Jump to content

רגעי ההכרעה של הליגה הישראלית

ravid

Recommended Posts

להחתים ל3 שנים זה כמעט תמיד גרוע

שאל את יענקלה ואלונה

אני בכלל לא הייתי מחתים אותו אחרי שנגמרת העונה ופג החוזה שלו אבל אני לא מחזיק ממנו

(חושב שהוא צ'וקר ומאוד "חלבי" ולא מכבי, תמיד נחמד ביישן עדין מחייך כזה, לא בנזונה, לא קיים במאניטים, פציע ושביר, לא ימשוך למישהו באשכים וידפוק עליו שלשה כמו למשל...פניני)

להחתים ל3 שנים זה כמעט תמיד גרוע

שאל את יענקלה ואלונה

אני בכלל לא הייתי מחתים אותו אחרי שנגמרת העונה ופג החוזה שלו אבל אני לא מחזיק ממנו

(חושב שהוא צ'וקר ומאוד "חלבי" ולא מכבי, תמיד נחמד ביישן עדין מחייך כזה, לא בנזונה, לא קיים במאניטים, פציע ושביר, לא ימשוך למישהו באשכים וידפוק עליו שלשה כמו למשל...פניני)

תקשיב אני לא יודע מאיפה הבאת את הדעה הזו, אבל סמית שחקן טוב ב-3 רמות מפניני. קולע, לוקח ריבאונד, אופן קורט, שומר מצויין. כל מה שפניני מסוגל לעשות זה לדפוק שלשות חופשיות ולמשוך באשכים. פשוט אין מה להשוות בינהם.

גם אני לא שלם עם החוזה של סמית אבל בשביל זה יש הנהלה שמבינה יותר טוב ממני וממך ומקבלת את ההחלטות האלה. אתה נשמע בול כמו קוף ירוק שמדבר על יענקלה.

לא משווה בינהם פרמטר פרמטר ואומר שפניני שחקן טוב יותר

טוען שהבייסיק שפניני כן יכול הוא לא, וממנו נדרש הרבה יותר

ההחתמה הזו היתה סתם פאניקה והטענות שלי הן לדור הצעיר ולא על הכסף אלא על ההתנהלות. הם לא ג׳ורדי, וגם לא איזי. פיני יכול להיות גנרל מנגר, לא הילדים של פדרמן ורקנאטי.

אין ספק שהשוואה לפניני לא במקום, סמית' טוב ממנו בהרבה.

וזה לא סותר את העובדה שאני לא שלם בכלל עם ההתמה של סמית'

סתם לתת פה נתון: שיא הקריירה של פניני ב-5.5 עונות יורוליג במדד הוא 22. סמית' עבר את זה 6 פעמים רק העונה.

לא שאני מזלזל בגיא, הוא שחקן מאוד חשוב לקבוצה, אבל דווין סמית' הוא שחקן טופ יורוליג היחידי שלנו כרגע.

זה היה אמור להיות תגובה אל ההודעה שלי? כי כאילו, ענית למשפטים הפוכים ממה שרשמתי

עזוב את פניני, יאללה בוא נסתכל על מדד, מה המדד של יותמית בליגה? היית סומך עליו רבע רביעי? סמית׳ לא שחקן טופ יורוליג מבחינתי כל עוד שהוא ״עושה תיאודוסיץ״ של פעם, בטח שלא יותר מפארגו, שטוב מרייס בהרבה. אבל קל להיסחף עם השקרים ואלילת המזל של שנה שעברה.

עם כמה שאני מחזיק מפארגו הוא הפסיד את הסגרה נגד פנר ברגעים המכריעים , וזה רגע אמת

הוא הפסיד את הסדרה?

מי עוד הופיע חוץ ממנו ?

איך עובד העניין עם הביתיות?

כלומר, איך זה שהמשחק הראשון הוא באילת?

1-0 מכבי :)

המשחק הראשון היה ברביעי כבר ביד אליהו.

הוא הפסיד את הסדרה?

מי עוד הופיע חוץ ממנו ?

היה מצוין ובמשחק הראשון חירבן במחצית השנייה תמשחק

ובמשחק השלישי לקח על עצמו ( ואת זה אני מכבד מאוד ) והחטיא

אם היה עוד מישהו במשחק הראשון אולי הוא לא היה מגיע למצב של קריסה ברבע האחרון שבו הוא נפל מהרגליים... ( להבדיל אלפי הבדלות תראה איזה שטות לברון עשה במשחק הראשון בגלל עייפות וקבלת החלטות רעה )

גם עכשיו בינתיים בסדרה נגד אילת הוא היחידי שהגיע.

פארגו לא אשם.

הוא לא רכז טבעי. אומנם מוביל כדור מצוין, אבל רואים שקשה לו לנהל ממש משחק. אוחיון לידו זה לא מספיק. כולנו חשבנו שהוא ישתפר, אבל אוחיון נשאר די תקוע במקום. צריך להביא מישהו נוסף שיעזור.