Jump to content

התערבות עם אחי

שורה

חייב אתכם   

90 members have voted

1. 1. איזו ליגה חזקה יותר

• אנגלית
      68
    • ספרדית
      22

Recommended Posts

ספרדית . פעם מכרו לנו שאין מתח , בשנים האחרונות יש גם מתח ו5,6 קבוצות ברמה הכי גבוהה .

וגם הצלחה באירופה ( אין אנגליות בשום טורניר ברבע גמר, לעומת 3 ספרדית באלופות , ועוד כמה באירופית) .

אין אפילו שמץ של ספק

כל הזמן אני וחברים שלי שאוהבים את ריאל וברצלונה מתווכחים על זה. האנגלית יותר טובה בגלל שיש הרבה יותר עניין והפתעות. הטבלה יותר צמודה וגם הקבוצות הקטנות שם לא באות לשחק בונקר מול הגדולות ותמיד ינסו לעקוץ במתפרצות לא כמו קבוצות בספרד נגד ברצלונה וריאל

התשובה פשוטה מאוד: אתם רואים קבוצה אנגלית מפסידה 1-9 לריאל מדריד?

אתה מדבר כאילו אין פעם פעמיים בעונה תבוסות כאלה בפריימר ליג , טענה כל כך מטומטמת

אתה מדבר כאילו אין פעם פעמיים בעונה תבוסות כאלה בפריימר ליג , טענה כל כך מטומטמת

מתי היה 1-9 בפעם האחרונה בפרמיירליג, גאון הדור?

אחת הסיבות שתורמות לכך שהספרדיות מגיעות רחוק יותר באירופה היא שבזמן שריאל וברצלונה מחלקות חמישיות ושישיות ותשיעיות לנמושות הליגה, מנצ'סטר וצ'לסי יורקות דם מול סטוק ו-ווילה (למרות שאני לא חולק על כך שבארסה וריאל חזקות יותר מהאנגליות הבכירות, פשוט הרמה של שאר הליגה שם הרבה פחות חזקה)

זכור לי לפני כמה שנים, כשצ'לסי לקחה אליפות, שהם דפקו איזה 3 שביעיות וגם שמינייה במחזור הסיום

צ'לסי ניצחה 8-0 את וייגאן לפני 5 עונות. ( ועוד במחזור הסיום, במשחק שהיה חשוב להבטיח את האליפות )

לפני 4 שנים יונייטד פירקה 8-2 את ארסנל.

מתי היה 1-9 בפעם האחרונה בפרמיירליג, גאון הדור?

אחת הסיבות שתורמות לכך שהספרדיות מגיעות רחוק יותר באירופה היא שבזמן שריאל וברצלונה מחלקות חמישיות ושישיות ותשיעיות לנמושות הליגה, מנצ'סטר וצ'לסי יורקות דם מול סטוק ו-ווילה (למרות שאני לא חולק על כך שבארסה וריאל חזקות יותר מהאנגליות הבכירות, פשוט הרמה של שאר הליגה שם הרבה פחות חזקה)

מסכים. כל קבוצה תתקשה יותר בליגה האנגלית. באופן אישי אני אעדיף משחק של ברצלונה\ריאל מול קבוצה גנרית מאשר סיטי אסטון וילה נניח. מצד שני, יש יותר משחקים גדולים ומעניינים באנגליה.

צ'לסי ניצחה 8-0 את וייגאן לפני 5 עונות. ( ועוד במחזור הסיום, במשחק שהיה חשוב להבטיח את האליפות )

זאת לא רק התוצאה אבל. גרנדה היתה פשוט בושה למקצוע איך שהם נראו היום. לא היה שום פייט ולא כלום. באמת שרונלדו היה צריך לסיים עם שמינייה לבד והיו לו עוד החמצות מזעזעות.

באנגליה זה קורה אחת לכמה שנים כמו שזה קורה בכל ליגה. אבל בספרד יש לך 2 קבוצות שכבר כמה שנים רצופות מחלקות כל אחת 6-7 חמישיות/שישיות כל שנה בליגה. לא גיביתי את זה במספרים אבל זו התחושה שלי.

זאת שאלה קשה, אבל יכול להיות שאם קבוצה כמו ברנלי / סנדרלנד תגיע לברנבאו וביום כזה של ריאל הם גם יקבלו שמיניות ותשיעיות,יש לריאל התקפה פסיכית. ( אולי אם קבוצה אנגלית תגיע יעופו כמה רגליים באוויר )

כליגה,אנגלית טובה יותר.

קחו מקום 1-20 באנגליה נגד 1-20 בספרד ואני בטוח שיהיה יתרון לאנגליות.

ובלי קשר,הגרמנית לא רואה את שתיהן

ספרדית קל

אנגליות פשוט חלשות,וזה מוכח פעם אחר פעם שהם נפגשות מול הספרדיות בצמפיונס

סיטי מתפרקת,יונייטד לא פקטור

ארסנל נרמסת

והעיקר שאתם ממשיכים לטעון שהאנגלית טובה יותר

קשה מאוד, בליגה הספרדית יש את שלוש או ארבע הקבוצות הטובות באירופה אבל הליגה לא מעניינת שם מלבד המשחקים של הגדולות.

הליגה האנגלית היא הכי מעניינת והכי כיף לצפות בה, כמעט כל משחק שווה צפייה. אם נסתכל כלכלית היא נראה לי הכי רווחית והכי נצפית

כליגה,אנגלית טובה יותר.

קחו מקום 1-20 באנגליה נגד 1-20 בספרד ואני בטוח שיהיה יתרון לאנגליות.

ובלי קשר,הגרמנית לא רואה את שתיהן

הליגה הטובה (והבריאה) באירופה מכל הבחינות.

אולי בשנים האחרונות זה קצת התלקל בגלל השליטה של באיירן אבל עדיין זו ליגה מטורפת.

ספרדית קל

אנגליות פשוט חלשות,וזה מוכח פעם אחר פעם שהם נפגשות מול הספרדיות בצמפיונס

סיטי מתפרקת,יונייטד לא פקטור

ארסנל נרמסת

והעיקר שאתם ממשיכים לטעון שהאנגלית טובה יותר

אתה מדבר פה על 2-3 קבוצות בספרד, לא על הליגה כולה.

מבחינת ליגה? האנגלית קל.

ואם אתה מוציא את באיירן מהמשוואה גם הגרמנית.

אתה מדבר פה על 2-3 קבוצות בספרד, לא על הליגה כולה.

מבחינת ליגה? האנגלית קל.

ואם אתה מוציא את באיירן מהמשוואה גם הגרמנית.

ליגה גרמנית זה הליגה הגרועה מבין כולם

תוציא את באיירן ושאר הקבוצות מפסידות שמה לקבוצות אמצע בספרד על מה אתה מדבר

שים את ריאל בליגה הגרמנית כל שנה היא אלופה קל

ליגה אנגלית לא יכולה להיות יותר חזקה מהליגה הספרדית-הקבוצות הטובות באנגליה פחות טובות מקבוצות כמו סביליה וולנסיה בחייאת

דירוג המדינות הבכירות בכדורגל:

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/crank2015.html

http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/club/

ליגה גרמנית זה הליגה הגרועה מבין כולם

תוציא את באיירן ושאר הקבוצות מפסידות שמה לקבוצות אמצע בספרד על מה אתה מדבר

שים את ריאל בליגה הגרמנית כל שנה היא אלופה קל

ליגה אנגלית לא יכולה להיות יותר חזקה מהליגה הספרדית-הקבוצות הטובות באנגליה פחות טובות מקבוצות כמו סביליה וולנסיה בחייאת

דירוג המדינות הבכירות בכדורגל:

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/crank2015.html

http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/club/

אתה חי בסרט גבר...

אני הולך על הליגה האנגלית אם מסתכלים על השקלול של הדברים ולא רק קבוצות הצמרת אז אין ספק שהליגה האנגלית. אם מסתכלים על הצלחה באירופה אז כמובן הספרדית אבל אם מסתכלים על ליגה נטו אז האנגלית כי בספרד מלבד ברצלונה ,ריאל ואתלטיקו של השנים האחרונות היא לא מעניינת כמו הקבוצות שיש באנגליה. יש גם את העניין של קבוצות התחתית שבליגה הספרדית הם במצב כלכלי די קשה וגם זה קבוצות ברמה מאוד נמוכה בניגוד לקבוצות הליגה האנגלית. בליגה הספרדית ברצלונה וריאל מחלקות חמישיות כמעט כל חודש ואילו בליגה האנגלית אתה לא תראה הרבה תוצאות של חמש או שש אפס