Jump to content

מחנה אימון בארה"ב

liron1006

Recommended Posts

ברור!!!

"שוב אני שם ת'צעיף ואת חולצת המזל, פרבר-נידח-וספק-מסוכן-של-ניו-יורק אני באאא, הולך להיות קרנבל"

אגב, בדקתי והמיקום של האיצטדיונים פצצה - רד בול משחקים בניוארק (שזה הכי קרוב אליי לפילדלפיה), ניו יורק סיטי (הכי איכותיים, עם וייה ולמפארד) משחקים ביאנקיס סטדיום, ורק קוסמוס משחקים באיזה חור בלונג איילנד.

באמת אחלה של מיקום - לא יכולתי לבקש יותר...בערך שעה של נסיעה בסבוואי + אוטובוס ליאנקיס ולרד בול, הקוסמוס באמת בעייתי ונצטרך למצוא לזה פתרון.

באמת אחלה של מיקום - לא יכולתי לבקש יותר...בערך שעה של נסיעה בסבוואי + אוטובוס ליאנקיס ולרד בול, הקוסמוס באמת בעייתי ונצטרך למצוא לזה פתרון.

תנו לי מיקומים שלכם ואני ינסה לעזור אני יגיע עם רכב אין לי בעייה לאסוף אני באיזור Staten Island/ Brooklyn

תנו לי מיקומים שלכם ואני ינסה לעזור אני יגיע עם רכב אין לי בעייה לאסוף אני באיזור Staten Island/ Brooklyn

תודה רבה על ההצעה!

אני גר כרגע בפילדלפיה (עובר לניו יורק באוקטובר). כנראה אגיע למשחק אחד, בהתאם ללו"ז של הלימודים שלי. הכי סביר להניח שאגיע לזה בניוארק, זה פשוט הכי נוח עבורי. אם לא יסתדר בניוארק אז טרמפ מאזור Port Authority במנהטן יהיה נפלא (למרות שנראה לי שליאנקיס סטאדיום כבר עדיף להגיע בסאבוויי ממרכז מנהטן).

מנג'ר ליאנקיס סטדיום יש תחנת סבוואי צמודה - הפתרון הכיפשוט נוח.

ואלי תותח אתה תודה רבה על ההצעה,אק שזה עוד מוקדם לתכנונים...ובכל מקרה מהאזור שלי (פלטבוש/קוני איילנד). זה סיפור של בערך 4 שעות נסיעה ככה שנראה מה קורה באותו שבוע.

מוקדם רצח אבל אחרי תקופת יובש ממשחקים אני מרגיש כאילו זה מחר חחח

בכל מקרה שהמועד יתקרב נשמור על קשר חייבים להפגין נוכחות!!!

האמת שהייתי לאחרונה בארץ אז הספקתי את המשחק האחרון נגד ב"ש...בכל זאת ההרגשה אצלי דומה וכבר מריח את זה באוויר.

וכן צריך לשמור על קשר, יהיה נוכחות ויהיה צבע.

ואם כבר אנחנו בעניין - אני מניח שאחד המשחקים ישוחק ביום ראשון וכנראה שהם ירצו ביום הזה להגיע לכמה שיותר קהל..הימור שלי זה יהיה נגד ניו יורק סיטי ביאנקיס.

מאיפה הביאו את הדביל הזה, זה אותו אחד העביר את החגיגות האליפות ב2013

הוא עדיין לא למד שהשם הפרטי של ייני זה שרן ולא שירן

מאיפה הביאו את הדביל הזה, זה אותו אחד העביר את החגיגות האליפות ב2013

הוא עדיין לא למד שהשם הפרטי של ייני זה שרן ולא שירן

אם זה לא הספיק הוא גם הגיע עם עניבה אדומה

בכדורסל המסע המיותר הזה באמריקה כבר הפך למסורת בשנים האחרונות. נוסעים, מקבלים בראש מ- 2-3 קבוצות נ.ב.א וחוזרים. זה סתם דופק את ההכנה לעונה והתרומה המקצועית של המשחקים האלה מוטלת בספק. די מדובר פה בקטע שיווקי ותדמיתי ולא בהכנה אמיתית לעונה.

מסיבה זו עולה לי אוטומטית רפלקס הספקנות להחיל את זה גם בכדורגל אבל מצד שני לא נדע עד שלא ננסה.

בכדורסל המסע המיותר הזה באמריקה כבר הפך למסורת בשנים האחרונות. נוסעים, מקבלים בראש מ- 2-3 קבוצות נ.ב.א וחוזרים. זה סתם דופק את ההכנה לעונה והתרומה המקצועית של המשחקים האלה מוטלת בספק. די מדובר פה בקטע שיווקי ותדמיתי ולא בהכנה אמיתית לעונה.

מסיבה זו עולה לי אוטומטית רפלקס הספקנות להחיל את זה גם בכדורגל אבל מצד שני לא נדע עד שלא ננסה.

לא יודע אם עדיף לשחק נגד קבוצות מהליגה ה4 בספרד ולתת להם 10.

אם כבר לשחק נגד קבוצות יותר חזקות מאיתנו, משו שיותר יהיה דומה למוקדמות באירופה.

לא יודע אם עדיף לשחק נגד קבוצות מהליגה ה4 בספרד ולתת להם 10.

אם כבר לשחק נגד קבוצות יותר חזקות מאיתנו, משו שיותר יהיה דומה למוקדמות באירופה.

אבל מצד שני אתה צריך גם קבוצות חלשות במחנה האימון לא רק קבוצות חזקות כי אז יותר קל לתרגל שיטה

אבל מצד שני אתה צריך גם קבוצות חלשות במחנה האימון לא רק קבוצות חזקות כי אז יותר קל לתרגל שיטה

לא יודע כמה יש לתרגל שיטה, רוב הסגל נשאר, והשיטה כנראה תהיה אותה שיטה.

ואני מאמין שאם יהיה באמת כזה צורך יסדרו משהו.

השדרוג בכל המסביב של המועדון באמת מדהים. שיווק, גאלה, ארה"ב. השאלה אם יגיע גם שדרוג מקצועי רציני באיכות השחקנים(שזה העיקר) שיגבה את כל הפעילויות המבורכות האלו, כי השנה הלכנו צעד אחורה בהתקדמות הסגל. בוא נגיד ככה, אם אובמה יצפה בעדן ודן תהיה לו סיבה טובה באמת לנתק את הקשר עם ישראל.

איך אני אוהב את זה שאם אני לא יכול לבוא למשחקים של מכבי, מכבי באים אליי למשחקים! אימפריה ידעתי שעשיתי בשכל שהבאתי את החולצה והצעיף של מכבי!

*בכפוף ללו"ז של מכבי וללו"ז של הלימודים שלי.

כיף לך

קיץ קודם עלה לי בערך אלף דולר לטיסה מפגרת מונקובר לניו יורק. להורים שלי זה עלה פחות והם באו מתל אביב.

נראה אם הפעם אני מוצא משהו זול.. :/

• 3 weeks later...

מוואלה

מחנה האימונים של מכבי תל אביב בניו יורק בספק בעקבות בעיה של קיום משחקי אימון מול חלק מקבוצות הכדורגל של העיר. כזכור, במכבי תל אביב מתכננים לקיים את מחנה האימונים בתפוח הגדול החל מה-28 ביוני וכבר הודיעו בערב הגאלה שקיימו כי ישחקו מול שלוש קבוצות מניו יורק, אך כעת נודע שקיימות מספר בעיות לקיום המשחקים הקשורות לפרסום, הסכמי חסויות ומימון המשחקים עצמם.

יש לציין כי המנהל המקצועי ג'ורדי קרויף מעוניין שהמחנה יתקיים בניו יורק ולוחץ שלא יבוטל, וההחלטה הסופית צפויה להתקבל לקראת סוף השבוע. אם מכבי תל אביב תוותר על המחנה בסופו של דבר היא תיאלץ לדאוג בהקדם לאופציה חלופית באירופה, ולמצוא יריבות אימון מספיק טובות להתכונן למוקדמות ליגת האלופות.