Jump to content

לקראת מכבי תל אביב מודל 15/16

turgi

Recommended Posts

בספורט 2 מדווחים שמכבי פת רוצה את ברק לוי

הלוואי, אחלה מקום שיתנו לו לשחק בו ומקווה שעוד שנתיים הוא יחזור כשוער הראשון של מכבי.

השוער שלהם לא פחות טוב ממנו .( אולי יותר טוב אפילו )

השוער שלהם יכול להיות שטוב ממנו אבל הוא לא ממש שלהם, שרצקי מחזיק בכרטיס שחקן של איתמר ניצן והוא רק הושאל לפ"ת, יש דיבורים על זה שאיזי רוצה הרבה כסף עליו אפילו בהשאלה ומכבי פ"ת לא תוכל לעמוד בזה, הפועל תל אביב כבר גיששה אצלו.

הלוואי, אחלה מקום שיתנו לו לשחק בו ומקווה שעוד שנתיים הוא יחזור כשוער הראשון של מכבי.

השוער שלהם יכול להיות שטוב ממנו אבל הוא לא ממש שלהם, שרצקי מחזיק בכרטיס שחקן של איתמר ניצן והוא רק הושאל לפ"ת, יש דיבורים על זה שאיזי רוצה הרבה כסף עליו אפילו בהשאלה ומכבי פ"ת לא תוכל לעמוד בזה, הפועל תל אביב כבר גיששה אצלו.

הוא יעלה הרבה כסף והפועל גיששה אצלו?

הוא יעלה הרבה כסף והפועל גיששה אצלו?

הרבה כסף יחסית למכבי פ"ת, איזי רוצה שישלמו את כל השכר שלו או משהו כזה לא זוכר בדיוק 150 אלף נדמה לי.

http://sports.walla.co.il/item/2849922

קצת שקט בקהל: הבלוג של יניב טוכמן על השינוי של נוסא איגייבור במכבי תל אביב השחקנים מחזקים אותו עם מחוות ברגעים קשים, החברים לא מבינים את היחס אליו (קאיודה: "אתם קשים עם הזרים") ורק פאקו וקרויף סופסוף מסכימים. כך ברח נוסא איגבור מתואר השחקן המושמץ של העונה.

יש כמה ציטוטים מעניינים -

"נוסא הכי חזק בקבוצה. הוא קרנף. זה משהו בגנים שלעולם לא יהיה לנו הישראלים. הניגרים יותר חזקים". גם טועמה זוכר: "הוא הוריד את החולצה באימון הראשון וראית ישר את הקוביות בבטן. יש לו חוזק בלתי רגיל. הוא בנוי לאירופה ולא לכדורגל שלנו. אין לנו שחקנים שבנויים כך. אם הוא רוצה, הוא יזכה בכל מאבק על כדור באמצע. אף אחד לא יכול להילחם איתו בזה".

http://sports.walla.co.il/item/2849922

קצת שקט בקהל: הבלוג של יניב טוכמן על השינוי של נוסא איגייבור במכבי תל אביב השחקנים מחזקים אותו עם מחוות ברגעים קשים, החברים לא מבינים את היחס אליו (קאיודה: "אתם קשים עם הזרים") ורק פאקו וקרויף סופסוף מסכימים. כך ברח נוסא איגבור מתואר השחקן המושמץ של העונה.

יש כמה כמה ציטוטים מעניינים -

"נוסא הכי חזק בקבוצה. הוא קרנף. זה משהו בגנים שלעולם לא יהיה לנו הישראלים. הניגרים יותר חזקים". גם טועמה זוכר: "הוא הוריד את החולצה באימון הראשון וראית ישר את הקוביות בבטן. יש לו חוזק בלתי רגיל. הוא בנוי לאירופה ולא לכדורגל שלנו. אין לנו שחקנים שבנויים כך. אם הוא רוצה, הוא יזכה בכל מאבק על כדור באמצע. אף אחד לא יכול להילחם איתו בזה".

#מאמנים_ישראלים

אבל יש רבים שלא חושבים כך גם היום. "אם מהראן ראדי או דן איינבינדר היו מקבלים את הקרדיט שנוסא קיבל, מכבי תל אביב היתה יוצאת נשכרת יותר", קונן מאמן כדורגל בכיר. "אתם שוכחים שמדובר בשחקן איטי שיתקשה לעבור שחקנים באחד על אחד. לא הביאו כאן זר במאה אלף דולר".

עם כל האהבה לנוסא, קשר 50:50 הוא לא.

או שהוא ישחק קשר אחורי או שישנו שיטה.

העונה מכבי משחקים 4:3:3 במערך כזה נוסא חייב להיות האחורי או שה 50:50 השני יהיה בעל יכולות התקפיות מובהקות (זהבי או קהת).

עם כל האהבה לנוסא, קשר 50:50 הוא לא.

או שהוא ישחק קשר אחורי או שישנו שיטה.

העונה מכבי משחקים 4:3:3 במערך כזה נוסא חייב להיות האחורי או שה 50:50 השני יהיה בעל יכולות התקפיות מובהקות (זהבי או קהת).

פפ שיחק אתמול עם קישור של אלונסו, לאהם, שווינשטייגר ו-וויזר

גם שם אומרים שהוא בונקריסט? או שלהאם לא 50-50?

נוסא תורם המון דברים אבל לדעתי הוא לא יכול להיות הקשר ההתקפי בשלישיית הקישור. מקסימום 50:50.

אולי אני אתבדה ושנה הבאה זה יתחבר והוא ייתן מספרים כמו ראדי בעונה של אוסקר אבל עד אז, כל מי שמבקר אותו בנוגע לחלק ההתקפי צודק.

כל עוד הוא משחק כקשר שלישי הוא חייב לתת הרבה יותר, אני חושב שהוא צריך לשחק אחורי או 50:50 שם הוא יהיה הכי טוב .

נוסא תורם המון דברים אבל לדעתי הוא לא יכול להיות הקשר ההתקפי בשלישיית הקישור. מקסימום 50:50.

אולי אני אתבדה ושנה הבאה זה יתחבר והוא ייתן מספרים כמו ראדי בעונה של אוסקר אבל עד אז, כל מי שמבקר אותו בנוגע לחלק ההתקפי צודק.

כל עוד הוא משחק כקשר שלישי הוא חייב לתת הרבה יותר, אני חושב שהוא צריך לשחק אחורי או 50:50 שם הוא יהיה הכי טוב .

הוא לא צריך להביא מספרים. ואני לא מצפה ממנו להביא מספרים. שיעשה את התפקיד שלו וזהו.

נוסא יכל לבוא יותר לידי ביטוי התקפית אם היה קשר אמצע שהיה רץ את הקילומטראז׳ שהוא רץ, מחלץ וסוגר שטחים. עם כל זה, הוא נע תמיד לעומק, מוסר טוב ועם בעיטה לא רעה.

פפ שיחק אתמול עם קישור של אלונסו, לאהם, שווינשטייגר ו-וויזר

גם שם אומרים שהוא בונקריסט? או שלהאם לא 50-50?

לא שאני מסכים עם אלה שהגבת להם, אבל באיירן בעטו אתמול בערך שלוש פעמים לשער ב- 120 דקות ופפ נתן תצוגה איומה (הרכב הזוי, חילופים גרועים).