Jump to content

ברק יצחקי ייעדר (גם) מול בית״ר

daniel1

Recommended Posts

מתיחה בתאומים, מבאס אבל זו לא פציעה קשה, לא לוקחים עם סגל כזה רחב סיכונים

בחוזה של 150 אלף הוא שווה מקום, כל משחק שלו העונה זה בונוס, לא הייתי מוותר על הצ׳אנס שהוא יהיה כשיר עונה הבאה אין שחקן דומה לו

מתחבר בקלות לכל מה שנכתב עליו בריאותית להמשך העונה.

המבחן הגופני שלו יהיה אם הוא יקבל הזדמנות לעשות הכנה ראויה עם הסגל בקיץ. עד סוף העונה הנוכחית הוא לא רלוונטי.

זה מצחיק שאתם בני זונות ומגיבים פה כאילו הוא נפצע בכוונה

מי אמר שהוא נפצע בכוונה

אבל פשוט זה עובדה שהוא נפצע כל הזמן, בכוונה או לא, הוא יותר פצוע מאשר כשיר

סתם שאלה - איך זה שהוא נפצע הרבה קשור לאם צריך להשאיר אותו פה או לא?

אני יוצא מתוך נקודת הנחה שכאשר הוא פצוע הביטוח משלם את השכר שלו, ככה שפשוט צריך לא לבנות עליו כשחקן הרכב (וגם לא כמס' 12,13,14), אבל כשהוא בריא וכשיר הוא בונוס מטורף, כי אין שחקנים כאלה בליגה, וספק אם יגיע זר כזה.

סתם שאלה - איך זה שהוא נפצע הרבה קשור לאם צריך להשאיר אותו פה או לא?

אני יוצא מתוך נקודת הנחה שכאשר הוא פצוע הביטוח משלם את השכר שלו, ככה שפשוט צריך לא לבנות עליו כשחקן הרכב (וגם לא כמס' 12,13,14), אבל כשהוא בריא וכשיר הוא בונוס מטורף, כי אין שחקנים כאלה בליגה, וספק אם יגיע זר כזה.

כמו במקרה של נהג שעשה עשרות תאונות, המחיר של הפרמייה עולה.

כמובן גם שיש עניינים של עלויות מעביד שאני בספק גדול אם הביטוח מכסה.

מעבר לזה, ברמה העקרונית, להחזיק אצלך בסגל שחקן שלא מסוגל לשחק כדורגל מקצועני זה לא רציני.

נראה לי שהגיע הזמן לאסור עליו להתאמן ולהחזיר אותו לזה רק עוד חודש

ומה יהיה עוד חודש? העונה תיגמר.

גמר את הקדנציה במכבי, למרבה הצער.

כמו שכתבו פה לפניי, עדיין לא הייתי משחרר אותו לשום קבוצה בארץ, מעדיף שיהיה בקבוצה שלי גם אם ישחק שליש מכמות המשחקים בעונה (כמובן שצריך להמשיך עם חוזה אחר) ולא אצל היריבות שלי.

מה לעשות, גוף האדם הוא לא מכונה שעושה מה שבא לנו - ויש גם ריקושטים לעוד חלקים בגוף, וזה תלוי בהכנה שברק לא עשה לעונה, לאינטנסיביות וכנראה גם לשינויים פיזיולוגיים שקרו בעקבות השיקום.

המבחן שלו יהיה בקיץ כשהוא יעשה הכנה עם הקבוצה ובהאם הוא ימשיך להיפצע אז. עד סוף העונה הוא אולי כן ימתח שרירים ואולי לא, והכל נגזרת של מה שכתבתי למעלה ושל ההכנה שלו. אם בעונה הבאה הוא ימשיך עם הפציעות הקטנות האלה, אז חבל על הזמן והוא גמר ת'סוס בסבירות גבוהה. כרגע יש עוד משתנים שמשפיעים שקשה להעריך (כשאנחנו לא באמת בצוות המקצועי ואיתו כל אימון ובמהלך השיקום) מה המצב שלו והאם יש מגמה לשיפור. אם מכבי תחתים אותו על חוזה חדש, זה כנראה יהיה לא מעט בעקבות התחושות של הצוות הרפואי שיגיד שיש לו עוד פוטנציאל.

נכתב לפני שבועיים, שום דבר לא השתנה. מקווה שנזכה לראות אותו העונה לקצת זמן, ואחרי זה שינוח ויכין את הגוף שלו לעונה הבאה ויפתח אותה מאותה נקודה של שאר השחקנים.