Jump to content

מחשבות

Recommended Posts

סוזה הוא עילוי, ולכן טבעי שאחריו כל אחד יראה כמו ירידה ברמה. חבל שלא ידעו כאן להעריך אותו. לקח אליפות עם סגל הרבה פחות טוב. ספק אם נראה כאן מאמן ברמתו

סוזה הוא עילוי, ולכן טבעי שאחריו כל אחד יראה כמו ירידה ברמה. חבל שלא ידעו כאן להעריך אותו. לקח אליפות עם סגל הרבה פחות טוב. ספק אם נראה כאן מאמן ברמתו

סגל הרבה פחות טוב ? נוסא ובן בסט זה השיפור האדיר לסגל שהיום הרבה יותר טוב ?

הבעיה של מכבי היא בבחירת הזרים הרעה.

אני בטוח שבלי הזרים שיש היום, מכבי היתה באותו מקום בטבלה.

הבעיה השניה היא האהבה המוגזמת לשחקנים מסויימים והקרדיט המוגזם שהם מקבלים מפאקו.

אני מאוד מקווה שאתה ציני כי שנה שעברה היה לנו לזמן לא קצר את יצחקי ופריצה

היום בן בסט הבלוף זה הדבר היחיד שיש לך בהתקפה ביחד עם בדש

סוזה שיחק בחצי עונה שלמה עם בדש ופריצה. דאבור הלך ויצחקי נפצע. על הנייר, בן בסט ואיגבור אמורים היו להיות תוספת. בן בסט חלוץ טוב, אי אפשר היה לדעת שהוא יהיה נפילה. אני חושב שאיגבור הוא השחקן הכי טוב בקישור. אפור אבל יותר יעיל מאלברמן וראדי, שמאבדים מלא כדורים וטועים. שלא לדבר על אייבינדר.

על הנייר, לפאקו יש סגל יותר עמוק, והוא לא מצליח להוציא ממנו יותר מהמינימום.

זה נראה שפאקו תקוע בשיטה הזאת בלי קשר למה שמתרחש על הדשא, זה נראה שבהרבה פעמים הוא מגיע עם חילופים מהבית.

שוב, אני לא נגד השיטה והמערך הזה, אבל אני חושב שמקום להקהל על הקבוצות שלנו את החיים ( והשליטה של מכבי בכדור העונה ברוב המקרים היא משקרת, אנחנו סתם מניעים כדור אחורה ולרוחב ויש משחקים שאנחנו לא בועטים לשער בכלל ) במקרים כמו נגד ביתר צריך להפעיל יותר לחץ עם שחקן התקפה נוסף שיקשה יותר על ההגנה ( את המתפרצות אנחנו מקבלים גם ככה וגם ככה, וחבל שזה יותר מידי פעמים עולה לנו ביוקר )

לגבי סוזה, שוב מי שביקר אותו הוא אידיוט.

ומה הבאת לי את המשחק שעלינו בו עם ההרכב הכי חסר שלנו באותו שנה ? גם ייני לא שיחק דרך אגב...( והקטע הוא שגם במשחק הזה עלינו עם 3 בלמים, לא יודע אם זה היה רעיון טוב, אני גם זוכר שיצאנו בנס )

אני לא נגד פאקו ועד היום לא ביקרתי אותו, אבל אני חושב שאם קצת יותר מחשבה ותעוזה היינו עם יותר נקודות היום. ( ראדי כבר שנתיים לא פוגע, הגולר לא פקטור בהתקפה, בגלל זה תשחק עם ערן בקישור או אפילו אם מיכה )

זה שאתה עושה עם הגבות לא אומר שזה נכון

ועזוב את בית"ר, קח את הדרבי 3-2. שוב אותו הרכב עם 3 שחקנים בהתקפה (שכוללים את זהבי). בכלל הדרבים שנה שעברה זה סיפור מיוחד, אף אחד לא זוכר כנראה שהפועל נראתה יותר טוב מאיתנו כמעט בכל הדרבים.

וסתם ככה כי כתבת על המשחק הזה מול בית"ר שזה היה עם סגל חסר - היו לנו על הספסל 6 שחקנים (כולל השוער) - כל חמשת השחקנים האחרים הם חלוצים/קשרים התקפיים, אז מה הקטע? שוב, אני זוכר טוב מאוד את הביקורות, ואם פאקו היה עולה ככה כשיש לו כזה היצע התקפי הוא היה חוטף עוד פי 2 ביקורות, קללות ובוז ממה שהוא סופג עכשיו.

לסוזה היה את פריצה, יצחקי ודאבור

לפאקו יש את כל הסגל המבוגר במילא שלנו מבוגר בשנה נוספת, עם עייפות חומר שלאחר שתי אליפויות (וזה שייני וטיבי מתראיינים ואומרים שהם רעבים ורוצים עוד אליפות ועוד תארים זה לא אומר כלום, כי ת'כלס רואים על המגרש קבוצה שבעה, בעוד שק"ש וב"ש רעבות יותר (גם חיפה, מעניין איך הרעב הזה ישפיע עליהם שנה הבאה), המזל שלנו שגם הם מאבדים ים נקודות)

נראה לי שאנשים לא שמים לב אבל מיכה בעונה כנראה הכי טובה שלו, זהבי באותה פורמה, בדש לא יכול לתת יותר ממה שהוא נותן, טבח מה שאתם רואים זה מה שהוא ייתן עד סוף חייו, בבסט יכול להיות שחקן טוב בקבוצה שאין לה יומרות ואני לארג׳ איתו.

בהנחה שכולם מתלוננים על ההתקפה ואם אפשר להוציא יותר, אז לא, אי אפשר, בטח כשפריצה ויצחקי לא משחקים כל העונה, אין מי שיבקיע.

הדבר היחיד שישפר את רמת המשחק הם שחקנים יותר טובים לא מאמן.

ג׳ורדי יישן כבר 3 חלונות בזמן שבקיץ חשבתי שיחליף איזה 8 שחקנים מפאבלו, מראבל, מיטרוביץ׳, איינבינדר, מרגוליס, אלטמן, ג׳אן, טבח, בן הרוש, בדש.

2 הושאלו, 1 הסתלק, 1 נקבר.

עוד 3 פלופים הצטרפו ועדיין איכשהו אנחנו רצים לכל התארים. נס.

זה לא נס, זה תוצאה של עוצמה של מועדון/קבוצה וליגה באמת חלשה. גם הבסיס הבינוני הקיים מספיק לליגה, זה יהיה מכוער, מעצבן וקשה, אבל בסופו של דבר גם השנה כנראה נהיה אלופים בתוספת של גביע וגביע הטוטו. אם ו כאשר כמובן...

אתם יכולים לקרוא לזה איך שאתם רוצים, דבר אחד בטוח, זה לא מובן מאילו לרוץ לכל התארים עם כל הבעיות של הסגל.