Jump to content

סקר בחירות מעודכן - פברואר 2015

Omer

293 members have voted

1. 1. סקר בחירות לכנסת העשרים התשע"ה - 2015

• אמת - המחנה הציוני בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני
      48
    • קנ - עלה ירוק - גאה בבחירה שלי
      25
    • ל - ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן
      5
    • ודעם - הרשימה המשותפת (חד"ש, רע"מ, בל"ד, תע"ל)
      2
    • פה - יש עתיד בראשות יאיר לפיד
      48
    • ג - יהדות התורה והשבת אגודת ישראל - דגל התורה
      1
    • כ - כולנו בראשות משה כחלון
      32
    • מרצ - השמאל של ישראל
      16
    • מחל - הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה
      54
    • טב - הבית היהודי בראשות נפתלי בנט
      57
    • קץ - יחד- העם איתנו בראשות אלי ישי
      10
    • שס - התאחדות הספרדים שומרי תורה תנועתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל
      2
    • אין לי זכות בחירה אבל אני אוהב להצביע בסקרים
      4
    • אני קול צף, תראו איזה יופי אני לא טובע
      3
    • אני מתכנן הצבעה פסולה
      6
    • אחר - נא לציין
      1

Recommended Posts

תוכל לפרט למה ממשלת נתניהו השניה הייתה כל כך טובה בעיניך? אני מופתע לשמוע שבעיניך המצב הכלכלי בארץ לא רע בזמן שיוקר המחיה פה כל כך גדול, ולי לפחות היה נדמה שזה דבר שיש עליו הסכמה רחבה אצל כל העם בלי קשר לדעות פוליטיות.

בכל הנוגע לבית היהודי ובוז׳י אני אמנם לא מסכים איתך אבל בהחלט מסוגל להבין מאיפה אתה בא, גם בשמאל לא חושבים שבוז׳י הוא המנהיג אליו ייחלו כל השנים.

מבטיח לרשום תגובה מפורטת יותר כשיהיה לי זמן. בינתיים אציג לך שלושה נתונים. ב2014 היה שיא ברכישת רכבים פרטיים, מספר הטיסות לחו"ל עלה ב9 אחוז ומספק עסקאות האשראי ב4 אחוז לעומת השנה שקדמה לה.

באזורים הכי מבוססים בארץ (סביון, קיסריה וכדומה) נתניהו דוקא לא לקח

http://z.ynet.co.il/short/content/2015/elections_map2015/

מעניין, זה לא שהם צריכים תחבורה ציבורית בשבת, מה אכפת להם מרפואה ציבורית (בשביל זה יש רופאים פרטיים), דיור? לכל אחד שם יש כמה נכסים, אז אין להם אינטרס שיוזילו את הדיור, וכו' וכו'

באמת מעניין למה זה ככה

זה ידוע, עשירים הם שמאלנים, זה ידוע ומוכח ואפשר לראות בבירור שככל שהיישוב יותר עמיד ככה הוא נוטה יותר לצד השמאלי של הקשת הפוליטית כך שלא מדובר ברצון שיהיה טוב כלכלית אלא באמונה בגישה המדינית השמאלנית שדוגלת במו"מ כואב ושלום בכל מחיר.

הסיבה לדעתי זה שכבר כלכלית הם מסודרים, הם רק רוצים שקט שלא יהיה מלחמות והם חושבים ששקט זה שלום.

אם יש מישהו שאני מאוכזב ממנו אלה מתפקדי הליכוד שזרקו את אחד האנשים הכי ערכיים בימין, בן אדם שהוא לא פוליטיקאי אלא נציג עם (או ציבור מסויים) ודעתו כמו רוב הימנים, בלי מסכות, שקרים או התברברויות. אני מקווה שהוא יהיה כוכב הבחירות הבא, ושוב אני לא מתנחל ומעולם לא שמרתי שבת, אבל בצדקתנו ובזכותנו העם היהודי על ארץ זו אין לי ספק.

כמה רמאויות בקלפי של הכלבים כמה...

אני די יכול להעיד שזה קורה, אבל לי יצא בעיקר מהבוחרים עצמם ולא משו של המתמודדים.

אמרו לך בכתבה, זה לא רק אצלם וזה קיים גם אצל החרדים פשוט אפחד לא בדק

השאלה שלי היא לאותם רבים מאוד מאוד שהצביעו לביבי. האם אתם באמת חושבים שביבי ראש ממשלה כל כך טוב עד כדי כך שמגיעה לו קדנציה רביעית, או שהצבעתם לו כי לא רציתם ממשלת שמאל? זאת אומרת, אם לא היה לביבי שום איום משמאל, האם עדיין הייתם מצביעים לו או שמצביעים לכחלון/בנט/לפיד/אחר?

לא זה ולא זה

הצבעתי לו לא כי ממשלת שמאל מפחידה אותי (מאמין שכלום לא היה משתנה) ולא כי הוא ראש ממשלה כזה מוצלח (הוא סביר ולא מעבר) אלא כי חייבים לתת מנדט למנהיג שלנו.

אני לא ליכודניק ולא הצבעתי מחל לפני כן אבל אני באמת מאמין שאם היה לליכוד נניח 40-45 מנדטים בכנסת הקודמת המצב פה היה טוב יותר. צריך לתת משילות למנהיג.

לא זה ולא זה

הצבעתי לו לא כי ממשלת שמאל מפחידה אותי (מאמין שכלום לא היה משתנה) ולא כי הוא ראש ממשלה כזה מוצלח (הוא סביר ולא מעבר) אלא כי חייבים לתת מנדט למנהיג שלנו.

אני לא ליכודניק ולא הצבעתי מחל לפני כן אבל אני באמת מאמין שאם היה לליכוד נניח 40-45 מנדטים בכנסת הקודמת המצב פה היה טוב יותר. צריך לתת משילות למנהיג.

אני ממש לא חסיד של ביבי ולעולם לא הצבעתי לו ובבחירות האלו הצבעתי לכחלון אבל אני בעד שיהיה פה אחוז חסימה גבוהה אפילו במחיר של גג חמישה מפלגות בכנסת כי לא הגיוני שבגלל שיטת הממשל יש בחירות כל שנתיים שלוש וכל מפלגה של ארבע מנדטים יכולה להחזיק את הממשלה בביצים ובעצם זה יוצר מצב שדווקא אנחנו שהם הרוב לא מקבל את מה שבאמת מגיע לו לעומת סקטורים שהם לא הרוב שמקבלים הרבה יותר בגלל סחטנות פוליטית.

אני ממש לא חסיד של ביבי ולעולם לא הצבעתי לו ובבחירות האלו הצבעתי לכחלון אבל אני בעד שיהיה פה אחוז חסימה גבוהה אפילו במחיר של גג חמישה מפלגות בכנסת כי לא הגיוני שבגלל שיטת הממשל יש בחירות כל שנתיים שלוש וכל מפלגה של ארבע מנדטים יכולה להחזיק את הממשלה בביצים ובעצם זה יוצר מצב שדווקא אנחנו שהם הרוב לא מקבל את מה שבאמת מגיע לו לעומת סקטורים שהם לא הרוב שמקבלים הרבה יותר בגלל סחטנות פוליטית.

אז מפלגות יתאחדו ואז יתפצלו, בדיוק כמו שהמפלגות הערביות התאחדו, ויתפצלו בקרוב בחזרה למפלגות המקוריות

אני לא מבין למה אתם לא מתנערים מההתנשאות שלכם, אתם לא מפסיקים להדביק טייטלים על העם בגלל שאתם לא מרוצים מתוצאות, אז מספיק כבר תעזבו את העם, אתם רק מגבירים את הסכסוך והפלגנות בעם עם העקשנות שלכם.

10930879_10204905232807783_8433469691656

אם עוד לא הפנמת את זה אורי - העם הזה מפולג כבר ממזמן.

אגב, ראיתי פה המון אנשים נורא מתלהטים מהתגובה המפגרת של אלונה שקרכלשהו. לא ראיתי פה עדיין אחד שמתלהט על זה שתקפו **פיזית** את יהונתן גפן על היותו סמולני-חרא-בוגד-עוכר-ישראל-אמן-תמות-בעזה-יא-זין. זה נבלה וזה טרפה.

איזה יונתן גפן? יונתן גפן שלנו? שלעג לילדים קטנים מהדרום בצוק איתן? וכמובן קרא לחיילי צהל רוצחים? רק על זה מגיע לו לבנת חבלה בדלת של הבית...

ועל זה שהוא גידל ילד כמו אביב אני לא מדבר בכלל...

בן של זונה חלאת המין האנושי שירד מהארץ

10930879_10204905232807783_8433469691656

אם עוד לא הפנמת את זה אורי - העם הזה מפולג כבר ממזמן.

אגב, ראיתי פה המון אנשים נורא מתלהטים מהתגובה המפגרת של אלונה שקרכלשהו. לא ראיתי פה עדיין אחד שמתלהט על זה שתקפו **פיזית** את יהונתן גפן על היותו סמולני-חרא-בוגד-עוכר-ישראל-אמן-תמות-בעזה-יא-זין. זה נבלה וזה טרפה.

בול.

לא זה ולא זה

אנשים נוטים לחשוב ככה וזה מובן,

אבל ההיסטוריה הוכיחה שגם בשנים בהם הליכוד והעבודה קיבלה 40 + הם גם מאוד התקשו להרכיב ממשלה וגם לא הייתה להם משילות חזקה משמעותית ממה שיש היום.

אין מה לעשות, החברה הישראלית היא חברה מאוד משוסעת ויש בה סקטורים רבים מאוד,

זה כורח המציאות שיהיו כמעט לכל סקטור כזה נציגים בפרלמנט וידאגו לצרכים שלו מהממשלה, גם במחיר של "משילות נמוכה".

איזה יונתן גפן? יונתן גפן שלנו? שלעג לילדים קטנים מהדרום בצוק איתן? וכמובן קרא לחיילי צהל רוצחים? רק על זה מגיע לו לבנת חבלה בדלת של הבית...

לא ממש יודע למה, אבל התגובה הזו ממש הצחיקה אותי.

רק שMaTa לא יבוא ויגיד לך מה תרמת למדינה שאתה מדבר ככה על יונתן

רועי, עדיין לא הפנמת את הקטע הזה של דמוקרטיה שאתה מנפנף בו כשנח לך. דמוקרטיה זה לשמוע גם את מה שלא נח לך, וגם אם אתה לא מסכים איתו - להבין שזכותו של האחר להגיד את זה (אין לי מושג בכלל מה אמר יונתן גפן, ואם זה באמת ברוח הדברים ש-Benja כתב - אז ברור שאני לא מסכים איתם, ועדיין זכותו להגיד את זה). אי אפשר לרקוד על שתי החתונות.

יש דברים שאפשר להגיד...ויש דברים שלדעתי לא..לצאת נגד חיילים וילדים קטנים מהדרום בזמן לחימה זה לא לגטימי

שיזדיין

הרגע הזה שאביב גפן המשתמט קורא לנתניהו כאחד שמכר את המדינה...אי אי אי

אחרי זה תדברו על אנשים מפגרים בימין

הרגע הזה שאביב גפן המשתמט קורא לנתניהו כאחד שמכר את המדינה...אי אי אי

אחרי זה תדברו על אנשים מפגרים בימין

כן, הרגע הזה שאנשים ששוחררו מהצבא בגלל סיבות רפואיות מביעים דעה.

בוא אני אגלה לך סוד: אני שוחררתי, והצבעתי בבחירות. מטורף, נכון? אין ספק שרבין צדק, הדמוקרטיה היא כרסום יסוד האלימות.

בוא אני אגלה לך סוד: אני שוחררתי, והצבעתי בבחירות. מטורף, נכון? אין ספק שרבין צדק, הדמוקרטיה היא כרסום יסוד האלימות.

אביב גפן לא ניראה לי אחד שלא יכל לעשות שירות בצה"ל וכן אף אחד לא יכול לנגיד על ביבי שהוא מכר את המדינה עם היסטוריה כמו שלו ושל אבא שלו

רבין גם אמר ש"סיפורי הבלהות של הליכוד מוכרים" מעניין מתי מישהו ייתקן את ההסכם שהוא עשה עם ערפאת, נתן להם, לבלוף של פלשתין לרקום עור וגידים, מאותו רגע הצדק איתם ואנחנו עם כובש בארצו ומדינתו. רבין ז"ל ממש לא גאון הדור, על הטעויות שלו אנחנו עדיין משלמים.

--------------------

כן אה..תכף תגיד גם שזה שהוא קרא להשתמט מצהל זה מסיבות רפואיות....שישב על קונוס הפריק הילד כאפות הזה...כי מה שביבי עשה בשמינית שירות שלו אביב גפן לא יעשה עוד 783 שנה ואני לא חובב גדול של ביבי

יהונתן גפן אמר דברים מטומטמים אבל אין שום הצדקה למעשה פיזי כנגדו וצריך לגנות את המטומטם השני שתקף את הראשון.

כל המלחמה הזו של "היי , למה לא גיניתם את חתיך_אש_מגיל_6 שקילל את גלאון בפייסבוק!" היא דיי ילדותית ומיותרת ומשווה בין גולש אנונימי לכאורה למישהו שנתפס כאישיות יותר רצינית כמו יהונתן גפן.