Jump to content

פיינל פור

yello

Recommended Posts

לא נראה לי שיש חוק, אבל זה בכל מקרה לא יקרה

ובאדריאטית בטוח לא יהיה כיף עם כל הטיסות

אבל הגיע הזמן שמכבי תפסיק לפחד מכל מיני שטויות,

בתור מי שמביאה את רוב הכסף לכדורסל הישראלי הגיע הזמן שמכבי תקבע את החוקים ולא יקבעו לנו אותם

פיינל פור באליפות זה פשוט בדיחה

מכבי זה מועדון פרטי. אנחנו יכולים לשחק איפה שבזין שלנו. אבל עדיין זה מטומטם לפרוש מהליגה בגלל שהחלו בה פיינל פור ולעבור לליגה אחרת שמוכרעת בפיינל פור.

הסיבה לכאורה שחוזרים ל'פיינל פור' :

אבנר קופל, שפרש מהמנהלת לפני כשנתיים ועזב לטובת תפקיד אצל אלי טביב בבית"ר [והספיק להתפטר] , אמור לחזור למנהלת בעונה הבאה,

כך שמתחת לשולחן נרקמה העסקה לחזור לשיטת ה-"קופל ליג" , שיטת הפיינל פור "המוצלחת"..

ידעתי שזה מה שיקרה , שבסוף יפילו את מכבי בפח עם השיטה ההזויה הזו ,

שבשנים הראשונות מכבי תחתום ל2-3 שנות ניסיון לפיינל פור , ואח"כ לחזור לסדרות כתיקונם.. אבל לא כך המציאות..

שאר בעלי הקבוצות הקטנות בליגה רושמות עוד סיבוב משחקים (3 כאלו בעונה = הכנסה נוספת משידורים, ווינר, כרטיסים ועוד..)

וגם על אירוע הפיינל-פור הן מרוויחות גם כאשר הן אינן משתתפות! יש נתח מסויים שהן מקבלות. הזוי !

יתרה מכך(1) = הפיינל פור לא תמיד נערך בביתיות של המוליכה בתום העונה הסדירה, כך שאין שום יתרון במשך עונה שלמה של עמל.

יתרה מכך(2) = "אז מה מכבי תעשה,תפסיד כמה משחקים בכוונה ואז תיתן גז" - אדרבה, מעולה, יהיה תמיד כיף לנצח את מכבי... וזה לא מה שמכבי רוצה ואוהבת,להפסיד..

- נוצר פה מצב של עסקנות ,קומבינות וכסף .

הכל, רק לא ספורט הוגן וטהור ! בכל מדינה בעולם מכריעים אליפות ע"י סדרות.

- אי אפשר לקחת ממכבי אליפות בסדרות!? שיחזקו את הקבוצות האחרות.. ! למשל בקרואטיה, ציבונה היתה אלופה 14 שנה רצוף, עד שהתחזקו 2-3 קבוצות אחרות ונוצר מאבק.

אך לא פגעו שם בסדרות. כך גם באיטליה ב-9 השנים החזקות של סיינה.

לכן, אני מציע שמכבי תאיים בפרישה לאדריאטית, ובלי לשחק בליגה. כי גם וגם [בנוסף ליורוליג] - זה עוד יותר יישחק את השחקנים...

פרישה מתוקשרת לליגה האדריאטית , תוך כדי הסבר לקהל המנויים+שאר הקהל הרחב על מה ולמה - יתקבל בהבנה ובתמיכה.

יחד עם הצבת אולטימטום לליגה שיבטלו את הפיינל פור.

+ צעד "נשק יום-הדין" - רקאנטי, מבעלי ערוץ הספורט שמשדרת את "ערב הכדורסל של ישראל" - יטיל וטו על שידורי הליגה הישראלית ערב פתיחת העונה, ותיצור שביתה ושיבושים והחשכת מסכים.

אין כדורסל הוגן - אין מכבי. אין מכבי - אין כדורסל בישראל !

"מיקום הפיינל פור ייקבע בתום סדרות רבע הגמר על ידי הקבוצה אשר סיימה את העונה הסדירה במקום הראשון. במידה וקבוצה זו תודח ברבע הגמר, הזכות תעבור לקבוצה המדורגת הגבוה ביותר בתום העונה הסדירה מבין קבוצות הפיינל פור, כאשר לטובת מיקסום ההכנסות והצלחת האירוע ותדמיתו, נקבע כי הפיינל פור יתקיים רק באולמות אשר מכילים מעל עשרת אלפים מקומות".

מכבי זה מועדון פרטי. אנחנו יכולים לשחק איפה שבזין שלנו. אבל עדיין זה מטומטם לפרוש מהליגה בגלל שהחלו בה פיינל פור ולעבור לליגה אחרת שמוכרעת בפיינל פור.

נראה לי שקראתי לפני כמה שנים שהיורוליג הודיעו למכבי שהם חייבים לשחק בליגה הישראלית כדי לייצג את ישראל ביורוליג.

ולא ידעתי שיש פיינל פור באדריאטית.

"מיקום הפיינל פור ייקבע בתום סדרות רבע הגמר על ידי הקבוצה אשר סיימה את העונה הסדירה במקום הראשון. במידה וקבוצה זו תודח ברבע הגמר, הזכות תעבור לקבוצה המדורגת הגבוה ביותר בתום העונה הסדירה מבין קבוצות הפיינל פור, כאשר לטובת מיקסום ההכנסות והצלחת האירוע ותדמיתו, נקבע כי הפיינל פור יתקיים רק באולמות אשר מכילים מעל עשרת אלפים מקומות".

זה אומר שרק מכבי וירושלים יכולים לארח תפיינל פור, למה הקבוצות הקטנות לא התלוננו גם על זה?

זה אומר שרק מכבי וירושלים יכולים לארח תפיינל פור, למה הקבוצות הקטנות לא התלוננו גם על זה?

אינטרס. במגרש גדול יימכרו יותר כרטיסים ויש לקבוצות הקטנות אחוז מההכנסות..

אינטרס. במגרש גדול יימכרו יותר כרטיסים ויש לקבוצות הקטנות אחוז מההכנסות..

את זה אני יודע, ההשאלה למה זה לא מפריעה לקבוצות הקטנות שרק ביד אליהו והארנה יכולים לארח.

את זה אני יודע, ההשאלה למה זה לא מפריעה לקבוצות הקטנות שרק ביד אליהו והארנה יכולים לארח.

הוא ענה לך

ההכנסות מהפיינל פור ובכלל מכל העונה מתחלקות בין כל הקבוצות. לקטנות יש אינטרס שהפיינל פור יהיה באולם גדול כי ככה עוגת ההכנסות גדולה יותר.

הוא ענה לך

ההכנסות מהפיינל פור ובכלל מכל העונה מתחלקות בין כל הקבוצות. לקטנות יש אינטרס שהפיינל פור יהיה באולם גדול כי ככה עוגת ההכנסות גדולה יותר.

לא הבנתם אותי, אם האינטרס שלהם זה כסף אז למה לא סדרות (אני משער ששם ירוויחו יותר כסף) ואם אינטרס שלהם זה שיהיה יותר מעניין וסיכוי לזכות באליפות אז למה לא אצלם בבית (אם יסיימו גבוה יותר).

לא הבנתם אותי, אם האינטרס שלהם זה כסף אז למה לא סדרות (אני משער ששם ירוויחו יותר כסף) ואם אינטרס שלהם זה שיהיה יותר מעניין וסיכוי לזכות באליפות אז למה לא אצלם בבית (אם יסיימו גבוה יותר).

כי בסדרות רוב ההכנסות הולכות לקבוצה המארחת בכל משחק ביתי .. בפיינל פור/שני משחקים כמו אשתקד - לפחות 50% מההכנסות זורמות לחשבון הקבוצות שלא העפילו. רק בישראל.

כי בסדרות רוב ההכנסות הולכות לקבוצה המארחת בכל משחק ביתי .. בפיינל פור/שני משחקים כמו אשתקד - לפחות 50% מההכנסות זורמות לחשבון הקבוצות שלא העפילו. רק בישראל.

תודה על ההסבר.

נמאס כבר מהמטומטמים האלה שמקבלים החלטות הזויות רק כדי לגנוב לנו אליפויות זה לא ייאמן כמה מכור פה הכל.

כוסאמא של כל המנהלת ליגה האפסים אכולי קנאה האלה!

אותי הכי מעצבן שאומרים על מכבי שביורוליג זה לא מפריע להם, בעיקר מליניאק הנבלה אומר את זה...

יש שוני ע נ ק !!! בין מפעל אירופי לליגה מקומית... גם בכדורגל ליגת האלופות מוכרעת במשחק אחד כשבכל הליגות באירופה זה מוכרע בליגה עצמה!!!

כוס אמא של מי שמביא את הטיעון המפגר והאידיוטי הזה! שיעשו לו דאע"ש!

מליניאק כבר שנים משתמש בתירוץ המעפן הזה.. זה לא שהוא לא יודע - אבל הוא שונא מכבי,

ומצידו להרעיל בארות ולזרוע עוד שנאה ולייצר כביכול חוסר ספורטיביות בזה שמכבי דורשת סדרות.

לקבוע תואר על משחק אחד ? - בשביל זה יש את מפעל הגביע ! (יורוליג זה פיינל-פור - כי הזוכה בו לא מקבלת 'צלחת אליפות' - אלא מקבלת גביע - "גביע אירופה")

וזה שקוראים לזה גם "אליפות" אירופה - זה תואר עילאי לגביע.

זה לא שמיליניאק טיפש.. יש לו לא מעט פסיכולוגיה ויצירתיות .. הוא פשוט מאד, מאד שונא את מכבי ואת שמעון מזרחי - אז הוא משתמש עם יכולות השיטנה שלו נגדנו בכל צורה אפשרית .

(אפרופו מליניאק- העלתי בפורום 'הבוטקה' את הכפיל שלו - הדמות מהמשחק הנוסטלגי 'DOOM' ) ..

מליניאק כבר שנים משתמש בתירוץ המעפן הזה.. זה לא שהוא לא יודע - אבל הוא שונא מכבי,

ומצידו להרעיל בארות ולזרוע עוד שנאה ולייצר כביכול חוסר ספורטיביות בזה שמכבי דורשת סדרות.

לקבוע תואר על משחק אחד ? - בשביל זה יש את מפעל הגביע ! (יורוליג זה פיינל-פור - כי הזוכה בו לא מקבלת 'צלחת אליפות' - אלא מקבלת גביע - "גביע אירופה")

וזה שקוראים לזה גם "אליפות" אירופה - זה תואר עילאי לגביע.

זה לא שמיליניאק טיפש.. יש לו לא מעט פסיכולוגיה ויצירתיות .. הוא פשוט מאד, מאד שונא את מכבי ואת שמעון מזרחי - אז הוא משתמש עם יכולות השיטנה שלו נגדנו בכל צורה אפשרית .

(אפרופו מליניאק- העלתי בפורום 'הבוטקה' את הכפיל שלו - הדמות מהמשחק הנוסטלגי 'DOOM' ) ..

לא מגזים,עשרות פעמים ראיתי בטור שלו בידיעות שהוא מביא את התירוץ הדפוק הזה שביורוליג זה נוח למכבי

אני חייב לשלוח לו מייל פעם אחת ולהסביר לו שיורוליג זה גביע ולא אליפות