Jump to content

גודס בקריסה במחצית השניה

מוצי

Recommended Posts

אין לו את זה. החלטה אחת טובה לא לקח במחצית השניה. אפילו דב ראלמנטרי כמו פסק זמן לפני הקריסה לא לקח. עמד כמו עציץ. וכנראה גרשון הכשיל אותו כי לא יתכן שאף אחד לא אמר לו משהו. הבעיה שגודס חושב שהוא מאמן דגול והוא לא כזה ולא יהיה כזה. מכבי קבוצה הרבה יותר טובה מהטורקים ועדיין יכולה לעבור אותם. אני עדיין בהלם מגודס.

רק מלדמיין את דיוויד בלאט על הספסל מה קורה אם מכבי מאבדת יתרון של 10 הפרש בסיום הרבע השלישי. יודעים מה? לא בלאט, זה לא ריאלי. תן לי צביקה שרף!!

הוא יורד לפרקט וטורף את השופט ביחד עם השחקנים הטורקים. הוא היה לוקח את המשחק הזה בניצחון, אין לי ספק בזה.

רק מלדמיין את דיוויד בלאט על הספסל מה קורה אם מכבי מאבדת יתרון של 10 הפרש בסיום הרבע השלישי. יודעים מה? לא בלאט, זה לא ריאלי. תן לי צביקה שרף!!

הוא יורד לפרקט וטורף את השופט ביחד עם השחקנים הטורקים. הוא היה לוקח את המשחק הזה בניצחון, אין לי ספק בזה.

הדבר הבסיסי של הבסיסי זה לקחת פסק זמן -איפה גרשון איפה שטיין איפה כל הצוות הגדול. גודס עמד שם בהקפאה טוטלית. ואחרי ההקפעה התחיל שלב החילופים ההסטריים. עכשיו ליום ה' יש לגודס תירוץ - עייפות... פשוט לוזר טיפש ושחצן מרוב ראיונות הוא חושב שהוא מאמן.

ועדיין מכבי טובים מהטורקים ויכולים לעבור רק שגודס לא יפריע

אין לו את זה. החלטה אחת טובה לא לקח במחצית השניה. אפילו דב ראלמנטרי כמו פסק זמן לפני הקריסה לא לקח. עמד כמו עציץ. וכנראה גרשון הכשיל אותו כי לא יתכן שאף אחד לא אמר לו משהו. הבעיה שגודס חושב שהוא מאמן דגול והוא לא כזה ולא יהיה כזה. מכבי קבוצה הרבה יותר טובה מהטורקים ועדיין יכולה לעבור אותם. אני עדיין בהלם מגודס.

מכבי קבוצה הרבה יותר טובה?

אז הגעת לזיין את השכל גם בכדורסל, איזה כיף.

גיא מאמן טוב. הוא טירון. הוא טעה, הוא טועה, הוא יטעה. מי ישמע לבלאט הכל הלך חלק בהתחלה.

גיא צריך להמשיך במכבי עוד שנים.

בכלל, "לטרוף את השופטים". שיחקנו באיסטנבול, לא בחולון. באיזה סרט אתם חיים?

מכבי קבוצה הרבה יותר טובה?

אז הגעת לזיין את השכל גם בכדורסל, איזה כיף.

ילדים קטנים שבוכים כמו בחורות "אוי אוי די כבר באת להפיץ רעל בפורום ...רק רגע מוות לערבים מוות לערבים..נו די כבר די להפיץ רעל בפורום .... רק רגע אגיבור בן זונה...די כבר להפיץ רעל". אין לכם טיפת מושג בכדורגל אבל זה מילא כי ספורט עממי שכל פרימיטיב יכול להביע דיעה בכדורסל אתם ממש חסרי הבנה בסיסית. קוראים מה שכל מיני בטלנים כותבים וחוזרים עליהם כמו תוכים. שבו בשקט. מכבי טובה יותר מהטורקים. הבעיה במשחק ה-1 זה המאמן. דרך אגב- במחצית ה-1 המאמן לא הפריע למכבי להיות טובה. במחצית השניה הוא קרס קפא נכנס להלם. ועוזר המאמן הדגול שלו נתן לו ליפול לתהום

מוצי לא פעם אנשים מסכימים עם הדברים שאתה אומר, הבעיה היא בדרך שאתה בוחר להגיד אותם

לא מסכים עם שום דבר שהוא אומר, באמת שאין לו מושג.

מוצי אתה מבין כדורסל כמו שרפי קזאילה מבין בג'נטלמניות. עלק מכבי טובים מהם. פחחח איפה אתה חי?

בגלל שאנחנו יותר טובים מהם אנחנו חטפנו תבוסות בברצלונה ומוסקבה והם ניצחו שם נכון?

חומר שחקנים אין לנו מה למכור נגדם .

יש לנו 2 שחקנים ברמה הגבוהה וזהו , כל שחקן אחר במכבי לא קרוב ללהיות שלם , רובם מוגבלים מאוד

לגנוב משחק בסדרה שזה לא יהיה משפיל , וזהו.