Jump to content

חואן פאבלו

itanar

Recommended Posts

כל מי שחושב שקל למצוא שוער זר שיתאקלם היטב, אני רק מזכיר פה את השם אדם וזר (וכן אני יודע שההודעה שלי נגועה בדמגוגיה, אבל הסיכון כל כך גדול שזה משתק).

מי שהביא אותו היה שליימה שרף.

היום ברוך השם יש אנשים קצת יותר מבינים ממנו.

קאלה נתן עונה פסיכית במכבי, הכי גדולה של שוער שראיתי בארץ חוץ מעונה או שתיים של אניימה בהפועל.

(לא כולל את שורה, שהוא השחקן האהוב עליי בכל הזמנים, אבל הייתי ילד ולכן לא באמת יכול לחוות דעה רצינית עליו מעבר לזה שחשבתי שהוא השוער הכי טוב בעולם)

מי שהביא אותו היה שליימה שרף.

היום ברוך השם יש אנשים קצת יותר מבינים ממנו.

בסדר, אם היה היום איזה אניימה בבני יהודה (לא באמת אניימה אלא שוער זר שעשה פה עונה טובה) אז בלי לחשוב פעמיים.

אבל אין, לא זר ולא ישראלי.

מה שאומר או חוא"פ או הימור. שוער שלם לא נקבל פה, אם הוא אתלטי בעל תגובות מהירות הוא ילקה במשחק הגובה או הרגל וכו'.

לחואן יש משחק גובה טוב בהחלט תורם לסטטיקסטיקה של ספיגת השערים הנמוכה יחסית של הקבוצה, הוא משחק "בלם נוסף" בצורה מצוינת,ויש לו משחק רגל סביר. הוא לוקה בתגובות מהירות ולא ניחן בפנתריות מרשימה בלשון המעטה.

עכשיו צריך לחשוב מה הסיכוי שמה שיבוא יהיה טוב ממנו. סיכוי לא מבוטל, אבל אם תיפול עם השוער די הלכה העונה...

מנגד, בכל אופן יצטרכו להמר או שנה הבאה או השנה.

בקיצור, מה שגו'רדי יחליט, אני אופטימי.

בסדר, אם היה היום איזה אניימה בבני יהודה (לא באמת אניימה אלא שוער זר שעשה פה עונה טובה) אז בלי לחשוב פעמיים.

אבל אין, לא זר ולא ישראלי.

מה שאומר או חוא"פ או הימור. שוער שלם לא נקבל פה, אם הוא אתלטי בעל תגובות מהירות הוא ילקה במשחק הגובה או הרגל וכו'.

לחואן יש משחק גובה טוב בהחלט תורם לסטטיקסטיקה של ספיגת השערים הנמוכה יחסית של הקבוצה, הוא משחק "בלם נוסף" בצורה מצוינת,ויש לו משחק רגל סביר. הוא לוקה בתגובות מהירות ולא ניחן בפנתריות מרשימה בלשון המעטה.

עכשיו צריך לחשוב מה הסיכוי שמה שיבוא יהיה טוב ממנו. סיכוי לא מבוטל, אבל אם תיפול עם השוער די הלכה העונה...

מנגד, בכל אופן יצטרכו להמר או שנה הבאה או השנה.

בקיצור, מה שגו'רדי יחליט, אני אופטימי.

אני באמת חשוב שאפשר להביא בקלות שוער טוב ממנו. שוער טוב זה ממש לא מצרך נדיר. עבודת סקאוטיניג רצינית ותוכל להביא שוער טוב וצעיר יותר.

לא רואה בזה סיכון, בטח לאחר ההופעות הלא מרשימות של חואן באירופה. לצערי החסרונות שלו עולים על ההיתרונות.

אני באמת חשוב שאפשר להביא בקלות שוער טוב ממנו. שוער טוב זה ממש לא מצרך נדיר. עבודת סקאוטיניג רצינית ותוכל להביא שוער טוב וצעיר יותר.

לא רואה בזה סיכון, בטח לאחר ההופעות הלא מרשימות של חואן באירופה. לצערי החסרונות שלו עולים על ההיתרונות.

לא מסכים, אותו חואן פאבלו וגם דודו אוואט היו שוערים לגיטימיים בליגה הספרדית. אתה רואה את כל השוערים הזרים שדורכים פה בקבוצות אחרות.... אז נכון לנו יש יותר אמצעים, אבל בוא לא ניסחף.

לא מסכים, אותו חואן פאבלו וגם דודו אוואט היו שוערים לגיטימיים בליגה הספרדית. אתה רואה את כל השוערים הזרים שדורכים פה בקבוצות אחרות.... אז נכון לנו יש יותר אמצעים, אבל בוא לא ניסחף.

לפני עשור. קובאר נניח מהפועל חיפה הוא שוער בינוני ולכן העלות שלו בהתאם.

אבל קח את מכבי חיפה לדוג'. הביאו שוער בהרבה כסף והם מקבלים ממנו אחלה תמורה. אני מאמין שאפילו באותו כסף אפשר להביא שוער טוב יותר. השוער לדוג' של אפועל ניקוסיה ארקו פארדו , אומנם לא צעיר אבל טוב בהרבה מחואן (וכן ראיתי הרבה משחקים שלו) העלויות שלו פחות או יותר כמו של חואן.

באותה ליגה , משחק במדי אנרתוסיס פמגוסטה השוער הצעיר -תומאס קמינסקי . שוער שמושאל מאנדרכלט הבלגית ונחשב לטאנלט. נחשב לשוער הטוב בקפריסין יחד עם פארדו, והוא מסיים חוזה בקיץ. אפשר להשקיע סכום במשכורת שלו ולהביא פה שוער שיכול לרוץ שנים.

זו עבודת "סקאוטיניג" ב4 שקל, של כמות משחקים שראיתי בעיניים שלי. לך יש צוות סקאוט שלם שיכול לבחון מועמדים כאלה כמו שצריך.

להתפשר על חואן ולהגיד שקשה למצוא טוב ממנו זה חרטה. הוא לא עילוי, הוא לא נותן ערך מוסף. הוא נתן כמה משחקים טובים לאחרונה אז אנשים מתהפכים. הוא היה מזעזע באירופה (גם השנה וגם שנה שעברה) והוא נתן תצוגות רעות בליגה.

להתפשר על חואן ולהגיד שקשה למצוא טוב ממנו זה חרטה. הוא לא עילוי, הוא לא נותן ערך מוסף. הוא נתן כמה משחקים טובים לאחרונה אז אנשים מתהפכים. הוא היה מזעזע באירופה (גם השנה וגם שנה שעברה) והוא נתן תצוגות רעות בליגה.

פשוט לא מסכים. הסיבה העיקרית שנפלו עליו היא כי אין לו הצלות וירטואוזיות וכי הוא מרבה להשתתף במשחק הרגל של הקבוצה אז בערך פעם במשחק הוא מעיף החוצה ופעם בשניים מסבך שחקן.

אבל, הוא לא מקבל מספיק קרדיט על היציאות המצוינות שלו כ"בלם נוסף" ועל משחק הרגל שלו, במעל 80 הופעות אכן היו לו 4-5 משחקי נפל, שאני מאמין שיהיו לכל שוער.

פרט לכך אין לי ויכוח מהותי איתך. אפשר להביא שוער טוב יותר.

אבל לא אתבאס אם ג'ורדי יחליט שבשביל יציבות הקבוצה את ההימורים הוא לוקח בעמדות דחופות יותר.

מה שכן, מאד אתאכזב אם לא ישאילו את ברק לוי, מבחינתו its now or never

פשוט לא מסכים. הסיבה העיקרית שנפלו עליו היא כי אין לו הצלות וירטואוזיות וכי הוא מרבה להשתתף במשחק הרגל של הקבוצה אז בערך פעם במשחק הוא מעיף החוצה ופעם בשניים מסבך שחקן.

אבל, הוא לא מקבל מספיק קרדיט על היציאות המצוינות שלו כ"בלם נוסף" ועל משחק הרגל שלו, במעל 80 הופעות אכן היו לו 4-5 משחקי נפל, שאני מאמין שיהיו לכל שוער.

פרט לכך אין לי ויכוח מהותי איתך. אפשר להביא שוער טוב יותר.

אבל לא אתבאס אם ג'ורדי יחליט שבשביל יציבות הקבוצה את ההימורים הוא לוקח בעמדות דחופות יותר.

מה שכן, מאד אתאכזב אם לא ישאילו את ברק לוי, מבחינתו its now or never

אתה פשוט משקר לעצמך אחי.

באירופה הוא היה מזעזע, היו לו יותר מ 10 משחקים רעים בליגה. ומשחק הרגל שלו פשוט לא טוב. היציאות שלו "על הנוייר" לא מעידות שרמת משחק הרגל שלו טובה, אלא שהוא קורא טוב את המשחק. קאלה נניח היה מצוין בזה.

המסירות שלו גרועות, הוא לפעמים מוסר בדיוק למקום שאסור למסור אליו. מלחיץ את ההגנה. הוא פשוט שוער בינוני.

אז אתה לוקח את הפלוסים - משחק גובה טוב, ראיית משחק מעולה. ולוקח את החסרונות- משחק רגל מזעזע, לא יציב, אחד על אחד בינוני, חוסר ריכוז. והמשוואה פשוטה- הוא לא שוער מספיק טוב.

קאלה נתן עונה פסיכית במכבי, הכי גדולה של שוער שראיתי בארץ חוץ מעונה או שתיים של אניימה בהפועל.

(לא כולל את שורה, שהוא השחקן האהוב עליי בכל הזמנים, אבל הייתי ילד ולכן לא באמת יכול לחוות דעה רצינית עליו מעבר לזה שחשבתי שהוא השוער הכי טוב בעולם)

לגמרי, לא ישכח בעיקר את החגיגות שלו אחרי שהוא לקח שערים בטוחים.

עד אותו דרבי במחזור האחרון הוא לא ספג שער אחד מחוץ לרחבה.

אתה פשוט משקר לעצמך אחי.

באירופה הוא היה מזעזע, היו לו יותר מ 10 משחקים רעים בליגה. ומשחק הרגל שלו פשוט לא טוב. היציאות שלו "על הנוייר" לא מעידות שרמת משחק הרגל שלו טובה, אלא שהוא קורא טוב את המשחק. קאלה נניח היה מצוין בזה.

המסירות שלו גרועות, הוא לפעמים מוסר בדיוק למקום שאסור למסור אליו. מלחיץ את ההגנה. הוא פשוט שוער בינוני.

אז אתה לוקח את הפלוסים - משחק גובה טוב, ראיית משחק מעולה. ולוקח את החסרונות- משחק רגל מזעזע, לא יציב, אחד על אחד בינוני, חוסר ריכוז. והמשוואה פשוטה- הוא לא שוער מספיק טוב.

ברור שזה מעיד על ראיית משחק.

משחק גובה טוב- יש.

ראיית משחק טובה - יש.

שאלו שתי התכונות החשובות ביותר לקבוצה דומיננטית, כי לא צריך פנתר סופר אתלטי שבועטים לך לשער פעמיים במשחק, אלא שוער שיקח מצבים נייחים ושידע לסגור מתפרצות. את אלה חואן עושה בצורה טובה.

לגבי משחק הרגל- שוב הוא לא גרוע, תנסה לחשוב האם אי פעם מדדת שוער על זה לפני אניימה? לא! כי אף שוער לא נמדד בזה, שוער סביר מקבל כדור תחת לחץ ומעיף אותו קיבינימט, במכבי מאז אוסקר השוער מתבקש לסייע בהנעת הכדור, אז כן הוא טועה, אבל וואלה אם תתן לי 3 גולים שספגנו בגלל משחק הרגל שלו מאז שהוא פה אז אקבל את הטענה שלך. אבל האמת שזה הוראה של מאמן ויהיה לך קשה מאוד למצוא שוער שטוב בפרמטר הזה כי מעט שוערים נמדדים בו.

נכון חוא"פ לא וירטואוז, לא אתלטי מדי ולא פנתר ולכן היה לו קשה יותר באירופה. אבל לצרכים לליגה הוא מצוין.

עכשיו נחזור לדיון- האם אפשר להביא טוב יותר? כנראה שכן.

האם הסיכוי גבוה? סביר.

האם בעונה שמחליפים חלק משחקני ההגנה, את מרבית הזרים ואולי צוות מקצועי כדאי לעשות שינוי כזה? לא בטוח לכן כל החלטה שג'ורדי יקבל (פרט ללהביא שוער ישראלי אוברייטד) תהיה טובה בעיני.

הרג לך את אירופה לשים שוב תקצירים של מריבור?

התבלבלת בנושא. התכוונת לבן הרוש לדעתי.

שוב, חואן פאבלו השוער הכי טוב בליגה, ושוער לא מספיק טוב לאירופה. כמו שהסגל שלנו נראה נכון לעכשיו, יש לפחות ארבע עמדות שמצריכות חיזוק והחלפת שחקנים לפני עמדת השוער. זה עדיין לא סותר את זה שצריך לחפש שוער שישדרג אותנו באירופה.

התבלבלת בנושא. התכוונת לבן הרוש לדעתי.

שוב, חואן פאבלו השוער הכי טוב בליגה, ושוער לא מספיק טוב לאירופה. כמו שהסגל שלנו נראה נכון לעכשיו, יש לפחות ארבע עמדות שמצריכות חיזוק והחלפת שחקנים לפני עמדת השוער. זה עדיין לא סותר את זה שצריך לחפש שוער שישדרג אותנו באירופה.

התכוונתי לפבלו

הגול הראשון של מאריבור פה בארץ הוא של פאבלו לגמרי, ה2 שהשווה אחרי יתרון שלנו הוא 60% של בן הרוש ו40% של פאבלו שצילם כרגיל.

100% של בן הרוש

הגול הראשון של מאריבור פה בארץ הוא של פאבלו לגמרי, ה2 שהשווה אחרי יתרון שלנו הוא 60% של בן הרוש ו40% של פאבלו שצילם כרגיל.

:(

ללא ספק במגמת שיפור.

אמרו בתחילת העונה שהוא לא מביא נק׳. במשחקים האחרונים הוא ללא ספק מביא עם הצלות נהדרות.

גם במשחקים שניצחנו הוא נתן הצלות שגרמו לנו לא להיכנס למומנטום שלילי.

לא אבכה אם יישאר, בעיקר כשכלכך הרבה שחקני הגנה יתחלפו הקיץ.

הרג לך את אירופה לשים שוב תקצירים של מריבור?

ובעונה לפני זה הוא היה בסה"כ בסדר גמור בליגה האירופית, ובפרנקפורט הציל אותך מחמישייה לפחות.

הוא טעה בדיוק במשחק אחד. וזאת היתה קבוצה ברמה של מכבי חיפה, ככה שלהגיד "לא מספיק לאירופה אבל כן לליגה" על סמך המשחק הזה זה לא בדיוק הגיוני.

אם מול מאריבור הגול שחטף משקף שהוא לא מספיק בשביל לנצח את מאריבור, סימן שהוא גם לא טוב בשביל הליגה. אבל הרוב פה מסכימים שהוא כן טוב בשביל הליגה. אם הוא מספיק טוב בשביל לעמוד נגד ב"ש וק"ש, הוא מספיק טוב לעמוד מול מאריבור ודומותיה.

חוץ מזה, זאת קבוצה שהיית צריך לעבור גם בלי ביתיות, וגם עם מה שספגת. "הרג לך את אירופה", הוא גם אשם שעשרה שחקני שדה של מכבי נראו כמו כלום נגד היוונים, קבוצה שראיוס היה הכוכב הגדול שלה?

בעונה שעברה התקבע מעמדו כשעיר לעזאזל ומשם כמעט שאין יציאה. וגם בעונה שעברה הוא לא היה גרוע אפילו חצי כמו מה שעשו ממנו בפורום וביציע. היה בינוני בסה"כ, וכמה משחקים גרועים נדבקו לתדמית שלו.

השאלה היא אם עכשיו הוא בתקופה טובה, או שלפני זה היה בתקופה לא טובה. שוב, נוכח זה שהוא אהוב הקהל בספורטינג עד היום, ונתן כמה הצגות נגד ריאל מדריד, אני מהמר על האפשרות השנייה, ושלא סתם למרות העונה הקודמת ג'ורדי (שמכיר את הליגה הספרדית) החליט להאריך לו את החוזה בעוד שנה. לא כי הוא היה מרוצה, אלא כי הוא ידע שיש לו ביד שוער טוב ששווה לתת לו עוד הזדמנות. והעונה הוא מוכיח שההחלטה של ג'ורדי היתה נכונה.

בטח מריבור ברמה של מכבי חיפה, טעה וטועה במלא משחקים, בליגה אפשר לתקן, באירופה לא. בוא נזרוק עוד עונה. נוסא נתן הצגה נגד ברסה למה אתה לא זובח לו? מה זה השטויות האלו?

לא יודע למה אתה ככ אוהב ומסנגר על השחקנים הכי מחורבנים והכי בירידה בקריירה, פבלו וראדי.

בטח מריבור ברמה של מכבי חיפה, טעה וטועה במלא משחקים, בליגה אפשר לתקן, באירופה לא. בוא נזרוק עוד עונה. נוסא נתן הצגה נגד ברסה למה אתה לא זובח לו? מה זה השטויות האלו?

לא יודע למה אתה ככ אוהב ומסנגר על השחקנים הכי מחורבנים והכי בירידה בקריירה, פבלו וראדי.

כי נוסא הצטיין במשחק אחד בספרד (ואני עדיין כותב שהוא תורם דברים, שפשוט לא רלוונטיים למה שאני רוצה משחקן בעמדה שלו, וגם שאין לו יכולות נדירות כמו שאתם עושים ממנו), חואן פאבלו בכמה לאורך שנים. חואן פאבלו גם נחשב לשוער מעולה בליגה הספרדית בשנים האחרונות, נוסא לעומתו בליגה השנייה לא הסתדר (אומרים פה שבגלל סכסוך עם הקהל, אולי, לא יודע, אבל לרוב סכסוך גם תלוי בשחקן. מדוניאנין למשל במקרה הסתכסך גם עם האוהדים של ויאדוליד וגם עם אלה של מכבי), ולפני זה בהפועל היה בינוני. ולגבי חואן פאבלו והמשחקים שהצטיין בהם - וזה היה במשחקים הכי קשים מבחינתו, כשהיה מטווח על השער שלו, כשגם במכבי בכל פעם שהיה משהו שקרוב למטווח הוא עמד במבחן (במיוחד בפרנקפורט). כשהוא מרוכז ומפוקס הוא מעולה. גם מדוניאנין השכיב שחקנים של ברצלונה כאילו הם ילדים בשכונה וזה הראה שיש לו פוטנציאל, גם על זה "סינגרתי" עד שלב מסויים, אבל לא הלך במכבי. נתנו עונה, נתנו עוד אחת (לדעתי בצדק), והוחלט לא להמשיך (שוב, בצדק). גם לגבי נוסא בהתחלה רק אמרתי שהוא לא גרוע כמו שעושים ממנו ולא טוב כמו שעושים ממנו, כרגע אני בעיקר טוען שהוא מיותר על המגרש ושלא צריך לחכות לדעתי עוד עונה כדי שאולי הוא יתחבר בהתקפה.

שוער זה עניין של ביטחון, אם אני הייתי משאיר את ח"פ בעונה שעברה? לא, אבל בדיעבד זאת היתה החלטה טובה. יכול להיות גם שבדיעבד להשאיר את נוסא תהיה החלטה טובה. עדיין, לדעתי יש יותר סיכוי ששוער יתפוס ביטחון ויחזור לפורמה שליוותה אותו במשך שנים מאשר ששחקן יתחיל להיות יצירתי באמצע החיים, ושחקן יצירתי זה מה שמכבי צריכה, ככה שאני לא מבין מה הקשר.

לגבי ראדי אני לא חושב שהוא צריך להמשיך. כן שכרגע הוא צריך להיות ברוטציה כי יש לנו כלום ושום דבר בעמדה הזאת.

לגבי שוער צריך מישהו שאפשר לסמוך עליו. חואן פאבלו היה חולם במתפרצות של היריבות וכד' וזה עבר לו (אבנר אמר בזמנו שנראה שקשה לו לעשות את המעבר מלהיות שוער של קבוצת תחתית, שהלחץ עליה - שזה בדיוק מה שרלוונטי לאירופה, אגב - ולדעתי הוא צדק), אבל כשהיריבה במומנטום הוא נכנס למוד שבו הוא לא עושה שטויות. שוב, אתם מדברים על אירופה - כמה שטויות הוא עשה במשחקים באירופה בעונה הראשונה שלו, שבליגה לא היתה טובה? מה שהוא היה צריך לשפר זה בעיקר החולמנות במשחקים שבהם היריבה פחות תוקפת. הוא שיפר את זה, ושיפר את זה בענק (ושוב, אני לא חשבתי שצריך להשאיר אותו). עם זה התווסף לו גם ביטחון, שמקרין, גם על ההגנה.

כי נוסא הצטיין במשחק אחד בספרד (ואני עדיין כותב שהוא תורם דברים, שפשוט לא רלוונטיים למה שאני רוצה משחקן בעמדה שלו, וגם שאין לו יכולות נדירות כמו שאתם עושים ממנו), חואן פאבלו בכמה לאורך שנים. חואן פאבלו גם נחשב לשוער מעולה בליגה הספרדית בשנים האחרונות, נוסא לעומתו בליגה השנייה לא הסתדר (אומרים פה שבגלל סכסוך עם הקהל, אולי, לא יודע, אבל לרוב סכסוך גם תלוי בשחקן. מדוניאנין למשל במקרה הסתכסך גם עם האוהדים של ויאדוליד וגם עם אלה של מכבי), ולפני זה בהפועל היה בינוני. ולגבי חואן פאבלו והמשחקים שהצטיין בהם - וזה היה במשחקים הכי קשים מבחינתו, כשהיה מטווח על השער שלו, כשגם במכבי בכל פעם שהיה משהו שקרוב למטווח הוא עמד במבחן (במיוחד בפרנקפורט). כשהוא מרוכז ומפוקס הוא מעולה. גם מדוניאנין השכיב שחקנים של ברצלונה כאילו הם ילדים בשכונה וזה הראה שיש לו פוטנציאל, גם על זה "סינגרתי" עד שלב מסויים, אבל לא הלך במכבי. נתנו עונה, נתנו עוד אחת (לדעתי בצדק), והוחלט לא להמשיך (שוב, בצדק). גם לגבי נוסא בהתחלה רק אמרתי שהוא לא גרוע כמו שעושים ממנו ולא טוב כמו שעושים ממנו, כרגע אני בעיקר טוען שהוא מיותר על המגרש ושלא צריך לחכות לדעתי עוד עונה כדי שאולי הוא יתחבר בהתקפה.

שוער זה עניין של ביטחון, אם אני הייתי משאיר את ח"פ בעונה שעברה? לא, אבל בדיעבד זאת היתה החלטה טובה. יכול להיות גם שבדיעבד להשאיר את נוסא תהיה החלטה טובה. עדיין, לדעתי יש יותר סיכוי ששוער יתפוס ביטחון ויחזור לפורמה שליוותה אותו במשך שנים מאשר ששחקן יתחיל להיות יצירתי באמצע החיים, ושחקן יצירתי זה מה שמכבי צריכה, ככה שאני לא מבין מה הקשר.

לגבי ראדי אני לא חושב שהוא צריך להמשיך. כן שכרגע הוא צריך להיות ברוטציה כי יש לנו כלום ושום דבר בעמדה הזאת.

לגבי שוער צריך מישהו שאפשר לסמוך עליו. חואן פאבלו היה חולם במתפרצות של היריבות וכד' וזה עבר לו (אבנר אמר בזמנו שנראה שקשה לו לעשות את המעבר מלהיות שוער של קבוצת תחתית, שהלחץ עליה - שזה בדיוק מה שרלוונטי לאירופה, אגב - ולדעתי הוא צדק), אבל כשהיריבה במומנטום הוא נכנס למוד שבו הוא לא עושה שטויות. שוב, אתם מדברים על אירופה - כמה שטויות הוא עשה במשחקים באירופה בעונה הראשונה שלו, שבליגה לא היתה טובה? מה שהוא היה צריך לשפר זה בעיקר החולמנות במשחקים שבהם היריבה פחות תוקפת. הוא שיפר את זה, ושיפר את זה בענק (ושוב, אני לא חשבתי שצריך להשאיר אותו). עם זה התווסף לו גם ביטחון, שמקרין, גם על ההגנה.

וואלה אחי... עזוב.

לגבי חואן פאבלו... הכל טוב ויפה, וסבבה וזה.. אבל צריכים יותר משוער, למרות שהתחלתי לחבב אותו דווקא,

אבל זה אף פעם לא היה זה.

אף פעם לא ציפיתי ממנו לאקסטרה, אם יש פנדל אני יודע זה בפנים, צילומים, עושה בירטוזים לפעמים..

אפשר להביא שוער זר יותר טוב יחסית בקלות לדעתי.

לגבי נוסא... מוזר שאתה לא רואה את העליונות הפיזית שלו, איך הוא מנער שחקנים עם התחת..

כאלה אנחנו צריכים, ויש לי תחושה שהזרים ילכו בכיוון של שחורים ובריוניום.

זה מביא לך את העליונות בליגה, וזה מביא לך בכלל סיכוי קלוש להתמודד באירופה.