Jump to content

הצעה: מכירת כרטיסים לגמר רק למנויים!

שולח מיייל

Recommended Posts

גם לידי הקהל היה בדיחה. אבל אם הם לא באים- אז כולנו היינו בדיחת יציע ריק.

הפסקתי להסתכל על כמות

עדיף 500 שבאים לעודד מאשר 10 אלף שלא מעודדים

נכון. ולכן צריך לקבוע רף. היה יקר היום? מופרז? שהארגון יודיע שהוא מחרים וההתאחדות תצטרך לספק הסברים.

הודיעו שלא מחרימים? עם הקהל הענק שלנו- זה היה חייב להיות משחק סולד אאוט.

זה שהקהל שלנו לא בא זה לא בגלל מחירים, נטו העובדה שאנחנו דשנים ושבעים. משחק נגד אחי נצרת, גם חצי גמר אחרי עשור, לא שווה לאנשים מספיק כדי לשים חולצה צהובה ולצאת מהבית.

אתה יודע, יש אנשים שעושים חושבים בעצמם בלי הודעה של ארגון, ויותר מזה, לא בכל פעם שבן אדם מחליט שיקר לו משהו זה אומר שהוא "מחרים".

כשאני רואה שבירה שאני אוהב נמכרת ביותר מדי במקום מסויים אני לא "מחרים", אני פשוט לא קונה.

אפשר גם לקבל החלטות על עצמך לבד בלי להפוך את זה לקמפיין ובלי לנסות לשכנע את כל העולם. חלק הרגישו שיקר להם בשביל משחק מול קבוצת ליגה שנייה בירושלים, חלק לא. זה לגיטימי. לא חייבים לפתוח במלחמה על מי "צודק".

וכן, זה גם תלוי בעוד דברים בחיים שלהם באותו רגע. לא הכל זה "עקרונות", זה פשוט עניין של פרקטיקה. לאנשים יש סדרי עדיפויות משלהם בחיים.

איזה ״מי שברך״ קיבלתי במושבה מחזור ראשון כשהלכתי למשחק... כולב רציתי לראות מכבי אחרי הקמפיין אירופאי בקפריסין, ולא הייתי מסוגל להתאפק למחזור 2.

זה שהקהל שלנו לא בא זה לא בגלל מחירים, נטו העובדה שאנחנו דשנים ושבעים. משחק נגד אחי נצרת, גם חצי גמר אחרי עשור, לא שווה לאנשים מספיק כדי לשים חולצה צהובה ולצאת מהבית.

פה הבעיה שלי.

למה ב״ש דופקים תצוגה כזאת מול עפולה?

למה בסמי עופר יש 27,000 איש נגד מכבי פ״ת?

התדרדרנו. זה הכל.

כי באר שבע רעבים לתואר בטירוף, וחיפה גם. אין מה לעשות, זה תהליך טבעי של שובע מכמות התארים שלקחנו בשלוש שנים האחרונות. אצלי אישית אמנם זה לא ככה, אבל זה טבעי שחלק רחב מהקהל ירגיש שובע לעומת הקהל של באר שבע או חיפה שמתנהג כמונו בעונה של אוסקר. הם רעבים בטירוף ועם אש בעיניים ואנחנו לא. זה מה יש כרגע - אני רק חושש שהשובע הזה יהיה גם אצל השחקנים - ואז אנחנו בבעיה.

בוא תשמע משהו .. הגמר לא יוחרם .

עם כל הכאב , וההתאחדות השרמוטות האלה שעושים עלינו קופה זה מה שיש ..

גם אם הארגון , ואחים לסמל יחרימו יש לנו מספיק אידיוטים שיקנו את שאר הכרטיסים ..

ההחרמה הייתה צריכה להיות בחצי גמר! ההתאחדות ראו כי טוב.. ועכשיו יזיינו אותנו במחיר... החרם היה חייב לצאת לפועל אתמול!

אני מנוי ואני מעדיף שהמכירה לא תיהיה קודם כל למנויים, מספיק אנחנו סובלים מכל מכל יושבי שערים 2 13 7 ו8 שלא מעודדים, לא צריך אותם גם בגמר

אני מנוי ואני מעדיף שהמכירה לא תיהיה קודם כל למנויים, מספיק אנחנו סובלים מכל מכל יושבי שערים 2 13 7 ו8 שלא מעודדים, לא צריך אותם גם בגמר

אבל הם השקיעו יותר מכמה כאלה שחושבים שמיטרוביץ שחקן לכן מגיע להם להיות בגמר לפניהם

הלוואי והייתה אפשרות שהארגון+אחים לסמל+הגמלים יצאו בהודעה כבר על הבוקר - 50 שח אחיד או שהגמר מוחרם

אני באמת חושב שצריך להיות ראליים ויש משחקים ששווים חמישים שקל ויש כאלו ששווים יותר אם יעשו מחיר של 80 שקל אז זה שווה משחק גמר נגד באר שבע כמו שעל דרבי אתה לא תשלם כמו למשחק נגד אשדוד

ברור לי שלא באמת יקחו 50 ש"ח, ואתה צודק צריך להיות ריאלים. לחצי גמר מול קבוצה ממקום 7 בלאומית לקחו 100 שקל, אז כמה יקחו לגמר מול קבוצה מקום 2 מהליגה?

הכוונה שלי שינסו להוריד את המחירים לפחות. האירגונים 'ידרשו' 50 אחיד - יתנו 70-80 אחיד, זה גם משהו.

קשה לי להאמין שאתה רושם את זה אם הית בחצי גמר