Jump to content

מכבי ת"א - פנרבחצ'ה, משחק 3

Omer

Recommended Posts

רפי, העומס עליו היה מטורף, אולי הוא קצת מסורבל אבל אתה יודע שבמשחקים המכריעים הוא יקח על עצמו, לא הייתה לו עזרה בכלל.

יקח, ולרוב יחריב אותנו

אין מה לעשות IQ ברמה של ילד בכיתה ה

אתמול על אף ה21 ההפסד זה בגללו

כי 9 שניות לסוף הוא יכל להוציא זריקה הרבה יותר נוחה ובעלת סיכויים גבוהים יותר להכנס מאשר הזריקה כלום ושום דבר שהוא שיחרר

לא סתם מסינה לא רצה אותו, לא סתם הוא לא מצליח באירופה

יקח, ולרוב יחריב אותנו

אין מה לעשות IQ ברמה של ילד בכיתה ה

אתמול על אף ה21 ההפסד זה בגללו

כי 9 שניות לסוף הוא יכל להוציא זריקה הרבה יותר נוחה ובעלת סיכויים גבוהים יותר להכנס מאשר הזריקה כלום ושום דבר שהוא שיחרר

לא סתם מסינה לא רצה אותו, לא סתם הוא לא מצליח באירופה

אני מעדיף שחקן שחודר ומנסה על פני אחד שמתחבא, אם לא פארגו אנחנו לא מגיעים ל40 נקודות במשחק.

הבעיה הייתה שלא הביאו גארד נוסף, ברגע שהם הבינו שרק פארגו מסוגל לייצר במכבי פה נגמר הסיפור.

אני מעדיף שחקן שחודר ומנסה על פני אחד שמתחבא, אם לא פארגו אנחנו לא מגיעים ל40 נקודות במשחק.

הבעיה הייתה שלא הביאו גארד נוסף, ברגע שהם הבינו שרק פארגו מסוגל לייצר במכבי פה נגמר הסיפור.

גם אם יביאו את לברון זה לא יעזור

כי הוא שחקן יותר אישי מאשר קבוצתי

מילא הוא היה משחק עם הנתון הזה לטובתו

אבל הוא פשוט מחריב משחק אחרי משחק

אם אתמול פארגו לא נותן רבע רביעי מהסרטים זה משחק של 10 הפרש לטורקים

אם לא פארגו אתמול ברבע 1 2 3 זה +20 לנו

נוריד את ה10 הפרש שרשמת

ניצחנו ב10

נוריד את ה10 הפרש שרשמת

ניצחנו ב10

צודק, אבל רק אם היינו מביאים גם את פליפה רייס במקום סופו ואת רודי פרננדז במקום דווין סמית.

נוריד את ה10 הפרש שרשמת

ניצחנו ב10

ממש בא לי להתעצבן עליך על ערימות השטויות שאתה רושם כאן, אבל אני מרסן את עצמי ולכן רק ארשום - אין לך מושג.

ואתה זה שהתווכחתי איתו שאמר שעדיף למכבי סדרה בלי ביתיות, לא?

polls_hillary_good_one_1924_447365_answe

ממש בא לי להתעצבן עליך על ערימות השטויות שאתה רושם כאן, אבל אני מרסן את עצמי ולכן רק ארשום - אין לך מושג.

ואתה זה שהתווכחתי איתו שאמר שעדיף למכבי סדרה בלי ביתיות, לא?

polls_hillary_good_one_1924_447365_answe

לא, כי לכבודו ממש יש מושג

גם אם כל ה5 משחקים היו בבית היית מפסיד

בכל מקרה הסטטיסטיקה עדיין 2/4 בלי ביתיות

0/1 עם

אז כן עדיף סטטיסטית בלי ביתיות

לא, כי לכבודו ממש יש מושג

גם אם כל ה5 משחקים היו בבית היית מפסיד

בכל מקרה הסטטיסטיקה עדיין 2/3 בלי ביתיות

0/1 עם

הסטטיסטיקה ממש לא 2 העפלות מתוך 3. עשיתי לך את העבודה ופירטתי לך את הכל לפני משהו כמו חודשיים אבל אין לי כוח לחפש, אז רק בשלוף אני אגיד שאני זוכר את הסדרה שהפסדנו לריאל בסוויפ, אז איך בדיוק רק פעם אחת לא העפלנו? לא יודע. אבל שוב, עוד דוגמא שאתה יורה דברים מהשרוול בלי לבדוק ולחשוב קצת.

לגבי ה'ניתוח הסטטיסטי' המרשים שלך לגבי הפעם הבודדת בה היינו עם יתרון והפסדנו לפרטיזן עם קבוצה בינונית (שוב, לא זוכר אם היו עוד פעמים, אתה מוזמן לבדוק אם אתה רוצה) - הייתי מתחיל לפרט לך למה לבסס דעה על סמך מקרה בודד זה טפשי ולא מדויק, אבל אני רק אחזור ואומר שההיסטוריה (והסטטיסטיקה) מוכיחה שיתרון ביתיות, כשמו ההוא - יתרון. וזה שמכבי נפלה בפעם הראשונה שהיא אירחה סדרה של הטוב מ-3, לא אומר ש'למכבי עדיף לשחק יותר משחקים מחוץ לת"א'.

הסטטיסטיקה ממש לא 2 העפלות מתוך 3. עשיתי לך את העבודה ופירטתי לך את הכל לפני משהו כמו חודשיים אבל אין לי כוח לחפש, אז רק בשלוף אני אגיד שאני זוכר את הסדרה שהפסדנו לריאל בסוויפ, אז איך בדיוק רק פעם אחת לא העפלנו? לא יודע. אבל שוב, עוד דוגמא שאתה יורה דברים מהשרוול בלי לבדוק ולחשוב קצת.

לגבי ה'ניתוח הסטטיסטי' המרשים שלך לגבי הפעם הבודדת בה היינו עם יתרון והפסדנו לפרטיזן עם קבוצה בינונית (שוב, לא זוכר אם היו עוד פעמים, אתה מוזמן לבדוק אם אתה רוצה) - הייתי מתחיל לפרט לך למה לבסס דעה על סמך מקרה בודד זה טפשי ולא מדויק, אבל אני רק אחזור ואומר שההיסטוריה (והסטטיסטיקה) מוכיחה שיתרון ביתיות, כשמו ההוא - יתרון. וזה שמכבי נפלה בפעם הראשונה שהיא אירחה סדרה של הטוב מ-3, לא אומר ש'למכבי עדיף לשחק יותר משחקים מחוץ לת"א'.

אם תשים לב תיקנתי ל2/4

ועדיין 50% עדיף מ0%(סטטיסטית בלבד)

במקרה של פנרבחצה גם אם כל ה5 היו פה היית עף

סגל חלש ו"רכז" חלש עוד יותר

אם תשים לב תיקנתי ל2/4

ועדיין 50% עדיף מ0%(סטטיסטית בלבד)

במקרה של פנרבחצה גם אם כל ה5 היו פה היית עף

סגל חלש ו"רכז" חלש עוד יותר

טוב אין לי כח לוויכוחי הסרק האלה, אז אני אסגור ואומר ש-:

אתה לא יכול לקרוא לזה סטטיסטיקה כי מדובר במקרה בודד. מאמין שגם אתה יודע שאת הסדרות שניצחת בלי יתרון היית מנצח גם עם יתרון, ואת אלה שהפסדת היית כנראה מפסיד גם בלי.

לא מסכים איתך שהיינו עפים ב-5 משחקים בת"א.

סגל חלש - לעומת שנה שעברה בוודאי, דורש שדרוג.

רכז חלש - כבר אמרתי שאני לא מסכים איתך. אבל טעם אישי. אמרת ש'פלא שמסינה לא רצה אותו', אז מה תגיד על דיוויד בלאט?

ביי.

לפי רפי אם קבוצה קולעת 1/1 שלשות במשחק היא קבוצת שלשות מושלמת, בעוד שהקבוצה היריבה קלעה 18/19 היא הרבה פחות טובה.

מותר להודות בטעות אחי

אני נזכר ברגע המפנה של העונה הזאת:

משחק בית מול ברלין בטופ 16. מכבי מגיעה מהמקום הראשון בבית וכולם מצפים לניצחון קליל. כמה דקות לפני תחילת המשחק יש איזה עימות ביציעים עם אלי דריקס. האוהדים מחליטים לא לעודד כל המחצית הראשונה. הקבוצה לא נכנסת טוב למשחק ובסוף גם מפסידה ומאותה תקרית המאזן ביורוליג למעשה הוא 4 ניצחונות מול 7 הפסדים.

כצפוי טייריס רייס נבחר ל-MVP של היורוקאפ אחרי שהעמיד השנה ממוצעים של 17.2 נקודות (57% משתיים, 39.3% משלוש, 85.7% מהקו), 2.2 ריבאונדים ו-5.5 אסיסטים ב-22 משחקים.

איזה קהל של אולימפאוקס

ואוו ואוו ועוד פעם ואוו

לפי רפי אם קבוצה קולעת 1/1 שלשות במשחק היא קבוצת שלשות מושלמת, בעוד שהקבוצה היריבה קלעה 18/19 היא הרבה פחות טובה.

מותר להודות בטעות אחי

מה טעות אתה אמיתי?

אני מציג לך סטטיסטיקה ואתה אומר לי טעות

50%>0%

נהנתי מאוד מהמשחק. במהלכו אמרתי לחבר ש"עדיף" שאולימפיאקוס יעפילו כי הם מועדון יותר ווינרי מבארסה-סל, ומעדיף שהם יקחו מאשר צסק"א (למרות שאין הרבה סיכוי)

או ריאל מדריד. גם אם פנר יקחו אז אחלה, אבל לא רואה את זה קורה.

חצאי הגמר: מדריד-פנרבחצ'ה, צסק"א-אולימפיאקוס.

איזה משחק ! קרב חפירות כמו שהיוונים אוהבים ויודעים לנצח.

לגבי הזוכה בפיינל פור- לנו עדיף שאולימפיאקוס או פנר יקחו... (שריאל ,עם 8 גביעים, וצסק"א עם 6 , כמו מכבי, לא "יברחו" לנו.. שיתעכבו כמה שאפשר)..