Jump to content

ק?ש-מכבי תל אביב, משחק מס? 1, רבע גמר

melody

Recommended Posts

הייתי בטוח שקריית שמונה לא יתנו פה גול עוד שנה.

עד השנייה האחרונה היה משחק ענק של קרלוס וטיבי.

סתם חוסר ריכוז זמני, יכול להיות שהיינו צריכים לבזבז זמן.

יש לנו קצת בעיה בשער.

די נו באמת.

יכל לתת 2-0. ק״ש היו שווים את השיוויון הזה, הוא היה באוויר, ובסוף הגיע.

לא לעניין להתלונן על זה שלא הצלחת לעקוץ את השני לטעמי.

בכנות, לא חושב שהשיוויון הזה שינה משהו מבחינתנו, מה שכן אולי הוא נתן בוסט לק״ש לקראת המשחק מול באר שבע.

אנחנו בשלנו. צריכים לנצח את סכנין בבית. הביטחון יבוא משם.

אני יותר מסתכל על המאקרו ופחות על המיקרו.

במיקרו כמו שאמרתי, אתה צודק.

במאקרו לקבל גול בדקה ה 90 (הפסקתי כבר לספור כמה פעמיים בעונה) ולא לנצח את המשחק (שיכלת לסיים אותו דקה לפני) מוריד את הבטחון שגם ככה ברצפה.

1-1 בחוץ, תוצאה קלאסית של מוריניובניטס...

זה גביע, לא חייב לנצח, צריך לעבור ולקחת תואר.

תסכים איתי שאתה לא חותם על תיקו בגביע ״רק כי יש גומלין״. זה כמו לוותר מראש.

אני פאקינג משתגע פה ואנשים באיזי לוקחים את זה. יצאנו ככ לוזרים ואנשים מסתכלים פה על התוצאה. זה לא רק זה.

לא מבין את הדיבורים של "לשחק על תוצאה" .

1-1 זה לא אסון אבל 2-0 זה אחלה ו3 יותר.

אנחנו עושים להם יותר מדי כבוד כאילו שיחקנו היום באליאנז ארנה ולא במגרש הקאנטרי של קריית שמונה.

מה קרה נהיינו מפונקים

בסדר אז נתקע לנו קצת הגלגל

לקחנו פאקינג 2 אליפויות כשדרסנו את כל הליגה הזאת

העונה אנחנו במכת פציעות מטורפת כל הזמן החלוצים שלנו פצועים

יש קצת ירידה ברעב של השחקנים וזה לגטימי

יאללה הכל בסדר

חאלס לריב פה בפורום

נגיע בשבת לבלומפילד אנחנו ניתן את החלק שלנו ובעזרת השם השחקנים יתנו את שלהם

ורמוט הגיע לשנים הבאות, אבל יש פה עוד אליפות לקחת ואני לא יודע אם ג'ורדי לקח בחשבון את המצב שנקלענו אליו, אני מקווה שלא תהיה פה בכייה לדורות על העונה הזאת.

נכון, ובגלל זה אני אומר שלהתלונן על המצב לא ייתן לנו כלום. ינואר כבר עבר, חצי סגל שלך פצוע, השחקנים אנמיים על המגרש, יש כאן משהו מנטלי. אולי ההצלחות שמשביעות, אולי ההרגל שמפמפמים לנו בתקשורת שמכבי תיקח אליפות בכל מצב. בשבועיים האחרונים הבנו שזה ממש לא המצב. ק"ש הנבלות יעשו לנו צרות צרורות עד שנניף צלחת ואם לא, נפסיד אותה.

הטעות הכי גדולה הייתה אי הבאת אלירן עטר בחלון הזה. הגול השני שלו מול הפועל עם ההקפצה באלגנטיות, הפריצות מאגף שמאל למרכז, השערים שבאים בסוף. כמה הוא חסר לנו. עטר היה שם את הגול הזה מהמצב של בן חיים, אין לי ספק בכלל.

במאקרו לקבל גול בדקה ה 90 (הפסקתי כבר לספור כמה פעמיים בעונה) ולא לנצח את המשחק (שיכלת לסיים אותו דקה לפני) מוריד את הבטחון שגם ככה ברצפה.

זה לא הפוך? במאקרו לא הגיע לנו לנצח, במיקרו זה קרה בדרך שהיא מכה.

תמשיכו לזיין תמוח ולבקר את כל העולם ואחותו.

תאהבו את הקבוצה שלכם, תעודדו תשחקנים ותנו גב למאמן , לפחות עד סוף העונה.

ראינו בעבר כבר מה האלטרנטיבה

זה לא הפוך? במאקרו לא הגיע לנו לנצח, במיקרו זה קרה בדרך שהיא מכה.

אני יותר מסתכל על זה ככה

במיקרו - PER משחק חוץ בגביע שיש עוד משחק בבית = תוצאה טובה. לא הפסדנו ויש שער חוץ

במקארו - בהסתכלות על כל העונה ועל המצב המנטלי של מכבי והיכולת, זאת מכה צרורה.

תסכים איתי שאתה לא חותם על תיקו בגביע ״רק כי יש גומלין״. זה כמו לוותר מראש.

אני פאקינג משתגע פה ואנשים באיזי לוקחים את זה. יצאנו ככ לוזרים ואנשים מסתכלים פה על התוצאה. זה לא רק זה.

מסכים איתך במאה אחוז אבל מה אפשר לעשות?

אנחנו לא נראים טוב (גם מנטלית) אבל נעבור אותם ניתן להם מכה מוראלית ונמשיך לקחת תואר. באמת יעניין אותך עוד כמה שנים איך עברנו, העיקר בגביע זה לעבור את היריבה.

טב"ח טמבל ומיכה וזהבי היו צריכים למשוך זמן ברחבה ולא לאבד כל כך מהר, אין מה לעשות עכשיו אלא ללמוד מהטעויות. 1-1 בחוץ זו תוצאה מצויינת.

הם חייבים להבקיע וזה יפתח את המשחק ופאקו יעשה את ההתאמות הנדרשות כמו חלק קדמי מהיר עם טב"ח ואולי מרגוליס.

נכון, ובגלל זה אני אומר שלהתלונן על המצב לא ייתן לנו כלום. ינואר כבר עבר, חצי סגל שלך פצוע, השחקנים אנמיים על המגרש, יש כאן משהו מנטלי. אולי ההצלחות שמשביעות, אולי ההרגל שמפמפמים לנו בתקשורת שמכבי תיקח אליפות בכל מצב. בשבועיים האחרונים הבנו שזה ממש לא המצב. ק"ש הנבלות יעשו לנו צרות צרורות עד שנניף צלחת ואם לא, נפסיד אותה.

הטעות הכי גדולה הייתה אי הבאת אלירן עטר בחלון הזה. הגול השני שלו מול הפועל עם ההקפצה באלגנטיות, הפריצות מאגף שמאל למרכז, השערים שבאים בסוף. כמה הוא חסר לנו. עטר היה שם את הגול הזה מהמצב של בן חיים, אין לי ספק בכלל.

אין ספק, עטר שם את זה, הבעיה שהוא בכלל לא יכול להגיע למצב הזה לבדו. אין לו מהירות.

*אני גם הייתי בעד להביא אותו.

קיצר ברק לוי מתברר כ "אמיר אדרי" שלנו

הקישור האחורי היום זה שהוא החזיק מעמד עד החילופים(חסר יצירתיות ואפילו רך יותר), לא עושה אותו יותר טוב ממה שהיה ....

וההתקפה אוי ההתקפה משו שם חסר חשק משוווא....

שיקחו את האינטנסיביות ואת משחק ההגנה להמשך.

סה"כ קרית שמונה לא הגיעו ליותר מצבים מאיתנו.

גם ב-2 העונות האחרונות התקשנו שם, ב3-1 לפני שנתיים הם שכבו עלינו עד שהגיע הפנדל של זהבי. בעונה שעברה 2-2 כשעמאשה משווה כמה דקות אחרי הגול של ערן.

שישמרו את הנצחון שם לפלייאוף.

הגול בסוף מבאס אבל אם נמשיך עם אנרגיות כמו שראינו היום אני מאמין שיהיה בסדר.

כל מי שאומר שזה תוצאה בסדר ודברים דומים.. אתם מבינים שאם נגד סכנין לא נוביל במחצית אז במחצית השניה הקהל יתהפך על הקבוצה והמאמן כן?

אתה משווה משחק חוץ מול קריית שמונה בגביע למשחק בית מול סכנין?

אם כולם יבואו חיוביים ננצח.

מה שקרה היום הוא ממש לא אסון, הוא עלול להתפס ככזה בגלל שהוא חלק מאפקט מצטבר.

אני לגמרי מבין, וזה אכן מתסכל.

אבל באמת שצריך לנשוך שפתיים ולהמשיך הלאה. סכנין בבית - לנצח. גומלין מול ק״ש בעמדת פתיחה טובה בבלומפילד - לעבור.

מאמין שדברים יתחילו לתפוס כיוון יותר חיובי משם.

אם בן חיים כובש, אף טרול כמו ״הסמל הצהוב״, ״דאלה בוקה״ ו״מוצי״(שאותך הרחיקו עשרות פעמים מכאן אבל אתה חתיכת קוקסינל חסר חיים) לא יוצא מהחור המזדיין שלו.

תלמדו להעביר ביקורת בצורה תרבותית, יא בני זונות שרמוטות אפסים מנייאקים מוצצי זין.

וואלה היה מספיק לי עם היפי נפש בעונות הקודמות אני רואה שחזרתם. כאילו אתה אף פעם לא קיללת שחקן, ממש צדיק. אכלנו גול? לא סתם גול, גול שמעיד על הרבה דברים, חוסר אופי, חוסר יציבות, יכולות של שחקנים, יכולות של מאמן ועוד הרבה דברים.

נמאס כבר מהעובדה שאי אפשר להעביר ביקורת. אז נאמרו דברים בלהט הרגע, אתה מסוג האנשים המציקים האלה שנמצאים שם ומחכים לתגובות האלו.

נאמרו דברים בלהט הרגע? אז אל תגע במחשב ושים את הטלפון בצד.

לך תשתה כוס מים ותתנתק קצת. מה הטמטום הזה שגורם לאנשים לרוץ למקלדת ולקלל שחקנים/מאמן? במה זה מועיל?

הייתי בטוח שקריית שמונה לא יתנו פה גול עוד שנה.

עד השנייה האחרונה היה משחק ענק של קרלוס וטיבי.

סתם חוסר ריכוז זמני, יכול להיות שהיינו צריכים לבזבז זמן.

יש לנו קצת בעיה בשער.

דן היה טוב היום, אני מעדיף שהוא שייקח את הדקות של מיטרו ולא ראדי.

אתה משווה משחק חוץ מול קריית שמונה בגביע למשחק בית מול סכנין?

אם כולם יבואו חיוביים ננצח.

אני לא משווה כלום. אני פשוט מכיר את הלך הרוח של הקהל שלנו. ראיתי את זה יותר מידי פעמים.

אני לא משווה כלום. אני פשוט מכיר את הלך הרוח של הקהל שלנו. ראיתי את זה יותר מידי פעמים.

צודק, גם לקהל שלנו יש תפקיד בישורת האחרונה.