Jump to content

המשחק היום בערב-אני נקרע

הילד בן 30

Recommended Posts

עטר חלוץ אין ספק,

גולר ושחקן של מספרים זה מוכח וידוע. טוב מבן חיים? זה עניין של דעה.

ג'ורדי טעה לא פעם ועדיין הוא ג'ורדי המלך.

ועכשיו...אתם באמת חושבים שעטר יכול היה למלא את התפקיד של בן בסט במכבי של השנה? שני משחקים בהרכב שניים על הספסל?

אתם חושבים שזה לא היה שיקול מכריע?

אם הוא טוב מבן חיים זה לא עניין של דעה, מדובר בעובדות בשטח, תפסיקו לגנוב דעת.

עטר כשהביאו אותו ישב על הספסל?

הפציעה של יצחקי באה לו בטוב, כנראה שזה גם היה קורה עכשיו כי אין לנו שחקן הרכב בהתקפה שעדיף עליו, גם לא שרצקי7 שלכם, אבל זה אולי נתון לדיון. טבח? רק עיוור חושב שהוא שחקן כדורגל טוב הבן אדם יודע לרוץ חוץ מזה כלום, לא דריבל, לא שליטה בכדור, לא פס, לא הרמה, לא אינטליגנציית משחק, לא לוקח על עצמו משחקים וכובש ואותו אתה משווה למלך השערים של הקבוצה בכל שנה שהוא שיחק בה? אתה מסתלבט?

עטר כבש המון בשתי עונות זוועתיות, ובחצי עונה בה לא באמת היינו גדולים על הליגה. מרגע הגעת זהבי ופריצה, מרגע שמכבי באמת עלתה ברמה והפכה לקבוצה שקשה מאוד לעצור, מרגע שהוא לא היה הכוכב המובהק של הקבוצה, הוא הביא תפוקה הרבה פחות טובה.

גם זו עובדה.

אני לא מזלזל בו, ואני אוהב אותו מאוד, אבל הוא הרבה פחות גדול ממה שעושים ממנו. הוא שחקן ברמה של "שוליית הקוסם" במכבי, שחייב מבחינתו להיות השחקן המרכזי.

יש לי הרגשה שתבין רק אחרי שיזיין אותנו בבלומפילד, אגב מצאת את הוידאו עם הבישולים הגאוניים של טבח?

יש לי הרגשה שתבין רק אחרי שיזיין אותנו בבלומפילד

אתה אומר שהוא יזיין אותנו בבלומפילד - מתי הוא זיין איזושהי קבוצה גדולה כששיחק אצלנו?

אתה אומר שהוא יזיין אותנו בבלומפילד - מתי הוא זיין איזושהי קבוצה גדולה כששיחק אצלנו?

במחזור החמישי אם אני לא טועה של 12/13 באה אלינו האלופה קש, אתה מוזמן לראות את התקציר, גם של ה4-0, גם את התקציר נגד פסז׳. מה טבח זיין?

רק לפני שתי הודעות כתבת שאתה לא מזלזל בו

הפציעה של יצחקי באה לו בטוב, כנראה שזה גם היה קורה עכשיו כי אין לנו שחקן הרכב בהתקפה שעדיף עליו, גם לא שרצקי7 שלכם, אבל זה אולי נתון לדיון. טבח? רק עיוור חושב שהוא שחקן כדורגל טוב הבן אדם יודע לרוץ חוץ מזה כלום, לא דריבל, לא שליטה בכדור, לא פס, לא הרמה, לא אינטליגנציית משחק, לא לוקח על עצמו משחקים וכובש ואותו אתה משווה למלך השערים של הקבוצה בכל שנה שהוא שיחק בה? אתה מסתלבט?

תכלס צודק בנוגע לטבח, כל הזמן הייתי די בטוח שהוא ועזרא הם בין השחקנים היותר טיפשים שראיתי אבל בנבחרת הוא היה סבבה וככה גם תחילת עונה אבל בשלוש חודש האחרונים הוא חזר לסורו

אני מתנצל שאני לא חושב כמוך. למרות שלא אמרתי שעטר פחות טוב מבן חיים.

בדבר הזה שנקרא מכבי ת"א של היום, כן כן יש דבר כזה ואני מאמין שג'ורדי פועל לפי השיקולים האלה ולא ע"פ מה היה יכול לקרות או פנטזייה אחרת - התפקיד של בן בסט הוא שבוע שבוע.

נכון שהביאו אותו כדי שייתן גולים וישחק 90 דקות בכל משחק. אבל לצערנו מה לעשות יש דימיון ויש מציאות והמציאות היא שהוא לא מספק את הסחורה ובכל זאת לא היה סיכוי לשחרר אותו מבלי לצאת רע.

במצב הזה אני לא רואה צ'אנס שגם עטר מצטרף לסגל. כמה שחקנים אתה יכול להושיב על הספסל ולהשאיר את כולם סוג של מרוצים? אולי ורמוט זה לא בדיוק השחקן שאנחנו צריכים אבל זה סוג של.. שחקן שאנחנו צריכים ובמיוחד בהתחשב באופציות בחלון העברות שהיה הוא היה האופציה הכי הרלוונטית. עטר לא היה מחלק את הדקות שלו בהצלחה עם בן חיים, בדש, פריצה, יצחקי, בן בסט וזהבי ומיכה.

גם מהצד של עטר אין טעם לזרוק עוד חצי שנה מעבר לשנתיים שהוא לא שיחק כדורגל, מאמין שהשיקול להיות סופרסטאר בקבוצה שגם אם הם יפסידו 90 משחקים הוא יפתח ויצבור קצב משחק.

בכל אופן אתה יכול לקרוא לטב"ח שחקן טיפש והכל אבל פוטנציאל יש ובענק, מהירות זה לא משהו שאפשר ללמד וכשאתה אומר שהוא לא שחקן מבלי שום קשר לעטר, זו הגזמה.

הייתה לטל בן חיים התקדמות יפה שנעצרה בתקופה האחרונה, בוא נספור אותו במאני טיים, נניח בפלייאוף שמגיע.

בוא נדבר תאכלס, הביאו את בן בסט אבל ״רחמים לא ידע״ שהוא יהיה פלופ, אבל הוא כזה, טבח לא כובש, פריצה ויצחקי פצועים כל העונה, בדש שחקן משלים ודור מיכה וזהבי.

עטר בטח שלא יזרוק חצי שנה, רצה לחזור עוד בקיץ, המעבר על ג׳ורדי.

קבוצת כדורגל זאת לא קייטנה וכמו שכולם פה אוהבים להתהדר במקצוענות אז מי שטוב משחק, כי אם אני לא טועה גם קשרים יש לנו בשפע (למה אף אחד לא מתלונן כמה קשרים אפשר להושיב על הספסל?) הרי אם הם היו כאלה טובים לא היו צריכים למצוא חיזוק לעמדה שלהם אבל זה לא קורה.

אין לנו כובשים חוץ מזהבי (נניח שגם פריצה ויצחקי אבל לא נהנו מהם השנה) זה צעק כל הדרך עד לינואר.

עטר בא בחינם עם רעל והרבה מוטיבציה להוכיח מה הוא שווה (וכל שבוע נראה מחדש מה הוא שווה) והרכש שאתה מביא זה גילי ורמוט, השוקיסט, שלא בטוח מה הוא עושה עם צהוב ונראה כאילו נפל מהירח, מה הוא יודע לעשות שמיכה לא? במקסימום יכול לכבוש 4 שערים בעונה ובטבלת הבישולים הוא כבר לא יעבור אותו עד שדור ייצא לחו״ל עם 3/4 מהדקות של הרקדן על קו החצי.

ובוא נדבר עוד יותר תאכלס, מעבר לכל המקצוענות ג׳ורדי רצה להוכיח שהוא יכול להביא את מי שהוא רדף אחריו שנים, למלא את האגו שלו בלי קשר לצורך של הקבוצה בסקורר. אני אשאיר לכם את כל הוויכוחים אם שחקן קו או 9, אבל זה ממש לא משנה, צריך מישהו שידע לדחוף את הכדור לרשת.

ונקודה אחרונה, בגיל 25 אתה כבר לא פוטנציאל, זה השחקן שאתה, בלי טאצ׳ בכדור, רק לשלוח את הכדור קדימה ולעשות תחרות ריצה עם קו המגרש מי מגיע לכדור יותר מהר, זה מה יש, מהירות אי אפשר ללמד, אבל אם אתה כ״כ לוקה בכל השאר אז אין מה לממש, חוץ מתחרויות ריצה לדוגמא. הפוטנציאל מעולם לא כבש מעל 10 שערים בעונה (וגם זה קרה פעם אחת), מה שעטר כבר עשה בגיל 22, להשוות ביניהם זאת בדיחה.