Jump to content

נושא התמונות הגדול

Augustus

Recommended Posts

12 דקות לפני, avielmaccabi4 said:

זה פשוט לא יכול להיות.

היום, שנת 2020, יש כ-6.5 מיליון יהודים בארץ. לפי ויקיפדיה 30 אחוז מהם דתיים מאוד עד חרדים. זה קצת פחות מ-2 מיליון איש. בשנת 2013 היו עוד פחות מכך. על מנת שיגיעו 850 אלף איש צריך שכל חרדי שני בארץ, ממטולה עד אילת ובכל הגילאים (כולל ילדים וקשישים), ישתתף בלווייה. ובואו נזכור שלהרבה מאוד מהם אין רכב בכלל. אבל הבעיה שהכי שוברת את ההערכה המופרכת הזאת היא הנשים: בכל התמונות מהלווייה לא רואים נשים אלא רק גברים חרדים. מוזמנים להתרשם בעצמכם:

https://news.walla.co.il/item/2683914

כלומר היו מעט מאוד נשים בהלווייה והן עמדו כנראה בשוליים ולכן לא צולמו. 

עכשיו בואו תסבירו לי איך יתכן שסביבות מחצית מהחרדים בכל הגילאים בכל הארץ נכחו בהלווייה, ואין שם נשים שמהוות חצי מהאוכלוסייה? ההערכה הזו היא פשוט בולשיט שמישהו במשטרה (אולי בעל זיקה פוליטית) הפריח לאוויר. 

1 hour ago, ravid said:

זה פשוט לא יכול להיות.

היום, שנת 2020, יש כ-6.5 מיליון יהודים בארץ. לפי ויקיפדיה 30 אחוז מהם דתיים מאוד עד חרדים. זה קצת פחות מ-2 מיליון איש. בשנת 2013 היו עוד פחות מכך. על מנת שיגיעו 850 אלף איש צריך שכל חרדי שני בארץ, ממטולה עד אילת ובכל הגילאים (כולל ילדים וקשישים), ישתתף בלווייה. ובואו נזכור שלהרבה מאוד מהם אין רכב בכלל. אבל הבעיה שהכי שוברת את ההערכה המופרכת הזאת היא הנשים: בכל התמונות מהלווייה לא רואים נשים אלא רק גברים חרדים. מוזמנים להתרשם בעצמכם:

https://news.walla.co.il/item/2683914

כלומר היו מעט מאוד נשים בהלווייה והן עמדו כנראה בשוליים ולכן לא צולמו. 

עכשיו בואו תסבירו לי איך יתכן שסביבות מחצית מהחרדים בכל הגילאים בכל הארץ נכחו בהלווייה, ואין שם נשים שמהוות חצי מהאוכלוסייה? ההערכה הזו היא פשוט בולשיט שמישהו במשטרה (אולי בעל זיקה פוליטית) הפריח לאוויר. 

עובדיה יוסף משך גם מסורתיים מזרחים, הכמות הגיונית לחלוטין. האיזור שותק לחלוטין באותו יום.

39 דקות לפני, סלבה said:

עובדיה יוסף משך גם מסורתיים מזרחים, הכמות הגיונית לחלוטין. האיזור שותק לחלוטין באותו יום.

תסתכל בתמונות. כמעט 100 אחוז גברים חרדים. הכמות לא הגיונית משום בחינה אלא אם אתה חושב ש-2 מכל 7 גברים יהודים בישראל (כולל חילונים) נכחו בהלווייה.

בנוסף יש גם חברה מקצועית שפיתחה מודל הערכה לכמות קהל וטוענת שנכחו שם 273 אלף אנשים בלבד. זה כבר נשמע הרבה יותר סביר.

לא יודע מה ככ מפריע כאילו זה מציק לך שהיו ככ הרבה אנשים רביד...

יכול להיות והגיוני שבזמן נתון לא היו יותר מ300… אבל התחלופה והכמות הכוללת בכל האתרים רשמו מספרים בין 0.8 ל1M

וגם חילוניים והמון נשים עגונות שהוא הציל את חייהם בפסיקותיו הגיעו ללוות את הרב

שכן הובלת ארון של צדיק כזה לא מתפרשת על עשרה מטרים

עצוב לי שאתה מנסה להוכיח משהו חסר טעם במקום להעצים את כבוד המת

הגופים הכי אמינים רשמו את המספרים האלה (חדשות2, ynet)

ובחרת להתגרות בתמונה שאני בחרתי לשים בנושא ולנסות להקטין אותה, כשאני לא התגריתי בכלל באף אחד

אני חילוני גמור לצערי

המון בריאות

1 hour ago, ravid said:

תסתכל בתמונות. כמעט 100 אחוז גברים חרדים. הכמות לא הגיונית משום בחינה אלא אם אתה חושב ש-2 מכל 7 גברים יהודים בישראל (כולל חילונים) נכחו בהלווייה.

בנוסף יש גם חברה מקצועית שפיתחה מודל הערכה לכמות קהל וטוענת שנכחו שם 273 אלף אנשים בלבד. זה כבר נשמע הרבה יותר סביר.

בלוויה עצמה יכול להיות, במסע הלוויה היו הרבה יותר וממש לא רק חרדים. רחובות שלמים היו מפוצצים לאורך כמה קילומטרים ממה שזכור לי.

8 hours ago, YNWA said:

לא יודע מה ככ מפריע כאילו זה מציק לך שהיו ככ הרבה אנשים רביד...

יכול להיות והגיוני שבזמן נתון לא היו יותר מ300… אבל התחלופה והכמות הכוללת בכל האתרים רשמו מספרים בין 0.8 ל1M

וגם חילוניים והמון נשים עגונות שהוא הציל את חייהם בפסיקותיו הגיעו ללוות את הרב

שכן הובלת ארון של צדיק כזה לא מתפרשת על עשרה מטרים

עצוב לי שאתה מנסה להוכיח משהו חסר טעם במקום להעצים את כבוד המת

הגופים הכי אמינים רשמו את המספרים האלה (חדשות2, ynet)

ובחרת להתגרות בתמונה שאני בחרתי לשים בנושא ולנסות להקטין אותה, כשאני לא התגריתי בכלל באף אחד

אני חילוני גמור לצערי

המון בריאות

מה שמפריע לי הוא שבעלי אינטרס פוליטי מפיצים פייק ניוז. זה לא שונה למשל מהפגנה פוליטית שיבואו אליה כמה מאות אנשים אבל בתקשורת ינפחו וידווחו על אלפים, או להפך.

אין פה שום עניין של כבוד המת. אם היו מדווחים שהגיעו להלווייה 300 אלף איש, זה היה מוריד מכבודו של הרב? כל הלווייה אחרת שמגיעים אליה עשרות או מאות אנשים זו פגיעה בכבוד המת? אין פה שום פגיעה בכבוד המת ושום התגרות מצידי. 

באותו יום שיתקו את כל ירושלים, אנשים זרקו את הרכב בכניסה לעיר והמשיכו ברגל. 

המספרים של 800 אלף (בטוטאל, לאורך כל היום) הגיוניים בהחלט. 

היה מטורף בי-ם אותו יום. לקח לי המון זמן להצליח לצאת מהעיר.

אנשים אכן חנו את הרכבים גם בשוליים של כביש 1 והלכו ברגל.

היה גיוס פסיכי של אוטובוסים של חברות הסעות וכאלה.

11 hours ago, ravid said:

מה שמפריע לי הוא שבעלי אינטרס פוליטי מפיצים פייק ניוז. זה לא שונה למשל מהפגנה פוליטית שיבואו אליה כמה מאות אנשים אבל בתקשורת ינפחו וידווחו על אלפים, או להפך.

אין פה שום עניין של כבוד המת. אם היו מדווחים שהגיעו להלווייה 300 אלף איש, זה היה מוריד מכבודו של הרב? כל הלווייה אחרת שמגיעים אליה עשרות או מאות אנשים זו פגיעה בכבוד המת? אין פה שום פגיעה בכבוד המת ושום התגרות מצידי. 

לא היית חייב להגיב

סתם דחפת את האף שלך

זו נושא של תמונות שמרגשות אנשים

וזו התמונה שבחרתי לשים

לא מרגש אותך דפדף לתמונה הבאה

בכוח אתם אוהבים, מחייה אתכם.

הכי מצחיק זה שידוע שכל התקשורת שמאלנית. אנחנו לא איראן. אין הגיון שיעוותו משהו לטובת אדם דתי במדינה הזו. אז דחילק

תכבד את עצמך ואל תצטט אותי להודעה הזו

• 5 months later...

tqOApP5.jpg

JzssOfA.jpg

imdNIeC.jpg

4qpY8Hc.jpg

aXPhnQJ.jpg

1sE4210.jpg

cd3c6rU.jpg

כמה תמונות מהשנים האחרונות. כולן צולמו ביפן להוציא האחרונה שצולמה בקמבודיה.

התמונות צולמו בפלאפון, מאז רכשתי מצלמה נורמלית אבל צילמתי בה רק בארץ.

2 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

מישהו יכול להסביר מה קורה לתמונות ישנות בפורום שפתאום לא מופיעות יותר?

יכול להיות שמי שהעלה אותן רצה להעלות משהו אחר אבל לא היה לו מקום (יש מגבלה על נפח הקבצים שאפשר להעלות לפורום), אז הוא ערך ומחק. 

• 2 months later...