Jump to content

ק?ש-מכבי תל אביב, משחק מס? 1, רבע גמר

melody

Recommended Posts

אז תודה על ההצעה אבל אני נשאר כאן בשמחה רבה :)

בשמחה רבה? אתה נהנה פה?

אתה לא אוהד מכבי. אתה אולי חלק מהקהל של מכבי, אולי אוהד כדורגל, אבל אתה לא אוהד של הקבוצה. (את לא בן)

באיירן? ריאל? אתה באמת לא יודע איפה אתה נמצא...

הקטע הוא שהרוב פה הם אוהדים של הקבוצה ולא סתם קהל. ככה שגם ב"תקופה" הפחות טובה לא מתרגשים יותר מדי, וגם מגנים על הקבוצה והמאמן.

פשוט מאושרים מהכמעט 3 שנים אחרונות, וכן יכל להיות יותר טוב. אבל אחרי השנים הקשות שעברנו, אנחנו שמחים גם אם לא רואים פה תצוגות כל שבת (שני).

ואפשר לבקר את הקבוצה, פה בפורום - לא במגרש, אבל יש דרך וצורה.

וכשהתקופה היפה הזו תגמר, בתקווה שעוד הרבה שנים מעכשיו. אתה כבר לא תכתוב פה/בפייסבוק של הקבוצה/מה שלא יהיה כי אתה בטח מהאנשים האלו שכשמכבי גרועה

אומר לחברים "איזה.. שאני אסע בשביל הזבלים האלה? הם צריכים לשלם לי", ואתה פחות תתעניין ויהיה לך איכפת.

ואז אתה בטח תמרמר, תקלל ותתעצבן מדברים אחרים, כי זה הבן אדם שאתה. די אפס.

ואנחנו? נהיה עם הקבוצה שלנו תמיד. בגלל זה אתה מעצבן את כולם פה.

עם כל הכבוד לקהת, שהוא באמת שחקן מצויין, הקטע עם אבוחצירא צריך להמחיש לכולם אחת ולתמיד שק"ש זה סוג של איזור דמדומים

קהת גדל במכבי, ויש לו את זה

נגיד אם היו אומרים להביא את רוצ'ט אז הייתי מסכים עם ההודעה שלך, אבל לדעתי קהת זה משהו אחר.

עם כל הכבוד לקהת, שהוא באמת שחקן מצויין, הקטע עם אבוחצירא צריך להמחיש לכולם אחת ולתמיד שק"ש זה סוג של איזור דמדומים

אני יותר בדעה שזה ממחיש שחיפה זה בית קברות

לא יודע, לא ראיתי שלטיבי ולבדש היו בעיות להצליח במכבי.

אולי נפסיק כבר עם התרגילים המפגרים האלה בכל כדור חופשי ? מה פאקו נחכה שניתן מזה גול בפוקס ואז הוא יגיד אמרתי לכם ?

והקטע הוא שכל פעם אנחנו נתפסים במתפרצת בצד השני, עדיף כבר שיניעו כדור אחורה לבלמים כי גול לא ניתן גם ככה.