Jump to content

הכוכב האדום בלגרד נגד מכבי תל-אביב

דקסטר

Recommended Posts

פארגו עם ניהול משחק שערורייתי ברבע אחרון. כשהכוכב האדום רק התחילו את הריצה המטורפת שלהם, במקום ללכת לצבע ולנקודות קלות ניסה מסירות הזויות וזריקות על הפנים של המגן מבחוץ. במקום להפוך מינוס 5 למינוס 2 או 3 הם כבר רצו למינוס 10 תוך שנייה וגמרו את הסיפור.

יש בעיה עם תקרת הזכוכית שמייצר עבורונו היינס.

כשפארגו פחות טוב (היום הוא היה טוב עד הרבע האחרון) אין מי שיחפה עליו בקו האחורי.

גם סמית' היה רע היום בהגנה והתקפה.

נו באמת

אז המטאטא ירה

לא רציני ההתייחסות הזו לשורת סטטיסטיקה במשחד אחד

גם להיינס\יוגב היו כאלו

מקל זה עוד יוגב סה"כ (לדעתי)

נו באמת

אז המטאטא ירה

לא רציני ההתייחסות הזו לשורת סטטיסטיקה במשחד אחד

גם להיינס\יוגב היו כאלו

מקל זה עוד יוגב סה"כ (לדעתי)

לא היית רוצה עוד יוגב במכבי? (לדעתי הוא טוב ממנו, אבל לא בהרבה כי יוגב באמת השתפר השנה)

לא היית רוצה עוד יוגב במכבי? (לדעתי הוא טוב ממנו, אבל לא בהרבה כי יוגב באמת השתפר השנה)

לא במחירים שהוא דרש. עם כל הכבוד, בשביל היורוליג הוא לדעתי רחוק מלהיות שובר שוויון, ומכבי יכולה בכסף הזה להביא שחקנים טובים יותר. לליגה כמובן שזה שחמט, תוספת כוח רצינית בהתחשב בחוק הרוסי שמעמיס על אוחיון (במיוחד כשאחד המתאזרחים פצוע). בכל מקרה, אוי ואבוי אם מכבי בשיטה הנוכחית לא תסתדר גם ככה.

אגב, "פיקנטריה", ממש עם סיום המשחק בלחיצות הידיים בין השחקנים, ראיתי לשבריר שנייה במצלמה את סופו מחייך כאילו כלום לא קרה. אז זאת כנראה הגזמה, אבל כשזה מצטרף לכל הגישה שלו מתחילת העונה (השמנת יתר, הזנחה בריאותית, אי הנסיעה עם הקבוצה לגמר הגביע בגלל כאבים ברגל, פרצופים בספסל...), אז וואלה? מכעיס. קיבלת הרגע 13 הפרש בראש מקבוצה בינונית מינוס שאסור היה לך להפסיד לה, תתנהג בהתאם. המאניה-דיפרסיה באופי שלו זאת תופעה, אין אצלו באמצע. זה או שהוא ממש זורק זין או שהוא מתאבד בשביל הקבוצה.

אנריקה זה לא קשור

היינס לא רכז וגם מאוד לא יציב השנה

אתה חייב מישהו שיכול לשחק 1 ו2 כשפארגו לא טוב (בנוסף לליוגב)

אגב, "פיקנטריה", ממש עם סיום המשחק בלחיצות הידיים בין השחקנים, ראיתי לשבריר שנייה במצלמה את סופו מחייך כאילו כלום לא קרה. אז זאת כנראה הגזמה, אבל כשזה מצטרף לכל הגישה שלו מתחילת העונה (השמנת יתר, הזנחה בריאותית, אי הנסיעה עם הקבוצה לגמר הגביע בגלל כאבים ברגל, פרצופים בספסל...), אז וואלה? מכעיס. קיבלת הרגע 13 הפרש בראש מקבוצה בינונית מינוס שאסור היה לך להפסיד לה, תתנהג בהתאם. המאניה-דיפרסיה באופי שלו זאת תופעה, אין אצלו באמצע. זה או שהוא ממש זורק זין או שהוא מתאבד בשביל הקבוצה.

מסכים, במיוחד לגבי המאניה דיפרסיה הזאת שתיארת בסוף.

ולא הייתי מתנגד לאיזה מריאנוביץ' כזה במקום סופו

תפר אותנו עם 19 נק' ו 17 ריבאונדים, ככה אמרו בשידור לפחות

וגם בהגנה הוא אמנם הפוך לגמרי מסגנון הזרים שמגיעים לכאן בדרך כלל, כשהדגש הוא בעיקר על אתלטיות, אבל הוא פשוט משנה זריקות בקטע פסיכי.

לא במחירים שהוא דרש. עם כל הכבוד, בשביל היורוליג הוא לדעתי רחוק מלהיות שובר שוויון, ומכבי יכולה בכסף הזה להביא שחקנים טובים יותר. לליגה כמובן שזה שחמט, תוספת כוח רצינית בהתחשב בחוק הרוסי שמעמיס על אוחיון (במיוחד כשאחד המתאזרחים פצוע). בכל מקרה, אוי ואבוי אם מכבי בשיטה הנוכחית לא תסתדר גם ככה.

לא. הוא בערך ברמה של יוגב, אולי מוסר יותר טוב וקולע יותר רע. "נחמד". הסכומים שהוא מבקש ואיך שהוא מעריך את עצמו מקצועית זו הזייה.

אנריקה זה לא קשור

היינס לא רכז וגם מאוד לא יציב השנה

אתה חייב מישהו שיכול לשחק 1 ו2 כשפארגו לא טוב (בנוסף לליוגב)

אז תגיד שיוגב מתקשה כשפארגו לא טוב ואי אפשר לסמוך על היינס. ועדיין קבלת ההחלטות של מר ריקי היקמן היא פי מליון גרועה משל פארגו. באמת שעם כל הכבוד הוא היה אחד השחקנים הכי מפגרים שראיתי אי פעם.

פארגו פסיכי מבחינת כישורים, פשוט לא יציב בשיט.

מסכים, במיוחד לגבי המאניה דיפרסיה הזאת שתיארת בסוף.

ולא הייתי מתנגד לאיזה מריאנוביץ' כזה במקום סופו

תפר אותנו עם 19 נק' ו 17 ריבאונדים, ככה אמרו בשידור לפחות

וגם בהגנה הוא אמנם הפוך לגמרי מסגנון הזרים שמגיעים לכאן בדרך כלל, כשהדגש הוא בעיקר על אתלטיות, אבל הוא פשוט משנה זריקות בקטע פסיכי.

מריאנוביץ' (חוץ מזה שהוא נראה כמו מפלצת במובן הרע של המילה) הוא אחלה שחקן ובמגמת עליה בקריירה. לא יודע מה הסכומים שהוא עולה ואם זה בכלל רלוונטי בשביל מכבי (כי כולנו יודעים שברגע שיש איזה גבוה איכותי אז למכבי אין את היכולת להתחרות כלכלית עם יריבותיה הגדולות), אבל הוא לבטח יותר יעיל מסופו מבחינה הגנתית ולא פחות יעיל התקפית. היתרון של סופו תמיד יישאר הפיזיות, אבל הוא לא מאוד גבוה וגם לא יכול לשחק יותר מ-15 דקות למשחק בלי להתעלף, וזה כשהוא בכושר. אם סופו לא יתאפס על עצמו שוב עד לסיום העונה, וזה אומר לתת לעצמו כאפה ולחזור לתת הכל לקבוצה, אז צריך להגיד לו יפה שלום. לא הייתה וגם לא תהיה קבוצה באירופה שתתן לו את כמות הצ'אנסים שמכבי נתנה לו למרות כל הכאבי ראש שהוא גורם,

זה אחד המשפטים הכי הזויים שאי פעם נכתבו פה

בוא ספר לי על סמך מה מוערכת היכולת של מר גל אוברייטד מקל

על סמך היכולת בעונה שלמה בקבוצת יורוליג?

על סמך היכולת להוביל קבוצה בסד"ג של מכבי?

על סמך היכולת באליפות אירופה עם הנבחרת? (לא, מוקדמות לא נחשב)

אה על סמך זה שהוא קיבל חוזה בNBA וקצת חיפהלה ובנטון? הכל פה זה סוכנים

לעומת זאת דוגמא הפוכה לשחקן אירופאי שכן פסיכי גם בNBA אחרי שהיה מצוין באירופה - מירוטיץ'

מקל לא מצחצח לפארגו את הנעליים

שחקן נחמד+-, כמו יוגב, שאני גם לא עף עליו

הוא ממש לא מה שעושים ממנו ("כן אבל...חוק רוסי.."), שיזדיין החוק הרוסי, אני מתגעגע לפניני הווינר

מקל לא הסחוס בברך של קטש

בוא ספר לי על סמך מה מוערכת היכולת של מר גל אוברייטד מקל

על סמך היכולת בעונה שלמה בקבוצת יורוליג?

על סמך היכולת להוביל קבוצה בסד"ג של מכבי?

על סמך היכולת באליפות אירופה עם הנבחרת? (לא, מוקדמות לא נחשב)

אה על סמך זה שהוא קיבל חוזה בNBA וקצת חיפהלה ובנטון? הכל פה זה סוכנים

לעומת זאת דוגמא הפוכה לשחקן אירופאי שכן פסיכי גם בNBA אחרי שהיה מצוין באירופה - מירוטיץ'

מקל לא מצחצח לפארגו את הנעליים

שחקן נחמד+-, כמו יוגב, שאני גם לא עף עליו

הוא ממש לא מה שעושים ממנו ("כן אבל...חוק רוסי.."), שיזדיין החוק הרוסי, אני מתגעגע לפניני הווינר

מקל לא הסחוס בברך של קטש

היכולת של מקל נקבעת לפי היכולת שלו. ממש אין לי כוח להתייחס לכל מה שרשמת (מה הקשר עכשיו לסחוס בברך של קטש לעזאזל אני לא מבין), רק בקצרה: מקל היה שחקן נ.ב.א, מקל לקח ממכבי 2 אליפויות, מקל הגיע לפני שנתיים לגמר גביע מול מכבי ודפק 30 ולגמר האליפות ודפק 20 כולל MVP גם של העונה וגם של הגמר. או שגם את זה הסוכן שלו עשה?

בנושא אחר:

ריאל דרסה את גלא באיסטנבול ב-36 הפרש במה שמסתמן כשביתה איטלקית של שחקנים שלא ממש מקבלים משכורות- שחקני גלא ביצעו רק 9 עבירות בכל המשחק!

בואו נגזים עוד.

כן, מקל יותר טוב מאוחיון, אבל לא בפער משמעותי. ובכלל, הם שניהם אותו סוג שחקן: רכזים טהורים שרואים נפלא את המשחק, נותנים תחת בהגנה, אתלטיים, אבל הקליעה שלהם פושרת (אם הייתה להם קליעה טובה, שניהם היו יכולים להיות שחקני ספסל לא רעים ב-NBA).

היתרון של מקל על אוחיון הוא קליעה פחות גרועה וקצת יותר פיזיות בהגנה.

אני לא רואה סיבה להחזיק את שניהם באותה הקבוצה, צריך גיוון בעמדת הרכז, כמו שיש לנו את פארגו ואת אוחיון.

איך אפשר להשוות את הקליעה של מקל לשל אוחיון?

כמה פעמים אוחיון קלע בדאבל פיגרס ב3 עונות האחרונות?

לא מבין מה הויכוחים כאן. כן, מקל שחקן יותר טוב מאוחיון. כן, זה בוודאי לא בהפרש מטורף.

על פי פרסומים, הוא דרש ממכבי כמעט פי 3 מהעלויות של אוחיון. אם מישהו חושב שמקל פי 3 יותר טוב מאוחיון, או שמכבי בכסף הזה לא יכולה וצריכה להביא שחקנים אחרים יותר טובים, אז באמת חי בסרט.

לא מבין מה הויכוחים כאן. כן, מקל שחקן יותר טוב מאוחיון. כן, זה בוודאי לא בהפרש מטורף.

על פי פרסומים, הוא דרש ממכבי כמעט פי 3 מהעלויות של אוחיון. אם מישהו חושב שמקל פי 3 יותר טוב מאוחיון, או שמכבי בכסף הזה לא יכולה וצריכה להביא שחקנים אחרים יותר טובים, אז באמת חי בסרט.

מכבי לא יכולה להביא היום ישראלי יותר טוב ממקל, לא בסכום הזה ולא באף סכום.

בכל מקרה זה לא היה רלוונטי בגלל ענייני המס ולכן גם הדרישה הגבוהה שלו. בניז'ני הוא ממש לא מרוויח הרבה כסף (יחסית כן?) ויש לו חוזה לשנתיים.

מכבי לא יכולה להביא היום ישראלי יותר טוב ממקל, לא בסכום הזה ולא באף סכום.

בכל מקרה זה לא היה רלוונטי בגלל ענייני המס ולכן גם הדרישה הגבוהה שלו. בניז'ני הוא ממש לא מרוויח הרבה כסף (יחסית כן?) ויש לו חוזה לשנתיים.

כמו שאמרת, בגלל ענייני מס זה היה רק הגיוני שכאן בארץ הוא ייקבל יותר כסף שייפצה על ההחזרים שיצטרך לתת, ובגלל זה הוא גם לא כאן אצלנו או בירושלים.

לגבי ישראלי יותר טוב ממקל - לא אמרתי שיש כזה פנוי, אמרתי שמכבי יכולה להביא שחקנים יותר טובים ממנו בכלליות. לא חושב שמקל הוא כרגע שחקן שמכבי צריכה להתאבד עליו כלכלית, במיוחד עם כל ההייפ סביבו כפליט NBA שבוודאי מעלה את ערכו שלא בצדק (הרי הוא לא הוכיח את עצמו שם בכלל). בשביל הליגה המקומית הסגל הקיים טוב מאוד, ואם יצטרכו עוד ישראלי כדי שיעזור עם החוק הרוסי אז אפשר להביא שחקנים אחרים ביותר זול מאשר מיליון דולר לעונה (יבזורי נגיד). בשביל היורוליג תמיד היה ותמיד יהיו אלטרנטיבות יותר טובות ויותר זולות. מכבי ויתרה בעבר על שחקנים טובים בהרבה ממקל בגלל כסף (לנגפורד, רייס, היקמן...) כי לא הסכימו לחרוג מהתקציב, ודווקא מזכרוני הלא-מרשים במיוחד, חוזים גבוהים במכבי לא עבדו יותר מדי טוב בשנים האחרונות (זכור לי את ארויו שהיה נפילה, ואליהו שקיבל בוחטות של כסף וכולנו יודעים מה הוא שווה בתאכלס).

אגב, לגבי ההישגים של מקל, לא שאני מזלזל כי הוא באמת נתן תצוגות יפות, אבל בסופו של דבר הוא לקח 2 אליפויות ממכבי בליגה שהוכרעה בשיטת גביע. כלומר - לא עושה עלי רושם. בשיטה של הטוב מ-5 או אפילו בית-חוץ הוא בחיים לא לוקח אליפות על מכבי.

לא הוגן להשוות עכשיו את הביצועים, כ״א במעמד ומסגרת אחרת לחלוטין (מכבי זה לא ניזני ואוחיון לא צריך להציל לעצמו את הקריירה)

מקל יותר טוב אבל לא ככה

אם היינו לוקחים כל שחקן שהביא מולנו את משחק חייו...תמיד יש כזה ובד״כ זה מידהו עם הסטוריה מול המועדון...זה לא קריטריון