Jump to content

מתי צפוי ליפול משחק האליפות?

YalaMaccabi

Recommended Posts

חלום שזה יהיה בסמי. חלום.

נהפוך את האיצטדיון הזה לשלנו כבר בשנה הראשונה שלו.

זה יהיה הזיכרון הכי חזק שלהם, כל פעם שהם יגיעו לשם הם יזכרו שאנחנו לקחנו את האליפות הראשונה באיצטדיון הזה.

חלום שזה יהיה בסמי. חלום.

נהפוך את האיצטדיון הזה לשלנו כבר בשנה הראשונה שלו.

זה יהיה הזיכרון הכי חזק שלהם, כל פעם שהם יגיעו לשם הם יזכרו שאנחנו לקחנו את האליפות הראשונה באיצטדיון הזה.

חלום אבל עם כל הכבוד לחלום אני ועוד הרבה אוהדים שהגיעו לכל המשחקים שם השנה רוצים מאוד להיות נוכחים גם במשחק האליפות (משחק בית או משחק חוץ בטדי כשגם וסרמיל עדיף), יהיה ביקוש מטורף לכרטיסים, נקבל 3,300 ולא כרטיס אחד יותר (בניגוד לכל משחקי החוץ בסמי השנה שהיו לא מעט כרטיסים למכירה גם מחוץ לאיצטדיון).

להערכתי משחק האליפות יצא שוב בוסרמיל, אם לא ננצח שם אז בבית נגד ק״ש שבוע אחרי. אבל עוד חזון למועד יש עוד משחקים קשים בדרך.

חלום אבל עם כל הכבוד לחלום אני ועוד הרבה אוהדים שהגיעו לכל המשחקים שם השנה רוצים מאוד להיות נוכחים במשחק האליפות (משחק בית או משחק חוץ בטדי כשגם וסרמיל עדיף), יהיה ביקוש מטורף ל-3 אלף כרטיסים (בניגוד לכל משחקי החוץ בסמי השנה שהיו לא מעט כרטיסים למכירה גם מחוץ לאיצטדיון).

להערכתי משחק האליפות יצא שוב בוסרמיל, אם לא ננצח שם אז בבית נגד ק״ש שבוע אחרי. אבל עוד חזון למועד יש עוד משחקים קשים בדרך.

הכי פחות בעיה זה כרטיסים לסמי

ברור שכל הציפסים שמה לא יבואו, אתה בכיף יכול להשתלט על כל הדרומי

אם הם לא יתנו לך כרטיסים לשם, אתה תקנה בכוח

יש לנו משחק סופר קשה בשבוע הבא. בואו נעבור אותו, בינתיים עוד מוקדם לחשב איפה ומה כי יש עוד 8 מחזורים לסיום ודברים עוד ישתנו, לכאן או לכאן.

חלום אבל עם כל הכבוד לחלום אני ועוד הרבה אוהדים שהגיעו לכל המשחקים שם השנה רוצים מאוד להיות נוכחים גם במשחק האליפות (משחק בית או משחק חוץ בטדי כשגם וסרמיל עדיף), יהיה ביקוש מטורף לכרטיסים, נקבל 3,300 ולא כרטיס אחד יותר (בניגוד לכל משחקי החוץ בסמי השנה שהיו לא מעט כרטיסים למכירה גם מחוץ לאיצטדיון).

מצדי אני גם מוכן להישאר בלי כרטיס כדי שניקח שם אליפות.

יש לנו משחק סופר קשה בשבוע הבא. בואו נעבור אותו, בינתיים עוד מוקדם לחשב איפה ומה כי יש עוד 8 מחזורים לסיום ודברים עוד ישתנו, לכאן או לכאן.

לגמרי

עזוב כרטיסים, לקחת אליפות בסמי העונה זה החומר שממנו בנויים אגדות..

האם ניקח מתישהו אליפות בבית?

כנראה שלא, כל עוד נסיים מקום ראשון.

מחזורים חמישי-שישי-שביעי הם משחקי חוץ ברצף, ובדר"כ זה השלב שמבטיחים את האליפות.

חברים חברים, אני גם חושב שזה שלנו אבל השבוע יש משחק חוץ סופר קשה אולי השני הכי קשה בליגה במגרש שלא ניצחנו בו הרבה זמן, משחקים בלי קרלוס ומהר מאוד ה8 הזה יכול להפוך ל5, בואו נעשה כל מה שצריך כדי לתת גב לקבוצה במשחק הזה כי הוא הכי חשוב כרגע, אחרי זה נחשוב על משחקי אליפות.