Jump to content

ק?ש-מכבי תל אביב, משחק מס? 1, רבע גמר

melody

Recommended Posts

בן בסט היה בועט וזה בסדר גמור. אבל כן, בדש היה מעולה עם הכדור הזה. עדיין, ראדי נתן לו כדור טוב, שאף אחד משחקני הקישור שלך לא מסוגל לתת. הם היו מסתבכים, ו/או מחפשים שחקן במרחק של מטר לתת לו, אם בכלל היו מצליחים להשתלט. אם זה כדור פשוט, מה זה אומר עליהם? חוץ ממנו יש לנו קישור מרכזי של נגרים.

כל שחקני הקישור שלך נותנים את הכדור הזה באחוזים גבוהים מאוד.

גם ברק לוי נותן את הכדור הזה באחוזים גבוהים.

כל שחקני הקישור שלך נותנים את הכדור הזה באחוזים גבוהים מאוד.

גם ברק לוי נותן את הכדור הזה באחוזים גבוהים.

אתה ראית את הקישור המרכזי שלך השנה? הם לא מצליחים לתת פס בכיוון ובעצמה נכונה על יותר מ-3 מטר, וזה ביום טוב.

וזה עוד לפני שדיברתי על בחירת מסירה, וזיהוי השחקן הנכון למסור לו. באורח פלא הם יודעים תמיד למסור לשחקן שיש עליו שני שומרים באותו רגע.

אתה ראית את הקישור המרכזי שלך השנה? הם לא מצליחים לתת פס בכיוון ובעצמה נכונה על יותר מ-3 מטר, וזה ביום טוב.

כן, ראיתי את כל המשחקים שלנו פעמיים.

אתה סתם מגזים, אבל פאק איט. לא דיון מעניין.

איינבינדר לא רואה את מיטרו

זה לא אומר שהוא טוב...

הייתי שמח לראות את בן חיים או מיכה במקום אייבנדר... ואז זהבי עובר למרכז. מבחינתי זה ההרכב הטוב ביותר

עם כל הכבוד, המסירה של בדש היא הסיפור של הגול הזה, לא ראדי שדחף לו את הכדור בקו ישר משמונה מטר.

בן בסט לא נותן את הכדור הזה בנגיעה. לא כי הוא יכול טכנית, כי הוא לא חושב לכיוון בכלל.

אני באמת לא יודע אם נוסא לא היה מוסר כדור כזה חזרה אחורה. באופן שיטתי, כמעט בכל משחק, אנחנו מגיעים לאזור ה20 מטר מהשער ושחקנים במקום לבעוט או להרים כדורים לאזור הרחבה מעדיפים למסור חזרה אחורה כדי להוסיף עוד כמה אחוזים לסטטיסטיקה של החזקה בכדור..

איינבינדר הוא הבן בסט של הקישור. הרבה תנועה, הרבה רוח, מעט מאוד תפוקה והשפעה.

ומעבר לכל דיוני הסרק. המשמעות של גול חוץ היא רגילה או שאין משמעות?

אני באמת לא יודע אם נוסא לא היה מוסר כדור כזה חזרה אחורה. באופן שיטתי, כמעט בכל משחק, אנחנו מגיעים לאזור ה20 מטר מהשער ושחקנים במקום לבעוט או להרים כדורים לאזור הרחבה מעדיפים למסור חזרה אחורה כדי להוסיף עוד כמה אחוזים לסטטיסטיקה של החזקה בכדור..

והנה, היום באמת אנשים מתלוננים פה שאין את השליטה האופטית הקבועה.

הקישור בסדר גמור הערב.

תעשה לי טובה, אולי הוא לא פירלו או משהו אבל הוא גם לא עיוור ולא מטומטם, כל שחקן במצב הזה יודע למסור לשחקן שנמצא כמה מטרים ממנו, פנוי לגמרי.

איינבינדר הוא הבן בסט של הקישור. הרבה תנועה, הרבה רוח, מעט מאוד תפוקה והשפעה.

ומעבר לכל דיוני הסרק. המשמעות של גול חוץ היא רגילה או שאין משמעות?

רגילה

בן בסט היה בועט וזה בסדר גמור. אבל כן, בדש היה מעולה עם הכדור הזה. עדיין, ראדי נתן לו כדור טוב, שאף אחד משחקני הקישור שלך לא מסוגל לתת. הם היו מסתבכים, ו/או מחפשים שחקן במרחק של מטר לתת לו, אם בכלל היו מצליחים להשתלט. אם זה כדור פשוט, מה זה אומר עליהם? חוץ ממנו יש לנו קישור מרכזי של נגרים אחד-אחד.

ראדי פח היום, ובכללי ממש לא מתקרב לאותו ראדי, אז מספיק להיתפס עליו כאל מושיע במרכז המגרש.

המהלך הזה ממשיך לחזק את העובדה שאין מקום לערן זהבי על הקו, רק מאחורי החלוץ.

עדן בן בסט היה מבזבז את התנועה האדירה של זהבי, שחקנים מהסוג של פריצה ובדש, שמשחקים עם הגב ומושכים את האש, מקלים על זהבי להגיע למצבי הבקעה. בן חיים במקום אייבינדר/ראדי יהיה מהלך נכון, פאקו לעולם לא יעשה זאת כי התוצאה מצויינת עבורו, זו השיטה בו הוא מאמין ומנסה להטמיע אותה בקבוצה, לדעתי אין לו את הכלים האלו בשביל למצות את המקסימום מהשיטה...

יאללה מכבי.

מסכים לגמרי, ואמרתי את זה. כשמגיעים לסביבות 25-30 מטר מהרחבה, השחקנים מתחילים להסתובב סביב עצמם ולחפש איך להאריך ולהאט את ההתקפה. המתפרצות שלנו מאוד כבדות וכמעט בלתי אפשריות.

הקישור בסדר גמור הערב.

רק למען הסר ספק.. היום דווקא זה לא קרה.. דיברתי על המשחקים האחרונים

הקישור בסדר גמור הערב.

במה בדיוק הוא בסדר גמור? אני לא מתומכי ניקו ונוסא, אבל גם היום, הקישור בינוני מינוס.