Jump to content

כתוביות בפופקורן טיים

Chris

Recommended Posts

בהגדרות יש תיקייה של איפה התוכנה מורידה את הסרט.

תעשה PAUSE בסרט איך שהוא מתחיל, כנס לתיקייה ותריץ אותו עם VLC ושם אתה יכול להוסיף לו כתוביות מסאבסטנר לפי שם הקובץ

(בד"כ YIFY)

בהגדרות יש תיקייה של איפה התוכנה מורידה את הסרט.

תעשה PAUSE בסרט איך שהוא מתחיל, כנס לתיקייה ותריץ אותו עם VLC ושם אתה יכול להוסיף לו כתוביות מסאבסטנר לפי שם הקובץ

(בד"כ YIFY)

הסתדרתי בסוף בדרך אחרת (הייתי צריך לעדכן את האפליקציה או שאולי זו הייתה בעיה רק בסרט מסויים), אבל בכל מקרה -

לעוד מישהו פה יש בעיה שאחרי זמן מסויים במהלך צפייה בסרט האפליקציה מפסיקה להגיב? הסרט עדיין רץ אבל הכתוביות נעלמות ואי אפשר לעצור, להריץ אחורה/קדימה, להגביר/להחליש וכו'?

תוכנה זבל. עובדת פעם ב100 שנה.

דווקא תוכנה סבבה רק בסדרות היא עושה בעיות אבל בסרטים היא עובדת לי מצוין

אוקיי קודם כל לא אמרתי, כדי להשתמש בקודי ולהתעסק איתו צריך ידע בסיסי בתפעול מחשב (ממש בסיסי, של התקנת תוכנות וכאלה).

במשפט אחד קודי זאת תוכנה חופשית שאפשר להתקין על כל פלטפורמה - מק, PC, לינוקס ואנדרואיד ובעצם יש לה מעין אפליקציות ש"מרחיבות" אותה.

לדוגמא יש "אפליקציה" מפורסמת בשם genesis ונמצאים בה כל הסרטים והסדרות שקיימות (ניתן להגדיר הורדת כתוביות אוטומטית כמו bsplayer)

יש הרחבות של yes go, hot VOD, וואלה, יוטיוב, מאקו, הרחבות של כל הערוצים בעולם (פחות או יותר) ועוד מליון הרחבות. אנשים כבר נפטרו מיס והוט ועברו לקודי בתור מכשיר מדיה סנטר ראשי עם מחשב סלון ביתי.

בקיצור התחום הזה רחב מאוד ממליץ לכם לקרוא לחפש בפייסבוק kodi israel ומשם להתחיל. יש להם גם פורום. ואם אתם בבית הסופש אז בכלל הרווחתם בהתעסקות עם זה כי זה שווה כל רגע

שורה - אתה צריך להוריד את genesis (קובץ זיפ) ולהתקין אותו מתוך התקנת הרחבות בהגדרות. יש מיליון וידאו ביוטיוב על איך להתקין איך להתעסק וכו' וכו'

סרטון שמצאתי ביוטיוב על מה זה ואיך מגדירים תחילה את כל העסק -

https://www.youtube.com/watch?v=mcT6pfaGG5g

אוקיי קודם כל לא אמרתי, כדי להשתמש בקודי ולהתעסק איתו צריך ידע בסיסי בתפעול מחשב (ממש בסיסי, של התקנת תוכנות וכאלה).

במשפט אחד קודי זאת תוכנה חופשית שאפשר להתקין על כל פלטפורמה - מק, PC, לינוקס ואנדרואיד ובעצם יש לה מעין אפליקציות ש"מרחיבות" אותה.

לדוגמא יש "אפליקציה" מפורסמת בשם genesis ונמצאים בה כל הסרטים והסדרות שקיימות (ניתן להגדיר הורדת כתוביות אוטומטית כמו bsplayer)

יש הרחבות של yes go, hot VOD, וואלה, יוטיוב, מאקו, הרחבות של כל הערוצים בעולם (פחות או יותר) ועוד מליון הרחבות. אנשים כבר נפטרו מיס והוט ועברו לקודי בתור מכשיר מדיה סנטר ראשי עם מחשב סלון ביתי.

בקיצור התחום הזה רחב מאוד ממליץ לכם לקרוא לחפש בפייסבוק kodi israel ומשם להתחיל. יש להם גם פורום. ואם אתם בבית הסופש אז בכלל הרווחתם בהתעסקות עם זה כי זה שווה כל רגע

שורה - אתה צריך להוריד את genesis (קובץ זיפ) ולהתקין אותו מתוך התקנת הרחבות בהגדרות. יש מיליון וידאו ביוטיוב על איך להתקין איך להתעסק וכו' וכו'

מאיפה אני רק מוריד את הקובץ genesis?

חיפוש קטן, הלינק להורדה נמצא בתחתית הדף http://www.iwillfolo.com/how-to-install-genesis-kodi-addon-with-screenshots/

וגם יש שם מדריך איך להתקין את ההרחבה.

תקשיב כדי להבין מה אתה עושה, ממליץ לך להיכנס לפורום קודי ישראל. דברים יהיו יותר ברורים אחרי שתקרא מי נגדמי

אגב, יש שם בפורום קובץ שלם ומוכן שהכינו ובתוכו נמצאות כל ההרחבות המוכרות בלי כל ההתעסקויות מסביב.

בהתחלה פופקורן עבד לי ממש טוב וזה היה חלומי. בתקופה האחרונה זה פשוט נוראי, כמעט בכל סרט שאני מפעיל זה נתקע לי אחרי כמה דקות. לא יודע אם זאת בעיה של התוכנה או של האינטרנט אבל זה מייאש.

קלוש. צרלטון כבר עשו כמה מהלכים ואיומים בתביעות. כדורגל ישראלי זו הנקודה החלשה של הקודי.

ערוצים של יס אפשר לראות אם יש לך יס גו במשפחה, אפשר לסנכרן את זה לתוך הקודי. אם אין אז גם כן, הסיכוי שיהיה דבר כזה קלוש. אבל באמת שאין צורך בהם, יש את כל התכנים של יס והוט והרבה יותר.

מי שרוצה הסברים על קודי

קבוצת פייסבוק https://www.facebook.com/groups/KODISRAEL/

פורום קודי http://www.kodisrael.co.il/kodisrael/index.php