Jump to content

ק?ש-מכבי תל אביב, משחק מס? 1, רבע גמר

melody

Recommended Posts

המשחק הזה הוא המשך ישיר לחודש וחצי האחרונים משחקים רע ורע מאוד

מכבי לא הגיעו היום לשם מצב פרט לגול של זהבי

95% מהזמן עשינו בונקר והעפנו סתם כדורים למעלה בלי שום כתובת

נכון שהתוצאה היא מצויינת אבל אנחנו משחקים רע מאוד וביכולת הזאת אם לא יהיה שינוי דרסטי יהיה קשה ביותר לזכות באליפות

קבוצה לא מאמונת חייבים להגיד תאמת הכול על סמך יכולת אישית של השחקנים ולא עקב הוראות וטביעת אצבע של המאמן

צודק, גם לקהל שלנו יש תפקיד בישורת האחרונה.

אם אין אליפות השנה זה אשמת הקהל שלנו לא פחות מפאקו\נוסא\ג'ורדי\ניקו\כל שעיר לעזאזל אחר שהקהל שלנו יבחר.

כשמכבי הייתה צריכה אותנו כקהל (ואני מדבר על כל הקהל, לא רק על שער 11) לא היינו שם, הלחצנו שחקנים, שידרנו שובע ושאננות. לקהל יש יותר השפעה ממה שנדמה לפעמים.

נכון שהתוצאה היא מצויינת אבל אנחנו משחקים רע מאוד וביכולת הזאת אם לא יהיה שינוי דרסטי יהיה קשה ביותר לזכות באליפות

קבוצה לא מאמונת חייבים להגיד תאמת הכול על סמך יכולת אישית של השחקנים ולא עקב הוראות וטביעת אצבע של המאמן

אחרי שלושה משחקים שלא ראינו טביעת אצבע של מאמן דווקא היום פאקו הגיע עם תכנית משחק ברורה.

אם טב"ח שם את השני פאקו גם יוצא גאון במשחק הזה.

להיפך

פאקו זיין את ברק בכר

ראית בדיוק טביעת אצבע

כל הסגנון משחק שלך השתנה לחלוטין ביחס למשחקים קודמים

גם ההרכב

וזה עבד

דווקא ליכולת אין לי שום טענות. קודם כל, זה לא סוד, אנחנו לא בתקופה טובה.

דבר שני, סופסוף באנו לשחק על תוצאה, עם כל הרעש וה"שליטה" של קריית שמונה אתה לא יכול להגיד שהגיע להם לנצח פה.

בסופו של יום, המשחק הזה הוא מראה לעונה שלמה, אנחנו חסרים את הנחישות והחוסן המנטלי שאפיין אותנו בשנתיים האחרונות.

מכבי תל אביב של סוזה לא הייתה חוטפת בחיים את השער הזה דקה 92. מכבי תל אביב של אוסקר, מאז ינואר, הייתה מבקיעה 2-0 ועד השריקה גם שמה להם את השלישי ורצה לחגוג מול הבית שלו איזי כל הלילה...

תסלחו לי אבל לעשות בונקר זה לא נקראת טביעת אצבע

איפה ההנעת כדור איפה הסבלנות פשוט כלום כול כדור שמגיע אלינו לא אומרים צ'ק רובינזון וכבר הכדור בהחזקה של ק"ש

לא בא בטענות לאיך שנראינו. כמו שבאנו למשחק, הכי חשוב היה להוציא תוצאה טובה.

מצד שני, לקבל גול לפני השריקה, בפעם הרביעית העונה, כולן במשחקים קריטים זה פשוט בושה

איפה ההנעת כדור איפה הסבלנות פשוט כלום כול כדור שמגיע אלינו לא אומרים צ'ק רובינזון וכבר הכדור בהחזקה של ק"ש

וכשמשחקים הפוך אתם בוכים שאנחנו משחקים כדי לנצח באחוזי החזקה בכדור ולא בתוצאה.

מכבי לא עשתה בונקר, כן שיחקנו עם הגנה נמוכה מהרגיל, כדי למנוע מק"ש שטחים למתפרצות שהם כלכך אוהבים. בכר לא ציפה לזה וראו את זה במחצית הראשונה בעיקר.

תתקשר למוריניו. הבנאדם עשה את אחת הקריירות הגדולות בהיסטוריה של הכדורגל העולמי עם בונקרים מפוארים ומשחקים על תוצאה.

קודם, זה משחק קלאסי לבוא ולשחק על תוצאה. שוב, אם הגול היה מגיע בדקה 70 נגיד, אני בטוח ש99% היו מדברים פה אחרת.

בלי קשר, איך שאנחנו נראים בתקופה האחרונה, ועם העובדה שההגנה שלנו היא בטופ 5 הכי חלשות בליגה, לבוא לשחק פה על תוצאה זה היה פשוט מתבקש.

דווקא ליכולת אין לי שום טענות. קודם כל, זה לא סוד, אנחנו לא בתקופה טובה.

דבר שני, סופסוף באנו לשחק על תוצאה, עם כל הרעש וה"שליטה" של קריית שמונה אתה לא יכול להגיד שהגיע להם לנצח פה.

בסופו של יום, המשחק הזה הוא מראה לעונה שלמה, אנחנו חסרים את הנחישות והחוסן המנטלי שאפיין אותנו בשנתיים האחרונות.

מכבי תל אביב של סוזה לא הייתה חוטפת בחיים את השער הזה דקה 92. מכבי תל אביב של אוסקר, מאז ינואר, הייתה מבקיעה 2-0 ועד השריקה גם שמה להם את השלישי ורצה לחגוג מול הבית שלו איזי כל הלילה...

צודק במיליון אחוז!!!

ולזה אני התכוונתי שאמרתי טביעת אצבע של מאמן

איפה ההחזקת כדור איפה הטירוף של לשים תשני ואת השלישי אם צריך פשוט כלום

כבשנו גול ונעלמנו מהמגרש

חייבים להתעורר מהר מאוד כי אסור עוד למעוד בליגה

שק״ש עשו בונקר כולם בכו למה הם משחקים ככה, אז עכשיו שזו מכבי זו שיטה לגיטימית?

לא אמרתי שצריך לעלות עם 6 חלוצים. ממילא ההרכב היה הרכב רגיל.

אבל לתת להם לתקוף 90 דקות בלי לנסות להניע כדור כמה דקות, זה לא סביר. גם נגד ביתר וסכנין ועוד נלחצנו ככה אחורה.

אבל לתת להם לתקוף 90 דקות בלי לנסות להניע כדור כמה דקות, זה לא סביר. גם נגד ביתר וסכנין ועוד נלחצנו ככה אחורה.

מול ביתר וסכנין זה לא היה ממש מבחירה, פה תוכנית המשחק הייתה לשחק יותר נמוך ולצמצם את השטחים של ק"ש, וזה עבד מצוין, שיתקנו את עאבד ומנגה, המצב האמיתי היחיד שהם קיבלו עד לגול (לא מדבר על קרנות) הגיע מטעות בהגנה.

כואב מאוד לקבל גול כזה. למרות שהגיע לנו. חבל שטל (קצת מזכיר את המהלך של עזרא, קצת) לא הרים את הראש ונתן לזהבי לגמור את המשחק ואת השלב הזה. דבר מרכזי שאני לוקח מהמשחק היום - השחקנים היום מאוד מחויבים, בניגוד לשבת. ראשונים במאבקים לכדור (לא תמיד) ובעיקר רצים ורוצים. אהבתי גם שאחרי השער זהבי אסף את כולם והם רצו לספסל. מנהיג אמיתי.

צודק במיליון אחוז!!!

ולזה אני התכוונתי שאמרתי טביעת אצבע של מאמן

איפה ההחזקת כדור איפה הטירוף של לשים תשני ואת השלישי אם צריך פשוט כלום

כבשנו גול ונעלמנו מהמגרש

חייבים להתעורר מהר מאוד כי אסור עוד למעוד בליגה

כנראה שאנחנו לא משדרים על אותו גל... אין לי שום טענות לפאקו. מהיום הראשון שהוא קיבל אותה, אחרי שאוסקר עזב, הקבוצה הזו הייתה כבר עייפה. אני ממש לא מאשים אותו במצב.

כנראה שכחתם, אבל שאוסקר עזב, ושמכבי חיפה התחמשה, אנשים פה עשו במכנסיים... אם היו אומרים לכם שזה יהיה המצב עכשיו, הייתם רצים לחתום.

יש הבדל גדול בין משחק של בית\חוץ לבין משחק אחד של ליגה.

חוץ מזה, שוב, עם כל הבונקר הזה, אי אפשר להגיד שמכבי יצאו פה בזול.

כנראה שאנחנו לא משדרים על אותו גל... אין לי שום טענות לפאקו. מהיום הראשון שהוא קיבל אותה, אחרי שאוסקר עזב, הקבוצה הזו הייתה כבר עייפה. אני ממש לא מאשים אותו במצב.

כנראה שכחתם, אבל שאוסקר עזב, ושמכבי חיפה התחמשה, אנשים פה עשו במכנסיים... אם היו אומרים לכם שזה יהיה המצב עכשיו, הייתם רצים לחתום.

ברור שאם היו אומרים שנהיה בפער כזה מחיפה היינו חותמים. אבל באותה מידה היינו אומרים שאם אתה בפער כזה על חיפה בשלב כזה של העונה אז אתה איזה 10 נקודות מהמקום השני. אף אחד לא העריך את הנפילה של חיפה באופן כזה. טפו טפו טפו. אבל כן, מקצועית ציפיתי שבשלב הזה של העונה נהיה בפער גדול יותר מקריית-שמונה. הם עלוקה עיקשת בכל משחק והם לא יורדים לנו מהזנב.

כואב מאוד לקבל גול כזה. למרות שהגיע לנו. חבל שטל (קצת מזכיר את המהלך של עזרא, קצת) לא הרים את הראש ונתן לזהבי לגמור את המשחק ואת השלב הזה. דבר מרכזי שאני לוקח מהמשחק היום - השחקנים היום מאוד מחויבים, בניגוד לשבת. ראשונים במאבקים לכדור (לא תמיד) ובעיקר רצים ורוצים. אהבתי גם שאחרי השער זהבי אסף את כולם והם רצו לספסל. מנהיג אמיתי.

התגובה הכי נכונה כאן.

הריצה לפאקו אחרי השער מאד מעודדת אותי.

תוצאה טובה.

קרלוס במשחק טוב , נקווה שיחזור לעצמו, הלאה לסכנין...

אני חושב שהייתה טעות להוציא את איינבינדר, הוא סגר טוב וחבל שדווקא היום פאקו נזכר שיש לו 3 חילופים.