Jump to content

סקר בחירות מעודכן - פברואר 2015

Omer

293 members have voted

1. 1. סקר בחירות לכנסת העשרים התשע"ה - 2015

• אמת - המחנה הציוני בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני
      48
    • קנ - עלה ירוק - גאה בבחירה שלי
      25
    • ל - ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן
      5
    • ודעם - הרשימה המשותפת (חד"ש, רע"מ, בל"ד, תע"ל)
      2
    • פה - יש עתיד בראשות יאיר לפיד
      48
    • ג - יהדות התורה והשבת אגודת ישראל - דגל התורה
      1
    • כ - כולנו בראשות משה כחלון
      32
    • מרצ - השמאל של ישראל
      16
    • מחל - הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה
      54
    • טב - הבית היהודי בראשות נפתלי בנט
      57
    • קץ - יחד- העם איתנו בראשות אלי ישי
      10
    • שס - התאחדות הספרדים שומרי תורה תנועתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל
      2
    • אין לי זכות בחירה אבל אני אוהב להצביע בסקרים
      4
    • אני קול צף, תראו איזה יופי אני לא טובע
      3
    • אני מתכנן הצבעה פסולה
      6
    • אחר - נא לציין
      1

Recommended Posts

מפתיעה אותי הכמות שהולכת להצביע לסתיו שפיר, מירב מיכאלי, ציפי ליבני, בוז׳י הרצוג וזוהיר בהלול.

מירי רגב, דני דנון, ישראל כץ, גלעד ארדן...

אה, וביבי...

או בנט, שקד וינון מגל...

או דרעי ונהרי

או גלאון ופריג'

או לפיד, גרמן, שלח וטופורובסקי...

בדיחות יש בכל מפלגה ומפלגה.

השאלה איזה בדיחה מדברת אליך יותר.

לא מבין למה כל כנס של הבית היהודי באים ושואלים אותם בנוגע להומואים

אתם יודעים שהם דתיים ועפ האמונה שלהם זה אסור

והם גם אומרים את זה

הדעה של בנט שזה לא נישואים אבל אתה תקבל זכויות של נשואים זה כן

ובנט לא מתבייש בזה אז תשאלו שוב ושוב תקבלו אותם תשובות

לא מסכימים איתם אל תצביעו להם אבל אל תגידו לי במה להאמין

בסדר, זו הדעה שלי.

חופש המחשבה וזה.

חופש הביטוי וקבלת האחר מוגבל מהמרכז שמאלה יא גזען חשוך.

והם גם אומרים את זה

מתעסקים בזה כי התקשורת רוצה להניע את המצביעים החילונים מהבית היהודי, לא קריטי לרובם באמת הזכויות לאנשים.

בכל מקרה, זה כבר לא רלוונטי, ממה שאני מכיר הדור הצעיר עבר לצרוך תקשורת בצורה שונה, וואינט מעצבנים אותי - אעבור למקום אחר.

והם גם אומרים את זה

להאמין שלך או לאנשים אחרים יש יותר זכויות מלאנשים אחרים מסיבה כזאת או אחרת זה פסול אז אל תצפה שאף אחד לא יבקר את זה. זה שגם מפלגות אחרות חוטאות בזה לא אומר שזה בסדר. פעם גם חשבו ששחורים צריכים להיות עבדים ואנשים דגלו בזה ואמרו את זה בקול אז גם להם לא היה צריך להגיד כלום?

הגיע הזמן שהחברה שלנו תתעורר, כולנו בני אדם מאותו הזן בדיוק ואף אחד לא שווה יותר או פחות לא משנה מאיזה מגדר הוא, מוצא (אם תתעקש כולנו מאפריקה במקור), דת, נטייה מינית וכיו"ב.

אתם יודעים שהם דתיים ועפ האמונה שלהם

אף אחד לא צריך את האישור שלי לזה שיש לו זכויות

אבל למה הילדים שלי צריכים לראות את החברה האלו ערומים ברחוב בגלל איזה מצעד

זה חלק מהזכויות בחברה שלנו?

אני מבין שהילדים שלך לא הולכים לים

אפשר לחשוב שהילדים שלך לא רואים אנשים ערומים בקולנוע בבריכה וכו'. זה כמו שאוהד הפועל ישאל למה הוא צריך לראות אותנו חוגגים בכיכר רבין.

זו הדרך שלהם להראות שהם גאים במה שהם ולא מתחבאים ואני מכבד אותם על זה.

כי הם לא מתביישים במה שהם - הם גם לא מתנצלים על זה!

מעצבן אותי שקוראים לבנט חשוך וגזען בגלל דעתו בנוגע לנישואים חד מיניים. ראשית, מה לעזאזל הקשר לגזענות?

שנית, הוא בעד שוויון זכויות מלא ורואים בפירוש שיש לו פתיחות מלאה לנושא, אממה, ערכי התורה והחברה שממנה הוא בא לא יכולים להכיר רשמית בנישואים כאלה (מהרבה סיבות אגב) והוא חושב שזו גם צריכה להיות עמדתה הרשמית של המדינה.

הוא לא הומופוב, לא שונא הומואים ולא נגעל מהם.

מבחינתי לגיטימי לחלוטין.

דבר אחרון, הציבור החילוני חייב להבין שלא כל העם צריך לחשוב כמוהו, גם אם הוא בטוח שהוא צודק, יש במדינה ציבורים ששומרים על ערכי היהדות שנשמרו באדיקות במשך אלפיים שנות גלות והתפרקו לחלוטין ב70 שנות עצמאות, חשוב שיהיו אנשים כאלה גם אם זה לא מתאים לאופנה של המאה העשרים ואחת. הציבור הדתי לאומי עבר כל כך הרבה תמורת בשנים האחרונות שאמורות לקרב אותו תרבותית מאד לצד החילוני בישראל, שלבכות שהוא חשוך זו בדיחה. בנט הוא מנהיג המפד"ל הכי ליברלי ביי פאר, תוסיפו עוד כמה פרצופים שלא היה להם סיכוי להיכנס למפלגה זו בעבר המאוד לא רחוק(שקד, מגל, שובל, ענת רוט) ותבינו שלקרוא לחברה האלה ימנים קיצוניים וחשוכים זה דבילי ודווקא אנשים ליברלים אמורים לברך על השינוי הזה.

תוכל לפרט אם כך למה כן הבית היהודי..?

כן, כי הם משתדלים להתעק כמה שפחות בנושא המדיני (מעבר ללהגיד שהם נגד מדינה פלסטינית) ומתעסקים בעיקר בנושא הכלכלי. בתור שר הכלכלה בנט עשה הרבה מאוד דברים כדי להוריד את יוקר המחייה.

מספיק רק לנבור בפייסבוק שלו כדי לראות את כל הדברים שהוא עשה. אורי אריאל בתור שר שיכון עזר להגיע למצב שהתחלות הבנייה הגיעו לשיא של 50 אלף ב2014, וכנראה יגיעו ל60 אלף ב2015, כדי לסגור את הפער בכמות הדירות שמוצעות למכירה.

באופן כללי, הבית היהודי (ביחד עם יש עתיד לדעתי) הן שתי המפלגות שניסו לעשות הכי הרבה בקואליציה האחרונה.

בגלל שאני לא אצביע ליש עתיד כי אני בעל דעות מדיניות ימניות, ובגלל שהייתי מאוד מרוצה ממה שקיבלתי מהבית היהודי בכנסת האחרונה, אני אמשיך להצביע להם.

מה יש לי להאמין לעצמי? הומו זה בחירה נקודה.

זה לא טבעי בעליל, טבעו של הגבר להמשך לאישה, טבעה של אישה להמשך אל הגבר.

גם לסביות זה לא דבר טבעי לצורך העניין.(ויכוח שעולה אצלנו בשכבה הרבה, הבנות חושבות שחושבות שאנחנו כגברים חושבים שלסביות זה כן טבעי בגלל שזה מחרמן בפורנו.)

בן אדם לא יכול להוולד כשהוא נמשך למין שלו. זה משהו שקורה מתוך בחירה, בין אם בהשפעת החברה בגיל ההתבגרות ובין אם סתם כדי להיות יוצא מן הכלל.

אלוהים לקח לנו צלע כדי שנרגיש שהיא חסרה לנו ונשלים אותה בדמות האישה, וברא את האישה מהצלע כדי שתהיה חלק בלתי נפרד ממנו.

אז אתה רוצה להגיד לי שאם בא לך אתה פשוט יכול להפסיק להימשך לבנות?

אתה יכול לשלוט בעוררות מינית וזקפה?

אתה יכול לבחור במי להתאהב?

בוא תסביר לי את ההיגיון שלך - לטענתך אדם בוחר להיות נבדל מהכלל, להיות כתובת להקנטות מצד טיפשים (ואפילו נידוי מהמשפחה שלו עצמו), להיות לא חופשי במידה מסוימת?

אם זה כזה פשוט, למה לגייז קשה לצאת מהארון? למה מדובר בתהליך נפשי מורכב ואמוציונאלי כל כך? למה נערים מסוימים לא יכולים לקבל את עצמם ובשל כך מתאבדים?

אם זה כזה פשוט למה קיים בלבול מיני בגיל ההתבגרות בקרב חלק לא קטן מבני הנוער?

אם זה כזה פשוט וכזה מבחירה, איך תסביר את זה שיש הומואים דתיים?

די, אתה פשוט אידיוט.

אני לא מתנסח בעדינות כמו אחרים פה, כי אתה בן פאקינג 18.

ולמען הסר ספק - אני סטרייט גמור (כנס לנושא של לואיסנה וגם תבין את זה), ואף אחד מקרוביי לא הומוסקסואל (לפחות לא מוצהר). הנושא הזה לא ממש קרוב אליי ואני לא עוסק בזה פרט למקרים כמוך.

אני לא נעלב משטויות כאלה, אני פשוט משתגע מהחוצפה, מהגסות והיומרה.

מעצבן אותי שקוראים לבנט חשוך וגזען בגלל דעתו בנוגע לנישואים חד מיניים. ראשית, מה לעזאזל הקשר לגזענות?

שנית, הוא בעד שוויון זכויות מלא ורואים בפירוש שיש לו פתיחות מלאה לנושא, אממה, ערכי התורה והחברה שממנה הוא בא לא יכולים להכיר רשמית בנישואים כאלה (מהרבה סיבות אגב) והוא חושב שזו גם צריכה להיות עמדתה הרשמית של המדינה.

הוא לא הומופוב, לא שונא הומואים ולא נגעל מהם.

מבחינתי לגיטימי לחלוטין.

דבר אחרון, הציבור החילוני חייב להבין שלא כל העם צריך לחשוב כמוהו, גם אם הוא בטוח שהוא צודק, יש במדינה ציבורים ששומרים על ערכי היהדות שנשמרו באדיקות במשך אלפיים שנות גלות והתפרקו לחלוטין ב70 שנות עצמאות, חשוב שיהיו אנשים כאלה גם אם זה לא מתאים לאופנה של המאה העשרים ואחת. הציבור הדתי לאומי עבר כל כך הרבה תמורת בשנים האחרונות שאמורות לקרב אותו תרבותית מאד לצד החילוני בישראל, שלבכות שהוא חשוך זו בדיחה. בנט הוא מנהיג המפד"ל הכי ליברלי ביי פאר, תוסיפו עוד כמה פרצופים שלא היה להם סיכוי להיכנס למפלגה זו בעבר המאוד לא רחוק(שקד, מגל, שובל, ענת רוט) ותבינו שלקרוא לחברה האלה ימנים קיצוניים וחשוכים זה דבילי ודווקא אנשים ליברלים אמורים לברך על השינוי הזה.

פספבת את הקונטקסט. בגלל הדעות שלו נגד קהילת הלהטב קוראים לא הומופוב ולא גזען. גזען קוראים לו בגלל שהוא חושב שאם הוא יהודי אז הוא יותר טוב מאחרים (או גזע אחר, ומכאן גזען). היופי בבנט שהוא כלכך רהוט ומדבר כלכך יפה שאפשר להתבלבל. והיופי בבנט2 זה שהוא מושך את כל האש אליו ומסית את הדיון מרשימת הבית היהודי שהיא הרבה יותר קיצונית ומסוכנת (מישהו ראה את ניסן סלומיאניסקי במקרה בזמן האחרון?)

רק אוסיף שאם ערכי התורה מתנגשים עם זכויות אדם אני יודע איזה צד הייתי לוקח גם אם הייתי דתי (אתאיסט).

אז אתה רוצה להגיד לי שאם בא לך אתה פשוט יכול להפסיק להימשך לבנות?

אתה יכול לשלוט בעוררות מינית וזקפה?

אתה יכול לבחור במי להתאהב?

בוא תסביר לי את ההיגיון שלך - לטענתך אדם בוחר להיות נבדל מהכלל, להיות כתובת להקנטות מצד טיפשים (ואפילו נידוי מהמשפחה שלו עצמו), להיות לא חופשי במידה מסוימת?

אם זה כזה פשוט, למה לגייז קשה לצאת מהארון? למה מדובר בתהליך נפשי מורכב ואמוציונאלי כל כך? למה נערים מסוימים לא יכולים לקבל את עצמם ובשל כך מתאבדים?

אם זה כזה פשוט למה קיים בלבול מיני בגיל ההתבגרות בקרב חלק לא קטן מבני הנוער?

אם זה כזה פשוט וכזה מבחירה, איך תסביר את זה שיש הומואים דתיים?

די, אתה פשוט אידיוט.

אני לא מתנסח בעדינות כמו אחרים פה, כי אתה בן פאקינג 18.

ולמען הסר ספק - אני סטרייט גמור (כנס לנושא של לואיסנה וגם תבין את זה), ואף אחד מקרוביי לא הומוסקסואל (לפחות לא מוצהר). הנושא הזה לא ממש קרוב אליי ואני לא עוסק בזה פרט למקרים כמוך.

אני לא נעלב משטויות כאלה, אני פשוט משתגע מהחוצפה, מהגסות והיומרה.

סלבה, אני חייב לצאת להגנתו לפחות חלקית.

לדעתי שניכם צודקים, כלומר שניכם גם טועים ואני אסביר.

אין ספק שיש המון אנשים ש"נולדים" להימשך לאותו המין, התופעה הזאת מתרחשת גם בטבע וידועה כבר אלפי שנים גם בתקופות שדינה היה מוות. כך שלהגיד שהומואים בוחרים להיות כאלה זה בהחלט לא נכון.

אמנם בעשרים השנים האחרונות החברה המערבית מנסה לשדר שזה לגמרי בסדר ונורמלי (ואכן הומוסקסואלים שנולדו כאלה זה באמת בסדר), אבל מנסים כל כך להקצין את הבסדר שבזה שיש הרבה אנשים בתחום "האפור" שמרגישים שהם ממש יכולים לבחור אם להיות הומואים או סטרייטים.

ידוע לנו שהרבה אנשים (באופן יחסי חלק גדול יותר של נערים ונערות, אבל לא רק) מבולבלים בהגדרתם המינית, והרבה אנשים נמשכים באיזושהי מידה גם לגברים וגם לנשים, עכשיו אם החברה תשדר שכל אחד מאיתנו צריך לבחור מה הוא, הרבה יותר קל לאנשים "מבולבלים" להחליט שהם הומוסקסואלים.

לעומת זאת, אם החברה תשדר שיש הומואים וזה בסדר גמור, והם רשאים לחיות את חייהם כך ללא כל הפרעה ועם זכויות מלאות, אבל החברה מחזקת את ערכי המשפחה הקלאסית, ולא כל נער שראה גבר שרירי בלי חולצה וזה עשה לו משהו הוא בהכרח הומו, אז הומואים יהיו חלק אינטגרלי בחברה שווה זכויות אבל עדיין מיעוט.

מכיר מקרה של אדם שהתסכול שלו מבחינה מינית מנשים היה כל כך גדול שהוא עבר לשחק בצד השני, אז קשה להגיד שאדם כזה למשל נולד הומו.

אני אנסה לסכם כי התנסחתי באופן מסורבל, החברה צריכה להיות הכי סובלנית כלפי הקהילה הלהט"בית, אבל באיזשהו מקום זה כבר נהיה אופנתי ומגניב כל כך שזה "שובה" גם אנשים שלא בהכרח נולדו כאלה.

פספבת את הקונטקסט. בגלל הדעות שלו נגד קהילת הלהטב קוראים לא הומופוב ולא גזען. גזען קוראים לו בגלל שהוא חושב שאם הוא יהודי אז הוא יותר טוב מאחרים (או גזע אחר, ומכאן גזען). היופי בבנט שהוא כלכך רהוט ומדבר כלכך יפה שאפשר להתבלבל. והיופי בבנט2 זה שהוא מושך את כל האש אליו ומסית את הדיון מרשימת הבית היהודי שהיא הרבה יותר קיצונית ומסוכנת (מישהו ראה את ניסן סלומיאניסקי במקרה בזמן האחרון?)

ממש ממש לא פספסתי את הקונטקסט. תסתכל על כל התגובות שבאו מיידית לעניין הסרטונים של מתמודדים בפריימריז נגד נישואים חד מיניים.

שמתי לב לזה אז טוב טוב, בגלל שהם נגד נישואים חד מיניים קראו להם גזענים וחשוכים.

אתה יכול להגיד על בנט הרבה דברים, גזען הוא לא. ולא, הוא לא אמר שכל הערבים גנבים, הוא שיקף מציאות שחלק ניכר מהפשיעה בנגב והגליל מבוצע ע"י בדואים וערבים. סלח לי אין פה טיפת גזענות.

פשוט משחירים את דמותו, ממש כמו בניסיון הפתטי להפיל עליו את ארועי כפר כנא.

אם רק הייתם רואים את האיש טיפה מעבר למה שחדשות ערוץ 2 וYnet מנסים לתאר לכם...

וכל הפוסט הזה לא קשור לדיעה פוליטית אלא לעובדות.

[ quote name=הילד בן 30" post="3038908" timestamp="1424683768]

ממש ממש לא פספסתי את הקונטקסט. תסתכל על כל התגובות שבאו מיידית לעניין הסרטונים של מתמודדים בפריימריז נגד נישואים חד מיניים.

שמתי לב לזה אז טוב טוב, בגלל שהם נגד נישואים חד מיניים קראו להם גזענים וחשוכים.

אתה יכול להגיד על בנט הרבה דברים, גזען הוא לא. ולא, הוא לא אמר שכל הערבים גנבים, הוא שיקף מציאות שחלק ניכר מהפשיעה בנגב והגליל מבוצע ע"י בדואים וערבים. סלח לי אין פה טיפת גזענות.

אם רק הייתם רואים את האיש טיפה מעבר למה שחדשות ערוץ 2 וYnet מנסים לתאר לכם...

וכל הפוסט הזה לא קשור לדיעה פוליטית אלא לעובדות.

גם אם בנט היה המלאך שומר ישראל שאתה מנסה להציג עדיין הבית היהודי זו מפלגה מאוד בעייתית בערכים שלה (בלשון המעטה). וראיתי איך אתה מדבר על "עובדות" בקשר למה שענית לסלבה, אני ממש מקווה שאף אחד לא יכבד את זה בתגובה. ולעניין, בנט לא אמר שכל הערבים גנבים ישירות, אני גם בטוח שהוא לא חושב שכולם גנבים, אבל הוא בטוח התכוון לזה שהם גנבים הרבה יותר מאיתנו . עכשיו נשאלת השאלה הראשונה: האם מה שהוא אמר מגובה בסטטיסטיקה? אני ראיתי שוטר מדבר על זה בחדשות ואומר שזה שקר. נשאלת השאלה השנייה: מאיזו סיבה הוא חושב שהם יותר גנבים? אני הייתי מהמר על זה שהם ערבים ותו לא (אחרת למה להציג מצג שווא שכזה). יום טוב (:

אין מה להצביע למפלגה שהאג'נדה שלה כלכך מצומצמת קל וחומר שאין לה סיכוי גם לעבור את אחוז החסימה. אני מתנגד נחרצות לאי הצבעה, אבל אם זה עלה ירוק כבר עדיף לקחת יום חופש.

ואני תומך באג'נדה שלהם לגמרי.

בקשר לאגנדה המצומצמת אפשר להתווכח - אבל מה שכן אגנדה מאוד עניינית שקודם כל רוצה להשיג משהו מאוד קריטי.

אין להם סיכוי לעבור את אחוז החסימה? מה אתה אלוהים? על סמך מה אתה אומר את זה?

מקווה מאוד שאתה סאחי ואם אתה לא סאחי אז על הראש שלך ועל הראש של כל האנשים שחושבים כמוך תמשיכו לשלם 100 שקל לגרם (במקרה הטוב), ותמשיכו לעשן בפחד.

[ quote name=הילד בן 30" post="3038908" timestamp="1424683768]

מזכיר לי שפעם אחמד טיבי דיבר בנושא הגנבות וישר בצורה אוטומטית דיבר על גזענות ובלה בלה ואז איזה מישהו התקיל אותו ושאל אותו למה אתה חושב שכל הגנבים הם ערבים? והוא לא ידע מה לענות

גם אם בנט היה המלאך שומר ישראל שאתה מנסה להציג עדיין הבית היהודי זו מפלגה מאוד בעייתית בערכים שלה (בלשון המעטה). וראיתי איך אתה מדבר על "עובדות" בקשר למה שענית לסלבה, אני ממש מקווה שאף אחד לא יכבד את זה בתגובה. ולעניין, בנט לא אמר שכל הערבים גנבים ישירות, אני גם בטוח שהוא לא חושב שכולם גנבים, אבל הוא בטוח התכוון לזה שהם גנבים הרבה יותר מאיתנו . עכשיו נשאלת השאלה הראשונה: האם מה שהוא אמר מגובה בסטטיסטיקה? אני ראיתי שוטר מדבר על זה בחדשות ואומר שזה שקר. נשאלת השאלה השנייה: מאיזו סיבה הוא חושב שהם יותר גנבים? אני הייתי מהמר על זה שהם ערבים ותו לא (אחרת למה להציג מצג שווא שכזה). יום טוב (:

בנט לא מלאך ואף אחד לא צריך להצביע לו אם הוא לא מסכים איתו. אבל הוא גם לא גזען קיצוני עם סכין בין השיניים.

אני שמעתי נתונים אחרים ששיעור הערבים היושבים בכלא על פשעי רכוש הוא כפול מהאחוז שלהם באוכלוסיה, כן צריך לטפל בזה.

בתור אחד שמבקר הרבה בצאלים וסביבת הר קרן-שבטה אני אומר לך ששלטון החוק שם כל כך רופס שהצבא והחקלאים פשוט חסרי אונים. הצבא היה מציב שם מטרות טנק ואחרי שעות עשרות טונות של ברזל היו נעלמות, בלי שום יכולת לטפל בזה, ככה במשך שנים.

עכשיו באמת חשוב לי (בלי ציניות) שתבהיר מה הבעיה במה שכתבתי לסלבה?

בקשר לאגנדה המצומצמת אפשר להתווכח - אבל מה שכן אגנדה מאוד עניינית שקודם כל רוצה להשיג משהו מאוד קריטי.

מקווה מאוד שאתה סאחי ואם אתה לא סאחי אז על הראש שלך ועל הראש של כל האנשים שחושבים כמוך תמשיכו לשלם 100 שקל לגרם (במקרה הטוב), ותמשיכו לעשן בפחד.

אני אישית חושב שהם עשו יותר נזק מאשר תועלת לציבור המעשנים כי זאת מפלגה שיצרה לעצמה תדמית של סטלנים שהרוב המוחלט של אלו שמשענים הם ממש לא כמו שמציגים אותם. במקום להראות עורכי דין, רופאים, אנשי עסקים וכו' הם בחרו לפנות לציבור היותר "סטלני".

סלבה, אני חייב לצאת להגנתו לפחות חלקית.

לדעתי שניכם צודקים, כלומר שניכם גם טועים ואני אסביר.

אין ספק שיש המון אנשים ש"נולדים" להימשך לאותו המין, התופעה הזאת מתרחשת גם בטבע וידועה כבר אלפי שנים גם בתקופות שדינה היה מוות. כך שלהגיד שהומואים בוחרים להיות כאלה זה בהחלט לא נכון.

אמנם בעשרים השנים האחרונות החברה המערבית מנסה לשדר שזה לגמרי בסדר ונורמלי (ואכן הומוסקסואלים שנולדו כאלה זה באמת בסדר), אבל מנסים כל כך להקצין את הבסדר שבזה שיש הרבה אנשים בתחום "האפור" שמרגישים שהם ממש יכולים לבחור אם להיות הומואים או סטרייטים.

ידוע לנו שהרבה אנשים (באופן יחסי חלק גדול יותר של נערים ונערות, אבל לא רק) מבולבלים בהגדרתם המינית, והרבה אנשים נמשכים באיזושהי מידה גם לגברים וגם לנשים, עכשיו אם החברה תשדר שכל אחד מאיתנו צריך לבחור מה הוא, הרבה יותר קל לאנשים "מבולבלים" להחליט שהם הומוסקסואלים.

לעומת זאת, אם החברה תשדר שיש הומואים וזה בסדר גמור, והם רשאים לחיות את חייהם כך ללא כל הפרעה ועם זכויות מלאות, אבל החברה מחזקת את ערכי המשפחה הקלאסית, ולא כל נער שראה גבר שרירי בלי חולצה וזה עשה לו משהו הוא בהכרח הומו, אז הומואים יהיו חלק אינטגרלי בחברה שווה זכויות אבל עדיין מיעוט.

מכיר מקרה של אדם שהתסכול שלו מבחינה מינית מנשים היה כל כך גדול שהוא עבר לשחק בצד השני, אז קשה להגיד שאדם כזה למשל נולד הומו.

אני אנסה לסכם כי התנסחתי באופן מסורבל, החברה צריכה להיות הכי סובלנית כלפי הקהילה הלהט"בית, אבל באיזשהו מקום זה כבר נהיה אופנתי ומגניב כל כך שזה "שובה" גם אנשים שלא בהכרח נולדו כאלה.

נטייה מינית היא, כנראה, לא משהו מושלם. אדם יכול להימשך לכל אחד מהמינים במידה מסוימת, ומה שאתה מתאר זו בסה"כ פתיחות וקבלה של זה שנותנת לאדם לבטא רגשות שלו עצמו.

קשה לי להאמין שגבר יוכל להיכנס למערכת יחסים עם גבר אחר בלי משיכה אמיתית ורצינית, גם אם התפיסה הרווחת היא שזה מגניב ואופנתי, לטענתך. תן קרדיט לבני אדם.

אתה אמיתי? לא עברו את אחוז החסימה כשהוא היה חצי מזה. מה גם שיש סקרים אתה יודע...

אפילו מרץ שיש לה ציבור תומכים גדול בהרבה כרגע על הקשקש בסקרים.

נטייה מינית היא, כנראה, לא משהו מושלם. אדם יכול להימשך לכל אחד מהמינים במידה מסוימת, ומה שאתה מתאר זו בסה"כ פתיחות וקבלה של זה שנותנת לאדם לבטא רגשות שלו עצמו.

קשה לי להאמין שגבר יוכל להיכנס למערכת יחסים עם גבר אחר בלי משיכה אמיתית ורצינית, גם אם התפיסה הרווחת היא שזה מגניב ואופנתי, לטענתך. תן קרדיט לבני אדם.

בגדול אנחנו מסכימים אבל עדיין (להערכתי) יש לא מעט אנשים שאם היו נולדים לפני 40 שנה, היו בוחרים להקים משפחה והיו חיים עם זה בסדר גמור.

אני לא נותן קרדיט לרציונליות של בני אדם מאז שראיתי אנשים שמוציאים להם גידול מהגרון והם ממשיכים לעשן (סתם במאמר מוסגר, אנשים הרבה פעמים מקבלים החלטות לא רציונליות).