Jump to content

הצעה: מכירת כרטיסים לגמר רק למנויים!

שולח מיייל

Recommended Posts

תהיה הקצאה בערך של 13,000 כרטיסים לאוהדים שלנו

צריך ללחוץ את ההנהלה דרך הפייסבוק שכל מנוי יוכל לרכוש כרטיס אחד וככה כל המנויים יוכלו להגיע למשחק

בלי לאן, בלי הגרלה ובלי שום שיטה אחרת

ההתאחדות תעביר למכבי את הכרטיסים בקרוב צריך ללחוץ אותם מעכשיו!!

הלוואי והייתה אפשרות שהארגון+אחים לסמל+הגמלים יצאו בהודעה כבר על הבוקר - 50 שח אחיד או שהגמר מוחרם

בוא תשמע משהו .. הגמר לא יוחרם .

עם כל הכאב , וההתאחדות השרמוטות האלה שעושים עלינו קופה זה מה שיש ..

גם אם הארגון , ואחים לסמל יחרימו יש לנו מספיק אידיוטים שיקנו את שאר הכרטיסים ..

הלוואי והייתה אפשרות שהארגון+אחים לסמל+הגמלים יצאו בהודעה כבר על הבוקר - 50 שח אחיד או שהגמר מוחרם

המשחק הזה שווה יותר כסף ממשחק ליגה נגד מכבי פ"ת או אשדוד. סביר להניח שלא מה שהולכים לקחת עליו - אבל יותר מ50.

למה רק מנויים?

חצי גמר בטדי, מכירה פתוחה לכולם עם חצי מכמות הכרטיסים שתהיה לנו בגמר- ולא מכרנו הכל.

חצי גמר מול אחי נצרת

לא דומה לחצי גמר!! מול בש

אם אני לא טועה הארגונים של מכבי לא דרשו בשום שלב שמשחקים נגד קבוצות גדולות יעלו 50

לא שאני חושב שיש משחק בין שתי קבוצות ישראליות ששווה 100 שקל. אבל אם כבר לשלם סכום כזה, אז גמר גביע בין הראשונה לשנייה, שהוא גם משחק בין האלופה לסגניתה, הוא בהחלט מועמד ראוי.

לא שאני חושב שיש משחק בין שתי קבוצות ישראליות ששווה 100 שקל. אבל אם כבר לשלם סכום כזה, אז גמר גביע בין הראשונה לשנייה, שהוא גם משחק בין האלופה לסגניתה, הוא בהחלט מועמד ראוי.

וואלה? אז המחאה שווה לתחת.

לפי התיאוריה שלך- דרבי בגמר גביע זה 200, משחק עליה לבתים באירופית 300, משחק בצמפיונס 500.

למה? אתה מעודד את מכבי כתלות ביריבה?

קהל של הצלחות נהיה לנו. שבע, עצלן ובכיין.

אני לא מבין מה הבעיה פה, הרי ברור שגם בשביל מי שמגיע לכל משחק יש הבדל בין דרבי לבין משחק נגד מכבי פ"ת. לא כל המשחקים שווים.

לפי התיאוריה שלך- דרבי בגמר גביע זה 200, משחק עליה לבתים באירופית 300, משחק בצמפיונס 500.

משחק עליה לבתים באירופית מעניין הרבה פחות מגמר גביע, בוא נתחיל מזה.

וכן, משחק לצ'מפיונס יעלה יותר ממשחק בליגת העל, מן הסתם. לא 500, אבל יותר. יש פה שמישהו שברצינות יחשוב ש-100 ומשהו למשחק נגד ריאל מדריד זה מוגזם?

אני לא מבין מה הבעיה פה, הרי ברור שגם בשביל מי שמגיע לכל משחק יש הבדל בין דרבי לבין משחק נגד מכבי פ"ת. לא כל המשחקים שווים.

אז למה צריך מחיר אחיד אם המשחקים לא אחידים?

הייתי נותן קדימות לגמר- למי שקנה כרטיס לחצי גמר. לא ככה?

אז למה צריך מחיר אחיד אם המשחקים לא אחידים?

הייתי נותן קדימות לגמר- למי שקנה כרטיס לחצי גמר. לא ככה?

זהו, שאף אחד לא דרש מחיר אחיד לכל המשחקים. ה"אחיד" ב"מחיר אחיד" מתייחס לזה שמבוגר עולה כמו נוער.

ומן הסתם הגיוני לתת קדימות למנויים שקנו כרטיס בעצם ל-18 משחקים, ולא למי שקנה לחצי גמר שזה משחק אחד...

למה? אתה מעודד את מכבי כתלות ביריבה?

קהל של הצלחות נהיה לנו. שבע, עצלן ובכיין.

תתפלא אבל הייתי ליד הארגון

כל המסביב שלי סתמו תפה כל המשחק, שלא נדבר על זה שהם היו מבוגרים

וליצן שבא לצלם כמעט את כל המשחק

הקהל שלנו היום היה בדיחה

משחק עליה לבתים באירופית מעניין הרבה פחות מגמר גביע, בוא נתחיל מזה.

וכן, משחק לצ'מפיונס יעלה יותר ממשחק בליגת העל, מן הסתם. לא 500, אבל יותר. יש פה שמישהו שברצינות יחשוב ש-100 ומשהו למשחק נגד ריאל מדריד זה מוגזם?

מה שמעניין אותך, לא מעניין מישהו אחר.

אם היה גמר גביע המדינה ביום א׳ ופלייאוף ליגה אירופית ביום ד׳ - מכבי עולה בגביע בהרכב החזק ביותר או שומרת שחקנים?

מה שמעניין אותך, לא מעניין מישהו אחר.

אם היה גמר גביע המדינה ביום א׳ ופלייאוף ליגה אירופית ביום ד׳ - מכבי עולה בגביע בהרכב החזק ביותר או שומרת שחקנים?

לא יהיה גמר גביע ומשחק עלייה לבתים של האירופית באותו שלב של העונה, זה בסדר.

אבל בחיאת, מתי לדעתך היתה/תהיה יותר תכונה, לפני טריפוליס, או לפני באר שבע? מן הסתם מחיר צריך להיות גם עניין של ביקוש והתלהבות לפני.

אני בכלל לא מבין למה מדברים פה על "עקרונות", זה לא עניין של עקרונות, זה עניין של פרקטיקה.

תתפלא אבל הייתי ליד הארגון

כל המסביב שלי סתמו תפה כל המשחק, שלא נדבר על זה שהם היו מבוגרים

וליצן שבא לצלם כמעט את כל המשחק

הקהל שלנו היום היה בדיחה

גם לידי הקהל היה בדיחה. אבל אם הם לא באים- אז כולנו היינו בדיחת יציע ריק.

תמשיך עם הדמגוגיה... זה יעשה אותך יותר צודק.

תקרא שוב מה שכתבתי, לא חושב שזה שווה 100 שקל. בכל מקרה, יש כל-כך הרבה משחקים לפני שצריך להחרים, שזה הזוי להזכיר את המשחק הזה ולא אותם.

לא יהיה גמר גביע ומשחק עלייה לבתים של האירופית באותו שלב של העונה, זה בסדר.

אבל בחיאת, מתי לדעתך היתה/תהיה יותר תכונה, לפני טריפוליס, או לפני באר שבע? מן הסתם מחיר צריך להיות גם עניין של ביקוש והתלהבות לפני.

פה הבעיה שלי.

למה ב״ש דופקים תצוגה כזאת מול עפולה?

למה בסמי עופר יש 27,000 איש נגד מכבי פ״ת?

התדרדרנו. זה הכל.

תמשיך עם הדמגוגיה... זה יעשה אותך יותר צודק.

תקרא שוב מה שכתבתי, לא חושב שזה שווה 100 שקל. בכל מקרה, יש כל-כך הרבה משחקים לפני שצריך להחרים, שזה הזוי להזכיר את המשחק הזה ולא אותם.

נכון. ולכן צריך לקבוע רף. היה יקר היום? מופרז? שהארגון יודיע שהוא מחרים וההתאחדות תצטרך לספק הסברים.

הודיעו שלא מחרימים? עם הקהל הענק שלנו- זה היה חייב להיות משחק סולד אאוט.

נכון. ולכן צריך לקבוע רף. היה יקר היום? מופרז? שהארגון יודיע שהוא מחרים וההתאחדות תצטרך לספק הסברים.

הודיעו שלא מחרימים? עם הקהל הענק שלנו- זה היה חייב להיות משחק סולד אאוט.

אתה יודע, יש אנשים שעושים חושבים בעצמם בלי הודעה של ארגון, ויותר מזה, לא בכל פעם שבן אדם מחליט שיקר לו משהו זה אומר שהוא "מחרים".

כשאני רואה שבירה שאני אוהב נמכרת ביותר מדי במקום מסויים אני לא "מחרים", אני פשוט לא קונה.

אפשר גם לקבל החלטות על עצמך לבד בלי להפוך את זה לקמפיין ובלי לנסות לשכנע את כל העולם. חלק הרגישו שיקר להם בשביל משחק מול קבוצת ליגה שנייה בירושלים, חלק לא. זה לגיטימי. לא חייבים לפתוח במלחמה על מי "צודק".

וכן, זה גם תלוי בעוד דברים בחיים שלהם באותו רגע. לא הכל זה "עקרונות", זה פשוט עניין של פרקטיקה. לאנשים יש סדרי עדיפויות משלהם בחיים.