Jump to content

לכל הכפויי טובה

אור .כ.

Recommended Posts

אז במסגרת סדר פסח בחדר נתקלתי בכמה עיתונים שכדאי שכל החסרי כבוד ששורקים בוז לקבוצה/מאמן, בזמן שאנחנו במקום ראשון בפער 5 נק'+חצי גמר גביע+זכיה בגביע הטוטו ואחרי 2 אליפויות רצופות, יראו ויזכרו באיזה חרא היינו פה לפני לא כל כך הרבה שנים ויתחילו קצת להעריך:

ea807b0dec10aca973bb7267b6622e11.jpeg

9fb29041e229bc83f3cfe3586e3ec7d9.jpg

c3495436cc86664a51fe2121853ac285.jpg

fd687b149918e5fbabcadab2ba495b07.jpg

זה סתם מדגם מייצג מתוך הרבה זבל שאכלנו, הלוואי שיפול לכם כבר הגג ותתנו לנו לחזור להנות מהקבוצה שלנו כי סוף סוף יש ממה להנות ואתם רק הורסים לכולם..

סתם משו שהצחיק אותי, כל הבכיינים על המערך של פאקו.

ההרכב לדרבי הגדול בכל הזמנים:

ח.פ

מראבל בן-הרוש טיבי ייני

אייבינדר אלברמן ניטרו

זהבי מיכה

פריצה

3 קשרים אחוריים נגד קבוצה ששי אבוטבול הוא הקפטן שלה ומחזיק לה את מרכז המגרש. וסוזה פתאום הוא המלך. ופאקו בונקריסט פחדן.

מסכים

אני נגד שריקות בוז/קללות לכל מי שקשור לקבוצה

אבל אפשר להעביר ביקורות

לא אחי אי אפשר כי זה לא עוזר...ביקורת נותנים למישהו שיכול לשנות את דרכו..כמו לחבר לאחות לילד...מה יעזור שנעביר ביקורת זה ישנה משהו?תשאיר תביקורות אם וכאשר רק לגורדי ולמיץ

לא אחי אי אפשר כי זה לא עוזר...ביקורת נותנים למישהו שיכול לשנות את דרכו..כמו לחבר לאחות לילד...מה יעזור שנעביר ביקורת זה ישנה משהו?תשאיר תביקורות אם וכאשר רק לגורדי ולמיץ

שמעבירים ביקורות פה בפורום בצורה עניינית על שחקן מסוים או מאמן זה בסדר,שעושים את זה ביציע זה סתם מתריס

סתם משו שהצחיק אותי, כל הבכיינים על המערך של פאקו.

ההרכב לדרבי הגדול בכל הזמנים:

ח.פ

מראבל בן-הרוש טיבי ייני

אייבינדר אלברמן ניטרו

זהבי מיכה

פריצה

3 קשרים אחוריים נגד קבוצה ששי אבוטבול הוא הקפטן שלה ומחזיק לה את מרכז המגרש. וסוזה פתאום הוא המלך. ופאקו בונקריסט פחדן.

כן רק שכחת לציין ששיחקנו נורא באותו דרבי , גנבנו את הגול הראשון ומאז נעלמנו עד הסיום (כן אני מודע לזה ששיחקנו 60 דקות ב10 שחקנים)

אבל אל תעשה פה דמגוגיה.

כן רק שכחת לציין ששיחקנו נורא באותו דרבי , גנבנו את הגול הראשון ומאז נעלמנו עד הסיום (כן אני מודע לזה ששיחקנו 60 דקות ב10 שחקנים)

אבל אל תעשה פה דמגוגיה.

לא קשור לאיך נראינו, לא אמרתי על זה מילה (למרות שברור שאם היינו ב11 שחקנים כל המשחק זה לא היה קורה). רק מדגיש שכשסוזה עשה את זה הוא גאון אבל שפאקו עושה את זה הוא בונקריסט טיפש עם ראש בקיר שלא מגיע לו לאמן את מכבי שעריים...

באחת התגובות בפורום לפני כחודש מישהו כתב "נוסטלגיה משכרת ומשקרת" כמה נכון, מי יודע כמה נעריך את הימים האלה שיהיו ללא ספק עוד פרק בהיסטוריה המפוארת של המועדון. גם אם יש מקום לביקורת, צריך לדעת איך להביע אותה. בטח שלא בוז למאמן ושחקן במהלך משחק.

לא קשור לאיך נראינו, לא אמרתי על זה מילה (למרות שברור שאם היינו ב11 שחקנים כל המשחק זה לא היה קורה). רק מדגיש שכשסוזה עשה את זה הוא גאון אבל שפאקו עושה את זה הוא בונקריסט טיפש עם ראש בקיר שלא מגיע לו לאמן את מכבי שעריים...

גילוי נאות - אני לא שורק בוז וגם לא אעשה זאת.

אבל בהחלט יכול להבין אנשים שלא מרוצים ממצב הקבוצה ומההחלטות של המאמן. בעונות האחרונות חווינו המון רגעים מאוד מרגשים

ועד עכשיו העונה הייתה דלה ברגעים כאלו. במקרה הטוב הקבוצה לא השתדרגה , במציאות היא הלכה אחורה באיכות.

וכן , אחרי שתי אליפויות הקהל התרגל לטוב , ולעלות עם 3 בקישור בבית נגד הלפני אחרונה עוד אפשר לחיות , אבל כשהיריבה כמעט לא עוברת

את החצי 60 דקות והקהל צמא לראות קונצרט אתה לא יכול לעשות חילוף כזה ולצפות שהקהל יקבל את זה בהבנה.

אבל בהחלט יכול להבין אנשים שלא מרוצים ממצב הקבוצה ומההחלטות של המאמן. בעונות האחרונות חווינו המון רגעים מאוד מרגשים

ועד עכשיו העונה הייתה דלה ברגעים כאלו. במקרה הטוב הקבוצה לא השתדרגה , במציאות היא הלכה אחורה באיכות.

וכן , אחרי שתי אליפויות הקהל התרגל לטוב , ולעלות עם 3 בקישור בבית נגד הלפני אחרונה עוד אפשר לחיות , אבל כשהיריבה כמעט לא עוברת

את החצי 60 דקות והקהל צמא לראות קונצרט אתה לא יכול לעשות חילוף כזה ולצפות שהקהל יקבל את זה בהבנה.

למה?

אני אשאל אותך. עכשיו תחילת העונה הנוכחית- האם אתה רוצה לשחק כדורגל של סוזה+גרסיה ולא לקחת אליפות או לקחת אליפות בכדורגל של פאקו. תענה לשאלה הזאת. זה מה שאני מבקש.

כי באנו להנות , לא באנו לסבול

ברע בטוב אלך איתך מכבי

ואיזה רע, ממש סבל לא נורמלי

אתה כאן 12 שנים בפורום, לא יודע כמה זמן בנוסף במגרשים, ואתה סובל בבלומפילד? באמת?

אני אשאל אותך. עכשיו תחילת העונה הנוכחית- האם אתה רוצה לשחק כדורגל של סוזה+גרסיה ולא לקחת אליפות או לקחת אליפות בכדורגל של פאקו. תענה לשאלה הזאת. זה מה שאני מבקש.

שאלה לא רלוונטית

זה לא צריך לבוא אחד על חשבון השני

ובד"כ זה מגיע ביחד , כדורגל טוב ומהנה מוביל לאליפות. וסוד קטן , גם לסיכוי טוב יותר להעפלה לליגת אלופות.

מטומטמים במקום למחוא כפיים לפאקו שהוא הוציא את בן בלוף שורקים לו בוז ?

זה בכלל לא העניין של המערך, בתחילת העונה דרסנו ככה קבוצות ( את אשדוד,את עכו, את מכבי פ"ת ) העניין הוא שפאקו צריך להפסיק לעשות חשבון לבן בסט ראדי ושאר הבלופים, די הגענו למאני טיים וצריך לשחק עם השחקנים הכי טובים.( יצחקי חייב לשחק )

ברע בטוב אלך איתך מכבי

ואיזה רע, ממש סבל לא נורמלי

אתה כאן 12 שנים בפורום, לא יודע כמה זמן בנוסף במגרשים, ואתה סובל בבלומפילד? באמת?

יודע מה , אולי סבל זאת לא המילה הנכונה. אבל לא , אני לא נהנה והמון אנשים מסביבי שותפים להרגשה הזאת.

ממשיכים להגיע לכל משחק מכח האינרציה אבל לא נהנים.

יודע מה , אולי סבל זאת לא המילה הנכונה. אבל לא , אני לא נהנה והמון אנשים מסביבי שותפים להרגשה הזאת.

בא לך למכור לי את המנוי?

בא לך למכור לי את המנוי?

אני אתמול הצעתי לכמה מנויים שאדאג שמכבי תחזיר להם את הכסף על המנוי ליתרת המשחקים עד סוף העונה

כי באנו להנות , לא באנו לסבול

אל תגיע. אני נהנה מכל משחק שמכבי מנצחת בו. נהנה מכל שבוע במקום הראשון. פשוט נהנה. בדיוק כמו שבכדורסל שמעון מזרחי (הוא המלך) נהנה מכל ניצחון דחוק על נמושה מהליגה.

אם אתה מגיע ולא נהנה - אל תגיע. אולי ככה תעריך יותר את הזכות הגדולה להיות חלק מהמועדון המפואר הזה ומהפרק הנפלא הזה שנכתב בהיסטוריה שלו.

אל תגיע. אני נהנה מכל משחק שמכבי מנצחת בו. נהנה מכל שבוע במקום הראשון. פשוט נהנה. בדיוק כמו שבכדורסל שמעון מזרחי (הוא המלך) נהנה מכל ניצחון דחוק על נמושה מהליגה.

אם אתה מגיע ולא נהנה - אל תגיע. אולי ככה תעריך יותר את הזכות הגדולה להיות חלק מהמועדון המפואר הזה ומהפרק הנפלא הזה שנכתב בהיסטוריה שלו.

יפה מאוד!

ובכלל כרגע לשחק זבל ולעשות 5 אליפויות ברצף זאת הסטוריה של אירוע ב-60 שנה