Jump to content

נושא מלפפונים בליגה 2015/2016

MR.Krabs

Recommended Posts

מה בשביל מה? מי זה מורי? מי בכלל ראה אותו בשנים האחרונות? ואיך צדק לא פספוס? אני לא חושב שהוא עילוי, אבל לרוטציה עם גרסיה/בלם שהוא לא טיבי הוא בסדר גמור. 1.3 מיליון ש"ח לבלם נבחרת ו-200 אלף דולר זה גרעינים.

אתם באמת רוצים להעביר עוד עונה כשפרץ בלם מחליף? מה יקרה אם חלילה טיבי יפצע לפני משחק חשוב באלופות? נעלה עם גרסיה ופרץ? לא נשמע לי רעיון טוב משום מה.

פספוס גדול.

אני איתך. בהתחשב ביכולת של קרלוס בעונה האחרונה ובזה שצדק הוא ישראלי, משכורת סבירה, ויש לו עוד לא מעט שנים לתת, בהנחה שלא יבוא מחליף ברמה גבוהה לקרלוס, זו טעות של מכבי.

חיזוק טוב לב"ש שייצב לה עוד יותר את ההגנה שגם ככה חזקה מאוד.

צדק בלם נבחרת ? הוא שחקן תפור לקבוצה כמו ב"ש, גם מתפנה להם מקום לזר במקום פאיוביץ׳.

אצלנו היה מחמם ספסל, אם כבר להביא בלם אז מישהו יותר טוב מקרלוס.

אתם אשכרה רוצים שצדק יהיה בלם פותח? , מורי שחקן שיבוא בחינם ויהיה גיבוי זה מי שהוא לאו דווקא מורי פשוט להביא עוד בלם לגיבוי ביחד עם פרץ

צדק לא יבוא למכבי בשביל להיות בלם מחליף, ולאירופה אנחנו צריכים בלם יותר טוב ממנו.

החלטה טובה מבחינתו ללכת לב"ש.

צדק בלם נבחרת ? הוא שחקן תפור לקבוצה כמו ב"ש, גם מתפנה להם מקום לזר במקום פאיוביץ׳.

אצלנו היה מחמם ספסל, אם כבר להביא בלם אז מישהו יותר טוב מקרלוס.

שוב, זה נכון רק אם קרלוס יעזוב.

שוב, זה נכון רק אם קרלוס יעזוב.

לצערי אני אומר את זה ב"תקווה" שקרלוס יעזוב(עם כל האהבה אליו) ונביא בלם זר שישדרג אותנו

חברים רק לציין שצדק כבר שנים משחק בקבוצה שההגנה שלה סופגת ממש מעט גולים, אפשר להגיד שזה לא בגלל יכולתו בלבד או משחק ההגנה הכולל של ק.שמונה אבל בלם שמשחק הרבה זמן בקבוצה שסופגת לאורך כל הזמן הזה כמות שערים נמוכה כנראה עושה משהו טוב, לפעמים לא צריך לזלזל בשחקני ליגה אחרים לא ממכבי.

ומאיפה תשיג בלם ישראלי יותר טוב ממנו?

ואל תגיד לי טל בן חיים, כי הסיכויים שיחזור נמוכים, וגם אם כן, הוא ידרוש משכורת שמנה מאוד.

את דין מורי לא אני ולא אתה ראינו בשנים האחרונות, ולפי מה שהבנתי, הוא גם בקושי שיחק בתקופתו בהולנד.

קיצור, עוד עונה בלי בלם מחליף. דור פרץ ועומרי בן הרוש כבלמים מחליפים. שאלוהים יעזור לנו..

בכל מקרה, סטויקוביץ' מחיפה אומר שיש סיכוי קטן שהוא ישאר אצלם:

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.189489.html

רק אני חושב שסטויקוביץ' סביר ביותר ולא מעל זה? שוער ליגה טוב אבל יותר מדי רעש עושים סביבו? הוא הודף המון המון כדורים חזרה למרכז הרחבה, חיפה כמעט לא סופגים מזה אבל זה כשל טכני בסיסי של שוער ששמתי לב שיש לו.

רק אני חושב שסטויקוביץ' סביר ביותר ולא מעל זה? שוער ליגה טוב אבל יותר מדי רעש עושים סביבו? הוא הודף המון המון כדורים חזרה למרכז הרחבה, חיפה כמעט לא סופגים מזה אבל זה כשל טכני בסיסי של שוער ששמתי לב שיש לו.

כן, מסכים איתך. זה כמו מה שקורה עם אוהדי בית"ר, בעונות גרועות הם מחפשים מנהיג ומישהו שיהיה אפשר להאדיר אותו כדי שהעונה לא תהיה עלובה לגמרי והתקשורת זורמת איתם. שוער טוב, רפלקסים טובים, אבל ממש לא רמה מעל הליגה או מעל חואן פאבלו של החודשים אחרונים/אג'ידה.

הוא חתום בחיפה עד 2017. אם יעזוב אותם, זה יהיה רק לאירופה.

סטוייקוביץ' אמר שהוא לא ישחק עם מכבי חיפה במקודמות הליגה האירופית.... ומי אמר שהם יגיעו לשם בכלל?

ספורט 1 מפרסמים שנאווקמה סיכם בב"ש וצדק גם על סף סיכום

אני אישית הורדתי את הלייק מהדף פייסבוק שלהם. הם פשוט זוועה. לא מאמין לחצי מילה שיוצאת משם.

לגופו של עניין, הם לא צריכים את טוני. הם צריכים חלוץ 9 אמיתי. צדק זה אחלה חיזוק.

רק מעדכן, נערך היום דיון במנהלת לגבי מכבי נתניה, בקיצור עלולים להמליץ על נתניה לירידת ליגה בלה בלה בלה מה שמעניין זה שמנכ"ל מכבי נתניה הטיל פצצה לקראת הסיום

במהלך הישיבה רועי דניאל אמר לנוכחים: "לארי קאיודה נמכר בסכום של כשלושה מיליון שקל". לאחר הישיבה אמר דניאל: "יש עסקה שבדרך, היא חתומה על ידי הקבוצה הקולטת ואני אגיע עכשיו למשרד, אחתום בחזרה והעסקה תושלם. כל עוד זה לא סגור אני מנוע מלספק פרטים. העסקה הזו תבטיח שלוש משכורות לפחות לשחקנים".

בקיצור, מי אתם מהמרים? הצפוי זה איזושהי בלגית/שוויצרית שתשלם לו את זה, אבל לא אופתע גם אם אחת מהיריבות העתידיות שלנו קנתה אותו בסכום כזה שהוא דיי נובע מלחץ וסביר לגמרי על שחקן כזה, מכבי חיפה? ב"ש? ק"ש? אולי אפילו בית"ר? מה אתם אומרים?

מכבי חיפה אמן סלע.

מתאים ליענקלה להגיד שהוא קנה את קאיודה בגלל שרצה לעזור לנתניה.

ממש האביר על ההונדה הלבנה.

שני אתרים מפרסמים שאוסטריה וינה היא הקבוצה שקאיודה הולך לחתום אצלה, הם אמורים לקבל 650-800 אלף יורו, רק השחקן צריך להסכים ויש לי הרגשה ששם הוא יהיה מוכן לחתום.

נוואקמה זה חיזוק אדיר לבאר שבע

גם שיר צדק.

היא לא נרגעת שם, בטח שנה הבאה יגידו שהתקציב שלהם ירד.

יאללה שג'ורדי יחתום כבר...

מגעיל מה שעושים לקאיודה.

one העלו עכשיו ששיר צדק קיבל הצעה משוויץ והולך לסגור שם, יותר טוב שלא יגיע לב"ש.