Jump to content

הקפטן הבא

JacK

Recommended Posts

עם כמה שאני מעריך את דור מיכה אני לא חושב שיש לו עדיין את התכונות שצריכות להיות לקפטן והלוואי שיום אחד הוא כן יהיה כזה אבל יש לו עוד מה ללמוד בשביל זה. הקפטן שלי לעונה הבאה זה אלברמן בהחלט הכי מגיע לו ואם לא הוא אז קרלוס במידה ויחתימו אותו לעוד עונה שאחרי העזיבה של שרן הופך את ההחתמה שלו לעוד יותר משמעותית

צריכים קפטן אתאיסט!

רוצים עוד אוכל שרימפסים אשכנזי

זהבי לא מתפלל לאלוהים כי זהבי הוא האלוהים. אלוהים מתפלל לזהבי שיתן לו לצפות במשחק

אנשים ששוקלים את מיכה ומיטרוביץ׳ איבדו את זה לגמרי. מיכה לא מתקרב בכלל לאופי של קפטן, ואין לי מושג איך מיטרוביץ׳ בכלל מוזכר בנושא הזה.

זהבי אמוציונלי מדי לטעמי בשביל להיות קפטן, ובכל מקרה יהיה המנהיג האמיתי של הקבוצה. בשבילי המועמדים הם אלברמן קרלוס וטיבי, כשהעובדה שקרלוס זר עומדת בעוכריו מבחינת התפקיד הפרקטי של הקפטן, לייצג את הקבוצה בפני השופט בזמן המשחק. לא מבחינת יכולות התקשורת של קרלוס, אלא מהבחינה שלצערי שופטים לא ייטו להקשיב לשחקן זר.

מבין שני המועמדים שנותרו אני נוטה להעדיף את אלברמן, במידה ויהיה חלק קבוע מההרכב שנה הבאה, בגלל הגיל, הותק והנסיון. אני מאמין שעם קבלת הסרט הוא יקח צעד קדימה ויהפוך לאקטיבי יותר מהצד החברתי במהלך המשחק.

בכל החלטה שלא תהיה, זה לא יהיה ייני. איזה קפטן זה ייני. אני הולך להתגעגע אליו.

אלסנדרו נסטה היה קפטן בלאציו בגיל 19, הייתי רוצה את מיכה,

יש פעמים בחיים ששמים לך על הגב ואתה מגלה יכולות חדשות.

אך ברור לי שערן ימונה, בהצלחה :mellow:

רק ערן, במיוחד בגלל כל אלה כאן שזה יפריע להם, צבועים.

לזהבי מגיע להיות קפטן אבל יש לי בעיה עם זה כי זהבי הוא כמו סוס פרא שמשתולל וקפטן אמור להיות גורם ממתן ושקול בקרב השחקנים. לא טוב לי שזהבי יהיה רגוע על המגרש. צריך אותו פרא משתולל כולל פיו פיו ליציע היריבה. זה חלק ממהותו כשחקן. אם הוא יצטרך להרגיע אחרים הוא יצטרך לשלוט גם בעצמו

אין אף מועמד יותר ראוי מערן. וכל מי שרושם אחרת גם יודע את זה.

למה? יש שחקנים שהם לא פחות מנהיגים ממנו והסיבות שלי למה אני רוצה את אלברמן ולא את זהבי ממש אבל ממש לא קשורות לעברו. אני בדעה שאם יש שחקן בית שמתאים להיות קפטן אז כמובן ללכת עליו ובמידה שבינתיים אין אחד כזה אז ללכת על עניין הותק.

סתם משהו שחשבתי עליו האם עדיף לבחור קפטן שישחק יותר שחקן הגנתי באופי שלו או יותר התקפי? תשימו לב שהרבה מאוד קפטנים בעולם הם יותר הגנתיים באופי שלהם מאשר למשל קפטנים שהם חלוצים

מצחיק שאף אחד לא מזכיר את יצחקי, שהיה הקפטן לפני שרן.

בכל מקרה יתנו לאחד הותיקים, אלברמן, זיו או קרלוס אם ישאר.

כל יום שיצחקי היה\יהיה קפטן של מכבי ת"א יחסיר יום מסוף חיי.