Jump to content

ערן זהבי

Sawyer

Recommended Posts

עם כל האהבה לזהבי הוא לא אלוהים.

שחקן ענק ענק הצגה הכי טובה שזכינו לראות וכל רגעי הקסם .

אבל על הסיכוי הקטן ואל תצחקו לי פה , שנגיד ויבוא רוכש עשיר להפועל ונגיד שזהבי יסכים לעבור . גם אם לא יקבלו אותו יפה ובלה בלה בלה..

מכל המעברים שראיתי לאחרונה אני הבנתי משהו רק הסמל רק המגן דוד .כל השחקנים וגם שחקני בית שאני מאוד אוהב, אני לא מגזים רק על הסיכוי שיום אחד יחליטו לשבור לי את הלב.

רק מכבי היידה

עם כל האהבה לזהבי הוא לא אלוהים.

שחקן ענק ענק הצגה הכי טובה שזכינו לראות וכל רגעי הקסם .

אבל על הסיכוי הקטן ואל תצחקו לי פה , שנגיד ויבוא רוכש עשיר להפועל ונגיד שזהבי יסכים לעבור . גם אם לא יקבלו אותו יפה ובלה בלה בלה..

מכל המעברים שראיתי לאחרונה אני הבנתי משהו רק הסמל רק המגן דוד .כל השחקנים וגם שחקני בית שאני מאוד אוהב, אני לא מגזים רק על הסיכוי שיום אחד יחליטו לשבור לי את הלב.

רק מכבי היידה

זהבי יכול לעבור הוא יכול להיות סוכן חיזבללה ולהתחתן עם הבת של נסרללה אבל את התארים שהביא למכבי והם רשומים בספרי ההסטוריה אי אפשר לקחת. וזה מה שחשוב. התמונה הכוללת

זהבי יכול לעבור הוא יכול להיות סוכן חיזבללה ולהתחתן עם הבת של נסרללה אבל את התארים שהביא למכבי והם רשומים בספרי ההסטוריה אי אפשר לקחת. וזה מה שחשוב. התמונה הכוללת

יכול גם להתחתן עם אחות של נמני ועדיין נסלח לו.

אין לו לחפש בכל מיני אלמריות וקבוצות שקר בבלגיה כששבירת שיא האליפויות ברצף עדיין על המדף.

ואז הוא הגדול מכולם במכבי וירשם גם בספרי ההיסטוריה של הכדורגל הישראלי כגדול מכולם.

אין לו לחפש בכל מיני אלמריות וקבוצות שקר בבלגיה כששבירת שיא האליפויות ברצף עדיין על המדף.

ואז הוא הגדול מכולם במכבי וירשם גם בספרי ההיסטוריה של הכדורגל הישראלי כגדול מכולם.

מבלי לנאחס את העונה- 3 אליפויות ברצף זו כבר הסטוריה. 4 ברצף זה סופר הסטוריה 5 ברצף זה חותמת אדירה של סופר סופר הסטוריה. אני האמנתי לפני 3 שנים שיהיה 5 ברצף אבל אני רואה כמה קשה זה 3 ברצף אני מתחיל לפקפק גם בגולדהאר

ה-3 עוד לא הסטוריה. 2 משחקים לא הכי טובים ופתאום יש לחץ והפער קטן וזה עוד לפני משחקי החוץ. עוד קצת סבלנות.

אני מסכים מאוד עם הגישה. אנחנו צועדים צעד אחר צעד. 2 המחזורים הקרובים קריטיים אם ישמר הפער הנוכחי למקום ה-2- זה כבר יותר ממחצית הדרך. יש לזכור שפתיחת הסיבוב השני הינו 2 משחקי חוץ ברצף גם בחיפה וגם בב"ש ולכן 2 המחזורים הקרובים חשובים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.