Jump to content

מכבי ת"א - פנרבחצ'ה, משחק 3

Omer

Recommended Posts

בודירוגה.

עוד כמה שחקנים שאני זוכר :

פאפאלוקאס, פאפאמקאריוס, פאפאניקולאו, , פאסולאס , מרקו יאריץ', ז'ליקו רברצ'ה, חורחה גרבחוסה (סנ'קנד פאול פור ילוו' פור פאול - ברלד) ..

ינאקיס , דרגן טארלאץ' , ג'יי.אר הולדן, מרכוס בראון, מירסאד טורצ'אן, חוסיין בשוק, סקולה , ספליטר , פרג'יוני , אופוק סאר'ג'ה , הידו טורקוגלו , פטר נאומוסקי , רוברטו דואנייאס הענק מברצלונה.

דג'ורג'ביץ' , ארווידאס סאבוניס, פרדראג דאנילוביץ'('איש העכביש' מקינדר בולוניה) , אנטואן ריגודו , דינו ראדג'ה, דייויד ריברס, תיוס אדני , ריקארדו פיטיס ,ג'נלוקה באזילה, ג'אקומו גאלאנדה , בזארביץ',

האחים יבגני וזכאר פאשוטין, מאסימו בולרי , ארתוראס קארנישובאס, אנתוני בואי, טרל מקנטייר, שון סטונרוק, שטומברגאס , קספרס קאמבלה הסנטר הלטבי , גרגור פוצ'קה, סאני בצ'ירוביץ',

קרלטון מאיירס, אלמר בנט, קאבסאס , ניקוס איקונומו, וכמובן בודירוגה : )

לא מבין איך ויתרו על טייריס רייס

ונתנו חוזה כזה מנופח לסמית'

החיסרון של בלותנטל גדול, אולי בעתיד רנדל וג׳ו אלכסנדר שאני מאוד מאמין בו ימלאו אותו .

חייבים רכז (או שוטינג גארד אמיתי ולא היינס) וסנטר

יכלנו להביא את סלוטר, חבל .

לא מבין איך ויתרו על טייריס רייס

ונתנו חוזה כזה מנופח לסמית'

החיסרון של בלותנטל גדול, אולי בעתיד רנדל וג׳ו אלכסנדר שאני מאוד מאמין בו ימלאו אותו .

חייבים רכז (או שוטינג גארד אמיתי ולא היינס) וסנטר

יכלנו להביא את סלוטר, חבל .

לא חושב שמכבי ויתרה על טייריס, אלא פשוט נלחמה עליו כשכבר היה מאוחר מדי - ניסתה להציע לו חוזה בינוני כשהוא חיכה לבחון עוד הצעות, ואז אם אני זוכר נכון בצעד נואש העלו את ההצעה ל-900 אלף יורו לעונה רק כשכבר ידעו שיש לו הצעה של מיליונים מרוסיה. לא שחס וחלילה אני מנקה את ההנהלה שלנו מאשמה, להיפך - בשוק האירופי הקיים, מכבי הייתה צריכה לצפות את זה ולסגור איתו חוזה מכובד כמה שיותר מוקדם ולא לשחק איתו את משחקי החיסכון שלהם. אבל עדיין, לא הייתי קורא לזה ויתור.

לגבי החוזה של סמית' - נטו חלק מהפאניקה של ההנהלה לאבד עוד שחקן חשוב לכסף הגדול. לא שאני מאוכזב מהמהלך, מאוד אוהב ומעריך את דווין. אני פשוט מקווה שזה לא אומר שבסיום העונה יחסכו בגלל זה יותר על שחקן חדש, אלא שבהנהלה יבינו שכדי להצליח לאורך זמן הם יצטרכו להמשיך ולפתוח את הכיס. יודע שהסיכוי קלוש, אבל היי - חייבים לחשוב חיובי..