Jump to content

עומרי בן הרוש

lobster

Recommended Posts

הוא טיפש, עם זה אני מסכים, אבל אני אוהב אותו ואני חושב שאין יותר מדי מציאות שמחכות לנו בעמדה שלו ועדיף להישאר איתו. הוא צריך להתפכח קצת והוא יהיה בסדר גמור.

שהוא וטב"ח באגף זה הכי עם האייקיו הכי נמוך בליגה.

הוא מצויין לרוטציה, לא בונה עליו כמגן פותח להמשך הדרך.

עמדת המגנים חייבת חיזוק ראשון לפני כל עמדה אחרת במגרש.

יואב הרבה יותר שקול ואחראי ממנו. יש לי הרגשה שעומרי הגיע לקצה עקומת הלמידה שהוא יכול להפיק מהצוות המקצועי, לא רואים שום התקדמות (אולי ההפך) מאמצע העונה שעברה, יש לו הרבה כשרון אבל אם הוא לא ישכיל ללמוד לקבל החלטות בסיסיות תוך כדי תנועה, אנחנו לא מרוויחים הרבה. מה גם שהוא בתפקיד, שאני חושב בכנות שחשוב שיעבור "השבחה" משמעותית במכבי, דבר שכנראה כבר לא יתרחש.

איזה דיליי של חצי שנה בתגובות.. אפילו רוני גפני היה יותר טוב ממנו

ועוד אומרים שאני מגזים... איך אני אוהב את התגובות האלה: "ח"פ השוער הכי גרוע ששיחק במכבי", "מיטרוביץ' הזר הכי גרוע בליגה", "רוני גפני היה יותר טוב מבן הרוש".

כולם פה שורפים אותו כאילו גדלים מגנים שמאליים על עצים. סה"כ יש לו גם יתרונות לא מבוטלים, וכל עוד לא מגיע זר שלם יותר, זה המקסימום שיהיה פה בשנים הקרובות. ואני מאוד אוהב את יואב אבל אי אפשר באמת לבנות עליו להיות מגן מוביל, ולשון לא תזיק עוד שנת השתפשפות בקבוצת הבת.

שחקן שזקוק לביטחון ושקט, ולא מקבל אותו ככל הנראה.

יש לו סט כלים מעולה לעמדת המגן, העליהום שנוצר כאן כבר ידוע מראש אחרי משחק חלש.

הוא לא היחידי בקבוצה שזקוק לביטחון מהספסל והרצה בהרכב-על אותו המשקל עומדים ראדי, בן-בסט, פריצה וגם טב״ח.

יאללה לסקול בכיכר העיר...

שחקן שזקוק לביטחון ושקט, ולא מקבל אותו ככל הנראה.

יש לו סט כלים מעולה לעמדת המגן, העליהום שנוצר כאן כבר ידוע מראש אחרי משחק חלש.

הוא לא היחידי בקבוצה שזקוק לביטחון מהספסל והרצה בהרכב-על אותו המשקל עומדים ראדי, בן-בסט, פריצה וגם טב״ח.

יאללה לסקול בכיכר העיר...

תראה את התגובות שלי על הנושא לעונה הבאה.. אם יש משהו שאני עקבי בו זה שבעיני בן הרוש הוא אחת הבעיות הקריטיות שלנו, ושעם החורים שהוא עושה והכניסות של קרנף שלו, העפות כדור קדימה במקום לתת למשחק לשטוף כשהוא רואה מולו שחקן, ובכללי כמעט כל אספקט במשחק שלו לא יהיה לנו קמפיין אירופי גם שנה הבאה.

ואני באמת מאמין שעם זיו במקומו היינו עושים השנה קמפיין כלשהו, וזו לא מחמאה לזיו..

אני לא מסכים. רוב הטעויות נובעות לא מבעיה מקצועית או חוסר יכולת אלא מחוסר ביטחון ואגרסיביות מוגזמת. ניתן לתיקון בקלות-ראו מקרה פפה/פיל ג׳ונס או אפילו טיבי בתחילת דרכו במועדון.

עם כל הכעס שלנו עליו עכשיו, אין מגן שמאלי ישראלי יותר טוב ממנו.. וברוך השם יש עמדות יותר קריטיות לחיזוק כרגע.. ובראשם מגן ימני.

אם רק הראש היה מסודר במקום הוא היה שחקן מעולה, אבל זה מה יש.