Jump to content

סקר בחירות מעודכן - פברואר 2015

Omer

293 members have voted

1. 1. סקר בחירות לכנסת העשרים התשע"ה - 2015

• אמת - המחנה הציוני בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני
      48
    • קנ - עלה ירוק - גאה בבחירה שלי
      25
    • ל - ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן
      5
    • ודעם - הרשימה המשותפת (חד"ש, רע"מ, בל"ד, תע"ל)
      2
    • פה - יש עתיד בראשות יאיר לפיד
      48
    • ג - יהדות התורה והשבת אגודת ישראל - דגל התורה
      1
    • כ - כולנו בראשות משה כחלון
      32
    • מרצ - השמאל של ישראל
      16
    • מחל - הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה
      54
    • טב - הבית היהודי בראשות נפתלי בנט
      57
    • קץ - יחד- העם איתנו בראשות אלי ישי
      10
    • שס - התאחדות הספרדים שומרי תורה תנועתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל
      2
    • אין לי זכות בחירה אבל אני אוהב להצביע בסקרים
      4
    • אני קול צף, תראו איזה יופי אני לא טובע
      3
    • אני מתכנן הצבעה פסולה
      6
    • אחר - נא לציין
      1

Recommended Posts

בוא ספר לי עוד על ההכשרה שלך כפסיכיאטר.

-----------------

מצחיק...הסתדר לו יפה הפציעה שלו לכאורה עם הדעות הקיצוניות שלו נגד צהל...מה לגבי הקריאה להשתמטות?

אביב גפן לא התגייס מסיבה פשוטה: הוא רצה להיות בלהקה צבאית ולא נתנו לו. לא התחשק לו לשרת 3 שנים שירות רגיל , הוא רצה לפתח את הקריירה, אז הוא איים שהוא יתאבד.

לא שאני כזה מחבב את אביב גפן...אני אפילו די לא סובל את רוב השירים שלו (שלא כמו את של אבא שלו)....אבל מדהימה אותי ההתעסקות שלכם בעיקר מול תפל (העיקר אם עוד לא היה מובן הוא שככל שאתם מחפשים יותר על מה לשנוא במדינה שלנו, החברה שלנו תמשיך להיות משוסעת ותמשיך במדרון החלק שלה). תמשיכו להציע לשמאלנים ללכת לעזה או לקרוא לשמאלנים בוגדים, ואז תתפלאו שאנשים מהצד השני מתנשאים עליכם או שמים עליכם זין. זה אחלה מתכון לחברה.

בכל אופן,

ב-1992 חולל גפן סערה כאשר הצהיר על כך שלא שירת בצה"ל, ואף קרא לא להתגייס לצה"ל. מאוחר יותר שינה את דבריו וטען שהסיבה לכך שהוא לא התגייס הייתה מטעמים רפואיים שהתבררו כבעיית עקמת, שגררה השתלת מוט עשוי פלטינה בגבו. כמו כן, הוא ביקש להתנדב ללהקה צבאית אך בקשתו נדחתה.

http://dc.fresh.co.il/Scoops/102407.html

לא שאני מאלו שחושבים כל ה"סמולנים" בוגדים וכל החרטא ברטא הזו. אם כבר הזכירו את אביב גפן, אז זה מה שהיה איתו

http://www.avivarchive.co.il/mtan2.html

הפסקאות שמתארות את כל השתלשלות העניינים מראות אבדיוק את הסיפור: הוא קיבל פרופיל 24 ל-18 חודשים (בניגוד למה שכתוב באתר, מדובר בפרופיל 24 שהוא אי כשירות זמנית. פרופיל 21 הוא אי כשירות לצמיתות, ואין לו תוקף), ורצה בינתיים להיות בצבא כמוזיקאי בשירות התנדבותי. לא רצו לקבל אותו, לדעתם הוא לא התאים (בצדק או שלא). אחרי שנה וחצי, כמו כל אחד שנגמר לו הפרופיל 24, הוא הגיע שוב לור"פ ואיך כתוב באתר? "הרגיש שהצבא לא היה הוגן כלפיו....וחשב שיוכל לתרום למדינה ולחברה ע"י המסרים בשירים שלו מאשר לשרת 3 שנים". לאחר מכן איים להתאבד.

זה מה שקרוי "לא שירת כי לא התאים לו".

לא עקמת, ולא נעליים.

בצילום של הפטור שלו משירות בטחון מצוין שיש לו 21 מטעמים רפואיים. כשמחברים את איומיו להתאבד כפי שמובאים בביוגרפיה באתר שלו, ברור שה-21 הזה הגיע עקב האיומים הנ"ל. הוא קיבל 21 עקס סעיף נפשי (רק לצורך העניין- פטור מטעמים בריאותיים עקב סעיף נפשי זהה לפטור מטעמים בריאותיים שנובע מסעיפים אחרים לא נפשיים).

ולעניין של יהונתן גפן- מזעזע. יונתן גפן הוא קשקשן לא קטן כשמגיעים לפוליטיקה, והוא אומר הרבה שטויות (דברים שהוא מציג כעובדות שהן פשוט לא נכונות בעליל) אבל התקיפה שלו היא דבר סופר חמור.

או ללעוג לדעות של אחרים ולקרוא לציבור שלם מטומטם...זה גם אופציה...

לא מכליל את השמאלנים אבל חלק נכבד מהם הייתי שמח אם ילך לעזה/ברלין/ים...

ולא הבנתי מה הבאת בציטוט הזה על גפן

בוא ספר לי עוד על ההכשרה שלך כפסיכיאטר.

סליחה שאני מכיר אנשים עם בעיות יותר חמורות מאשר "עקמת בגב" (שהמכשיר שמרכיבים בגב לא מפריע לשום תפקוד יש לציין) שעשו צבא ותרמו במה שיכלו או שעשו שירות לאומי

מי הוא או אבא שלו יוצרים גדולים ככל שיהיו(למרות שאף פעם לא שמעתי שום שיר שלהם מרצוני האישי)שידברו נגד ביבי נתניהו ויגידו שהוא מכר את המדינה?זה כמו שאני יגיד על רבין שהוא עשה את הסכם אוסלו אז הוא מכר את המדינה למרות שזה לא נכון והוא רצה לעשות טוב אבל מכל דבר לומדים ומהסכם אוסלו למדו שאין פרטנר בצד שני ולא נעליים

10930879_10204905232807783_8433469691656

אם עוד לא הפנמת את זה אורי - העם הזה מפולג כבר ממזמן.

אגב, ראיתי פה המון אנשים נורא מתלהטים מהתגובה המפגרת של אלונה שקרכלשהו. לא ראיתי פה עדיין אחד שמתלהט על זה שתקפו **פיזית** את יהונתן גפן על היותו סמולני-חרא-בוגד-עוכר-ישראל-אמן-תמות-בעזה-יא-זין. זה נבלה וזה טרפה.

אני מאוכזב שבחרת להביא דוגמאות כאלו, זה כאילו אתה אומר לי שיש תופעות מגעילות בימין ובגלל זה זה לגיטימי לדבר ככה בשמאל.

אני לרגע לא טענתי שבימין אנשים חפים מפשע, אמרתי שאתם צרכים להתקרב לעם כדי שהוא יקבל אתכם, אתה ממשיך להצדיק את התנשאות השמאל ואת הזחיחות שלו, חבל שאתה מתעקש בכוח לנסות להיות צודק במקום להקשיב ולצאת חכם, אני מאמין בשיח וחושב שזה יהיה יפה אם העם ישמע את כל האופציות אבל אם אתם סוגרים את עצמכם לתל אביב בלבד-תהנו.

כולם מדברים על יהונתן גפן אבל בתכלס אם הוא היה איש ימין אף אחד לא היה מדבר על התקיפה הזאת ובתקשורת היו משתיקים את התקרית.

לפני משהו כמו שנה היה איזה כנס שבו פעילי שמאל תקפו (סליחה, מחו באופן אקטיבי) את בנט ואף אחד לא דיבר על זה בתקשורת, אני לא רוצה לדמיין מה היה הולך בתקשורת אם במקום בנט הייתה עומדת שם זהבה גלאון.

על מה אתה מדבר? זה היה בכל כלי התקשורת וזכה לגינוי מכל גוף אפשרי (ובצדק). גם כשגליק נורה על לא בידי שמאלני אלא על ידי ערבי - זה גונה בשמאל. אין הצדקה לאלימות באשר היא, נקודה.

סליחה שאני מכיר אנשים עם בעיות יותר חמורות מאשר "עקמת בגב" (שהמכשיר שמרכיבים בגב לא מפריע לשום תפקוד יש לציין) שעשו צבא ותרמו במה שיכלו או שעשו שירות לאומי

מי הוא או אבא שלו יוצרים גדולים ככל שיהיו(למרות שאף פעם לא שמעתי שום שיר שלהם מרצוני האישי)שידברו נגד ביבי נתניהו ויגידו שהוא מכר את המדינה?זה כמו שאני יגיד על רבין שהוא עשה את הסכם אוסלו אז הוא מכר את המדינה למרות שזה לא נכון והוא רצה לעשות טוב אבל מכל דבר לומדים ומהסכם אוסלו למדו שאין פרטנר בצד שני ולא נעליים

אני כמעט בטוח שאתה המשתמש הכי מטומטם בפורום

אתה אפילו מתאמץ להראות את זה כל פעם מחדש

מי אתה ילד בן 18 שתחליט כמה חמורה היא בעיה של עקמת בגב? (לא שאני תומך באביב גפן)

מי אתה ילד בן 18 שתחליט כמה חמורה היא בעיה של עקמת בגב? (לא שאני תומך באביב גפן)

לא שאני תומך ברועי, אבל שוב, גפן שוחרר לא בגלל עקמת אלא בגלל שלא התאים לו לשרת, ע"ע הלינק שהבאתי לאתר שלו.

לא שאני תומך ברועי, אבל שוב, גפן שוחרר לא בגלל עקמת אלא בגלל שלא התאים לו לשרת, ע"ע הלינק שהבאתי לאתר שלו.

אין שום בעיה וגם רשמתי שאני לא תומך בגפן...

אבל לרשום שהוא מכיר כאלה עם בעיות יותר גדולות מעקמת בגב שהתגייסו זה מטומטם

האמת שהגבתי לרועי על הנושא של העקמת ומשום מה ההודעה נמחקה. בכל אופן - דוגמא לעקמת

scoliosis1.jpg?8212ac

רועי, אם אתה לא מבין במשהו - אל תכתוב עליו. לא אומר שהעקמת של אביב גפן חמורה או קלה, זה מ' גדול, אבל אתה מגיב בנחרצות על כל דבר, גם אם אין לך מושג בו.

דעות זה סבבה ולגיטימי ומקובל ודבר מבורך. פלורליזם הוא יסוד חשוב בדמוקרטיה. אך יש עוד יסוד שצריך להזכיר - הזכות לחיים ולביטחון. ברגע שהוויכוח הלגיטימי חוצה את הקו והופך לאלימות - זו חציית קו אדום. זה דבר שאסור שיקרה. האם לא למדנו כלום מה4 בנובמבר?

יחד עם זאת אני חייב גם להגיד - בעיני כל הבכי של השמאל וההתעקשות של ״להיות באבל״ ולהגיד ״הלכה המדינה״ מגעיל וצבוע. זו הדמוקרטיה שאתם כל כך אוהבים לא? זה עיקרון הכרעת הרוב, זו הדעה של האנשים וזו השקפת העולם שלהם, אז די כבר עם כל הבכי והעצב וההתבכיינות בתקשורת ובמדיה וברשתות החברתיות. די כבר עם הציטוטים ״מי שהצביע ביבי הוא מזרחי מפגר שחבל שההורים שלו לא נשארו להרקב במרוקו״.

ביבי ניצח בצורה דמוקרטית והוגנת. תקבלו את זה. בעוד 4 שנים,או פחות,יש שוב בחירות ואולי שם תנצחו ואם תנצחו אני אהיה הראשון שאתן את ברכת הדרך ואאחל בהצלחה לראש הממשלה שהציבור בחר באופן דמוקרטי והוגן. עכשיו נגיד ואתם מתלוננים על התוצאות ומודאגים באמת מעתידה של המדינה - למה להשמיץ ולגדף אזרחים שבסך הכל מילאו את זכותם האזרחית? במה זה עוזר? להעמיק יותר את השסע בעם?

על אביב גפן אני לא יודע מה להגיד כי אני לא יודע מה היה הסיפור שם איתו.

האמת שהגבתי לרועי על הנושא של העקמת ומשום מה ההודעה נמחקה. בכל אופן - דוגמא לעקמת

scoliosis1.jpg?8212ac

רועי, אם אתה לא מבין במשהו - אל תכתוב עליו. לא אומר שהעקמת של אביב גפן חמורה או קלה, זה מ' גדול, אבל אתה מגיב בנחרצות על כל דבר, גם אם אין לך מושג בו.

במקרה אני מכיר שתי אנשים עם עקמת שיש להם מכשיר בגב ובמקרה שתיהם עושים צבא ואחד אפילו בקרבי

ואביב גפן לא נראה כמו אחד עם בעיית עקמת כל כך חמורה אדון Mentel

זה בדיוק העניין שאין לך מושג מה הבעיות הרפואיות של אדם מסוים אז מי אתה שתקבע כמה זה חמור (עם או בלי קשר לאביב גפן)

לי יש חברים שהצבא שחרר אותם רפואית ותאכלס מבחינה חיצונית הכל נורמאלי ורגיל אצלם

אז מי אתה שתקבע מה חמור ומה לא

ילד, אם עוד לא הבנת - התמונה למעלה זה עקמת. עקמת במצבים מסויימים יכולה להוביל לסיבוכים שמובילים למוות. שני החברים שלך מעניינים את הקצה של האצבע....אתה פשוט לא מבין שיט בכלום.

ילד, אם עוד לא הבנת - התמונה למעלה זה עקמת. עקמת במצבים מסויימים יכולה להוביל לסיבוכים שמובילים למוות. שני החברים שלך מעניינים את הקצה של האצבע....אתה פשוט לא מבין שיט בכלום.

למה אתם ממשיכים להתווכח על העקמת שלו?

את מי היא מעניינת?

העקמת שלו מעולם לא הייתה עיקר העניין מבחינתי, וגם לא אני העלתי אותה. העניין כרגע הוא שיש גבול לגניבת דעת (בכל הקשור לנושאים בריאותיים).

העקמת שלו מעולם לא הייתה עיקר העניין מבחינתי, וגם לא אני העלתי אותה. העניין כרגע הוא שיש גבול לגניבת דעת (בכל הקשור לנושאים בריאותיים).

טוב דוקטור

לא דוקטור, אבל בקרוב פיזיותרפיסט. מוזמן לאתגר אותי מקצועית אם בא לך במקום לזרוק שטויות לאוויר ועוד בזלזול.