Jump to content

מחשבות

Recommended Posts

ג'ורדי טעה בגדול, והוא איכזב אותי מאוד. ( איזה טעות עם אלירן עטר )

אני חושב שסתם איבדנו נקודות בדרך נגד קבוצות מאוד חלשות, אולי אני טועה ולא היה לנו מה למכור נגדם.

כל שנה הקבוצות הגדולות מאבדות נקודות מול קבוצות פחות טובות. אם תסתכל על הטבלה ותמחק הפסד אחד (הדרבי) תראה שהמאזן שלנו מצויין.

הבעיה הייתה שהתוצאות הפחות טובות הגיעו ברצף ויצרו סוג של חוסר אמון בקבוצה ובמאמן. אם היינו משיגים את אותן תוצאות אבל איבודי הנקודות היו מתפרסים אחרת אני חושב שאנשים היו פחות נחרצים בביקורות שלהם.

כל שנה הקבוצות הגדולות מאבדות נקודות מול קבוצות פחות טובות. אם תסתכל על הטבלה ותמחק הפסד אחד (הדרבי) תראה שהמאזן שלנו מצויין.

הבעיה הייתה שהתוצאות הפחות טובות הגיעו ברצף ויצרו סוג של חוסר אמון בקבוצה ובמאמן. אם היינו משיגים את אותן תוצאות אבל איבודי הנקודות היו מתפרסים אחרת אני חושב שאנשים היו פחות נחרצים בביקורות שלהם.

ברור לי שאי אפשר לשחק עונה בלי הפסדים בכלל.

אני רק חושב שנגד קבוצות שמסתגרות ויוצאות למפרצות צריך להפעיל לחץ עם 4 ו-5 שחקני התקפה ואז הסיכוי שנקבל גול גם יותר נמוך, ברגע שאנחנו עולים עם זהבי בשפיץ או באגף מאוד קל לסגור את מכבי.

אני מסכים שהקבוצה כבויה, ואני אפילו מצטרף לביקורת על החילופים המקוממים של פאקו מול בית"ר.

אבל אני פשוט חושב שאם אתה לוקח את הסגל הקיים, אין מאמן שמוציא מהסגל הזה יותר.

אפילו סוזה שרק היום כולם יודעים להעריך אותו הוציא מסגל מעט יותר טוב את אותה תפוקה.

החיצים שלכם מופנים למאמן כי זה הכי קל. אני חושב שהבעיה שלנו היא הסגל הלא מאוזן ועל הסגל אחראי ג'ורדי.

אני מסכים שהקבוצה כבויה, ואני אפילו מצטרף לביקורת על החילופים המקוממים של פאקו מול בית"ר.

אבל אני פשוט חושב שאם אתה לוקח את הסגל הקיים, אין מאמן שמוציא מהסגל הזה יותר.

אפילו סוזה שרק היום כולם יודעים להעריך אותו הוציא מסגל מעט יותר טוב את אותה תפוקה.

החיצים שלכם מופנים למאמן כי זה הכי קל. אני חושב שהבעיה שלנו היא הסגל הלא מאוזן ועל הסגל אחראי ג'ורדי.

מי שלא ראה בזמנו שפאולו סוזה גאון כדורגל עיוור.

אני מאוכזב כי קראתי הרבה מאמרים על העונה של פאקו במקסיקו לפני שהגיע למכבי, אוקיי אז הוא לא סוזה אבל ציפיתי לקצת יותר מחשבה,יצירתיות ותעוזה אצלו. ( קראתי שהוא שיחק הרבה פעמים במערך של 3 בלמים במקסיקו, אז למה לא לנסות את זה ? )

קל מאוד להתכונן למשחק נגדנו היום.

אני חושב שהאצבע צריכה להיות מופנה כלפי ג'ורדי שכבר שנה וחצי לא מוצא פתרון לבעיית המחץ ולא מצליח להרים את הסגל ב3 חלונות.

הנפילה עם עדן נסלחת אבל אני עד היום לא מבין את ההחלטה ללכת בינואר על עוד מחזיק כדור שאנמי מול השער שיש לנו בשפע על פני סקורר שהקבוצה כל כך צמאה לו.

מקווה שזה לא יעלה לנו באליפות.

יורדי ראה בעיני רוחו שחקן עם טכניקה עילאית על שטח קטן שיעזור לפרוץ מערכים סגורים. זה עוד יכול להתגשם אם כי אני קצת סקפטי.

וסקוררים קשה למצוא. פריצה לא מעיד על הכלל. לא מעט דברים צריכים לקרות(חוזית, עיתוי, כספית) כדי ששחקן בפרופיל ובאישיות של ראדה, ינחת כאן. אז אם לא מאתרים אחד כזה, לא דימיוני להביא את אחד משחקני האגף הטובים בליגה..וזה כשיש את ערן.

מי שלא ראה בזמנו שפאולו סוזה גאון כדורגל עיוור.

אני מאוכזב כי קראתי הרבה מאמרים על העונה של פאקו במקסיקו לפני שהגיע למכבי, אוקיי אז הוא לא סוזה אבל ציפיתי לקצת יותר מחשבה,יצירתיות ותעוזה אצלו. ( קראתי שהוא שיחק הרבה פעמים במערך של 3 בלמים במקסיקו, אז למה לא לנסות את זה ? )

קל מאוד להתכונן למשחק נגדנו היום.

שחקני מכבי שהיו כשירים למשחק מול בית"ר בחלק הקדמי הם זהבי מיכה בדש ובן בסט. כמה אתה כבר יכול להפתיע עם הסגל הזה? ברור שקבוצות למדו איך לסגור את מכבי אבל זה כי אין לנו כזה עומק איכותי כמו שאוהבים לצייר.

יורדי ראה בעיני רוחו שחקן עם טכניקה עילאית על שטח קטן שיעזור לפרוץ מערכים סגורים. זה עוד יכול להתגשם אם כי אני קצת סקפטי.

וסקוררים קשה למצוא. פריצה לא מעיד על הכלל. לא מעט דברים צריכים לקרות(חוזית, עיתוי, כספית) כדי ששחקן בפרופיל ובאישיות של ראדה, ינחת כאן. אז אם לא מאתרים אחד כזה, לא דימיוני להביא את אחד משחקני האגף הטובים בליגה..וזה כשיש את ערן.

גם אם לג'ורדי היו את סיבותיו לוותר על עטר, הוא היה יכול לנסות להביא מישהו אחר. אני לא בא בטענות על נפילות כי זה קורה .(כמו שכתבתי שאני לא בא בטענות על הרכישה של עדן כי אף אחד לא יכל לצפות את זה). אבל לא לנסות כדי לא ליפול? נשמע לי קצת לא מכבי.

שחקני מכבי שהיו כשירים למשחק מול בית"ר בחלק הקדמי הם זהבי מיכה בדש ובן בסט. כמה אתה כבר יכול להפתיע עם הסגל הזה? ברור שקבוצות למדו איך לסגור את מכבי אבל זה כי אין לנו כזה עומק איכותי כמו שאוהבים לצייר.

גם אם לג'ורדי היו את סיבותיו לוותר על עטר, הוא היה יכול לנסות להביא מישהו אחר. אני לא בא בטענות על נפילות כי זה קורה .(כמו שכתבתי שאני לא בא בטענות על הרכישה של עדן כי אף אחד לא יכל לצפות את זה). אבל לא לנסות כדי לא ליפול? נשמע לי קצת לא מכבי.

ניסה. הביא את ורמוט בהשקעה גדולה. כספית ונפשית. זאת היתה עיסקה לא פשוטה.

יצחקי היה בסגל.

אם לא לפתוח, היה אפשר להפעיל לחץ על ביתר בחצי השני עם עוד אופציה התקפית במקום קשר נוסף. ( בן בסט חלש אבל עדיף על אייגיבור באגף )

נגד ביתר היה אפשר לשחק עם בן בסט בשמאל ולהשאיר את בדש בחוד במקום להכניס את מיטרוביץ׳ .

למה להקל על ההגנה של ביתר ולתת לה להתעסק רק בערן כשהיה אפשר להשאיר בחוד את בדש ואז לערן יש למי למסור קדימה וגם הוא בא מאחורה ויש לו יותר שטח לבעוט, לעבור כי ההגנה לא יכולה לצאת עליו ולשכוח את בדש .

עוד לא הבנתם שהוא לא מאמין בבן בסט?

מבחינתו, מיטרוביץ יכול לתרום יותר.

עוד לא הבנתם שהוא לא מאמין בבן בסט?

מבחינתו, מיטרוביץ יכול לתרום יותר.

אבל הוא הכניס אותו בסוף, אז למה במקום בדש ?

האמת אין לי טענות לפאקו, לא חושב שהוא איזה עילוי יוצא דופן, אבל הוא בטח יותר טוב מהקיים בשוק המקומי.

אין ספק, וזה כל מי שקצת ראה כדורגל מימיו ומבין דבר או שניים, שיש לפאקו סגל מוגבל מאוד התקפית (וגם הגנתית ד"א). מבחינת סקוררים, ערן הוא היחיד שאתה יודע מה תקבל ממנו כל עוד פריצה ויצחקי לא כשירים.

לא מיכה, לא בן חיים, לא בן בסט וגם לא בדש שמבריק מדי פעם הם שחקנים שמביאים גולים באופן קבוע, לפחות לא ברמה שמכבי מצפה לה. נגד קבוצות שמסתגרות אתה צריך סקוררים שנותנים גולים יש מאין, דאבור סטייל, פריצה ויצחקי כאלה, זהבי בטח כזה וגם אלירן עטר כזה.

האמת, לא הייתי בעד החזרת אלירן כל עוד ג'ורדי החליט שהוא לא מתאים חברתית/מנטלית, כי זו כנראה הסיבה שהוא לא נחת אצלנו בסוף. מקצועית זה בטוח פספוס, בטח במצב הקיים של החלק ההתקפי שלנו.

הסגל שלנו עמוק בעיקר בעמדת הקישור המרכזית, שגם העומק הזה הוא בינוני ולא יותר, אומנם לליגה זה מספיק כבר שנה שנייה, אבל זה יצטרך להשתנות בקרוב מאוד.

מקווה שג'ורדי הבין את הטעויות שלו בחלונות האחרונים ושניקח את שני התארים שנשארו.

אשמח לראות את פאקו בונה את הקבוצה למוקדמות ליגת האלופות.

אני חושב שאם הפעם יתנו לפאקו לשבת כמו שצריך עם ג׳ורדי ולפרט לו מה הוא באמת צריך בשביל שהקבוצה תיראה טוב וג׳ורדי באמת ימלא לו את הבקשות האלה,אתם תראו קבוצה נהדרת עם פאקו

במידה ופאקו ייזכה באליפות(עזבו גביע עכשיו), מגיע לו צ׳אנס לעונה הבאה. זו הייתה עונה לא קלה בכלל, ועם כ״כ הרבה פציעות בחלק הקדמי, אסור להתעלם מכך. מה שכן, אם חס וחלילה לא ניקח אליפות, אחרי לא מעט צ׳אנסים להגדיל את הפער משמעותית, הוא יאבד את נקודות הזכות שלו במכבי.

במידה ופאקו ייזכה באליפות(עזבו גביע עכשיו), מגיע לו צ׳אנס לעונה הבאה. זו הייתה עונה לא קלה בכלל, ועם כ״כ הרבה פציעות בחלק הקדמי, אסור להתעלם מכך. מה שכן, אם חס וחלילה לא ניקח אליפות, אחרי לא מעט צ׳אנסים להגדיל את הפער משמעותית, הוא יאבד את נקודות הזכות שלו במכבי.

לא הקטע הזה בלי קשר לפציעות או לא .

אני אישית רוצה שישאר באמת שכן,לא קל כל שנה להחליף מאמן ממש לא. ראינו מה קרה בקיץ..

אבל שישדרג את עצמו,שלא ישאר נעול על הרכבים הגנתיים חסרי תכלית,שישנה טקטיקה לפי יריבה ,לפי משחק.איזה הגיון יש להכניס קשר אחורי בפיגור ?!

לא הגיוני שגם מול ק"ש וגם מול הפועל עכו נעלה עם מערך זהה, כשהפערים בין היריבות הם שמיים וארץ.

הקטע הכי הזוי - שהוא באמת על פניו,נראה אדם חכם בלי קשר למאמן,אז איך הוא לא קולט את זה אלוהים יודע...

מאמין שהרוב כאן לאחר נשימה עמוקה מבינים שאם לוקלים טראבל/גביע השוקו+אליפות אז מגיע לפאקו הקרדיט.

עוד נקודה שראויה לציון היא סגנון המשחק של פאקו ודומיו, שמבוסס על יכולת קבוצתית ושיטת משחק מתוכננת וקבועה, שברגע שאתה עושה אותה כמו שצריך-מאוד קשה לעמוד מולה. היה ניראה שבמשחק גומלין נגד ק"ש השחקנים סופסוף מבינים מה הוא מצפה, אבל גם שם זה עדיין לא זה, ברגע ששחקני הקבוצה ידעו לשחק ב-2 נגיעות, להניע כדור מהר, להיות מדוייקים ולשחק בצורה אורגאנית, אף קבוצה בארץ לא תצליח להחזיק מולנו יותר מחצי שעה, ואחרי הגול הראשון ושבירת תוכנית המשחק של היריבה זה כבר יהיה פי אלף קל.

לסיכום אני אופטימי שנראה בבוא היום כדורגל טוב, קיצבי ונכון בקבוצה, השחקנים לומדים עקרונות וטקטיקות שחדשות להם, וברגע שהם יהיו ממושמעים, בעלי תשוקה ומלומדים-אנחנו נראה כמו ברצלונה של ישראל.

נקודה אחרונה, שאף אחד לא יגיד לי שפאקו לא יודע לאמן, סיבה אחת כי אמרתם את זה גם על פאולו, וסיבה שנייה כי יש לו רזומה יותר מפואר משל פאולו וסיבה שלישית שאם הוא לא ידע לאמן גורדי לא היה מביא אותו.

אני סומך על המקצועיות של מכבי, ובטוח שההתנהלות והתפקוד של הקבוצה נמצאים כרגע ברמה הכי גבוהה שידענו מעולם. אף פעם לא(לפחות במהלך חיי) היינו קרובים כל כך לזכות בטראבל, ולהאמין ששנה הבאה אנחנו יכולים לייצג את עצמנו בכבוד באירופה. עם מערכת בריאה ואנשי מקצוע הכי טובים שהיו בקרית שלום. הגיע הזמן שתשבו, תרגעו, תעודדו ותהנו ממה שאנחנו רואים. זה לא מובן מאליו , זה גם מתישהוא יגמר ואנחנו נתגעגע לפאקו, למיטרו ולקולינאס. שכחתם איפה היינו בעבר?!

לא הגיוני שגם מול ק"ש וגם מול הפועל עכו נעלה עם מערך זהה, כשהפערים בין היריבות הם שמיים וארץ.

אתה רואה את ברצלונה עולה לשחק נגד סראגוסה ללא בוסקטס בקישור האחורי? את פסז משחקת ללא שלושה בקישור שלה נגד קבוצות קטנות בליגה הצרפתית? את יובה ללא 3 בקישור באיטליה?

יש תבנית לקבוצה, ומאמן לא חייב לשנות מערך להתקפי יותר רק כי הוא משחק נגד יריבה חלשה יותר על הנייר.

שנה שעברה שמעתי בדיוק את אותן תלונות על סוזה - למה עולים עם 3 בלמים נגד יריבות חלשות. בפועל זה הכל שטויות, ואנחנו לא מבינים כדורגל אפילו עשירית מסוזה ופאקו.

אתה רואה את ברצלונה עולה לשחק נגד סראגוסה ללא בוסקטס בקישור האחורי? את פסז משחקת ללא שלושה בקישור שלה נגד קבוצות קטנות בליגה הצרפתית? את יובה ללא 3 בקישור באיטליה?

יש תבנית לקבוצה, ומאמן לא חייב לשנות מערך להתקפי יותר רק כי הוא משחק נגד יריבה חלשה יותר על הנייר.

שנה שעברה שמעתי בדיוק את אותן תלונות על סוזה - למה עולים עם 3 בלמים נגד יריבות חלשות. בפועל זה הכל שטויות, ואנחנו לא מבינים כדורגל אפילו עשירית מסוזה ופאקו.

נכון אבל ההרכב שלנו לא פוגע.

אם הוא היה פוגע - באנקרים כל משחק מצידי גם בגביע,אבל זה לא הולך אז תשנה ,תנסה משו אחר.

אתה באמת משווה אותנו לברצלונה ? או את הקישור של יובה לשלנו ? ואם כבר אתה משווה אז זהבי שהוא השחקן הכי טוב שלנו ( לצורך הדוגמא שלך הפוגבה או המריקיזיו שלנו ) תקוע באגף או יותר הזוי בשפיץ ככה שאין לנו סיכוי למשחק בכלל.

איפה שמעת תלונות כאלה על סוזה ? זה אנשים שאין להם מושג.

מערך עם 3 בלמים הוא סופר התקפי אם משחקים אותו נכון, ובליגה שלנו אם מכבי משחקת אותו לרוב הקבוצות אין סיכוי.

לא רואה סיבה לעלות נגד הפועל חיפה ונתניה עם 3 קשרים אחוריים עם 0 יכולת התקפית, לא משנה מה. ( ניהול המשחק שלו נגד ביתר היה הזוי, לא משנה מה תגידו )

אחרי התקופה אחרונה וגם עם כל הפוסטים שצצים הולכת ומתחזקת בי התחושה שאנחנו קצת הולכים מסביב...

לא הקהל שכמעט תמיד היה מבאס מבחינתי, פעם שלא הייתה הצלחה היינו פשוט הרבה פחות וגם שהגיעו כמויות אני זוכר המון אירועים מבאסים תחת ביציע.

גם לא פאקו, יש לו חסרונות מן הסתם (ניהול משחק עושה רושם) אבל גם יתרונות (הוא יודע להחזיק את הסגל הרחב והבינוני ברובו באופן מרשים לטעמי) והמשכיות של מאמן היא יתרון.

בסופו של דבר גו'רדי בחר במספר צעדים שלא הטיבו איתנו ולא עם פאקו (גם לא עם סוזה אגב), אנחנו כל כך מפחדים מהיום שהוא ילך שאנחנו כבר עיוורים לביקורת האמיתית שצריכה להיאמר.

גו'רדי נכשל ברכש, בבניית הסגל וכן בחיזוק הקשר עם הקהל שמה לעשות יש לו השלכות על האופן בו אנו נראים (אין הכוונה שצריך להתחשב בנו אלא יותר לזהות רגעים שיכולים להכניס דם חדש ומרץ למערכת שכה זקוקה לו)
אני לא חושב שהוא צריך להתפטר חלילה או שאנחנו צריכים לדרוש משהו. מבחינתי הוא הכי גדול שהיה. אבל כן כדי להפנים שהגיע הזמן להתקדם, וטוב יעשה מיטש אם לא יכפיל לו את השכר אלא פשוט ימצא מישהו רעב כמו שגו'רדי היה בשעתו.

אתה באמת משווה אותנו לברצלונה ? או את הקישור של יובה לשלנו ? ואם כבר אתה משווה אז זהבי שהוא השחקן הכי טוב שלנו ( לצורך הדוגמא שלך הפוגבה או המריקיזיו שלנו ) תקוע באגף או יותר הזוי בשפיץ ככה שאין לנו סיכוי למשחק בכלל.

איפה שמעת תלונות כאלה על סוזה ? זה אנשים שאין להם מושג.

מערך עם 3 בלמים הוא סופר התקפי אם משחקים אותו נכון, ובליגה שלנו אם מכבי משחקת אותו לרוב הקבוצות אין סיכוי.

לא רואה סיבה לעלות נגד הפועל חיפה ונתניה עם 3 קשרים אחוריים עם 0 יכולת התקפית, לא משנה מה. ( ניהול המשחק שלו נגד ביתר היה הזוי, לא משנה מה תגידו )

זהבי השחקן הכי טוב שלנו, אבל להשוות אותו לפוגבה או למרקיזיו זה בדיחה. לפני שנתיים זהבי הגיע למכבי כקשר. היום הוא ממש לא קשר, לא עושה עבודה הגנתית של קשר (וככה הוא מגיע למספרים שלו)

לא משווה את הקישור שלנו לברצלונה וגם לא ליובה או פסז, רק השוויתי את הקבוצות הבכירות באותן ליגה לקבוצה הבכירה בישראל, וכתבתי שכמו שהן לא משנות את סגנון המשחק שלהן בהתאם ליריבה, ככה גם פאקו לא משנה את סגנון המשחק והמערך, אלא מצפה מהשחקנים להציג יכולת מסויימת מול כל יריבה. הוא בטח אשם שראדי מעיף כל כדור ליציע ואיינבינדר בורח מהכדור? אז הוא החליף אותם בניקולה ונוסא, באמת נראינו יותר טוב אבל מה לעשות זה לא הספיק.

איפה שמעתי תלונות כאלה על סוזה? פה, בתקשורת וביום יום, בכל מקום.

קח לדוגמה את ההרכב שלנו מול בית"ר שנה שעברה בנתניה http://www.maccabi-tlv.co.il/iw/match/2548

3 שחקני התקפה - זהבי, בן חיים ופריצה. ההגנה הייתה חסרה את טיבי וקרלוס, אבל אתה זוכר כמה ביקורות היו על ההרכב הזה? (ובכלל על המשחק, ועוד ניצחנו שם! היו מסביבי מלא אוהדים שכל המשחק קיללו את השחקנים ואת סוזה, מזכיר לך משהו?)

תמיד אוהבים להסתכל אחורה בערגה ולהעריך יותר מדי את מה שהיה בעבר תוך כדי זלזול במה שיש בהווה, אז מגדילים יותר מדי את סוזה (ואני חושב שהוא המאמן הכי טוב שהיה פה) תוך כדי הקטנה של פאקו.

לדעתי אין שום בעיה קריטית במכבי כרגע,

הדבר היחידי שיכול להיחשב כבעיה זה ההבנה של השחקנים את שיטת המשחק (שאין מה לעשות לוקח זמן ללמוד אותה), אבל לדעתי זה במגמת שיפור, ובמאני טיים אנחנו ניהיה מוכנים.

*פציעות זה לא בעיה לטווח ארוך

*התשוקה של השחקנים תחזור כשהמשחקים יהיו קריטים/ניהיה באירופה.

*מדיניות הרכש נכונה בהתאם למטרות.

קצת צניעות והבנה שגם את רומא לא בנו ביום אחד, תעזור לקבוצה להתקדם לאט ובשקט למקום המיוחל (מבחינתי-להיות בעוד 2-4 שנים ברמה של קלאב ברוז', ואז אפשר יהיה לחשוב לאן משם רוצים להתקדם), כל זה יכול להיות רק בתנאי אחד-שהקהל לא יפריע למועדון להתנהל (לא רוצה לפתוח את זה לויכוח, ובתור אחד שבעבר היה מעורב יותר, ברור שארגוני האוהדים צריכים לקבל הרבה יותר גיבוי ותמיכה מההנהלה-אני לא שולל את זה אז אין טעם לפתוח את זה לדיון), אם לא ניתן בתור קהל לקבוצה אץ התנאים האידאלים להתקדם-אז יכול להיווצר כדור שלג. ואנחנו המפסידים.

זהבי השחקן הכי טוב שלנו, אבל להשוות אותו לפוגבה או למרקיזיו זה בדיחה. לפני שנתיים זהבי הגיע למכבי כקשר. היום הוא ממש לא קשר, לא עושה עבודה הגנתית של קשר (וככה הוא מגיע למספרים שלו)

לא משווה את הקישור שלנו לברצלונה וגם לא ליובה או פסז, רק השוויתי את הקבוצות הבכירות באותן ליגה לקבוצה הבכירה בישראל, וכתבתי שכמו שהן לא משנות את סגנון המשחק שלהן בהתאם ליריבה, ככה גם פאקו לא משנה את סגנון המשחק והמערך, אלא מצפה מהשחקנים להציג יכולת מסויימת מול כל יריבה. הוא בטח אשם שראדי מעיף כל כדור ליציע ואיינבינדר בורח מהכדור? אז הוא החליף אותם בניקולה ונוסא, באמת נראינו יותר טוב אבל מה לעשות זה לא הספיק.

איפה שמעתי תלונות כאלה על סוזה? פה, בתקשורת וביום יום, בכל מקום.

קח לדוגמה את ההרכב שלנו מול בית"ר שנה שעברה בנתניה http://www.maccabi-tlv.co.il/iw/match/2548

3 שחקני התקפה - זהבי, בן חיים ופריצה. ההגנה הייתה חסרה את טיבי וקרלוס, אבל אתה זוכר כמה ביקורות היו על ההרכב הזה? (ובכלל על המשחק, ועוד ניצחנו שם! היו מסביבי מלא אוהדים שכל המשחק קיללו את השחקנים ואת סוזה, מזכיר לך משהו?)

תמיד אוהבים להסתכל אחורה בערגה ולהעריך יותר מדי את מה שהיה בעבר תוך כדי זלזול במה שיש בהווה, אז מגדילים יותר מדי את סוזה (ואני חושב שהוא המאמן הכי טוב שהיה פה) תוך כדי הקטנה של פאקו.

זה נראה שפאקו תקוע בשיטה הזאת בלי קשר למה שמתרחש על הדשא, זה נראה שבהרבה פעמים הוא מגיע עם חילופים מהבית.

שוב, אני לא נגד השיטה והמערך הזה, אבל אני חושב שמקום להקהל על הקבוצות שלנו את החיים ( והשליטה של מכבי בכדור העונה ברוב המקרים היא משקרת, אנחנו סתם מניעים כדור אחורה ולרוחב ויש משחקים שאנחנו לא בועטים לשער בכלל ) במקרים כמו נגד ביתר צריך להפעיל יותר לחץ עם שחקן התקפה נוסף שיקשה יותר על ההגנה ( את המתפרצות אנחנו מקבלים גם ככה וגם ככה, וחבל שזה יותר מידי פעמים עולה לנו ביוקר )

לגבי סוזה, שוב מי שביקר אותו הוא אידיוט.

ומה הבאת לי את המשחק שעלינו בו עם ההרכב הכי חסר שלנו באותו שנה ? גם ייני לא שיחק דרך אגב...( והקטע הוא שגם במשחק הזה עלינו עם 3 בלמים, לא יודע אם זה היה רעיון טוב, אני גם זוכר שיצאנו בנס )

אני לא נגד פאקו ועד היום לא ביקרתי אותו, אבל אני חושב שאם קצת יותר מחשבה ותעוזה היינו עם יותר נקודות היום. ( ראדי כבר שנתיים לא פוגע, הגולר לא פקטור בהתקפה, בגלל זה תשחק עם ערן בקישור או אפילו אם מיכה )

אם כל הכבוד לפאקו וגורדי ויש כבוד ,

מכבי כקבוצה לא עשתה קפיצת מדרגה השנה ולא התקדמה בשחקנים זרים, ובשיטת המשחק,

לדעתי הקבוצה הלכה צעד אחורה.

בשביל אליפות בליגת העל גולדהר לא צריך להשקיע למעלה מ 100 מיליון ש"ח.

גולדהר מכוון לאירופה, להיות קבוצה בדרג בינוני , והמצב כיום לא מתקרב לזה.

השנה הזאת היא הליכה במקום גם אם ניקח את כל התארים,