Jump to content

ברק לוי

elad7

Recommended Posts

דיון

- האם זה שוער שיביא נקודות?

- אוהב אותו מאוד, אני מודה היותו מכביסט מעוות את החשיבה שלי לגבי התפקוד שלו בהרבה היבטים. מצפייה בשידור החוזר קשה שלא להבחין באי השקט במשחק שלו. בלט מאוד בקרן בשער השני- הצעד קדימה צעד אחורה צעד קדימה, אי הצבת מגן על הקורה הרחוקה. והכי בלט שלצערי הוא לא מתאים כרגע לאפודה הראשונה.

לברק יש ליקויים בסיסיים במשחק. חלקם נובעים מהיותו שוער צעיר שבקושי צבר דקות משחק. חלקם נובעים מהרמה שלו. בתכל'ס, אני לא חושב שהוא בשל להיות שוער ראשון במכבי, אבל הוא השוער המחליף הכי טוב בליגה, ויותר טוב מרוב השוערים האחרים בליגה. אני מקווה בשבילו שיימצא פתרון שיאפשר לו לקבל דקות משחק כי הוא זקוק להן כמו אוויר לנשימה. בהחלט רואה מצב שעוד שנתיים הוא יוכל לשמש כשוער הפותח שלנו.

כמו שאמרתי, לא פאבלו ולא ברק. לא שוער ישראלי, גם לא מרציאנו. שוער זר טוב. אם חיפה יכולה להחתים שוער נבחרת בוסניה, גם אנחנו יכולים לשים כסף ולהביא שוער טוב, רצו לא שוער בגיל פנסיה.

כמו שאמרתי, לא פאבלו ולא ברק. לא שוער ישראלי, גם לא מרציאנו. שוער זר טוב. אם חיפה יכולה להחתים שוער נבחרת בוסניה, גם אנחנו יכולים לשים כסף ולהביא שוער טוב, רצו לא שוער בגיל פנסיה.

את ההתחלה של ההודעה הזו קראתי בלחן של לא כידונים

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

שוער זה אחד התפקידים המשמעותיים ביותר באירופה.

ראינו מה עשה לנו הצלם שנה שעברה..

לכן חובה שוער זר ברמה, כזה שמביא נקודות.

ישראלי כזה אין היום.

לפחות עכשיו לא יהיה רחש כשחואן פאבלו משחק, וכולם יתחילו להעריך את היציבות שלו ואת השקט שהוא נותן. את כל שלושת השערים שקיבלנו השבוע, הוא לא מקבל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לפחות עכשיו לא יהיה רחש כשחואן פאבלו משחק, וכולם יתחילו להעריך את היציבות שלו ואת השקט שהוא נותן. את כל שלושת השערים שקיבלנו השבוע, הוא לא מקבל.

אבל הוא מקבל שערים אחרים.

אם כי אני בהחלט מסכים איתך שהוא הרבה פחות מוערך ממה שצריך.

אגב רק לי היה נדמה שהשוער של הפועל חיפה לא רע בכלל?

אבל הוא מקבל שערים אחרים.

אם כי אני בהחלט מסכים איתך שהוא הרבה פחות מוערך ממה שצריך.

אגב רק לי היה נדמה שהשוער של הפועל חיפה לא רע בכלל?

תסמונת משחק גדול מול מכבי, בכדורסל קורה כל משחק. פח אשפה רציני השוער שלהם.

הקהל קיבל את מה שהוא רצה זה כלכך פשוט.

כבר שנה אני שומע זיוני שכל ברק לוי ברק לוי כאילו שהוא קורטואה, הגול הראשון היום היה בושה גדולה והקטע שברק לוי בכלל לא אשם שהוא כזה חלש, הוא היה צריך לצאת לשנתיים השאלה ולחזור אלינו שוער מעולה, אבל אולי עכשיו יתנו קצת שקט לחואן שלפעמים יש לו שטויות אבל בדר"כ לוקח את הכדורים הפשוטים ושולט בגובה...

רגע אז האנשים שהגיבו פה כל העונה הזו והקודמת 'ברק חייב לקבל הזדמנויות בהרכב על חשבון פאבלו גם במחיר של טעויות שנובעות מחוסר ניסיון כי הוא צריך להתחשל' זה אותם אנשים שמגיבים פה עכשיו להעיף אותו?

אתם קהל מרגש

לפחות עכשיו לא יהיה רחש כשחואן פאבלו משחק, וכולם יתחילו להעריך את היציבות שלו ואת השקט שהוא נותן.

אכן כשפאבלו משחק אני מרגיש בטוח כמו שמעולם לא הרגשתי. בכל פעם כשמחזירים לו כדור אחורה אני מרגיש שאני נעשה צעיר יותר בשנה וכשבועטים לו לשער אני רגוע. אחרי המשחק בנתניה אני חושב ששמתי לב גם שכמה שיערות על הראש התחילו לצמוח לי בחזרה.

רגע אז האנשים שהגיבו פה כל העונה הזו והקודמת 'ברק חייב לקבל הזדמנויות בהרכב על חשבון פאבלו גם במחיר של טעויות שנובעות מחוסר ניסיון כי הוא צריך להתחשל' זה אותם אנשים שמגיבים פה עכשיו להעיף אותו?

אתם קהל מרגש

זה לא.

דווקא רוב התומכים שלו לא מדברים פה.

אני באמת חושב שהוא לעולם לא יהיה שוער ברמה שחלק מאוהדי מכבי מקווים שהוא יהיה