Jump to content

יום בחיי אוהד אפס

devil

Recommended Posts

חוץ מסעיף 1 שהוא תלוש מהמציאות, אני זורם איתך על כל מה שכתבת, ומוסיף עוד כמה דברים שלדעתי תלויים בעיקר בארגון :

1.הארגון חייב לגדול מבחינת כמות חברים

2.הארגון צריך להתפרס על כל היציע, מבחינתי שיישבו על כל הברזלים לאורך כל היציע

3.הארגון צריך לשלוח מספר חברים בכל משחק (נקרא לזה "רילוקיישן" לעונהחצי עונה) לשערים 7+8.

4.ההנהלה חייבת לשתף פעולה בצורה יותר טובה עם הארגון, אם מדובר ב :

- תקציב לתפאורות

- ערוץ ישיר להנהלה

- עזרה לוגיסטית (כמו בסעיף 3, הכנסת ציוד וכו')

- דגש על עידוד ולהגיע בצבע צהוב

- והכי חשוב - מערכת כריזה! ביציע של הקופים שמו להם מערכת כריזה, הם עושים את העבודה מאוד יפה (ראיתי את זה כבר בטורקיה במשחקים של גלאפנא)

תקציב לתפאורות?...

לא צריך כלום, צריך תשוקה ואת זה כנראה שאין פה בישראל.

אני לא מצפה מכל אוהד לקפוץ כל המשחק, אפילו לא לעמוד, בסך.הכול לפתוח תפה ולשיר.

לשיר לאהבה שלו, לתת לה כוח, לעודד אותה, איך אפשר שלא איך?

תקציב לתפאורות?...

למה לא? עידוד מאסיבי תורם להצלחת הקבוצה, הוכח כבר בהרבה מאוד מקרים

תרומה של כמה עשרות אלפי שקלים מצד ההנהלה לציוד ותפאורה, יכול להיות שווה כמה נקודות טובות בסוף השנה.

כמו כן, אולי חלק מהבבונים ש"שורף" להם בידיים לזרוק את הארטיק קרח\שקית גרעינים, יישמעו על שיתוף הפעולה,

אולי גם הם יפסיקו לפגוע במועדון, ואז בכלל ההשקעה משתלמת על ידי חסכון של מאות אלפי שקלים בסוף השנה...

נכון שזה נשמע קצת פנטזיונרי, אבל אין סיבה שאנשים בהנהלה לא יקבלו את זה...

חלק מהנקודות שעלו פה כלפי הארגון נכונות ואפשריות, וחלק בגדר דמיון פרוע

בשורה התחתונה ביום שבת האחרון היו אולי 15-200 איש שעודדו 90 דק'.

אם בא לכם לשנות את העובדה הזאת - תגיעו לגוש ותעודדו 90 דק'.

אם לא אז מדובר בסתם טחינת מים.

הגדלת הארגון זה דבר שמרגיש לי בגדר חובה.

כן, ברור לי שזה לא כמו פעם, לא חושב שיהיו "ימים פתוחים" שבהם יוכלו מיטב הנערים שרק צריכים את הפוש הקטן הזה, כדי להיכנס לשגעת.

משערים 10-11 לא תבוא הישועה לטעמי, כל אחד כבר די מקובע לגבי המיקום שלו.

הדם החדש שמדברים עליו כל כך הרבה, הוא זה שיכריע.

אני יכול להבין את הארגון שלא כל אחד יכול להצטרף אליו בקלות.

ובכל זאת, הגוש קטן מדי, המעטפת של הגוש שקטה מדי, וזה דבר שמשפיע על הקהל הרחב שגם ככה עייף.

לרשום "שורה תחתונה, תפתחו את הפה ותעודדו", זה באמת דבר שאני מסכים איתו, אך זה לא הפתרון.

אנשים כותבים את המשפט הזה בכל ויכוח, לפני, בזמן, ואחרי משחק, בנוגע לעידוד.

זה פשוט לא מניב את הפירות, צריך לשבת ולעשות חושבים מה באמת יוביל את הקהל שלנו חזרה לטופ, כי נראה שהמצב מדרדר מרגע לרגע.

חבר'ה בגילאים 13-18 הם הפיתרון לטעמי, איך למצוא אותם, זה האתגר האמיתי.

צודק 100%.

אגב גם הארגון לא נקי - אני מכיר ארבעה חבר׳ה מ8 צעירים שרוצים לעודד והכל שכל משחק עוברים ל11 ומנסים לשבת עם הגוש וכל פעם אומרים להם:״זוזו אני יושב פה מקומות קבועים״ אז הם מנסים לעמוד ממש באמצע הגוש וגם שם אומרים להם לזוז כי ״הם לא חלק מהארגון״ וכן אני שמעתי את זה באוזניים שלי כשהייתי איתם כמה פעמים אז הם פשוט הולכים לשער 10 ויושבים כל המשחק...

לא יודע אם זו העמדה הרשמית של הארגון או לא,אבל בתור בנאדם שמסתכל מבחוץ זה נראה כאילו הארגון זה ״קבוצה סגורה״ שלא מקבלת חדשים וצריך לשנות את זה...

קדימה כל חברי הארגון למיניהם קללו אותי וכן אני לא אוהד מכבי ובן זונה וכו׳ וכו׳...

צודק 100%.

אגב גם הארגון לא נקי - אני מכיר ארבעה חבר׳ה מ8 צעירים שרוצים לעודד והכל שכל משחק עוברים ל11 ומנסים לשבת עם הגוש וכל פעם אומרים להם:״זוזו אני יושב פה מקומות קבועים״ אז הם מנסים לעמוד ממש באמצע הגוש וגם שם אומרים להם לזוז כי ״הם לא חלק מהארגון״ וכן אני שמעתי את זה באוזניים שלי כשהייתי איתם כמה פעמים אז הם פשוט הולכים לשער 10 ויושבים כל המשחק...

לא יודע אם זו העמדה הרשמית של הארגון או לא,אבל בתור בנאדם שמסתכל מבחוץ זה נראה כאילו הארגון זה ״קבוצה סגורה״ שלא מקבלת חדשים וצריך לשנות את זה...

קדימה כל חברי הארגון למיניהם קללו אותי וכן אני לא אוהד מכבי ובן זונה וכו׳ וכו׳...

יש מקומות ששמורים מראש לחברי הארגון, אפשר לעמוד מסביב צמוד לגוש ולעודד בכיף.

הבעיה שגם מסביב לגוש אף אחד לא פותח את הפה.

וואו כמה שטויות.

אם כל אחד היה מעודד במקום לבלבל תביצים בפורום הקהל שלנו היה משתפר פלאים.

ולמה נראה לך שאי אפשר גם לעודד וגם לבלבל את הביצים בפורום?

חוץ מסעיף 1 שהוא תלוש מהמציאות, אני זורם איתך על כל מה שכתבת, ומוסיף עוד כמה דברים שלדעתי תלויים בעיקר בארגון :

1.הארגון חייב לגדול מבחינת כמות חברים

2.הארגון צריך להתפרס על כל היציע, מבחינתי שיישבו על כל הברזלים לאורך כל היציע

3.הארגון צריך לשלוח מספר חברים בכל משחק (נקרא לזה "רילוקיישן" לעונה\חצי עונה) לשערים 7+8.

4.ההנהלה חייבת לשתף פעולה בצורה יותר טובה עם הארגון, אם מדובר ב :

- תקציב לתפאורות

- ערוץ ישיר להנהלה

- עזרה לוגיסטית (כמו בסעיף 3, הכנסת ציוד וכו')

- דגש על עידוד ולהגיע בצבע צהוב

- והכי חשוב - מערכת כריזה! ביציע של הקופים שמו להם מערכת כריזה, הם עושים את העבודה מאוד יפה (ראיתי את זה כבר בטורקיה במשחקים של גלא\פנא)

1. שמע זה ברור מאליו, זאת כל הבעיה. השאלה איך אתה עושה את זה. רק להגיד "הארגון חייב לגדול".. לא יגרום לו פתאום לגדול חח

2. גם נכון. אבל שוב, אתה קודם צריך שיהיו לך יותר אנשים.

3. בגדןך זה אפשרי, אבל נכון להיום בקושי יש לשער 11 מספיק חברי ארגון אז להעביר חלק מהם ל-7-8? בכלל לא יישאר מישהו שיעודד ב-11. (ומה גם שב-8 זה יותר בעייתי כי זה יציע מסומן).

4. פה ההנהלה שלנו לוקה בחסר. היא לא אוהבת את הפנאטיקס יותר מדי נראה לי, היא בעיקר שמה להם מקלות בגלגלים, שולחת את המשטרה שתעצור אוהדים, מחרימה מנויים, לא נותנת להכניס תפאורה. בקיצור, אל תצפה לישועה מהכיוון הזה...

קרישי אני מזדהה מאוד עם דבריך, גם אני לא יושב ב11, גם לי בא להקיא כמעט בכל משחק מהסובבים אותי ותאמת גם קצת נמאס לי כל משחק להגיע כמעט ךאלימות עם מקללי נוסא, מיטרו, זיו השונים.

אבל וזה הבאל הגדול, זאת צכבי, זאת האבה שלנו, הדבר שעושה לי הכי טוב בעולם, גם 7 שנים אינטנסיביות של מרחק בגלל הצבא לא מורידוצ כהוא זה מההרגשה והאהבה. התגאתי מאוד באוהדים מכל השערים שתמכו וחיזקו את נוסא ובוודאי את הארגון שנתן לו ככל שיכל.

אסור להרים ידיים, אסור לוותר, זו מלחמה על המשך דרכנו כקהל, מלחמה לאן המועדון הזה הולך והתמיכה הזו זה בדיוק מה שמכבי צריכה, השבוע גם רואים את זה לפי תגובותיהם בתקשורת.

שמעו פנאטיקס, יש מלא אנשים ב11 שיכולים להוסיף המון לגוש. באמת, וחבל כי אנחנו מפספסים אותם רק בגלל שאין תחושה שאפשר להצטרף, לא שאתם תתנגדו או משהו, פשוט כי הרושם שהתקבל בעונה וחצי האחרונה היא "שאתם יכולים להסתדר לבד ולא צריך עזרה"

לא בא בטענות ונטו רוצה שיהיה מקום טוב יותר. אבל אם אנחנו רוצים לחנך את האוהדים ולהוביל את היציע למקום טוב יותר בלי אהבלים שמקללים שחקנים או יוצאים בדקה 80 אחרי סלפי, אז צריך לצרף כמה שיותר מהקהל ואז אולי דברים יראו אחרת.

עכשיו מניסיון העבר בנושאים דומים אני מתאר לעצמי שהתשובה שאקבל היא "לא צריך לבלבל תמוח פשוט תפתחו תפה 90 דקות", תאמינו לי גם את זה אני עושה, ואני לא בן 18. :thumbs:

*מבלי לזלזל או לפגוע בארגון, מעריך אתכם מאוד.

לקהל הישראלי יש כמה מצבים. בתקופה שחורה שאין לך במה להתגאות אז זה מתחלק ל 2 האוהדים שבאמת נמצאים שם ומעודדים כל הזמן לא משנה באיזו תקופה תהיה הקבוצה והאוהדים שמעודדים בשביל שיהיה להם על מה לאונן אחרי זה.

מצב שני זה תקופת רנסנס שבה הקבוצה חוזרת לעצמה ואז האוהדים מתרגשים מזה וכאלו שלא היו במגרשים חוזרים ויש קרנבל של עידוד וכולם אומרים אנחנו הקהל הכי טוב בעולם ובלה בלה בלה.

המצב השלישי הוא מצב שעמום שבו הקבוצה כבר שולטת בליגה ואז לקהל משעמם והוא רוצה עוד ועוד ואז מתחיל זריקת מוטות ( חיפה), רצון להילחם בבעלים למורות שהקבוצה מצליחה (הפועל) ושריקות בוז לשחקנים ומאמנים (אנחנו).

לקהל בארץ יש מנגנון של הרס עצמי וכשמתחיל לשעמם לו כשהקבוצה מצליחה אז הוא מחפש בכל דרך אפשרית שלא יהיה לו משעמם והורס במו ידיו את מה שנבנה בקבוצה. חיפה והפועל משלמות עד היום על ההרס העצמי הזה נקווה שגם אנחנו לא נבכה בעוד כמה שנים בגלל שלחצנו על כפתור ההשמדה העצמית שיש לכל קהל בליגה.

במצב של סולד אאוט שנתיים ברציפות רק מעבר לאצטדיון גדול יותר יעשה את השינוי , אחרת אין דם חדש ויש ייאוש. מה גם שהיציע המעודד הוא גרוע מאוד גם בכמות וגם בבניה שלו .

אני מאמין ששנה הבאה המצב ישתנה לטובה .

-חרישי גם לי אמרו להצטרף לגוש בשער 11 ולעודד משם וגם אני אמרתי להם שאנשים באים ואומרים לי זה מקומות קבועים זה המקום שלי וכו' ואני לא מתכוון לבוא למשחק לריב על מקומות.

-וכרישי כתבת אחלה דברים

לדעתי אנשים שבאים לשבת קרוב לגוש אלו אנשים שבאים כדי לעודד

יכול להיות שהם באים, עובדתית יש אנשים שמעודדים יותר והם רחוקים יותר מהגוש וחבל כי ככל שיהיה גוש אחד מעודד זה ייצור אפקט לשער הקהל לדעתי.

מה שאני מתכוון הוא שיש לא מעט חברה שמגיעים טיפה מאוחר ובכל זאת מעודדים, והם מפסידים מקום בגוש בגלל שהוא נתפס ע"י חברה 'פחות מעודדים'.

חבל שאתם לא מבינים שהבעיה פה היא יותר גדולה , ואתם בכלל לא נוגעים בשורש של הבעיה.

להוציא את האירגון ועוד 200 אנשים נאמנים מהמשוואה , שער 11 הוא אוסף של 1000 אנשים, שגרמו לבלומפילד להגיע למצב שהוא הגיע עכשיו.

איך אתם יכולים להתפלא שכל הקהל התהפך,

90% מהחפצים שנזרקים לדשא, אלה שמסבכים אותנו בבית הדין וגורמים למכבי לבזבז מאות אלפי שקלים קנסות בשנה, ומונעות ממני להגיע למשחק בגלל רדיוס, הגיעו מהיציע הזה.

100% מהאנשים ששרו לאבי נמני לקראת סוף עונה שעברה בדקה 88 בכל משחק וגרמו לביזוי של השחקנים על הדשא וגם של אבי נמני בעצמו הגיעו מהיציע הזה.

100% מהאנשים ששורקים בוז לשחקן מכבי עם שלובש חולצה צהובה הגיעו מהיציע הזה (ולא מעניין אותי באיזה נסיבות, אף אחד לא חייב לעודד ולאהוב כל שחקן, זה לא נותן לגיטמציה לשרוק בוז).

אני ראיתי בעיניים שלי אנשים ששורקים בוז לאיגיבור רק כי שער 11 עודד אותו, כמובן ששער 11 צדק הפעם, אבל זה רק מראה לכם כמה הקרע עמוק

וזה רק על קצה המזלג

אני ישבתי ב11 כמעט 10 שנים, היו ימים שאנשים היו באים מאהבה, היום מרגיש שאנשים שם כי זה מגניב להיות קיצוני, להיות שער 11, להיות פאנט וחוליגן.

היום אני יושב ב13, מסביבי עשרות אנשים שיושבים איתי כבר 5 שנים ומעלה, עוד לפני הימים שמכבי הפכה לטובה. אלא שאתם מקללים כל הזמן והם סטייקים מסריחים ולא אוהדים.

לא אשכח שנה שעברה ששרו לאבי נמני בדקה 88 מה שכמובן בצדק גרף בוז מהיציעים, אנשים קפצו שם ושרו בטירוף לאבי נמני כשהם מסמנים אלינו אצבעות משולשות, יותר ממה שהם שרו לפני שניה לקבוצה שרצה לאליפות, לא בגלל שהם באמת מאמינים שצריך לשיר לנמני, רק כדי לעשות דווקא ולהרגיש מגניבים.

הקהל הפך למופנק על זה אין עוררין, אבל הקהל גם לא יכול לסבול את האנשים האלה יותר, ומילא הם היו מעודדים, אבל הם יושבים בשער 11 ולא עושים כלום חוץ מלהיות מגניבים

אז אין פלא ששאר הקהל התהפך, שאין יותר כימיה בין 11 לשאר השערים.

אם אתם רוצים להחזיר את מה שהיה, במקום להתלונן על שי סידי ומכביניו תחזקו את הקשר בין היציעים, אל תתנו לאף אחד לשרוק בוז לאף שחקן של מכבי, אל תתנו לאף אוהד לזרוק חפצים לדשא. תוותרו על שירים שיוצרים בעיות בין הקהל, אפילו אם זה מעצבן לפעמים.

ותאכלס, אני מבין את מכבי

למה להם לטפח את הקהל הבעייתי הזה שמוריד מקופת המועדון פוגע בקבוצה ואולי ביום מן הימים יכול גם להעיף את גולדהאר ממכבי,

עדיף להם את האבא ובן, שמצטלמים עם מכביניו ומבזבזים 200 שקל בחנות המועדון.

מעניין עוד כמה כאלה יש פה אבל מפחדים להגיד את דעתם כי אז כל העולם מקלל אותך פה...

אני איתך רוביניו!

חבל שאתם לא מבינים שהבעיה פה היא יותר גדולה , ואתם בכלל לא נוגעים בשורש של הבעיה.

להוציא את האירגון ועוד 200 אנשים נאמנים מהמשוואה , שער 11 הוא אוסף של 1000 אנשים, שגרמו לבלומפילד להגיע למצב שהוא הגיע עכשיו.

איך אתם יכולים להתפלא שכל הקהל התהפך,

90% מהחפצים שנזרקים לדשא, אלה שמסבכים אותנו בבית הדין וגורמים למכבי לבזבז מאות אלפי שקלים קנסות בשנה, ומונעות ממני להגיע למשחק בגלל רדיוס, הגיעו מהיציע הזה.

100% מהאנשים ששרו לאבי נמני לקראת סוף עונה שעברה בדקה 88 בכל משחק וגרמו לביזוי של השחקנים על הדשא וגם של אבי נמני בעצמו הגיעו מהיציע הזה.

100% מהאנשים ששורקים בוז לשחקן מכבי עם שלובש חולצה צהובה הגיעו מהיציע הזה (ולא מעניין אותי באיזה נסיבות, אף אחד לא חייב לעודד ולאהוב כל שחקן, זה לא נותן לגיטמציה לשרוק בוז).

אני ראיתי בעיניים שלי אנשים ששורקים בוז לאיגיבור רק כי שער 11 עודד אותו, כמובן ששער 11 צדק הפעם, אבל זה רק מראה לכם כמה הקרע עמוק

וזה רק על קצה המזלג

אני ישבתי ב11 כמעט 10 שנים, היו ימים שאנשים היו באים מאהבה, היום מרגיש שאנשים שם כי זה מגניב להיות קיצוני, להיות שער 11, להיות פאנט וחוליגן.

היום אני יושב ב13, מסביבי עשרות אנשים שיושבים איתי כבר 5 שנים ומעלה, עוד לפני הימים שמכבי הפכה לטובה. אלא שאתם מקללים כל הזמן והם סטייקים מסריחים ולא אוהדים.

לא אשכח שנה שעברה ששרו לאבי נמני בדקה 88 מה שכמובן בצדק גרף בוז מהיציעים, אנשים קפצו שם ושרו בטירוף לאבי נמני כשהם מסמנים אלינו אצבעות משולשות, יותר ממה שהם שרו לפני שניה לקבוצה שרצה לאליפות, לא בגלל שהם באמת מאמינים שצריך לשיר לנמני, רק כדי לעשות דווקא ולהרגיש מגניבים.

הקהל הפך למופנק על זה אין עוררין, אבל הקהל גם לא יכול לסבול את האנשים האלה יותר, ומילא הם היו מעודדים, אבל הם יושבים בשער 11 ולא עושים כלום חוץ מלהיות מגניבים

אז אין פלא ששאר הקהל התהפך, שאין יותר כימיה בין 11 לשאר השערים.

אם אתם רוצים להחזיר את מה שהיה, במקום להתלונן על שי סידי ומכביניו תחזקו את הקשר בין היציעים, אל תתנו לאף אחד לשרוק בוז לאף שחקן של מכבי, אל תתנו לאף אוהד לזרוק חפצים לדשא. תוותרו על שירים שיוצרים בעיות בין הקהל, אפילו אם זה מעצבן לפעמים.

ותאכלס, אני מבין את מכבי

למה להם לטפח את הקהל הבעייתי הזה שמוריד מקופת המועדון פוגע בקבוצה ואולי ביום מן הימים יכול גם להעיף את גולדהאר ממכבי,

לא מגן על שער 11 כי באמת שהיום 60% ממנו זה דרעק אבל אתה עושה פה עוול.

אלו שאחראים על הביזוי של נמני זה אלו ששרקו בוז ואני לא חושב שיש אחד כזה בשער 11.

אלו ששורקים בוז לאיגבור מעטים מהם מגיעים משער 11

95% מאלה שמעודדים יושבים ב11 וה5% האחרים זה אנשים שהיו לשעבר ב11 ויושבים היום בשער 13 ליד העמוד

מי שמוביל את העידוד זה שער 11

מבין המנויים אני מניח שמשהו כמו 65% מאלו שמגיעים למשחקי חוץ הם משער 11

מי שעודד את איגבור זה שער 11

מי ששר (לבד!!!!!) כל משחק למני לוי זה שער 11

מי שתמיד יהיה שם - זה שער 11

אתה מדבר על קרע וכל מה שאתה עושה פה זה רק להגדיל אותו ולעשות דמוניזציה לאנשים שיושבים בשער 11 - השער הכי חשוב ,הכי משמעותי והכי תורם בבלומפילד

אם שער 11 יתיישר לפי הרצונות של הקהל הרחב יהיה פה תתפטר מיציע ליציע ושריקות בוז לאיגבור ואם אלו לא גרמו לך להבין למה מכבי צריך לטפח את הקהל של שער 11 כנראה ששום דבר לא יגרום.

ותאכלס, אני מבין את מכבי

עזוב שאתה מכליל ומערבב את הכיוון שאליו התמיכה של ההנהלה צריכה להגיע,

אחת הסיבות (ואולי הסיבה המנצחת) ל"למה להם לטפח את הקהל בשער 11" היא שכשמכבי לא תצליח אז מי שיהיה שם לתמוך זה 90 אחוז אנשים משער 11, כי 99 אחוז מהקהל בשערים האחרים יהיה עסוק בלחפש את האוטו בחניה/לשרוק בוז/לצעוק "תתפטר".

אני חולק עליך

-אלה ששרו לאבי נמני בדקה 88 כש11 שחקנים רצים על הדשא ביזו את אבי נמני ומכבי ולא אלה ששרקו בוז כאות מחאה.

-אלה ששרקו בוז לאיגבור באו מכל בלומפילד בזה אתה צודק, אבל עצם זה שיש אוהדים ששרקו בוז רק כי שער 11 עודד אותו , או מחאו כפיים לורמוט רק כי שער 11 שרק בוז, מראה לך את הבעיה.

-מי שמוביל את העידוד זה הארגון ולא שער 11

-מי שהתחיל את העידוד לאיגיבור זה הארגון , אל תצפה למחווה כזאת משאר יושבי 11

-מי ששר לבד למני לוי זה הארגון ועוד 200 נאמנים שיושבים מסביב לגוש

-מי שתמיד יהיה שם זה אנשים מהארגון

שער 11 זה השער הכי חשוב בבלומפילד, אין ספק, בגלל זה לפני שמחנכים את בלומפילד צריך לחנך אותו כי כמו שאמרת הוא הקהל שבא למשחקי חוץ, וכו'.

אני לא רואה בנאדם שישאר אדיש כשיראה את כל שער 11 קופץ ולא רק את האירגון.

אני עדיין צעיר גדלתי ביציע הזה אני פעיל בפורום הזה מאז ההקמה שלו, מבין איך הדברים עובדים , ושיש להפריד בין הארגון לשאר היציע. אבל המבוגר שיושב לידי וזה שמעליו וכו'.

בשבילם אין הפרדה, אם משהו נזרק משער 11 לדשא זה לא משנה להם אם זה בא מהאירגון או מהקהל הרחב, הם רואים את שער 11,

ככה בונים קרע ולא ההודעה שאני רשמתי.

לדעתי בכל אופן

רוביניו כל מילה בסלע. בנושא איגיבור שער 11 עודד, כקונטרה לשריקות הבוז, אך במכלול הכללי רב שריקות הבוז נגד שחקני מכבי מגיעות, משער 11, זה רייכרט, זה ורמוט, זה מקרה ראדי ועוד. האמת שזה כבר לצערי הפך לנוהל ששער 11 מתנגח עם שאר הקהל ולהיפך!

dale זאת הבעיה אתה לא מבין. גם ההנהלה לא יודעת להפריד בין הערס שזרק כוס קולה על שחקן כי הוא גבר, לזה שלא ישן כל הלילה בשביל להכין תפאורה

בשבילם זה שער 11

מי שהתחיל את העידוד לאיגבור לא היה הארגון.
הארגון היה באמצע שיר אחר ולא שמע בכלל ששורקים בוז לאיגבור(לדעתי)