Jump to content

נושא התמונות הגדול

Augustus

Recommended Posts

אני חייב לשים תמונה שלי שאני מאוד אוהב . צילמתי אותה מהגג של הרוקפלר בניו יורק בחורף 2011. מדובר בגג פתוח, עם רוחות חזקות בטמפ' של 0 או מינוס מעלה. קור מטורף בגלל הרוח, והייתי חייב לתפעל את המצלמה בלי כפפות, כך שבא לך למות. צילמתי כמה וכמה תמונות עד שהגעתי לזו שאני הכי אוהב:

394920_10150509927682955_138303861_n.jpg

• 2 months later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

הכפר האולימפי במינכן, 5/9/72

1972.jpg

4128359096099490339no.jpg

טקס הבאת הארונות, נמל תעופה לוד

1972-olympia-attentat-olympische-spiele-

התמונה הראשונה תמיד עשתה לי סיוטים בתור ילד

אני לא יודע להסביר מה, אבל משהו בה היה מאוד אפל ומפחיד בשבילי

יש תיאוריה שהשיר נקרא ככה כי חברה של קורט קוביין ריססה את הכתובת הזו על קיר בבית שלו, יכול להיות שזו הייתה הכוונה בפרסום הזה אבל התמונה הזאת צולמה בסיציליה

יש תיאוריה שהשיר נקרא ככה כי חברה של קורט קוביין ריססה את הכתובת הזו על קיר בבית שלו, יכול להיות שזו הייתה הכוונה בפרסום הזה אבל התמונה הזאת צולמה בסיציליה

זאת לא תיאוריה - ידידה שלו שהיתה אז סולנית של להקה שלא זוכר את השם שלה כתבה מלא דברים עם טוש על הקירות שלו כשהיתה שיכורה רצח. אם אתה רוצה יש קטע שלה מדברת על זה איפשהו ביוטיוב.

ניר, זה אכן היה הדיאודורנט של בת הזוג שלו, אבל הוא לא הבין את זה - הוא חשב שמה שהידידה כתבה התייחס באמת ל"רוח נעורים" באיזה קטע מרדני. הוא אמר שרק כמה חודשים אחרי שהשיר כבר יצא הוא גילה שזה דיאודורנט ושהיא התכוונה באופן מילולי שהריחו את הדיאודורנט של החברה שלו עליו.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

תמונה יפה שצילמתי היום ליד הבית.

קצת מבאס שבגלל הגשם היו כנראה טיפות על העדשה שטשטשו חלקים בתמונה, אבל מצד שני זה גם יצר משהו מעניין.

20190521-201100.jpg

• 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

לאור העובדה שבארץ חיו כ-8 מיליון איש באותו זמן, שמתוכם רק כ-6 מיליון יהודים שרובם חילונים, אני מפקפק בכך שהגיעו להלווייה מליון איש.

37 דקות לפני, ravid said:

לאור העובדה שבארץ חיו כ-8 מיליון איש באותו זמן, שמתוכם רק כ-6 מיליון יהודים שרובם חילונים, אני מפקפק בכך שהגיעו להלווייה מליון איש.

850,000

https://news.walla.co.il/item/2683908