Jump to content

גמר הגביע והבגרות במתמטיקה

YalaMaccabi

Recommended Posts

אפשר לשאול ברצינות מה בזיון בזה?

משרד החינוך לא צריך לקבוע בגרויות לפי אירועי ספורט ולוז של ספורט לא צריך להיות תלוי בבחינות.

למה שילדים בני 17 לא יוכלו להגיע למשחק רק בגלל שלא מוכנים להתפשר על שעה נורמלית?

זה שעברת את התקופה של התיכון לא אומר שאתה צריך לשים זין על כל מי שנדפק

במקרה הכי גרוע, שמעתם על מועד ב'?

יש גם אנשים שיש להם מבחנים באוניברסיטה על משחקים חשובים, במיוחד בחורף. מה לעשות, ככה זה החיים. על זה בדיוק דיברתי כשאמרתי פה בנושא על הכרטיסים לגמר הגביע, כשהתלוננו על אנשים שלא הגיעו לחצי, שיש לאנשים עוד דברים בחיים, במיוחד אחרי גיל 18.

אני מסכים עם הבחור שכתב מעליי, ההתאחדות ומשרד החינוך לא צריכים להיות מסונכרנים עם כל הכבוד.

ותגידו תודה, ב-2002 הבגרות נפלה על גמר מונדיאל...

יש גם אנשים שיש להם מבחנים באוניברסיטה על משחקים חשובים, במיוחד בחורף. מה לעשות, ככה זה החיים. על זה בדיוק דיברתי כשאמרתי פה בנושא על הכרטיסים לגמר הגביע, כשהתלוננו על אנשים שלא הגיעו לחצי, שיש לאנשים עוד דברים בחיים, במיוחד אחרי גיל 18.

אני מסכים עם הבחור שכתב מעליי, ההתאחדות ומשרד החינוך לא צריכים להיות מסונכרנים עם כל הכבוד.

אבל אם ההתאחדות מודעת לזה שיש בגרות ארצית באותו יום ושקהל גדול לא יכול להגיע בגלל המבחן הזה, כל כך קשה להזיז את המשחק יום?

בחינות באוניברסיטה זה לא מבחן ארצי

אבל אם ההתאחדות מודעת לזה שיש בגרות ארצית באותו יום ושקהל גדול לא יכול להגיע בגלל המבחן הזה, כל כך קשה להזיז את המשחק יום?

בחינות באוניברסיטה זה לא מבחן ארצי

מה זה "קהל גדול"? כמה תיכוניסטים לדעתך כבר לא יגיעו? אולי גם שלא יעשו בגרות ביום של הופעה של כוכב מחו"ל, ושידאגו שלא מתנגש עם תכנית ריאליטי עם המון רייטינג?

ושוב, יש לך אופציה לעשות מועד ב'. אתם לא בני 12 עם כל הכבוד, מתיכוניסטים בני 17-18 כבר אפשר לצפות שיידעו לקחת החלטות, ואחריות על ההחלטות שלהם. וזאת לא החלטה גורלית, זה משחק כדורגל, שגם תוכלו לראות, בסך הכל לא תהיו נוכחים באצטדיון. זה מבאס, נכון, אבל זה לא חיים ומוות. ככה זה החיים, ואם אתה חושב שזאת החלטה קשה אז תן לי להגיד לך שמפה זה לא נהיה קל יותר.

אי אפשר לסנכרן את כל העולם עם הכדורגל....וכמו שכתבו למעלה, כשתגיעו לאוניברסיטה תגלו שיש לכם בין 5 ל-10 מבחנים בתקופה של חודש וחצי. גם אז תפתחו עצומות?

גם לא, תעשו מועד א', בנחת. תרוצו אח"כ הביתה לראות את המשחק. אפילו תארגנו הקרנה משותפת.

עם כל ההתרגשות לקראת הגמר, לא הייתי מוותר על מועד א במתמטיקה. בטח כשמשרד החינוך בוחר את הגבוה.

ודבר אחרון, תתכונן. בחיים דברים מתנגשים עם מכבי, צבא, אוניברסיטה, אירועים, מילואים, ילדים.

גם לא, תעשו מועד א', בנחת. תרוצו אח"כ הביתה לראות את המשחק. אפילו תארגנו הקרנה משותפת.

עם כל ההתרגשות לקראת הגמר, לא הייתי מוותר על מועד א במתמטיקה. בטח כשמשרד החינוך בוחר את הגבוה.

ודבר אחרון, תתכונן. בחיים דברים מתנגשים עם מכבי, צבא, אוניברסיטה, אירועים, מילואים, ילדים.

האמת שאני מסכים. אם היה לי ילד שהיה רוצה לעשות מועד ב' בגלל משחק הייתי מייעץ לו בחום נגד זה.

הבגרות יותר חשובה מלהיות נוכח במשחק, עם כל האהבה למכבי. הקבוצה תסתדר בלעדיכם, ואם נזכה מהטרבל תאמינו לי שיהיו לכם מספיק זכרונות יפים, ואפילו מהגמר עצמו, גם בלי להיות בו.

שוב, מבאס, אבל ככה זה.

גם אני אמרתי לצהל להתחשב בי ולדחות את הטירונות, כי היה מכבי-יובה

ולחבר הכי טוב שלי שקבע חתונה שנה מראש שידחה ביום כי יש דרבי (4-0)..

ולילדה שלי לחכות בבטן עוד יום אחד כי יש משחק בית..

אלה החיים, לפעמים מפסידים דברים חשובים.

זה כולה גמר גביע.. העתיד שלך חשוב יותר!

אתה תפסיד משחקים גדולים יותר, מבטיח לך!

הזיה, תכף יקום ציבור הספרניות בישראל וידרוש להקדים את המשחק למה בדיוק נופל על ערב תפירה ומרשמלו ובא אחד שמנגן באקורדיון וחבל נו מה

מרגש. זה לא היה במתמטיקה, כי זה נגמר בערך ב- 12. די בטוח שהגעתי הביתה בשלב די מוקדם וגם ההורים שלי היו בחו״ל אז באו חברים.

אבל זה היה לפני 13 שנה. יש מצב שהזכרון שלי מתעתע.

מרגש. זה לא היה במתמטיקה, כי זה נגמר בערך ב- 12. די בטוח שהגעתי הביתה בשלב די מוקדם וגם ההורים שלי היו בחו״ל אז באו חברים.

אבל זה היה לפני 13 שנה. יש מצב שהזכרון שלי מתעתע.

מתמטיקה זה לאורך כל היום... תלוי כמה יחידות אתה ולאיזה שאלונים אתה ניגש. לפחות ככה זה היה כשאני שסיימתי, שזה 5 שנים מאוחר יותר. אני הייתי בכיתה ז' אז, אני זוכר שלתיכוניסטים היתה בגרות.

לא חושב שצריך לעשות התחשבות מטורפת.

מה שכן, אם יש אופציה להזיז קצת פה, קצת שם, כדי להתחשב, אז למה לא?

לפי מה ששמעתי המבחן הראשון מתחיל רק ב13:00, שיעבירו ל10 בבוקר, זה בסדר גמור.

לא חושב שצריך לעשות התחשבות מטורפת.

מה שכן, אם יש אופציה להזיז קצת פה, קצת שם, כדי להתחשב, אז למה לא?

לפי מה ששמעתי המבחן הראשון מתחיל רק ב13:00, שיעבירו ל10 בבוקר, זה בסדר גמור.

וזה נראה לך הגיוני להזיז את המבחנים של כל הארץ בשביל מיעוט קטן מאוד? שוב, כמה אוהדים אתם חושבים שלא ינכחו במשחק (ועוד פעם, עדיין יוכלו לראות) בגלל הבגרות הזאת?

אני מצטער, אבל למשרד החינוך אין שום סיבה "להתחשב" בכם ולקבוע שעות לכל הארץ כי זה לא נוח לכמה ילדים מהמרכז ומבאר שבע, בדיוק כמו שאין סיבה שאם יש הופעה של רובי וויליאמס באותו יום יתחשבו בתיכוניסטים שרוצים להגיע מהצפון.

זה שזה ארצי זה נכון, וזה בדיוק העניין פה. אתם מבקשים שיקבעו שעה ארצית כי זה לא נוח באופן נקודתי לכמה אנשים.

ולא בזיון ולא נעליים.

אי אפשר לבדוק כל חלקיק בציבור מתי הוא יכול ומתי הוא לא יכול.

אם זה היה בגרות בספרות גם אז היה כזה רעש? ובגרות בתנך? מה עם בגרות בתולדות האומנות?

תמיד יהיו כאלה שלא יהיה להם נוח להגיע למשחק כלשהו בגלל סיבה כלשהי.

יזיזו את המשחק למועד אחר ויהיה ציבור אחר שלא יוכל להגיע.

הזיה, תכף יקום ציבור הספרניות בישראל וידרוש להקדים את המשחק למה בדיוק נופל על ערב תפירה ומרשמלו ובא אחד שמנגן באקורדיון וחבל נו מה

חחחחחח

וזה נראה לך הגיוני להזיז את המבחנים של כל הארץ בשביל מיעוט קטן מאוד? שוב, כמה אוהדים אתם חושבים שלא ינכחו במשחק (ועוד פעם, עדיין יוכלו לראות) בגלל הבגרות הזאת?

אני מצטער, אבל למשרד החינוך אין שום סיבה "להתחשב" בכם ולקבוע שעות לכל הארץ כי זה לא נוח לכמה ילדים מהמרכז ומבאר שבע, בדיוק כמו שאין סיבה שאם יש הופעה של רובי וויליאמס באותו יום יתחשבו בתיכוניסטים שרוצים להגיע מהצפון.

זה שזה ארצי זה נכון, וזה בדיוק העניין פה. אתם מבקשים שיקבעו שעה ארצית כי זה לא נוח באופן נקודתי לכמה אנשים.

זה נכון, אבל לא פעם בגרויות מתחילות בשעות הבוקר.

לא אמרתי שצריך להפוך עולמות, מה שכן, אם יש אפשרות במקום לעשות את המבחנים ב13:00 וב15:30, ב10:30 וב13:00, ולבוא בעצם לקראת אותם תלמידים, ככה שזה לא יפגע באף אחד, זה יכול להיות נחמד.

חושב שאין מה לעשות

אני גם לא אגיע לגביע בגלל הבגרות אבל דרישה של להקדים את הבגרות רק בגלל חלק קטן מכלל הארץ שילך למשחק היא דרישה מוגזמת ולא הגיונית

תנסו לחשוב כמה אוהדים בני 17 של באר שבע ומכבי יחד שמתכננים להגיע למשחק יש

גג 2500

אי אפשר לשנות מועד מבחן ארצי בגלל 2500 ילדים שרוצים לראות כדורגל

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.