Jump to content

סקופ: שמעון מזרחי לפני הדרבי כדורסל במסר לשופטים

מוצי

Recommended Posts

שמעון מזרחי לפני הדרבי כדורסל במסר לשופט המשחק הבכיר גילי כהן - "אני מקווה שלא ירגישו בכם". מליניאק בתגובה - אם זה נכון צריך לפסול את תוצאת המשחק. קופמן- זאת שערורייה חשד לשחיתות ואיום. ארי שמאי- להעמיד לדין את שמעון מזרחי.

ועכשיו למציאות-

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.187740.html

תתארו לכם שמעון מזרחי היה אומר מה שאמרה ברקת מה היה מתרחש בעולם הספורט בארץ? הרי היא מאיימת על השופט בלי חוכמות.

התקווה שלי שמכבי ינצחו היום 0:1 מפנדל שלא היה. המצאה של גרינפלד.

שאתה פחות טוב אתה חייב לנסות איכשהו לכסות על הפער

זה לא שאתה פחות טוב ----זה כשאתה רמאי עם רגשי נחיתות- אתמול ראיתי את זה ביד אליהו את מקללי קללות השואה בעוד מכבי מכבדים את אורי שלף.

זה לא שאתה פחות טוב ----זה כשאתה רמאי עם רגשי נחיתות- אתמול ראיתי את זה ביד אליהו את מקללי קללות השואה בעוד מכבי מכבדים את אורי שלף.

הרגשי נחיתות זה תוצאה ישירה מזה שאתה פחות טוב

סה"כ בש יודעים שלנצח במגרש הם כמעט ולא יכולים,אז הם מביאים משהו EXTRA שישפר את הסיכוי שלהם לנצח

עזוב אתה לא תצא מזה. הפער באופי הספורטיבי, מבין עוד אינסוף דברים שמבדילים בינינו ובין הפועל, הוא הכי גדול.

להפועל אף פעם לא היה איזשהו כבוד אנושי לסמלים שלנו (לדוגמה), וכן אני מדבר על המועדון, מעבר לאוהדים האנרכיסטים המגעילים, על המועדון עצמו שלא מזכיר אפילו.

לא מבין למה אנחנו מתאמצים לרצות את כל התקשורת והאוהדים שלהם אם זה לא הדדי, אלא ההפך המוחלט.

חחחחחחחח וואלה זה מצחיק

זה הרבה יותר מרתיח ממצחיק, כל כך בא לי לאנוס אותם!

אישה קטנה שמנהלת קבוצה קטנה ובכיינית.

אני תמיד נדהם שהקבוצה שנהנתה מהכי הרבה טעויות שיפוט בשנתיים האחרונות בוכה על כך הכי הרבה

לא יאומן שבעלים של קבוצה מתבטאת ככה ולא מקבלת קנס כבד בטירוף

אני בטוח שבהתאחדות יהיו מאוד מופתעים שבוע הבא כששוב נשמע על אלימות נגד שופטים

יש לחץ גדול מאוד על גרינפלד וצוות השיפוט היום. מזכירים בכל מקום את האדום שקרלוס היה חייב לקבל במפגש האחרון מולם בבלומפילד ועל הפנדל על בן חיים לא מדברים. נקווה שיעמוד בלחץ.

איך לזבלים האלו אין בושה הרי כל פעם שניצחו זה היה בעזרת שיפוט (נבדלי ברדה ופנדלים על טב"ח שלא נשרקו).

כמה שאני שונא את הקבוצה הקטנה הזאת עם הקהל העלוב והקטן שלהם.

הלוואי שהשופט ימציא להם פנדל הזוי שלא היה ולא נברא, ושהם יכבשו עוד שער מנבדל ברור של קילומטר, וזה עדיין לא יספיק להם בשביל לצאת עם נקודות.

כוסאמק נשבר הזין מאנשים חסרי מודעות עצמית.