Jump to content

ברק לוי

elad7

Recommended Posts

הייתי מביא את סטויקוביץ מחיפה, שוער ענק.

איך אני אוהב את ההצהרות האלו לפעמים, כאילו זה רק לדבר עם השחקן והוא מגיע, לא עומדת מאחוריו קבוצה שלא שיחררה שחקן נורמלי למכבי כבר מיליון שנה, לא עומדת מאחוריו קבוצה שזקוקה לכסף שלנו והתקציבים כמעט זהים, העיקר היית מביא אותו כאילו הוא על המדף ורק לקחת, ממש ג'ורדי קרוייף.

תיהיו ריאליים לפעמים חברים...

רגע אז האנשים שהגיבו פה כל העונה הזו והקודמת 'ברק חייב לקבל הזדמנויות בהרכב על חשבון פאבלו גם במחיר של טעויות שנובעות מחוסר ניסיון כי הוא צריך להתחשל' זה אותם אנשים שמגיבים פה עכשיו להעיף אותו?

אתם קהל מרגש

נכון אני הייתי אחד מהם, למען האמת זו הייתה הדעה שלי עד למשחק בסיבוב הראשון נגד קש, הרבה בגלל היכולת הלא מספקת של חואן-פאבלו וחלקית מהרצון לראות עוד שחקן תוצרת בית משחק. אני גם מאמין שיתר הקהל שרצה אותו בשער, העדיף אותו בשל היכולת הפושרת של חואן-פאבלו, ולא בשל היכולת של ברק. אבל לצערי המחיר כבד מנשוא לקבוצה ששואפת גבוה. יש לברק בעיה מאוד יסודית במיומנויות משחק הגובה והססנות שהיא אולי תוצר שלה. קשה לי לראות אותו לטווח הארוך שוער מוביל בקבוצה כשזו היכולת שלו, ובייחוד מי שיצפה בשידורים חוזרים יוכל להיווכח שהוא משחק באי שקט לכל אורך המשחק, ומאוד בולט שבמצבים נייחים הוא חסר אסרטיביות לסדר את ההגנה כפי ששוער צריך או אפילו תוך כדי משחק הערות פשוטות כמו "עזוב לי" או תיאום בסיסי עם הבלמים בעיקר.

זה הרי היה ברור שהוא יעשה טעויות ושנשלם עליו שכר לימוד,גם כי הוא צעיר וגם כי הוא לא משחק באופן סדיר. מי שחשב אחרת חי בסרט.

השאלה היחידה היא האם לא היה שווה גם למכבי וגם לו בעצמו לצאת להשאלה כבר בעונה הקודמת ולצבור את הניסיון הזה במקום אחר.

אבל הוא מקבל שערים אחרים.

אם כי אני בהחלט מסכים איתך שהוא הרבה פחות מוערך ממה שצריך.

אגב רק לי היה נדמה שהשוער של הפועל חיפה לא רע בכלל?

רק לך, השוער שלהם מוכר רציני ועושה מלא שטויות כל משחק. השוער הכי חלש בליגה.

38014011980100408280yes1130.jpg

אני פשוט שונא שאנשים משתמשים בביטוי הזה שלא כצורך.

"סטייק".

אם אני חושב שפריצה לא מספיק טוב כדי להמשיך במכבי שנה הבאה אני סטייק? זה אומר שאני לא מודה ומעריך את כל מה שהוא עשה בעבר?

זה בטח מגניב לעלות תמונה של סטייק כדי לקבל כמה לייקים, אבל לגופו של עניין הבחור כתב דברים מאוד עניינים, זה לא שהוא בא וכתב "ברק לוי יא בן אלף אין לך מושג תעוף מפה."

מה גם שהוא פשוט, צודק.

אתם קוראים לזה סטייק, אני קורא לזה אדם שמשנה את דעתו בהתאם לעובדות בשטח. (לא מדבר על אוהדים טיפשים שרומסים שחקנים על טעות אחת).

אבל הוא מקבל שערים אחרים.

אם כי אני בהחלט מסכים איתך שהוא הרבה פחות מוערך ממה שצריך.

אגב רק לי היה נדמה שהשוער של הפועל חיפה לא רע בכלל?

על סמך מה??לא בעטנו לו בכלל

כמו שאמרתי ואני אמשיך להגיד.

לא יהיה שוער ראשון במכבי, לעולם, ובצדק.

אם רוצים להריץ פרוספקטים עדיף לעשות את זה עם חביב אוחיון, שם לפחות יהיו תירוץ אמיתי של חוסר ניסיון כשיקבל גולים מטומטמים.

(ולא, פאבלו לא עדיף על לוי, ולוי לא עדיף על פאבלו, זה עד כמה המצב רע בעמדה הזאת)

אני פשוט שונא שאנשים משתמשים בביטוי הזה שלא כצורך.

"סטייק".

אם אני חושב שפריצה לא מספיק טוב כדי להמשיך במכבי שנה הבאה אני סטייק? זה אומר שאני לא מודה ומעריך את כל מה שהוא עשה בעבר?

זה בטח מגניב לעלות תמונה של סטייק כדי לקבל כמה לייקים, אבל לגופו של עניין הבחור כתב דברים מאוד עניינים, זה לא שהוא בא וכתב "ברק לוי יא בן אלף אין לך מושג תעוף מפה."

מה גם שהוא פשוט, צודק.

אתם קוראים לזה סטייק, אני קורא לזה אדם שמשנה את דעתו בהתאם לעובדות בשטח. (לא מדבר על אוהדים טיפשים שרומסים שחקנים על טעות אחת).

אף אחד לא טען שברק לוי השוער הטוב בארץ(אני לפחות לא זוכר תגובה כזאת), אמרו שיותר גרוע מפאבלו הוא לא יכול להיות וששווה לשלם את השכר לימוד.

אז כן, כל מי שהגיב אחרת מאיך שהגיב לפני חודש(יש הבדל בין זה לבין הדוגמה שנתת) הוא סטייק.

אם מצליחים להביא שוער ברמה גבוהה באמת, סטייל טניימה או אובארוב, סלמתק.

אם זה חואן פאבלו 2 או איזה מרציאנו, אני מסכים לספוג את השכר לימוד של ברק.

ברק לוי בכושר הנוכחי לא מספיק טוב ואני גם לא מאשים אותו.

שום שחקן / שוער לא יכול לשבת כמעט כל העונה על הספסל, ובמשחק אחד לעלות ולענות על הציפיות. בייחוד ציפיות של קבוצה שרצה לאליפות.

חואן פאבלו עם ניסיון של 20 שנה בכדורגל ששיחק בליגה ראשונה בספרד, עומד בקושי בציפיות שלנו.

ברק לוי שוער טוב, רק מה הוא צריך להשתפשף.

אחד כאן אמר שהוא כמו שטראובר. גבר, אתה חי בסרט. בפוטנציאל ברק לוי לא רואה את לירן שטראובר ממטר.

לירן שטראובר קיבל את כל הגולים ההזויים והווירטואוזיים שהיו בכדורגל הישראלי, ביחד עם הגולים הכי יפים שיש (אלירן עטר שם לו את המספרת המפורסמת שלו בחיבורים של שטראובר).

לא יודע מה איתכם, חואן פאבלו לא נהיה צעיר יותר, תופס מקום של זר, ובינינו? לאירופה הוא ממש לא מספיק.

מוכן לשלם את שכר הלימוד של ברק. הוא עוד לא בן 22 ועדיין יותר טוב מכל שוער אחר בליגה כשהוא בקושי משחק.

אם יתנו לו תקופה יפה לרוץ כשוער ראשון, מכבי תקבל שוער מצוין לעשור קדימה. אם הייתי ג'ורדי, הייתי הולך על זה.

ברק לוי הוא שוער שני שמקבל הרבה הזדמנויות. יש לו מעל 40 הופעות ליגה בלבד במכבי בנוסף לכ 20 הופעות בגביעים ובאירופה. כמו כל שוער שני שרוצה הזדמנות בקבוצה גדולה, כשהוא משחק, הוא צריך להיות מצוין. ככה השוערים הטובים באמת תופסים מקום. ראינו אותו בעשרות משחקים ותכלס כולנו יודעים מה הוא שווה. זה לא שעם קצת ניסיון הוא יהפוך לאניימה. יתכן שקבלת ההחלטות שלו תשתפר במקצת, יתכן שהמיקום שלו קצת ישתפר אבל תפסיקו לחיות בסרט שאם ישאילו אותו או שיתנו לו את האפודה הוא יראה יכולות שהוא מעולם לא הראה.

כל זה לא בא לומר שהוא שוער גרוע, אלא רק בא לומר כמה הוא יכול לזוז בסקלת היכולת-לא הרבה כמו שאתם מקווים.

מוכן לשלם את שכר הלימוד של ברק. הוא עוד לא בן 22 ועדיין יותר טוב מכל שוער אחר בליגה כשהוא בקושי משחק.

אם יתנו לו תקופה יפה לרוץ כשוער ראשון, מכבי תקבל שוער מצוין לעשור קדימה. אם הייתי ג'ורדי, הייתי הולך על זה.

הרבה אומרים "שכר לימוד", השאלה מה זה שכר לימוד?

הבנה שהוא שוער פחות טוב מהמקביל?

הכרה בכך שהוא יכול לעלות לנו בגול לא מחויב למרות שהקבוצה תנצח?

קבלה של הפסד נקודות? כמה זה שכר לימוד 4 או אולי 8 נקודות בעונה?

אני מאוד מתחבר לקודמי:

כל זה לא בא לומר שהוא שוער גרוע, אלא רק בא לומר כמה הוא יכול לזוז בסקלת היכולת-לא הרבה כמו שאתם מקווים.

זה לא שעם קצת ניסיון הוא יהפוך לאניימה. יתכן שקבלת ההחלטות שלו תשתפר במקצת, יתכן שהמיקום שלו קצת ישתפר אבל תפסיקו לחיות בסרט שאם ישאילו אותו או שיתנו לו את האפודה הוא יראה יכולות שהוא מעולם לא הראה.

עמדת השוער היא מאוד רגישה, אי יציבות שלו יכולה להשפיע ישירות על שחקני ההגנה ואפילו על כלל המערך.

עם כל האהבה שלי אליו, ברק הוא לא עילוי. בנוסף, האופק שלו להשתפרות הוא גם מוגבל.

לא שאני בא להגן על ברק או משהו ,אבל על פי מה אתם קובעים אם שחקן הוא עילוי או לא?כי ברק סומן כבר במחלקת נוער כשוער עם פוטנציאל ענק והוא הציג משחקים טובים מאוד בעונה של אוסקר לצד משחקים גרועים העונה.

כנ"ל מרגוליס. סומן כעילוי בכל מחלקות הנוער וכשחקן הצעיר הכי טוב בישראל ולבסוף בבוגרים הוא עוד לא הטביע את חותמו.

רוצה לומר שהעילוי הזה סתם חארטה, יש שחקנים שסומנו כפוטנציאל ולבסוף לא פרצו ,ומצד שני יש שחקנים שבאו מלמטה והצליחו בגדול.(מאוד נפוץ בNBA שיש שחקנים שנבחרו מאוחר בדראפט כי הפוטנציאל שלהם לא היה גבוה,אבל בסופו של דבר הצליחו יותר מאלה שנבחרו במקומות הראשונים)

הרי אם ברק יצא להשאלה ויתן משחקים טובים אז אנשים פה ישנו את דעתם , לעומת זאת בספסל יהיה לו מאוד קשה לשפר את הליקויים שלו ולצבור ניסיון.

מה שמצחיק, זה איפה כל ה״אונלי ברק לוי״ בכל נושא הרכבים? אז עכשיו הוא עשה כמה טעויות, והקבוצה נראית כמו הצרות של כולנו מאז דרבי פואד(כן, מאז) ועכשיו חותכים אותו לגמרי...

הסטטוס שלו לא השתנה בגלל משחק כזה או אחר, שאף אחד לא יצפה ממנו להציג יכולת מטורפת כאשר הטא לא משחק. הוא חייב לצאת לעונת השאלה, פשוט חייב. לאחר מכן נדע אם הוא אכן מתאים. לא בושה לצאת להשאלה, גדולים ממנו עשו את זה, וחזרו כמו גדולים.. חלקם פשוט מצאו את הקבוצה שמתאימה להם.

ברק לוי עדיף על חואן לא מבין מה אנשים מדברים פה שטויות

אתם יודעים איזה בלאגן אובארוב עשה לנו?

הבן אדם בקושי משחק, הוא משחק פעם בחודשיים וחצי ואתם מצפים שיהיה יציב?

אני עדיין חושב שיש לו את הפוטנציאל הכי גדול בארץ להיות השוער מספר 1 בישראל פשוט צריך להחליט מה לעשות איתו והוא בעצמו צריך להחליט לאן הוא רוצה להגיע.

אני מאוד אוהב את ברק,אבל באמת השנה הוא חירבן כל הזדמנות שהוא קיבל בליגה,נגד קריית שמונה פעמיים קיבל גולים באשמתו הישירה בדקות הראשונות,חייב לצאת לפחות לשנתיים השאלה ורק אז נדע מה הוא שווה

חיפה שיחקו אותה עם השוער הסרבי אבל אל תשכחו שהוא עלה להם 700 אלף יורו

אני מאוד אוהב את ברק,אבל באמת השנה הוא חירבן כל הזדמנות שהוא קיבל בליגה,נגד קריית שמונה פעמיים קיבל גולים באשמתו הישירה בדקות הראשונות,חייב לצאת לפחות לשנתיים השאלה ורק אז נדע מה הוא שווה

חיפה שיחקו אותה עם השוער הסרבי אבל אל תשכחו שהוא עלה להם 700 אלף יורו

"חירבן כל הזדמנות"

הגולים היחידים שספגנו באשמתו הישירה הגיעו במשחקים שבהם הוא פתח בהרכב ברגע האחרון.(וגם הם לא 100% עליו)

בנובמבר/דצמבר הוא שיחק בחמישה משחקים(פתח בארבעה מתוכם) והוא היה מצוין. מה שאומר שכמו כל שוער שישב רוב העונה על הספסל, הוא חייב לשחק באופן רציף כדי להראות את היכולות שלו ולא משחק פה משחק שם.

"חירבן כל הזדמנות"

הגולים היחידים שספגנו באשמתו הישירה הגיעו במשחקים שבהם הוא פתח בהרכב ברגע האחרון.(וגם הם לא 100% עליו)

בנובמבר/דצמבר הוא שיחק בחמישה משחקים(פתח בארבעה מתוכם) והוא היה מצוין. מה שאומר שכמו כל שוער שישב רוב העונה על הספסל, הוא חייב לשחק באופן רציף כדי להראות את היכולות שלו ולא משחק פה משחק שם.

נגד קריית שמונה בסיבוב הראשון קיבל גול בדקות הראשונות אחרי שלא יצא לכדור שהוא היה חייב לקחת,לפני שבוע קיבל גול מכדור שהוא חייב להדוף לפחות,נגד הפועל חיפה שני הגולים באשמתו,שוב אני לא ישכח לו אף פעם את ה7-8 משחקים שהוא היה ענק בעונת האליפות עם אוסקר,אין לי ספק שהוא שוער טוב אבל הוא חייב לשחק שנתיים ברציפות ובמכבי זה לא יקרה