Jump to content

באר שבע Vs קריעת שמונה

elad7

Recommended Posts

מנגה עם קרע בשריר

גם קולה בספק. בטח יעלה לא כשיר בגלל הסגל הקצר שלהם.

מול חיפה בכלל הם יחסרו את אבוחצירא ומנגה.

וואן כותבים קרע, ספורט5 מתיחה.....אף אחד מהם סביר להניח בטח לא יודע. מה שחשוב שמחר הוא לא יהיה ונגד חיפה הוא לא יהיה.

כתבו שקולה עם מתיחה בתאומים, גם טוב.

וזאת הסיבה שהיה מעולה להגריל אותם בגביע (בהנחה שנעבור). הסגל הקצר של ק"ש מתחיל לתת את אותותיו, למרות שדווקא לקולה יש להם מחליף כי הם הביאו את אבוחצירה (לא רוצה את לאנצ'ה). המחליף של מנגה הרבה פחות טוב ממנו (עאבד או מזרחי) ובכל מקרה שתי הפציעות האלה מצמצמות להם את האופציות ההתקפיות על הספסל.

וזאת הסיבה שהיה מעולה להגריל אותם בגביע (בהנחה שנעבור). הסגל הקצר של ק"ש מתחיל לתת את אותותיו, למרות שדווקא לקולה יש להם מחליף כי הם הביאו את אבוחצירה (לא רוצה את לאנצ'ה). המחליף של מנגה הרבה פחות טוב ממנו (עאבד או מזרחי) ובכל מקרה שתי הפציעות האלה מצמצמות להם את האופציות ההתקפיות על הספסל.

הלוואי ואני אסכים איתך מחר בשעה הזאת.

הלוואי ואני אסכים איתך מחר בשעה הזאת.

מה אומר ?

ההגרלה הזו זה הדבר הכי טוב שקרה לנו העונה.

לפעמים צריך לחשוב קצת מחוץ לקופסא.

ק״ש הגיעה היום כשהיא על הגחון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קוסמיק קצת מצחיק שאחת המחציות הטובות שלנו העונה הייתה בלי נוסא .

לא שזה אומר משהו... הוא לדעתי צריך להיות באנקר בהרכב .

מה אומר ?

כל מילה

מה אומר ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

נכון.

לפחות בדיעבד.

לא מצחיק בכלל.

בסופו של יום, מכבי עדיין נשענת על השדרה הוותיקה שלה. לנוסא אין עדיין את האיפמקט הזה על הקבוצה, לא קרוב כלל.

ייני, קרלוס, טיבי, אלברמן, זהבי - כשאלו עולים עם הרעב שהראו היום, השאר רק צריכים לא להפריע.

מעבר לכך, מרכז השדה הייתה החוליה היחידה שתיפקדה לא משהו בעיניי.

מסכים איתך ואני חושב שהגיע הזמן להוסיף לרשימה הזאת את מיכה

בלעדיו אין לנו יצירתיות ואין מי שיזין את החלק הקדמי ויעשה דריבל או ייתן כדור עומק מפתיע .

אבל המרכז שדה דווקא כן היה מצויו היום במחצית הראשונה, לא כולה אבל היו הרבה דקות .

ראדי קצת מחליש לנו את המרכז שדה, עם נוסא ניראה הרבה יותר טוב .

לא מצחיק בכלל.

בסופו של יום, מכבי עדיין נשארת על השדרה הוותיקה שלה. לנוסא אין עדיין את האיפמקט הזה על הקבוצה, לא קרוב כלל.

ייני, קרלוס, טיבי, אלברמן, זהבי - כשאלו עולים עם הרעב שהראו היום, השאר רק צריכים לא להפריע.

מעבר לכך, מרכז השדה הייתה החוליה שתיפקדה לא טוב היום.

גם אני חשבתי על זה אחרי המשחק.

כל השחקנים שהגיעו לפה בשנתיים וחצי האחרונות. בסוף הכל נופל על השלד הותיק.

גם אני חשבתי על זה אחרי המשחק.

כל השחקנים שהגיעו לפה בשנתיים וחצי האחרונות. בסוף הכל נופל על השלד הותיק.

זה רק הגיוני.

זה רק הגיוני.

לא יודע כמה זה הגיוני.

ראדי, אלברמן, זיו, קרלוס. כולם לא שחקנים צעירים, ולא בשיא הקריירה שלהם.

כשאתה מוסיף את אפקט "השחקן הישראלי" זה לא מובן מאליו שהם מושכים כבר שלוש שנים.

לא יודע כמה זה הגיוני.

ראדי, אלברמן, זיו, קרלוס. כולם לא שחקנים צעירים, ולא בשיא הקריירה שלהם.

כשאתה מוסיף את אפקט "השחקן הישראלי" זה לא מובן מאליו שהם מושכים כבר שלוש שנים.

הגיל מקשה עליהם לשמור על היכולת לאורך עונה שלמה, אבל ברגעי האמת, אתה תמות או תחיה עליהם.

תבחן קבוצות שהשיגו שליטה מקומית לתקופה מסויימת ברחבי העולם. כך זה עובד. יש דוגמאות בלי סוף.

לכל שושלת יש את שדרת העוצמה שלה.

המשתמש קסטור טרוי ואני דווקא היינו בהסכמה מלאה שהחיסרון שלו עשה חלק גדול מההבדל. בינוניים ככל שהשאר יהיו, לא היו מסירות על מטר שתוקעות את המשחק. היה שטף.

גם מבחינת התרומה ההגנתית שלו לא הרגשתי שהיה חסר, ועשינו יופי של לחץ בלעדיו.

את הכדורים הטובים של איינבינדר וראדי (לא שהם איי-איי-איי) נוסא פשוט לא נותן. המשחק שלו שבלוני לגמרי ולא מאפשר התקפות מהירות. בתחילת העונה כשלא שיחק, במשחק הקודם מרגע שיצא, היום - מה שמשותף לכל אלה הוא שבהם ראינו שטף שאנחנו פשוט לא רואים כשהוא על המגרש. זה לא מקרי. הדעיכה של מכבי אחרי תחילת העונה האנרגטית היא מרגע שהוא נכנס להרכב. צירוף מקרים זה לא, ושום ניתוח או סטטיסטיקה לא ישנו את זה. שחקן טוב או לא, הוא פשוט לא מתאים למכבי.

יכול להיות שמהראן ודן פחות מרשימים אתכם, אבל הם הניעו את הקבוצה הרבה יותר טוב היום, וגרמו לה להיראות טוב יותר כיחידה אחת. קשר אמצע ב-4-3-3 צריך לגרום לחברים שלו להתקפה להיראות יותר טוב. איגייבור לא מסוגל לעשות את זה. אז מה נשאר לו? לחץ? עשינו היום את משחק הלחץ הכי טוב שלנו מאז המחזורים הראשונים. משחק הלחץ הכי טוב של מכבי הוא במשחקים שנוסא לא משחק בהם... בנתניה קישרתם בין ההכנסה שלו בדקה 60 לשיפור במחצית השנייה (שהתחיל בדקה 45), אבל אתם מתעלמים מזה שמרגע שהוא נכנס לתמונת ההרכב כל המשחק של מכבי נראה תקוע ושבלוני, ועכשיו מרגע שהוא יצא המשחק והיכולת של פעם חזרו. אי אפשר לקחת סטטיסטיקה של דיוק במסירות או של איפה הוא נמצא על המגרש ולהתעלם מאיך שהנוכחות שלו משפיעה על כל הקבוצה. מאז שנוסא התאקלם הוא מאבד פחות כדורים, הוא יותר מדייק, כן, ועדיין, אם זאת לא יכולת מוגבלת שעוצרת אותו אז זה פשוט שיש לו אפס כימיה עם הקבוצה, וכבר באמת לא ברור לי איך אפשר לא לראות את זה. זה בלט מהרגע הראשון. נתנו זמן, ואני חושב שעכשיו כבר אפשר להגיד באופן די סופי שזה פשוט לא זה.

הקישור שעלה היום צריך להמשיך עד סוף העונה, בקיץ צריך להחליף את מיטרוביץ' ונוסא שלא מצדיקים מקום של זר ולהביא לפחות קשר אחד במקומם (אני לוקח בחשבון שרייכרט חוזר). ראדי ואיינבינדר צריכים להיות על הספסל באופן אידיאלי וגג שחקני רוטציה, אבל כרגע הם הכי טוב שיש לנו.

ולגבי התרומה שלו עם החטיפות? היום היה כדור ארוך לערן במחצית הראשונה, שלא הגיע אליו. מישהו מאחוריי אמר ש"אם זה היה טב"ח הוא היה מגיע לזה". אבא שלי ענה "כן, אבל זה לא היה עוזר לנו כי הוא לא היה עושה עם זה כלום". עכשיו, מה אתם מעדיפים, לשלוח 10 כדורים לטב"ח שהוא יגיע ל-7 מהם, או 10 כדורים לערן של-4 מהם הוא יגיע? ברור שלערן. אז נוסא חוטף יותר כדורים כמו שטב"ח יכול להשיג יותר כדורים, אבל מה זה נותן לנו אם מכבי עושה איתם פחות מאשר מה שעושה עם פחות חטיפות של דן איינבינדר ומהראן ראדי?