת. 7-8 בוסרמיל יותר גרוע מקרית אליעזר

שמישהו יעשה סדר. יש אוהדים שלנו בשער 9? במידה ולא - אני מניח שאוהדי באר שבע לא יהיו שם, אז יפתחו לנו את השער ל9? כדאי להביא משקפת. 7-8 בוסרמיל יותר גרוע מקרית אליעזר

שער 9 נפתח, אבל אני לא מאמין שיהיו שם יותר מדי אוהדים.

נביא איזה 2500 אוהדים, כאשר 7-8 מלא זה נניח 2000 ושער 9 נביא עוד 500.

פירסום ראשון

אנונה לא מרשה להיכנס לבש עם מכוניות, צריך להחנות במדבר ולהיכנס עם שאטלים של גמלים עד המזבלה