Jump to content

סקר בחירות מעודכן - פברואר 2015

Omer

293 members have voted

1. 1. סקר בחירות לכנסת העשרים התשע"ה - 2015

• אמת - המחנה הציוני בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני
      48
    • קנ - עלה ירוק - גאה בבחירה שלי
      25
    • ל - ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן
      5
    • ודעם - הרשימה המשותפת (חד"ש, רע"מ, בל"ד, תע"ל)
      2
    • פה - יש עתיד בראשות יאיר לפיד
      48
    • ג - יהדות התורה והשבת אגודת ישראל - דגל התורה
      1
    • כ - כולנו בראשות משה כחלון
      32
    • מרצ - השמאל של ישראל
      16
    • מחל - הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה
      54
    • טב - הבית היהודי בראשות נפתלי בנט
      57
    • קץ - יחד- העם איתנו בראשות אלי ישי
      10
    • שס - התאחדות הספרדים שומרי תורה תנועתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל
      2
    • אין לי זכות בחירה אבל אני אוהב להצביע בסקרים
      4
    • אני קול צף, תראו איזה יופי אני לא טובע
      3
    • אני מתכנן הצבעה פסולה
      6
    • אחר - נא לציין
      1

Recommended Posts

אם כבר אביב גפן

מה הקשר המשפחתי בינו למשה דיין?

אני תמיד אוכל על זה סרטים

דוד של אבא שלו

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%AA:%D7%A2%D7%A5_%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%97%D7%AA_%D7%93%D7%99%D7%99%D7%9F

רק אני נחרד מהשאלה מי יכול להיות שר חינוך?

השם הפרטי מתחיל במ' ומתחרז עם שיטת התאבדות יפנית, ושם המשפחה מתחיל בר' ומתחרז עם איזור בארץ.

נחמד שהימין נדלק ברגע שאביב גפן מביע דעות רק בגלל שהוא לא שירת בצבא. אבל כשעמיר בניון כותב איזה משהו ימני ציוני נגד השמאל והערבים כל הימין פתאום סוגדים לו ושוכחים את השירות הצבאי המפואר שלו.

נחמד שהימין נדלק ברגע שאביב גפן מביע דעות רק בגלל שהוא לא שירת בצבא. אבל כשעמיר בניון כותב איזה משהו ימני ציוני נגד השמאל והערבים כל הימין פתאום סוגדים לו ושוכחים את השירות הצבאי המפואר שלו.

עמיר בניון השתמט?

עמיר בניון התגייס ונפלט מצה"ל בשל התמכרות לסמים. משתמט הוא ממש לא והיום הוא מעודד גיוס.

לא שזה כזה קריטי, אבל ראוי לציון.

אם במקום "הערבים נוהרים לקלפיות" , ביבי היה אומר "מצביעי הרשימה המשותפת נוהרים לקלפיות", גם אז היו צולבים אותו?

הצביעות של השמאל והתקשורת פשוט מרגיזה ומקוממת.

הרי זה ברור לכולם שביבי לא אמר את זה כי הפריעה לו העובדה שהערבים ממשים את זכותם הדמוקרטית, כולם יודעים טוב מאוד למה הוא התכוון, אף אחד פה לא חושב שהערבים הישראלים הם ליכודניקים בנשמתם, וברור לכל שהמסר היה למצביעי הליכוד לצאת לקלפיות כי הבוחרים של מפלגות אחרות נוהרים לשם.

אבל לשמאל והתקשורת הצבועים נוח לייחס לאמירה הזו פן פאשיסטי ואנטי דמוקרטי כאילו ביבי קרא לאנשים לצאת ולחסום אותם בגופם.

11072004_1089176814431056_20623924585761

איזה קטע, בבחירות הקודמות לאף אחד לא היה אכפת שהזהירו אנשים מפני סקטור מסויים עם אחוז הצבעה גבוה.

11072004_1089176814431056_20623924585761

איזה קטע, בבחירות הקודמות לאף אחד לא היה אכפת שהזהירו אנשים מפני סקטור מסויים עם אחוז הצבעה גבוה.

עכשיו גם "אם תרצו" עשו את זה, ולא צריך להיות איכפת לאף אחד. אבל, מה שמותר לאם תרצו ושלום עכשיו אסור לראש הממשלה. אין מה לעשות, זו היתה אמירה אומללה.

אם בצרפת היו מזהירים מזה שיהודים נוהרים לקלפיות כולם פה היו מתקוממים. אבל מי שזה מתאים לו עוצם עיניים כי זה הכי קל. גם אם כל ראשי המפלגות מתפללים חזק בתוך הלב שסקטורים שלא מצביעים להם לא יצאו להצביע הם לא אומרים את זה בריש גלי, קל וחומר שראש ממשלה שמתיימר לייצג את כלל אזרחי ישראל. במקרה אני מכיר משפחה שהיא מלח הארץ, והאבא ערבי נוצרי והאמא יהודיה, אתם לא מבינים מה זה עושה להם. הילדה מסיימת יב ואמורה להתגייס בקרוב והיא מאוד אמביוולנטית, כי היא מרגישה לא רצויה. אבל איבדו פה מזמן את האמפתיה לאחר והשונה, את הסובלנות והסבלנות. לאט לאט אנשים מאבדים צלם אנוש בשם הדת והאדמה, אבל בסוף נישאר קירחים מכל הכיוונים.

סבבה, כולם מסכימים שהניסוח של ביבי היה שגוי, אבל דיברנו על זה כבר.

העניין הוא שהנשיא למעשה מצדיק פיגועים ויידוי ערבים בגלל האמירה של ביבי, וזה כבר עבר את הגבול.

אם בצרפת היו מזהירים מזה שיהודים נוהרים לקלפיות כולם פה היו מתקוממים. אבל מי שזה מתאים לו עוצם עיניים כי זה הכי קל. גם אם כל ראשי המפלגות מתפללים חזק בתוך הלב שסקטורים שלא מצביעים להם לא יצאו להצביע הם לא אומרים את זה בריש גלי, קל וחומר שראש ממשלה שמתיימר לייצג את כלל אזרחי ישראל. במקרה אני מכיר משפחה שהיא מלח הארץ, והאבא ערבי נוצרי והאמא יהודיה, אתם לא מבינים מה זה עושה להם. הילדה מסיימת יב ואמורה להתגייס בקרוב והיא מאוד אמביוולנטית, כי היא מרגישה לא רצויה. אבל איבדו פה מזמן את האמפתיה לאחר והשונה, את הסובלנות והסבלנות. לאט לאט אנשים מאבדים צלם אנוש בשם הדת והאדמה, אבל בסוף נישאר קירחים מכל הכיוונים.

מה אתה משווה?!למה אתם כאלה מטומטמים?! אנחנו עוצמים עיניים?! אתה רציני עכשיו? איך כל פעם אתם עושים את ההשוואה הזאת בין יהודי אירופה וערביי ישראל כאילו ההבדל היחיד הוא השפה וכמות השערות בתחת..

מה אתה משווה?!למה אתם כאלה מטומטמים?! אנחנו עוצמים עיניים?! אתה רציני עכשיו? איך כל פעם אתם עושים את ההשוואה הזאת בין יהודי אירופה וערביי ישראל כאילו ההבדל היחיד הוא השפה וכמות השערות בתחת..

טוב גבל על. אני מטומטם ואתה הראשון לשושלתך והמלך של שבעת הממלכות. ילד מסכן