Jump to content

נושא משחק: הפועל חיפה נגד מכבי

החתול הצהוב

Recommended Posts

מיטרוביץ'?

אני מעדיף אלברמן נוסא/ראדי וערן

לא בקטע רע או משהו, אבל שמתי לב שמתחילת העונה, אתה משנה את ההרכב שאתה בטוח שהוא הכי טוב ושאיתו נאנוס את הליגה ובלה בלה בלה מדי שבוע.

באמת, הפכפך בקטע לא הגיוני.

עזוב מדי שבוע, לפני שעתיים כתבת שאתה רוצה את דור בקישור. ועכשיו אתה כותב בכלל משהו אחר.

כמו שזה נראה לי, אין לך דעה אמיתית ומגובשת, אתה פשוט מושפע מתוצאה והלך רוח נקודתי.

אז למה הוא בהרכב?

דור פרץראדיאלברמןאייבנדר יודעים לחלץ כדור +לרוץ.

מסכים. אבל אי אפשר להפיל הכל על פאקו. יש שחקנים שמשחקים, יש מנג׳ר שאחראי לסגל.

מצטער, לא בקיא כאן במי אוהד ומי לא ובבדיחות הפנימיות של חברי הפורום. בכל מקרה יש דרך להעביר ביקורת אבל צריך להיות ממש אפס כדי לבוא לבלומפילד ולשלם מאות ואלפי שקלים על מנוי, דלק, אוכל וכו' רק כדי לקלל ולשרוק בוז.

שב בבית עם הטלוויזיה, אם לא משחקים טוב ולא עשינו 5-0 תוך חצי שעה אתה מוזמן גם לזפזפ למירוץ למליון או להכל הולך או לאח הגדול ולפנו את המקום לכאלה שבאים לעודד.

אז מה אתה טוען שלאוהדים אין שום חלק ויכולת להשפיע ברגע שהקבוצה נראית כמו פח אשפה??

בכל העולם כשקבוצה נראית זוועה באשמתו הישירה של המאמן שורקים בוז וכך יהיה גם במקרה הזה.

אולי לא יפטרו אותו אבל זה בטוח כן ישפיע ויגרום לו לשנות ולעשות שינויים.

מצטער, לא בקיא כאן במי אוהד ומי לא ובבדיחות הפנימיות של חברי הפורום. בכל מקרה יש דרך להעביר ביקורת אבל צריך להיות ממש אפס כדי לבוא לבלומפילד ולשלם מאות ואלפי שקלים על מנוי, דלק, אוכל וכו' רק כדי לקלל ולשרוק בוז.

שב בבית עם הטלוויזיה, אם לא משחקים טוב ולא עשינו 5-0 תוך חצי שעה אתה מוזמן גם לזפזפ למירוץ למליון או להכל הולך או לאח הגדול ולפנו את המקום לכאלה שבאים לעודד.

מסכים איתך לגמרי..

אז מה אתה טוען שלאוהדים אין שום חלק ויכולת להשפיע ברגע שהקבוצה נראית כמו פח אשפה??

בכל העולם כשקבוצה נראית זוועה באשמתו הישירה של המאמן שורקים בוז וכך יהיה גם במקרה הזה.

אולי לא יפטרו אותו אבל זה בטוח כן ישפיע ויגרום לו לשנות ולעשות שינויים.

אם אתה חושב שהוא שם זין על הקהל ועל מה שהקהל רוצה שהוא יעשה אז אתה טועה.

להשפיע? אם כלכך חשוב לך להשפיע תעודד בטירוף תקפוץ כמו משוגע 90 דקות תדחוף ותרביץ לאנשים מסביב שגם הם יתחילו לעודד. ככה משפיעים על קבוצה. לא דרך שריקות וקללות.

להשפיע? אם כלכך חשוב לך להשפיע תעודד בטירוף תקפוץ כמו משוגע 90 דקות תדחוף ותרביץ לאנשים מסביב שגם הם יתחילו לעודד. ככה משפיעים על קבוצה. לא דרך שריקות וקללות.

מה אתם עונים לו בכלל?

הם מגיבים רק בתוצאות לא טובות.

מה אתם עונים לו בכלל?

הם מגיבים רק בתוצאות לא טובות.

אני יודע שהוא אוהד הפועל מתחזה ושהוא בא רק בהפסדים וכו'

לא כיוונתי ספציפית אליו, אלא גם לדאלה בוקה וגם לכל אחד אחר פה בפורום שמגיע לבלומפילד כדי לשרוק בוז ולקלל.

כשבלומפילד מלא ישרוק לו בוז הוא ישים באבואה ישים עלינו.

ואם לא אז מי שלמעלה יראה לליצן הזה את הדרך החוצה,לא יודע איפה אתה חי אוהדים הם לא בובות

שירקו עליהם ויצפצפו עליהם.

כשבלומפילד מלא ישרוק לו בוז הוא ישים באבואה ישים עלינו.

ואם לא אז מי שלמעלה יראה לליצן הזה את הדרך החוצה,לא יודע איפה אתה חי אוהדים הם לא בובות

שירקו עליהם ויצפצפו עליהם.

אני לא מוכן להגיב לך יותר כי אתה סתם אומר שטויות עכשיו, ואני מוכן גם להתערב שאין לך מנוי ואתה בכלל לא מגיע למשחקים אז אני גם לא הולך לעשות מאמץ לשכנע אותך שיש דרך חוץ מלשרוק בוז.

חבל לי רק שיש יותר אנשים בקהל שלנו שהם כמוך מאשר כאלה שמעודדים.

לא בקטע רע או משהו, אבל שמתי לב שמתחילת העונה, אתה משנה את ההרכב שאתה בטוח שהוא הכי טוב ושאיתו נאנוס את הליגה ובלה בלה בלה מדי שבוע.

באמת, הפכפך בקטע לא הגיוני.

עזוב מדי שבוע, לפני שעתיים כתבת שאתה רוצה את דור בקישור. ועכשיו אתה כותב בכלל משהו אחר.

כמו שזה נראה לי, אין לך דעה אמיתית ומגובשת, אתה פשוט מושפע מתוצאה והלך רוח נקודתי.

לא אחי .

אני פשוט מעלה כל אופציה שעדיפה על נוסא ומיטרוביץ׳

אני בדעה שלניקולה אין מקום בהרכב עוד מעונה שעברה .

אני כן רוצה את דור פרץ ואלברמן בקישור ביחד עם ערן .

אבל גם אופציות אחרות שלא כוללות את ניקולה שוות ניסיון .

אין לי מנוי אבל הייתי בלא מעט משחקים השנה,נגד ביתר בחיפה בחוץ,קש בבית,בנתניה ועוד.

כשאני יכול אני הולך למשחקים.

ומצוין שיש אוהדים כמוני ואנחנו הרוב לידיעתך שלא יתנו לקבוצה הזאת להתפרק ולהראות

כמו זבל כי אם כולם היו לקקני תחת כמו כאן בפורום מצבנו היה בכי רע.

הבעיה העיקרית שמפריעה לי היא הרעב של השחקנים.

פעם תשיעית העונה שמכבי סופגת שער ראשון, נתון חסר תקדים.

מכבי לא מבקיע בכלל שערים בדקות הראשונות ובדקות האחרונות.

לאנשים פה נדפק המח...

כל אותם חברה שמקללים פה,שחושבים שהם הבנים של פרגוסון וכו', אתם קהל נוראי, ואני בכוונה אומר קהל ולא אוהדים, כי הרבה מהרפש שיש בבלומפילד וגם פה זה לא אוהדים,זה קהל שבא לראות הצגה.

תבינו שהתפקיד של אוהדים זה לעודד ולתמוך בקבוצה,לא להתחיל לזיין את המח במשחק,לשרוק בוז על כל מה שלא נראה לכם ולתת ציונים לשחקנים ולמאמן.

אם עוד הכל היה נשאר בגבולות הפורום, ניחא... הבעיה שזה מגיע ומחלחל גם למגרש(ואם אחד ממנהלי הפורום גם יוצא פה על שחקן שהוא אפס אז אולי באמת צריך להוריד את השאלטר)

ולסיום, בעונה הראשונה של אוסקר היה משחק שמבחינתי סימל את השינוי שהתחיל אז, ה4:3 ברמת השרון, באותו משחק יש רגע שממש זכור לי כאוהד, המחצית שהתחיל הגשם, והתחילה שירה עוצמתית של ברע בטוב אלך איתך מכבי..כדי שתפנימו קצת את זה, גם ברע ולא שתמיד הכל ורוד והולך חלק, במקום לבכות ולבקר כמו משהו פרימו במקרה הרע וילדה עם קוקיות במקרה הטוב תבואו ותתמכו!!

דודה שלך בגבס יאוכל בתחת רק בגללך לקקן אפס בגלל כל הפחדנים שמפחדים להוציא מילה על המאמן שלהם ככה זה נראה יאפס

תגיד אם אתה ככ עצבני וכועס ומקלל את כולם, למה לא באת להוציא הכל במשחק? יותר נוח לעשות את זה במחשב?

בלי קשר, בן אדם, עצה לחיים: כשאתה מתעצבן, ספור עד 10, עד 50, עד 100. תרגע קצת. תוריד פאניקה. מה עוזר לך לשבת ולהוציא קללות כאלה?

אין לי מנוי אבל הייתי בלא מעט משחקים השנה,נגד ביתר בחיפה בחוץ,קש בבית,בנתניה ועוד.

כשאני יכול אני הולך למשחקים.

ומצוין שיש אוהדים כמוני ואנחנו הרוב לידיעתך שלא יתנו לקבוצה הזאת להתפרק ולהראות

כמו זבל כי אם כולם היו לקקני תחת כמו כאן בפורום מצבנו היה בכי רע.

צודק. שורקי הבוז בדקה השישית הם אלה שיצילו את הקבוצה כשהיא תהיה במצב רע.

מתי התחלת ללכת למשחקים, ב- 2013?