Jump to content

מכבי - פנרבחצ?ה משחק מס' 2

Yellow_Hell

Recommended Posts

גם היום פנר לא הפילו אותי מהרגליים. ניצחנו העונה קבוצות עם סגלים הרבה יותר חזקים אבל מכבי פשוט לא הופיעה היום. אני עדיין חושב שאפשר לחזור למשחק 5

אלכסנדר היחידי שיכול לתת גוף לצ'כי הזה, צריך לשחק יותר.

חייבים להרביץ להם במשחק הבא, בזמן שהם מעלים 2 שחקני nba מהספסל לנו יש בקושי סנטר וחצי.

היה חייב לשחק במשחק הראשון, יותר אתלט מוסלי.

גם היום פנר לא הפילו אותי מהרגליים. ניצחנו העונה קבוצות עם סגלים הרבה יותר חזקים אבל מכבי פשוט לא הופיעה היום. אני עדיין חושב שאפשר לחזור למשחק 5

ההגנה שלהם רצחנית, הרבה יותר משל ריאל וברצלונה.

אתם שוכחים את הביתיות, הקהל שלהם היה בטירוף והדליק את השחקנים. ההחמצה הייתה במשחק הראשון לא השני.

עכשיו המטרה לנצח את שני המשחקים ביד אליהו עם הקהל ולהחזיר את הבטחון לקראת המשחק החמישי.

מה שהכי הפריע לי זה ש 73 שניות לסוף המשחק מעלים את השחקן אימונים הזר.

למה? איך זה תורם? לא עדיף שתתן אם כבר לאיזה שני ילדים ישראלים לשחק במצב כזה? ברור שזה לא יוסיף להם המון, אבל תן להם להרגיש קהל עוין ואווירת יורוליג חמה. בשביל מה השחקן אימונים הזה? (או שאל תעשה את החילוף הזה מלכתחילה)

אתם שוכחים את הביתיות, הקהל שלהם היה בטירוף והדליק את השחקנים. ההחמצה הייתה במשחק הראשון לא השני.

עכשיו המטרה לנצח את שני המשחקים ביד אליהו עם הקהל ולהחזיר את הבטחון לקראת המשחק החמישי.

הם לא פרייארים, ראיתי משחק שלהם השנה במוסקבה, הם ניצחו שם.

צריך לפרק אותם במכות בכל פעם שהם נכנסים לצבע, אם סופו ימשיך להיות עם פרצוף תחת זה לא יעזור.

לפיני וגודס יש הרבה עבודה.

כמה פניני חסר במשחקים האלו, גם אם לא מתייחסים לקטע המקצועי אז לפחות הוא נותן הכל על המגרש ולא נראה אפאתי כמו שרוב השחקנים היו נראים היום, גם מאמין שהיה מוריד איזו אחת לוסלי (שימות כבר)

מה שהכי הפריע לי זה ש 73 שניות לסוף המשחק מעלים את השחקן אימונים הזר.

למה? איך זה תורם? לא עדיף שתתן אם כבר לאיזה שני ילדים ישראלים לשחק במצב כזה? ברור שזה לא יוסיף להם המון, אבל תן להם להרגיש קהל עוין ואווירת יורוליג חמה. בשביל מה השחקן אימונים הזה? (או שאל תעשה את החילוף הזה מלכתחילה)

אתה מדבר על אלטיט והילד השני ? אני חושב שהם לא היו בסגל.

אני עדיין חושב שיש לנו מאצ'אפ טוב מולם, רק שבינתיים סופו ישן ואין גארד מלבד פארגו שייתן משהו. הם לא יכולים לעצור את פארגו בלי שמירה כפולה ואין מי שיבוא לקבל כדור. טיוס משחק לבד כסנטר.

מסכים שצריך להרביץ, הגישה של אלכסנדר שמרביץ לוסלי, חסם ולקח 2 כדורי ביניים עליו ופארגו שמראה רגש זה מה שצריך להביא, לא את האפאטיות של סמית' שלא מתאימה בסדרה כזאת.

אתה מדבר על אלטיט והילד השני ? אני חושב שהם לא היו בסגל.

לא הרשו להם לטוס?

(כן אלטיט והררי)

אם הם לא בסגל עדיף שלא יעשה חילוף כזה. זה מביך להכניס שחקן אימונים לדקה האחרונה.

לכל מי שחושב שאנחנו הולכים לנצח עכשיו פעמיים, 2 נתונים:

אוברדוביץ' ניצח 15 סדרות מתוך 16 שאימן

פנר ניצחה השנה בחוץ את צסק"א, ברצלונה, אולימפיאקוס, מילאנו (פעמיים), פילזן, מלאגה ועוד.

צ׳ואקר הסמית הזה. ברומטר עלק. ביצים שלי

מול ריאל בסדרה הוא נחנק

מול מילאנו רייס וטיוס נתנו את הטון

פיינל פור ככה ככה

עכשיו כלום

מול אלבה הוא אש.

ומשווים אותו לפארקר, בוא תרוויח את זה.

והשיפוט היום כמו בשלישי פשוט מזעזע, לא אמיתי פשוט.

אפשר לעבור אותם. גודס פשוט חייב להתחיל להגיב לפאקינג משחק. ולהתחיל להפעיל לחץ על השופטים.

נחכה לזונות בשני ביד אליהו.

כמה פניני חסר במשחקים האלו, גם אם לא מתייחסים לקטע המקצועי אז לפחות הוא נותן הכל על המגרש ולא נראה אפאתי כמו שרוב השחקנים היו נראים היום, גם מאמין שהיה מוריד איזו אחת לוסלי (שימות כבר)

גודס בפאניקה, לא ככה צריך להתנהג גם אם השחקנים לא ביצעו את מה שביקשת.

ראו עכשיו צילום בחדשות הספורט מחדר ההלבשה הוא עוד שנייה נכנס שם באחד השחקנים.

איזה יופי שיש מאמן לזרוק עליו הכל

אני שומע הרבה ביקורת מפיני וגודס על הקמצנות של הבעלים, ובצדק

התעקשו על קבוצה בשקל וחצי ואז עוד נפצעו שחקנים

אי אפשר לבנות כל שנה על מזל

גודס אשם נקודתית בקיפאון שלו במשחק הראשון ברבע השלישי ותחילת הרביעי אבל לא יתכן שהסגל יחלש אחרי זכייה בגביע אירופה וגם שברור שנפלו עם שחקן לא פותחים את הכיס כדי לשפר עמדות לקראת השלב השני של העונה.

זה כנראה הכי הרבה שהיה אפשר להוציא מהסגל הבינוני מינוס הזה.

פארגו יום עסל יום בסל אבל הוא הגארד היחידי בקבוצה הזו. אוחיון חלש, היינס לא קיים. איזה הבדל מעונה שעברה- טרייס רייס וריקי היקמן.

וכמובן- עדיין לא נמצא תחליף לדיוייד בלו. וזה לא יקרה בשנים הקרובות.

זה לא נפילה עם שחקן אחד

היינס, לינהרט + פציעות של פניני לכל העונה ואוחיון/לנדסברג פה ושם

שנה שעברה - יצרני נקודות מכלום : רייס, היקמן, בלו

השנה : פארגו

אי אפשר לשחק בלי קלעים, פארגו לא יכול לעשות הכל, אבל היי העיקר שהפרלמנט של דווין בתקשורת ממשיך לבעוט. מקווה מאוד שפארגו יישאר.

ברור שפארגו יותר חשוב מסמית' ושחקן טוב ממנו.

פארגו כמעט הביא לנו גביע אירופה בעבר אחרי שהוביל את הנצחון בסדרה מול קאחה ואת הנצחון מול ריאל בחצי. הוא ווינר ותמיד שם במאני טיים. השנה הוא משחק בלי גארד לידו.

היום אני מחליף את סמית' בבלות'נטל.

סופו ? הוא גרוע...

סופו צריך מאמן שמאמין בו ויודע לשחק איתו.

פיני עצלן ונכשל איתו בעבר וגודס כנראה מושפע ואני לא בטוח שהוא מאמן של שחקנים.

סופו הוביל את מכבי בכל המשחקים הגדולים של השנים האחרונות, וגם העונה הוא זה שהביא את הנצחון בברלין.

סופו צריך מאמן שמאמין בו ויודע לשחק איתו.

פיני עצלן ונכשל איתו בעבר וגודס כנראה מושפע ואני לא בטוח שהוא מאמן של שחקנים.

סופו הוביל את מכבי בכל המשחקים הגדולים של השנים האחרונות, וגם העונה הוא זה שהביא את הנצחון בברלין.

הלכתי לבדוק.

שנה שעברה שיחק 14 דקות בחצי נגד צסק"א ( סיים עם 4 נקודות ו-2 ריבאונדים )

בגמר עם ריאל שיחק 9 דקות וסיים עם 9 נקודות ו-3 ריבאונדים ( ברבע האחרון ובהארכה לא היה על הפרקט )

בסדרה עם מילאנו במשחק שניצחנו שם הוא שיחק פחות מ-2 דקות. ( ביד אליהו סיים עם 8 ו-11 נקודות בהתאמה )

בסדרה הגדולה ההיא לפני 4 שנים פאו חיסלו אותו בהצלבה ( כל פעם שהוא משחק נגדם זה לא עובד )

משחק באמת גדול שלו היה בעונה ההיא של פארגו-פרקינס ( סיים עם 16 נקודות בחצי נגד ריאל ,בגמר כמובן נגד פאו לא היה קיים )

אני כן חושב שאנחנו לא מוציאים ממנו מספיק אבל הוא די אוברייטד. ( נגד קבוצות מהטופ באמת קשה לו מאוד, עם כל הגודל שלו הוא רך)

נקווה שהוא יבוא חד אבל אני פסימי לגביו, אוברדוביץ' הורג אותו. ( אולי ביד אליהו עם הקהל הוא יהיה בטירוף )

צריך שהשלשות יכנסו ולהרביץ להם. ( אלכסנדר התחיל עם זה היום )

פנרבחצ'ה קבוצה טובה מאיתנו, יש ככ הרבה בעיות בסגל שאני לא יודע מאיפה להתחיל, אבל בכל זאת יכלנו להפתיע במשחק הראשון ולכו תדעו לאן הסדרה הזו הייתה הולכת, חבל.

מקווה שננצח בשני, לא ניתן להם לעשות עלינו סוויפ ושנעשה להם חיים קשים במשחק רביעי. שלא יחגגו עלינו עלייה לפיינלפור בכזו קלות.

אגב, שבוע על הפנים למועדון בלי ניצחון אחד לרפואה:

הכדורעף הפסידו בהדר-יוסף וירדו ל0-2 בסדרת בגמר

הכדוריד הפסידו בתיכונט ועפו בחצי גמר הפלייאוף עם 0-2 למכבי ראשלצ

הכדורסל 0-2 לפנרבחצ'ה

והכדורגל עם ה0-0 בקרית-שמונה.

הלכתי לבדוק.

שנה שעברה שיחק 14 דקות בחצי נגד צסק"א ( סיים עם 4 נקודות ו-2 ריבאונדים )

בגמר עם ריאל שיחק 9 דקות וסיים עם 9 נקודות ו-3 ריבאונדים ( ברבע האחרון ובהארכה לא היה על הפרקט )

בסדרה עם מילאנו במשחק שניצחנו שם הוא שיחק פחות מ-2 דקות. ( ביד אליהו סיים עם 8 ו-11 נקודות בהתאמה )

בסדרה הגדולה ההיא לפני 4 שנים פאו חיסלו אותו בהצלבה ( כל פעם שהוא משחק נגדם זה לא עובד )

משחק באמת גדול שלו היה בעונה ההיא של פארגו-פרקינס ( סיים עם 16 נקודות בחצי נגד ריאל ,בגמר כמובן נגד פאו לא היה קיים )

אני כן חושב שאנחנו לא מוציאים ממנו מספיק אבל הוא די אוברייטד. ( נגד קבוצות מהטופ באמת קשה לו מאוד, עם כל הגודל שלו הוא רך)

נקווה שהוא יבוא חד אבל אני פסימי לגביו, אוברדוביץ' הורג אותו. ( אולי ביד אליהו עם הקהל הוא יהיה בטירוף )

גם במשחק שלקחנו בויטוריה עם סל הנצחון של פארגו הוא החזיק אותנו ונתן את אחד המשחקים הטובים שלו עם 22 נק'.

לגבי הסדרה עם מילאנו התבלבלת, במשחק הראשון שניצחנו הוא היה מצויין עם 17 נק'.

כמו שכתבתי, בכל הנצחונות הגדולים הוא היה דומיננטי, אי אפשר לקחת משחק חוץ בלי נקודות מהגבוהים. אני לא חושב שהוא צריך להמשיך אבל לך תדע מה מחלקת הסקאוט תבשל הפעם במקומו ב500K דולר.