Jump to content

ג'ורדי

bister

Recommended Posts

מיותר להקדים ולציין כמה אני אוהב אותך, כמה אתה חשוב, כמה כולנו רוצים שתישאר וכל הג'ז הזה. עדיין, עם כל הכבוד הזה, האמת צריכה להיאמר: ברכש, זה לא זה. זה לא היה ממש זה בקיץ שעבר, זה לא היה זה בינואר שעבר, זה לא היה זה בקיץ האחרון וזה בטח לא זה בינואר האחרון. אני מבין שזו היתה הזדמנות פז להגשים את האובססיה ארוכת השנים, וכל הקטע עם הפועל קבוצת מילואים הוא מאוד משעשע, אבל בשורה התחתונה זה לא מה שהיינו צריכים. בכסף שהושקע ניתן וראוי היה להביא חלוץ זר אימתני, או אפילו, רחמנא ליצלן, את אלירן עטר. במקום, קיבלנו עוד מהקיים, שחקן שמוסיף לנו מימד נוסף אבל לא חיוני במיוחד.

אז נכון, זו לא הבעיה היחידה שלנו, כנראה שגם לא העיקרית, אבל זו אחת הבעיות שאפשר היה לטפל בה באופן ישיר יחסית ושהיום זעקה לשמיים.

כל מילה. אחת הבעיות אם לא החמורה ביותר(לפני המאמן המושמץ) היא הסגל. זו בעיה מינואר שעבר שרק מחמירה מחלון לחלון. הקבוצה זועקת לחלוץ מתחילת העונה.

ולמה אי אפשר לדבר עניינית בלי שאנשים ילכו לקיצון? בשביל מה יש פורום אם לא לדון על נושאים ולהביע דעה(גם אם מדובר בדברי ביקורת רחמנא לצלן)?

הבעיות האלה קיימות כבר תקופה ארוכה, רק עכשיו גם מגיעות התוצאות שלהן.

לפטר את גורדי.

מישהו אמר לפטר ? מה אתה קופץ כמו טמבל.

מותר לבקר גם את גורדי כשצריך ואף אחד לא חושב שצריך לפטר אותו,גורדי זה נכס אדיר בשבילנו

והלוואי שישאר כאן עוד שנים רבות.

מיותר להקדים ולציין כמה אני אוהב אותך, כמה אתה חשוב, כמה כולנו רוצים שתישאר וכל הג'ז הזה. עדיין, עם כל הכבוד הזה, האמת צריכה להיאמר: ברכש, זה לא זה. זה לא היה ממש זה בקיץ שעבר, זה לא היה זה בינואר שעבר, זה לא היה זה בקיץ האחרון וזה בטח לא זה בינואר האחרון. אני מבין שזו היתה הזדמנות פז להגשים את האובססיה ארוכת השנים, וכל הקטע עם הפועל קבוצת מילואים הוא מאוד משעשע, אבל בשורה התחתונה זה לא מה שהיינו צריכים. בכסף שהושקע ניתן וראוי היה להביא חלוץ זר אימתני, או אפילו, רחמנא ליצלן, את אלירן עטר. במקום, קיבלנו עוד מהקיים, שחקן שמוסיף לנו מימד נוסף אבל לא חיוני במיוחד.

אז נכון, זו לא הבעיה היחידה שלנו, כנראה שגם לא העיקרית, אבל זו אחת הבעיות שאפשר היה לטפל בה באופן ישיר יחסית ושהיום זעקה לשמיים.

כל מילה .

הסגל שלנו די אוברייטד.

מהפכה עוד הייתה צריכה להתבצע בקיץ. מסיבות ביטחוניות הדחייה שלו היא לגמרי מובנת. את המחיר שילמנו באירופה.

מה שלא מובן, הוא למה המהפך שברור לכל בר דעת שיקרה בקיץ לא התחיל כבר בינואר עם זר אחד לפחות.

אני חושש שנשלם שוב את המחיר באירופה עם הרכב בו 4-5 שחקנים חדשים.

הקישור אפור בעיקר באשמתו, עם כל האהבה. פאקו הוא לא זה שבנה את הקבוצה הזאת.

שמע טוב ,באמת שאין לך מושג בכדורגל.

בכל חוליית קישור בקבוצה יש לך שחקן אפור,גרזן,שחקן שהוא גם וגם ושחקן 'מבריק'.

מתוך קאדר של 6-8 שחקני קישור המאמן שלך בוחר להעלות את הכי אפורים,הכי לא יעילים,והכי פחות משפיעים,מה ג'ורדי אשם?

למה לא זכינו לראות במשך 3-4 משחקים רצופים את השלישייה שהביאה לך אליפות במשך שנתיים :

אלברמן ראדי וזהבי .

למה?

מאמן שמגיע לקבוצה שלקחה אליפות שנתיים ברציפות ע"י 2 מאמנים שונים בטוח בודק מה היה השלד עליו הם התבססו,הכי קל זה להמשיך על אותו הגל ומקסימום לעשות שינויים קוסמטים פה ושם .

השינוי שהוא עשה גדול מדי ולא מתאים לקבוצה,והכי עצוב? שהוא לא קולט את זה בכלל.

ניקולה מיטרוביץ ימשיך לקבל מקום ב11 ,קשר אחורי ,קשר אמצע או איזה קשר שתרצה מאבד יותר כדורים מאשר מחלץ,לא מנצח בשום מאבק על כדור ,לא תורם כלום למשחק הלחץ ,פעם ב3-4 משחקים הוא נותן צ'יפ שהולך לו ,בשביל זה לוותר על ראדי? על אלברמן?

ובקצרה? מאמן לא צריך להתאים שחקנים לשיטה,זה לא אפשרי,בטח לא תוך כדי ריצה(מילא במחנה אימונים בקיץ) אלא שיטה לשחקנים.

אני לא מאמין שאני שומע את זה

יש פה ביקורת על מדיניות הרכש ? אתם מדברים באמת ? אני לא הוזה ?

יש פה מישהו שלא תפס מבן בסט כאל אחרי הקמפיין המטורף שלו בנבחרת ?

יש כאן מישהו שלרגע אחד ממש לשנייה הפסיק לחשוב שורמוט הוא הישראלי הטוב בארץ שלא משחק במכבי ?

חבורה של הזויים פריצה ( זוכרים אותו ? החלוץ האימתני שהביא לנו אליפות ? אז הוא בא בחינם) פאבלו ? כנל

ראדי ? 20 אלף מסכנין , איתן טיבי ? הבלם הטוב בעולם ? 300 אלף שחקן מחליף בק"ש

כולם יודעים רק לבוא ולהתלונן כל הזמן כדאי שפעם אחת תבינו שהוא לא קוסם לא תמיד השחקנים יפגעו כל משחק ולא תמיד החלטה שעל הנייר נראית מושלמת חייבת להיות כזאת

תתבגרו כבר ג'ורדי הוא זהב ורק כל שנייה שהוא פה זה נס

להחתים אותו ואת העץ שורשים שלו לכל החיים

אתם חושבים שיש מצב שאולי מיטש החליט שהוא לא פותח את הכיס בשביל זר בינואר ?

או שאולי ג׳ורדי הביא לו רשימה של שחקנים שהוא רוצה ומחירים ומיטש אמר לו שעד שהוא לא חותם (לפחות לעונה) הוא לא יתן לו חיזוק כזה ?

כאילו לא נראה לכם סביר, שג׳ורדי (שמבין כדורגל לא רע בכלל) רצה חלוצים ופשוט לא הביאו אותם בגלל בעיה כספית, בגלל חוסר רצון לשים כסף על חלוץ זר?

אתם חושבים שיש מצב שאולי מיטש החליט שהוא לא פותח את הכיס בשביל זר בינואר ?

או שאולי ג׳ורדי הביא לו רשימה של שחקנים שהוא רוצה ומחירים ומיטש אמר לו שעד שהוא לא חותם (לפחות לעונה) הוא לא יתן לו חיזוק כזה ?

כאילו לא נראה לכם סביר, שג׳ורדי (שמבין כדורגל לא רע בכלל) רצה חלוצים ופשוט לא הביאו אותם בגלל בעיה כספית, בגלל חוסר רצון לשים כסף על חלוץ זר?

אבל מיץ' פשוט התעקש לשפוך 700 אלף יורו+400 אלף דולר לעונה על קשר בן 30?

שמע טוב ,באמת שאין לך מושג בכדורגל.

בכל חוליית קישור בקבוצה יש לך שחקן אפור,גרזן,שחקן שהוא גם וגם ושחקן 'מבריק'.

מתוך קאדר של 6-8 שחקני קישור המאמן שלך בוחר להעלות את הכי אפורים,הכי לא יעילים,והכי פחות משפיעים,מה ג'ורדי אשם?

למה לא זכינו לראות במשך 3-4 משחקים רצופים את השלישייה שהביאה לך אליפות במשך שנתיים :

אלברמן ראדי וזהבי .

למה?

מאמן שמגיע לקבוצה שלקחה אליפות שנתיים ברציפות ע"י 2 מאמנים שונים בטוח בודק מה היה השלד עליו הם התבססו,הכי קל זה להמשיך על אותו הגל ומקסימום לעשות שינויים קוסמטים פה ושם .

השינוי שהוא עשה גדול מדי ולא מתאים לקבוצה,והכי עצוב? שהוא לא קולט את זה בכלל.

ניקולה מיטרוביץ ימשיך לקבל מקום ב11 ,קשר אחורי ,קשר אמצע או איזה קשר שתרצה מאבד יותר כדורים מאשר מחלץ,לא מנצח בשום מאבק על כדור ,לא תורם כלום למשחק הלחץ ,פעם ב3-4 משחקים הוא נותן צ'יפ שהולך לו ,בשביל זה לוותר על ראדי? על אלברמן?

ובקצרה? מאמן לא צריך להתאים שחקנים לשיטה,זה לא אפשרי,בטח לא תוך כדי ריצה(מילא במחנה אימונים בקיץ) אלא שיטה לשחקנים.

צר לי לבשר לך אבל מתחילת העונה אלברמן הוא הקשר האחורי הכי חלש ( אני מאמין בדור פרץ אבל זה נושא אחר גם כבלם הוא מצוין )

ראדי טוב מעוד אבל הוא או ורמוט ? הוא או זהבי ? הוא או מיכה ? זה אותה עמדה אי אפשר גם וגם וגם וגם כל שחקן שמשחק בא על חשבון מישהו אחר

ו

אני חושב שאתם מגזימים.

השוק הישראלי עקר, אי אפשר לחזק את הקבוצה כשכל שחקן ששווה משהו עוזב לחו״ל.

המחלוקת היחידה היא עטר.

אבל מיץ' פשוט התעקש לשפוך 700 אלף יורו+400 אלף דולר לעונה על קשר בן 30?

כן, בהתחשב בעובדה שזה די קונצזוס שהוא השחקן מספר 2 בליגה (אחרי זהבי),

ויש אפשרות סבירה שזהבי ובן חיים לא יהיו איתנו עונה הבאה, והוא מבין את העיקרון שצריך את הישראלים הכי טובים אצלך

אז כן, הרבה יותר סביר והרבה פחות סיכון שמיטש מבין שזה מהלך שכל מנהל מקצועי/מאמן היה רוצה.

שחקן זר בינואר זה סיכון הרבה יותר גדול.

כנס לפוסטים משנה שעברה ותראה על מה דובר.

מספר אחד ברשימת רכש היה פליימייקר להחליף את ראדי, או לפחות לנגוס לו בכמות הדקות משמעותית.

חלוץ זר היה גם ברשימה ומגן.

נוסא בא על חשבון הפליימייקר כנראה ועדן בן בסט שכולנו רצינו הגיע.

מגן לא קיבלנו.

לטעמי מיטרו קיבל את התפקיד מפאקו וזו הטעות שלו, כנראה שהוא לא ראה מספיק משחקים משנה שעברה להבין שהוא לא יכול לייצר ולהניע ביציבות לאורך זמן ובתפוקה מספקת וראויה.

בינואר היה צריך לעבוד על זה.

דן להשאלה/מכירה, כנל גאל ואם פריצה לא כשיר אז לא לבנות עליו(להקפיא). כל זאת על מנת לפנות דקות משחק לקשר עושה משחק שיבוא וחלוץ.

* אני ממש לא מתיימר להיות ג׳ורדי או טוב ממנו אך זה הבעיות הללו עוד נסחבות משנה שעברה ללא מענה.

*אני לא אוהד הפועל.

*מקווה שג׳ורדי יישאר וייתן מענה לכל צרותינו.