Jump to content

דווין סמית

בוזגלו

Recommended Posts

לא

מעבר לזה, לטעמי פחות יציב ופחות טוב מפרגו

פשוט לאנשים יש נטייה לזכור רק את הזכיה, בחלקה המון מזל

למישהו יש עדכון על פניני?

הביצים והשלשות במאני טיים חסרות

פחות יציב וטוב מפארגו?על סמך מה אתה אומר את זה בדיוק?

לא

מעבר לזה, לטעמי פחות יציב ופחות טוב מפרגו

פשוט לאנשים יש נטייה לזכור רק את הזכיה, בחלקה המון מזל

מה?

אז נכון שלקח לו זמן להתאקלם במכבי, והוא לא היה גדול בחלק הראשון של העונה.

אבל אח"כ הוא פשוט היה מדהים, וגם השנה הוא נותן עונה נהדרת ברוסיה.

אגב, בקדנציה הראשונה פארגו גם לא התחיל מדהים (יש לציין שהוא היה מאוד צעיר, ומכבי היתה המועדון השני שלו באירופה אחרי גליל) והשתפר ככל שהזמן עבר. השנה הוא נותן את שלו אבל לא יותר מזה לדעתי.

לזכותו של פארגו יאמר שהוא צריך לשחק עם יוגב אוחיון והיינס שמחלישים אותו.

רייס שיחק עם היקמן שהוא שחקן יורוליג לגיטמי.

מאז החוזה לא מפסיק לחייך

סחטיין שנכנס למשחק על ההתחלה, אולי הזכרון שלי זלקטיבי אבל אני זוכר אותו כמישהו שלא מעט בהתחלה מבזבז אחלה מצבי קליעה (ולא תמיד אפשר להדביק את הפער)

כרגע הבעיה היחידה שלי שזה לשלוש שנים

הצדיק את החוזה אבל

לזכותו של פארגו יאמר שהוא צריך לשחק עם יוגב אוחיון והיינס שמחלישים אותו.

רייס שיחק עם היקמן שהוא שחקן יורוליג לגיטמי.

היקמן השחקן הכי טיפש שראיתי, איך שנאתי אותו סעמק כאלו מהלכי ראש בקיר מפגרים

היקמן השחקן הכי טיפש שראיתי, איך שנאתי אותו סעמק כאלו מהלכי ראש בקיר מפגרים

אינטיליגנציית משחק לא בשמיים, אבל בתאכלס? היה נותן את התרומה שלו רוב הזמן עם ממוצע קליעה בדאבל פיגרס. אם היה לך שחקן כזה במקום היינס אז כולנו היינו הרבה יותר אופטימיים לגבי המשך העונה. קשה לי מאוד להבין את ההנהלה של מכבי שבחרה לא להביא להיינס מחליף כשהייתה הזדמנות. מבחינת סגנון משחק, הוא גם ככה לא קולע בתוך הצבע, שומר חלש והתרומה היחידה שלו לקבוצה מתבססת על משחק טוב ל-3 פעם בכמה משחקים. בשביל זה כבר הייתי מביא את יבזורי, שלפחות תהיה עוד אופציה ישראלית לליגה.

בעייתי מאוד המצב הבריאותי של יוגב ועוד יש נבחרת בקיץ

לא רואה איפה יש רכז טוב שמרכז (אוחיון, מקל) שיהיה בעיקר רכז ולא 2/קומבו במסווה - וגם *ליד* פארגו.

לטעמי פארגו מגוון בהרבה מרייס והוא פי כמה יותר מפעיל שחקנים / מרווח / ראיית משחק. אבל הוא לא יכול לשחק כשיודעים שרק הוא מהקו האחורי זורק/חודר.

מה לגבי לשים אותו ב1, ולהביא שוטר טהור? אפילו חוזה לשנה-שנתיים למישהו כמו קארול סוגר אליפות אירופה ולשחקן נותן מקפצה לקריירה + תן אופציית יציאה לאנביאיי אחרי עונה

ממוצע קליעה? לך תראה משחקים שנה שעברה, עזוב כמה נק היו בסוף, הוא חירב מליון כדורים בזמנים הכי מחורבנים

לכמה פארגו חתום?

תשמע, לא הכחשתי שהייתה לו קבלת החלטות מטומטמת באופן כללי, ההיפך - הסכמתי איתך. אבל כשאני מסתכל על התרומה שלו למכבי לעומת היינס (שהגיע על אותה משבצת) זה מביך בכלל לדבר על זה כי זה גורם למרקיז להישמע כמו שחקן קט-סל. להיקמן היו משחקי יורוליג עם 10-20 נקודות באופן כמעט קבוע, כאשר הממוצעים עלו ככל שהעונה התקרבה למאני טיים, וכל זה עם יותר אסיסטים והגנה יותר טובה ממה שהיינס נותן. אתה יכול אולי להגיד שבו זמנית הוא גם היה הורס הרבה התקפות (למרות שבפועל היו לו פחות מ-2 איבודים למשחק), אבל אתה לא יכול להתכחש לזה שהוא היה משמעותי ודומיננטי. בסופו של דבר, גם עם קבלת החלטות בעייתית שלטענתך חירבה מיליון התקפות (הגזמה ואתה יודע את זה), הוא היה חלק משמעותי מסגל שלקח את גביע אירופה. הוא אולי לא שווה את הסכומים שהוא מקבל בטורקיה ולכן גם מכבי לא נלחמה עם העזיבה, וזה לא שאין לו הרבה תחליפים באירופה, אבל במכלול - הוא אחלה שחקן.

היקמן היה שחקן טופ יורוליג מה אתם מדברים.

נכןן שלפעמים הוא היה לא יציב אבל חלק מזה בגלל שהוא נאלץ לשחק הרבה בעמדה 1 שהיתה בעייתית מאוד בשנתיים הקודמות והיא לא העמדה הטבעית שלו.למרות כל זה היקמן ניצח למכבי אינספור משחקים בשנתיים שלו כולל הצגה גדולה בנס מילאנו.

היינס גורם להתגעגע לדיוויד לוגאן

איזה מקפצת קריירה בדיוק מכבי יכולה לתת לקארול? שאולי אם הוא יהיה טוב הוא יעבור לריאל מדריד?

תשמע, אין לי מושג כמה הוא מרוויח שם, אבל בהנחה ריאלית שהוא לא ממטיבי המשתכרים שם - אפשר קודם כל להציע לו חוזה יפה (למרות שאני לא רואה את החבר'ה בהנהלה רצים לעשות את זה).

מעבר לזה - במקום לשחק רבע שעה הוא ישחק כמעט כפול, שזה לא רע במידה ובאמת קריטי עבורו להיות יותר דומיננטי בקבוצה שבה הוא משחק. הדבר הבעייתי הוא שעושה רושם שהעונה מעריכים אותו יותר בצוות המקצועי, אבל לטעמי עדיין פחות ממה שהוא ראוי לו.

וחוץ מזה - כשאומרים מקפצה זה לאו דווקא בתוך אירופה. יהיה לו יותר סיכוי לבלוט ולהשיג אולי הזדמנות ב-NBA בתור שחקן של 25-30 דקות למשחק במקום כזה של 15-18 דקות בקבוצה שגם ככה מפוצצת בכישרון ושחקני עבר בנ.ב.א שגונבים לך את הספוטלייט. בשורה התחתונה - זאת יכולה להיות החתמה סטייל ג'ו אינגלס, שאמנם לא הצליח אצלנו מבחינה אישית אבל חיפש להיות דמות יותר דומיננטית בקבוצה טובה במקום להיות שחקן ספסל בקבוצה מצוינת. בסופו של דבר, אפילו אחרי עונה גרועה, הוא מצא את עצמו ביוטה. וקארול שחקן טוב ממנו בהרבה.

תשמע, אין לי מושג כמה הוא מרוויח שם, אבל בהנחה ריאלית שהוא לא ממטיבי המשתכרים שם - אפשר קודם כל להציע לו חוזה יפה (למרות שאני לא רואה את החבר'ה בהנהלה רצים לעשות את זה).

מעבר לזה - במקום לשחק רבע שעה הוא ישחק כמעט כפול, שזה לא רע במידה ובאמת קריטי עבורו להיות יותר דומיננטי בקבוצה שבה הוא משחק. הדבר הבעייתי הוא שעושה רושם שהעונה מעריכים אותו יותר בצוות המקצועי, אבל לטעמי עדיין פחות ממה שהוא ראוי לו.

וחוץ מזה - כשאומרים מקפצה זה לאו דווקא בתוך אירופה. יהיה לו יותר סיכוי לבלוט ולהשיג אולי הזדמנות ב-NBA בתור שחקן של 25-30 דקות למשחק במקום כזה של 15-18 דקות בקבוצה שגם ככה מפוצצת בכישרון ושחקני עבר בנ.ב.א שגונבים לך את הספוטלייט. בשורה התחתונה - זאת יכולה להיות החתמה סטייל ג'ו אינגלס, שאמנם לא הצליח אצלנו מבחינה אישית אבל חיפש להיות דמות יותר דומיננטית בקבוצה טובה במקום להיות שחקן ספסל בקבוצה מצוינת. בסופו של דבר, אפילו אחרי עונה גרועה, הוא מצא את עצמו ביוטה. וקארול שחקן טוב ממנו בהרבה.

תשמע הלוואי שמה שאתה אומר היה כל כך פשוט אבל המציאות היא שמכבי לא יכולה לקחת מריאל שחקן שריאל רוצה. קארול נחשב שם כוכב והוא מאוד מאוד מוערך והם לא יוותרו עליו. אינגלס סיים חוזה בברצלונה והם לא רצו להאריך לו אותו. אם הם היו רוצים אותו כנראה הוא לא היה במכבי. מכבי תמשיך להיות תחנת מעבר כמו שעשתה עם רייס והיקמן. אנחנו נמצא את הקארול הבא ונהנה ממנו שנה- שנתיים אבל כנראה שלא יותר.

וחוץ מזה מכבי צריכה להביא קודם כל רכז לדעתי. אם כבר להשקיע בשחקן יקר נוסף הייתי בודק את אופציית פארמר. הוא ופארגו זה קו אחורי חלומי.

שמעו, דווין סמית' בכושר הנוכחי שלו.. לדעתי אם בלאט היה יכול הוא היה לוקח אותו ל NBA ל 10 דקות מהספסל בתור 3ND (שלשות והגנה)

מכבי יכולה להביא את פארמר אם היא תרצה. הוא כבר התבטא שהוא ירצה להגיע אבל בסכומים הנכונים שמכבי מודעת אליהם.

הכל בידיים של מכבי ואם היא תרצה פארמר יהיה פה בעונה הבאה.

הבעיה היא שאם נביא את פארמר, זה אומר שצריך לקצץ משמעותית בשאר הסגל.

סמית', פארגו וסופו שואבים את רוב השכר, ואם נביא את פארמר, זה כנראה אומר שנצטרך לוותר על סופו או לכל הפחות לקצץ משמעותית בשכר שלו.

אני ממש לא מתנגד לזה, אבל לדעתי בהנהלה לא ילכו על מהלך כזה.

כמובן שתמיד יש את האופציה שבהנהלה יזרימו כסף, אבל אנחנו יודעים כמה האופציה הזו קלושה...

אלה בדיוק המקומות שבהם חולשת הליגה המקומית פוגעת בנו משמעותית - אין למכבי מספיק הכנסות טבעיות ממשחקי הליגה, הן ממכירת כרטיסים והן ממכירת זכויות טבעיות, וזה מקטין את התקציב.

מדהים איך שחקנים כמו סמית' וקארול נתקעים עד גיל מאוחר בקבוצות קיקיוניות כמו טרביזו שכבר שנים לא בטופ של הכדורסל האיטלקי