Jump to content

רגעי ההכרעה של הליגה הישראלית

ravid

Recommended Posts

או שמכבי התאמצו כדי להפסיד במשחק הזה בכוונה או שצריכים לשלוח את גודס לבדיקות סמים הלילה. אין לי הסבר אחר.

וואלה כואב להגיד את אבל נראה לי שהסיכוי לאליפות קלוש

הפציעות

החוסר בישראלים טובים אחרי פציעתם של פניני ולנסברג

מאמן שלא יודע להגיב למשחק

ומעל הכל אנשים מסוימים בהנהלה שחושבים שהם המציאו את העולם

אני לא יכול לראות את יוגב אוחיון , הוא מחליא אותי מבחינה התקפית הוא נורא.

ראיתי השנה הכי הרבה משחקים של מכבי סל בחיים שלי פשוט כל משחק אני לא סובל שהוא נוגע בכדור הוא כלום מבחינה התקפית כלום

להחתים מהר את דאוסן+יבזורי כישראלים פוטנציאלים כבר לעונה הבאה. אחרת גם הם יילכו לי-ם.

ואני ממש לא מבין את גודס ושאר הצוות, ככה מכינים קבוצה ? כל משחק בליגה בחודשיים האחרונים אנחנו מגיעים כאנדרדוג !

קבוצה מפוחדת, נטולת כל אינטליגנציה בהגנה , שלא נדבר על התקפה, אם נעלה לגמר באמת שאיך שהם נראים כרגע - צריך נס. נס !!

שום טיימאאוט בזמן התפרקות שכזה ? הא גודס ?!

30 נק' לספוג ברבע 3 , בלי טיימאאוט אחד. ביזיון. רק לפני שנה היינו אלופי אירופה. איפה הכבוד, הציונות, התכנית-משחק? נקווה לרבע 4 טוב ושלפחות השחקנים ייזכו למנוחה ראויה לפני הגמר.. אם בכלל.

לא יאומן איך סופו היה עם 5 מ5 מהקו ומאז 0 מ6

אורי לוי ושלף המנחוסים -- "וואו לא להאמין סופו עם חמש מ-5 ! כן כן אתם רואים נכון , חמש מ-חמש" !

איזה משחק נוראי, החולשות של כולם נחשפות. סופו ולינהארט היחידים שבאו לשחק. הקו האחורי לא מסוגל לעשות נקודה!!!
רק שלא נשלם ביום רביעי על הבושה שהיתה ברבע האחרון של משחק 3.

שלף הזה זיין מוח אמיתי , עלק רק הגנה מחזירה את מכבי למשחק

השחקנים של אילת מגיעים לזריקות נוחות אחרי שהם מתחילים תרגילים מאוחר כדי למשוך את הזמן.

וג'ייק כהן שהוא טוען שלא טוב הוא הגורם הבלעדי שמכבי לא תסיים את המחק עם 70 נקודות

היו רגעים במשחק שנראו ברמה של ליגת תיכונים.

בגלל זה אני לא מבין למה לא נותנים לצעירים מבטיחים כמו אור לאומי לשחק גם ככה משחקים על הפנים

ספרתי כבר 9 החטאות קרש-סל.

ג'ייק כהן אפילו שקלע כמה נקודות הוא לא נותן הגנה, לא לוקח ריב', לא גוף, לא סייז, פשוט שחקן שלא מתאים למכבי תל אביב. גם אוחיון, היינס ולינהרט לא צריכים לקבל יותר מ-12 דקות במשחקים כאלה. בושה שיוגב מקבל כל כך הרבה דקות כבר 3 עונות. מכבי תלויה לחלוטין בסמית' ופארגו וכשהם לא טובים או חסרים הרבוצה נראית מתחת לכל ביקורת.

ספרתי כבר 9 החטאות קרש-סל.

ג'ייק כהן אפילו שקלע כמה נקודות הוא לא נותן הגנה, לא לוקח ריב', לא גוף, לא סייז, פשוט שחקן שלא מתאים למכבי תל אביב. גם אוחיון, היינס ולינהרט לא צריכים לקבל יותר מ-12 דקות במשחקים כאלה. בושה שיוגב מקבל כל כך הרבה דקות כבר 3 עונות. מכבי תלויה לחלוטין בסמית' ופארגו וכשהם לא טובים או חסרים הרבוצה נראית מתחת לכל ביקורת.

הוא קולע שלשות ברגעים הכי פחות חשובים.