Jump to content

המשחק היום בערב-אני נקרע

הילד בן 30

Recommended Posts

*ההגנה של הפועל זה הדבר הכי מביך בליגה, עדיף בשבילם לא להיות פלייאוף עליון

*המחליף הגבוה הזה בהפועל שחקן גרוע

*כואב הלב לראות את עטר בירוק

*עזרא וזגורי בתחרות קשה על השחקן הטיפש בליגה

*רייכרט חצי שעה אחרונה שיחק בהליכה והיה פשוט מעולה

ובקשר לשידור, איווניר מכריז על אין פנדל למרות שלא רואים את המהלך בכלל בהילוך חוזר. אחרי זה רואים את הפנדל הכי ברור בעולם,

כמובן שאיווניר לא יחזור בו וידבוק במה שאמר באטימות מוחלטת ועוד מקבל גיבוי מהשדר.

מדהים.

זו לא עונה בליגת העל בלי 2-2 "נהדר" בין חיפה להפועל בבלומפילד בגארבצ'.

אני חושב שזאת התוצאה הכי נפוצה בהיסטוריה של הליגה, יחד עם 3-0 לחיפה עלינו, ו-1-1 או 0-0 בדרבי.

קודם כל שילמד את חוקת הכדורגל. כל שבוע יש לו טעויות בסיסיות.

מחצית ראשונה ספורי הכי טוב בהפועל והוא רוצה להעביר אותו לאגף שמאל.

נו. באמת פרשנות כדורגל כאילו זה מדע מדוייק. לך שמאל הלך ימינה תפרוץ תמסור תבעט. פרשן צריך לדעת לדבר ולהיות מעניין זה הכל.

איווניר מכביסט גדול ומבין בכדורגל כמו כל מאמן ישראלי בארץ

מבין כדורגל? מפרשן כדורגל שעתיים בשבוע בערוץ 1, ממש אנצ'לוטי

מכביסט? כמו נמני קלינגר וכל מי שלבש אי פעם צהוב ונמצא בכדורגל ''אובייקטיבי'' שמעת פרשנויות שלו במשחקי מכבי?

אתם חבורה של אנשים מסכנים.

לא הבנתי, אתם ציפיתם שהוא לא יחגוג ?

מכבי הכריחו אותו לעבור לשם ומאז הוא אוכל שם קללות ואיומים ואז שהוא מבקיע, שיש לו רגע של נחת הוא צריך להתנצל בפניכם ?

להתנצל בפני אלה שקיללו אותו שהוא היה פה ?

מי אתם ?

מקצועית נטו הוא שחקן ענק. לא ברור איך הוא מושאל ומיטרוביץ' באנקר בהרכב. הוא עולה עליו בכל פרמטר.

חגיגה של בן אלף שרמוטות, תמות הלילה יא מזדיין.

מה רצית שהוא יעשה ימטומטם ? הוא הבקיע, מותר לו לשמוח. ציפית שהוא יזרוק על עצמו שחורים ויתאבל ? אם היה רץ לשער 5, ניחא.

אגב בסיום הוא לא רצה להתראיין בכלל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מכבי הכריחו אותו לעבור לשם ומאז הוא אוכל שם קללות ואיומים ואז שהוא מבקיע, שיש לו רגע של נחת הוא צריך להתנצל בפניכם ?

מי אתם ?

מקצועית נטו הוא שחקן ענק. לא ברור איך הוא מושאל ומיטרוביץ' באנקר בהרכב. הוא עולה עליו בכל פרמטר.

קול שפוי

בקשר לגול של רייכרט יאמר לזכותו שהוא לא רץ לחגוג עם שער 5 או שער אחר אלא לכיוון הספסל ובסוף המשחק סירב להתראיין בשביל לא לומר איזה שטות.

מבין כדורגל? מפרשן כדורגל שעתיים בשבוע בערוץ 1, ממש אנצ'לוטי

מכביסט? כמו נמני קלינגר וכל מי שלבש אי פעם צהוב ונמצא בכדורגל ''אובייקטיבי'' שמעת פרשנויות שלו במשחקי מכבי?

אל תשווה את איווניר וקלינגר למר סוכן נמני. אין לי כח להכנס לזה. איווניר מכביסט גדול יותר מקלינגר ונמני. וקלינגר גדול מנמני. אז תבין מה אני חושב על איוניר. בן כמה היית שאיווניר שיחק? 4?

מי אתם ?

כי מכינים אותו למכבי עם 90 דקות כל משחק, וגם לשחק במכבי מול יריבות נגד מכבי זה לא כמו לשחק בפח נגד פח (עיין ערך הפועל ירושלים כדורסל)

לא אהבתי איך אלי כהן אנס אותו לשחק פצוע

אל תשווה את איווניר וקלינגר למר סוכן נמני. אין לי כח להכנס לזה. איווניר מכביסט גדול יותר מקלינגר ונמני. וקלינגר גדול מנמני. אז תבין מה אני חושב על איוניר. בן כמה היית שאיווניר שיחק? 4?

אבישי, זה אתה?

איווניר היה מכביסט

כשחקן אחרי אביל'ה היה השחקן שהכי אהבתי